Ім'я Донат: значення, походження, характер та доля

Донат асоціюється з пончиком, правда? М'яке тісто, солодка глазур, повітряний крем усередині. Дуже смачно.

Невже і чоловік, названий так, має нудотно-солодкий характер? Що ховається у імені Донат? Чого чекати від людини, яку він назвав? Давайте розглянемо це питання далі.

Ім'я Донат: значення, походження, характер та доля

Значення та походження

Почнемо ми, за традицією, із розмови про значення цього імені. З'ясуємо і його походження.

Звідки ти прийшов до нас, Донате? Походження імені Донат латинське. Означає “дар, подарунок”.

Скорочені форми

Чи є такі взагалі? Називати хлопця Доном, Донечком, Натом і Натіком якось не дуже красиво. Не звучать усі ці скорочення. Краще вже вибрати ласкаві варіанти: Донатушка, Донечко.

Дитячі роки

Зі значенням імені Донат та його походженням розібралися. Переходимо до розмови про Донатушку-дитину.

Ось точно – це дар. Золото, а чи не хлопець. Тихий, поступливий і спокійний. Донат слухняний з ранніх років. Не стане суперечити батькам, суперечити їм. А просто мовчки зробить, що йому наказано.

Рано починає читати. Ця дитина дещо повільна і дуже вдумлива. Цим дратує своїх ровесників, які спритніші, ніж він. Друзі у хлопчика майже немає. Він із цього приводу не переживає. Хлопцю нецікаво спілкування з ровесниками. Він тягнеться до старших людей.

У школі навчається середньо. Не любить це діло. Перш ніж відповісти на запитання, сто разів подумає. Кожне слово зважить. Вчителі не дуже люблять викликати цього хлопця до дошки.

Через свою замкнутість не завжди знаходить розуміння навіть у батьків. З мамою стосунки непрості з дитинства. Дитина її слухається, але особливої прихильності в неї немає. Інша річ – батько. Це найкращий друг і наставник для маленького Донатушки. Дорослий хлопець із цим ім'ям зберігає своє особливе ставлення до тата.

Юнацтво

Що приховує у собі значення та походження імені Донат? Чи нагородить він свого носія проблемами перехідного віку?

Не без цього. Але нічого кримінального немає. Всі підлітки страждають від чогось: інші стають дуже емоційними, а хтось іде у свою шкаралупу. Донат із останніх. Він і раніше був дуже скромним, а зараз повністю замикається у собі.

Слід зазначити, що у перехідному віці у хлопця починає підтягуватися успішність. Особливо це стосується точних наук. Алгебра, фізика та геометрія стають улюбленими предметами. А вчителі тільки дивуються і розводять руками з цього приводу.

Відносини з дівчатами у Доната не складаються. Він надто замкнутий і нерішучий, це відштовхує обличчя прекрасної статі. Хоча хлопець цілком симпатичний, але ситуацію цей факт не рятує.

Ім'я Донат: значення, походження, характер та доля

Дорослі роки

Яка національність у імені Донат? Насправді воно загальнонаціональне. Можна його зустріти і в Африці, і в Німеччині, і в Україні.

Ім'я Донат: значення, походження, характер та доля

Ми відволіклися. Повернемося до дорослого Доната. Позаду має престижний вуз. Спеціальність технічна, звичайно. Виходить Донатушка за його межі з дипломом у руках і тут же губиться. Шумний світ засліплює і приголомшує юнака. У цей момент йому потрібна підтримка близьких.

Якщо зорієнтувати хлопця на потрібний маршрут, то все в нього налагодиться. Донат влаштовується працювати, дуже швидко доходить до крісла керівника. Здавалося б, цей чоловік нерішучий, дуже сором'язливий і трохи тугодум. Однак розумний він настільки, що це просто очевидно. Саме Донату доручають усі найскладніші проекти. І він справляється з ними, граючи.

Тут підтримка йому не потрібна, чоловік стає дуже самодостатнім. Він прагне спокійного та забезпеченого життя. І планомірно йде до своєї мети.

Здоров'я

Яке воно у чоловіка, чиє ім'я Донат? Не дуже міцне. Проблеми виникають із нервовою системою. Схильний до частих простудних захворювань.

Не любить спорт, швидко обзаводиться “животиком”. Але комплексів із цього приводу не відчуває.

Кар'єра

Як згадувалося вище, ім'я Донат приховує у собі аналітичний склад розуму. І професію цей чоловік обирає технічну. Він може стати чудовим інженером. З його прискіпливістю, вмінням докопуватись до суті і все вираховувати, це ідеальна робота.

Донат – керівник суворий. Але він поблажливий до дрібних огріхів підлеглих. До себе навіть у дрібницях пред'являє дуже великі претензії.

Ім'я Донат: значення, походження, характер та доля

А як же особисте життя?

Це хвора тема для чоловіка на ім'я Донат. Він настільки нерішучий у цьому питанні, що жінки просто уникають Донату. Чоловік переживає, заглиблюється у себе, довго копається у своїх почуттях.

Пощастить тій, яка зможе дочекатися його. Або візьме ініціативу щодо створення сім'ї у власні руки. Донат – добрий чоловік. Він відданий своїй половині, забезпечить її всім необхідним, ніколи не дорікне через зайві витрати. Жінку обирає спокійну та господарську. Сам не змінить, але й зраду не пробачить.

Батько з нього добрий, але часу на виховання дітей немає. Донат працює, намагаючись дати своїй родині все, що тільки можна. Проте вихідні із задоволенням проводить із дітьми. Грає, розважає, вчить із нею уроки.

Плюси імені

Що можна віднести до переваг чоловіка, чиє ім'я Донат:

  1. Вміння зосереджуватись. Це допомагає чоловікові на шляху до кар'єрного Олімпу.
  2. Вдумливість. Донат – аналітик, ніколи не зробить необачного кроку. Тому життєвих помилок майже не робить.
  3. Відданість своїй сім'ї. Цей чоловік вірний дружині. Набік не дивиться.
  4. Поблажливість до недоліків інших людей.
  5. Вміння заробляти гроші.

Ім'я Донат: значення, походження, характер та доля

Мінуси Донату

Негативні якості мають кожен з нас. І чоловік на ім'я Донат – не виняток:

  1. Тугодум. Поки він все зважить і обдумає, піде багато часу. Це дратує оточуючих.
  2. Занадто спокійний. З одного боку, гарна якість. Але з іншого, може здатися, що чоловік байдужий до всього.
  3. Прискіпливість. У роботі вона грає руку. Усі Донат розбере до “молекул”. Але у спілкуванні з оточуючими це часто заважає і виводить із їхньої рівноваги.
  4. Гидливість. Донатушка чистоплотний до гидливості. Через це не дозволяє дітям та дружині заводити тварин. Фанат чистоти, чим завдає чимало клопоту дружині.

Висновок

Ми розглянули ім'я Донат. Що воно означає, якою є доля власника і чого очікувати від чоловіка, названого так.

Чи варто називати Донаом сина? Якщо ім'я подобається, то чому б і ні. Воно рідкісне, в оточенні вашого хлопчика не зустрінеться ще один Донат.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua