Ім'я Алі: якої національності, значення, характер та доля

Багато людей захоплюються вивченням значення різних імен. Це цікаво, а ще можна чимало цікавого дізнатися про енергетику тієї чи іншої людини. Тому що, хоч би як там було, ім'я наділяє свого володаря певними особливостями. На характері та долі це теж відбивається.

І зараз у рамках цієї теми йтиметься про звучне чоловіче ім'я Алі. Якої національності воно? Як перекладається? Що очікує у житті його власника? На всі ці запитання відповіді можна знайти у цій статті.

Походження

Насамперед треба відповісти на питання про те, якою національності ім'я Алі. Воно арабське, засноване на корені «-ly», яке в літературному перекладі означає «піднесений», «надменный» і «високий».

Але є й інша думка. Багато хто вважає, що він утворений від одного з 99 імен Аллаха – “аль-Алій”, яке перекладається як “найвищий”.

Чимало відомих у мусульманському світі людей було його володарями. Це зять пророка Мухаммада, восьмий шиїтський імам, творець першої медичної енциклопедії, арабський географ і астроном, халіф Кордови, сибірський хан, султани Єгипту та Занзібара, а також багато відомих політиків.

Ім'я Алі: якої національності, значення, характер та доля

Дитинство

Отже, якої національності ім'я Алі – зрозуміло. Тепер слід обговорити те, як воно відбивається на долі хлопчика, якого батьки вирішили назвати так.

З дитинства він починає багато вимагати від оточуючих людей. Примхливий, трохи лінивий хлопчик вважає себе особливим. Він вимагатиме уваги завжди, навіть якщо в сім'ї народяться молодші діти.

Головне завдання батьків – викоренити його лінощі. Тому що в Алі прихований вражаючий потенціал, безліч талантів та енергії. Прибравши ліньки, їх вдасться розкрити повною мірою.

Шкода, що його завзятість усунути не вдасться. Алі з ранніх років ставитиме ультиматуми батькам, змушуватиме дорослих робити те, що йому хочеться. Щоб лише трохи погасити його диктаторські звички, знадобиться неземне терпіння та витримка.

Не порадує батьків та його непосидючість. У школі Алі не буде старанним і успішним учнем. Замість «підтягнути» знання з тих чи інших предметів, він гратиме і читатиме.

Ім'я Алі: якої національності, значення, характер та доля

Юність

У рамках теми, що стосується значення імені Алі в ісламі, треба поговорити і про те, яким його власник стає з віком.

Молодий юнак не втрачає своїх лідерських замашок. Навпаки, він їх розвиває, тому користується повагою серед однолітків і привертає увагу дівчат.

Його люблять за готовність допомогти. Щоправда, заслуговує на такий привілей далеко не кожен. Іншим Алі може стати лише людина, яка довела свою відданість та надійність. І таких друзів у нього небагато. Взагалі, Алі не подобаються великі та галасливі компанії. Він воліє проводити час у колі кількох людей.

Від лінощів, на жаль, молодик позбавляється рідко. Проте перед життєвими труднощами він не відступає. Це справжній боєць, який руйнує будь-яку перешкоду. І в цій справі йому не заважає неуважність, непосидючість і нездатність хапати все на льоту. Він уміє бути завбачливим та обережним – ось що йому сприяє.

Зрілість

Продовжуючи розповідати про значення імені Алі у мусульман, слід зазначити, що з віком його володар стає сильнішим, витривалішим і безстрашнішим.

Однак, також міцнішає його впертість, неврівноваженість, вибірковість та запальність. Він потайливий, недовірливий, навіть із близькими людьми рідко ділиться проблемами. Також йому властива запальність, проте Алі намагається контролювати її прояви.

Він розуміє свій складний характер, розуміє, що з ним складно спілкуватися. Стороннім його скритність і мовчазність видається глузуванням, тому про нього в багатьох складається негативне враження.

Втім, треба сказати, що навіть найближчим людям не вдається розгадати його складну натуру на всі 100%.

Ім'я Алі: якої національності, значення, характер та доля

Особистісні якості

Отже, що означає ім'я Алі в ісламі – ясно. Вище вже було трохи розказано про його характер, але необхідно виділити усі його основні якості окремо. І ось які саме заслуговують на особливу увагу:

 • Дипломатичність та гнучкість у спілкуванні з людьми. Виявляється із віком.
 • Надмірна емоційність. Іноді трапляються напади яскравої імпульсивності.
 • Прихована і замкнутість.
 • Серйозність, твердість, незалежність.
 • Наполегливість та настирливість.
 • Мовчазність і насмішкуватість, що іноді межує з грубістю. З віком ці якості пом'якшуються.
 • Вміння бути добрим другом.
 • Нездатність швидко і легко справлятися із труднощами. Він їх довго переживає у собі.
 • Егоїстичність і гидливість, що іноді доходить до божевілля.
 • Цілеспрямованість та певна азартність. Ці якості він уміло реалізує, захоплюючись спортом.

