Ім'я Ганна: значення імені, доля, характеристика та походження

З початком історії імені Анна знайомить нас Старий Заповіт. Виходить, що національність імені Ганна – давньоєврейська. Щоправда, на івриті воно звучить інакше: «Ханна». Переклад свідчить «милість», «благодать». Це