Так, характер у цієї людини непростий. Проте, дещо залежить від пори року, коли він народився. Зимовий Алі може бути зовсім не схожим на літнього. Але про це – детальніше.

Ім'я Алі: якої національності, значення, характер та доля

Вплив пір року

І цю тему потрібно розглянути, якщо йдеться про те, як відбивається на характері та долі ім'я Алі. Ось короткі характеристики цих чоловіків за «сезонами»:

 • Зима. Алі, що народився в цю пору року, відрізняється неврівноваженим, складним характером. Він непосидючий і неуважний. Зате витривалий і сильний. Він легко справляється із життєвими труднощами, не залучаючи нікого на допомогу. Так, спілкуватися з ним не просто, але з нього виходить чудовий сім'янин.
 • Весна. Цей Алі дуже обережний, чутливий і гидливий щодо обстановки. Також він прискіпливо обирає собі партнерку, пред'являючи до потенційної дружини безліч вимог.
 • Літо. Алі, що з'явився на світ у теплу пору року, відрізняється недовірливістю, нерішучістю і вражаючою скромністю. Також йому властива параноїдальна звичка перевіряти все по кілька разів.
 • Осінь. Алі, що народився у вересні, жовтні або листопаді, характеризує уважність і зібраність. Також до ключових якостей можна віднести особливу спостережливість та гарну пам'ять. Йому подобається спостерігати за тим, що відбувається з боку. А відволікти його від справи, що зацікавила, практично нереально.

Ім'я Алі: якої національності, значення, характер та доля

Робота, кар'єра та бізнес

Якщо йдеться про значення та характер імені Алі, треба поговорити і про те, як він себе проявляє у трудовій діяльності.

Часто початок кар'єри у нього пов'язаний із труднощами. Бо він ненавидить, коли ним командують. А тому часто змінює місця роботи, звільняючись через неналежне ставлення. Згодом він починає стримувати пориви, бо розуміє – інакше йому не вдасться піднятися кар'єрними сходами.

Співробітник він сумлінний. Йому властива старанність, обов'язковість та відповідальність. Алі чудово виявить себе у сфері діяльності, пов'язаної з правоохоронними органами та політикою. Якщо у дитинстві в нього вдасться розвинути схильність до наук, він може стати математиком чи фізиком.

Якщо Алі дістанеться до керівної посади, то повною мірою виявить властиву йому ділову хватку та розвинену інтуїцію.

Секс та кохання

Ім'я Алі: якої національності, значення, характер та доля

Вивчаючи позначення імені Алі і те, як воно впливає на характер свого володаря, тему відносин також треба торкнутися. Ця людина – видна особистість із яскраво вираженими чоловічими якостями.

Він довго придивляється до дівчат, тому що не зацікавлений у швидкоплинному романі. Йому потрібна жінка з терплячою, спокійною вдачею – та, яка виявиться розумною, приємною та ніжною. Її екстравагантна краса повинна гармоніювати з господарністю, слухняністю та практичністю.

Натомість дівчина, що сподобалася, виявиться огорнута увагою, красивими залицяннями і щедрими подарунками. Він на руках носитиме свою кохану – головне, щоб та не намагалася їм маніпулювати чи нав'язувати якісь свої умови. Йому важливо відчувати не лише кохання, а й повагу.

До речі, вжитися з ним не зможе кожна. Тому що своїй ідеальній дружині він надаватиме часом надто багато уваги. До такого готова не кожна.

А ось з ким ужитися він не зможе, то це зі стервозними і надто розумними жінками.

Сім'я та шлюб

Розповідаючи про те, якою національності ім'я Алі, і як воно впливає на долю свого володаря, треба поговорити про сім'ю. Ця людина мріє про міцний шлюб. З нього справді може вийти дбайливий, вірний чоловік та заповзятливий господар будинку.

Ім'я Алі: якої національності, значення, характер та доля

Що для нього важливе? Порядок, затишок, обстановка, а також підтримка дружини, що виявляється у всьому. Також він велике значення надає збереженню сімейних традицій, тому часто навідується в гості до батьків.

Батько він строгий, ніколи не допустить, щоб його діти були недбалими або безвідповідальними. Їх вихованням Алі займається ґрунтовно, привчає до чесності, поваги та порядку. До речі, саме після появи в сім'ї дітей він нарешті забуде про свою лінощі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua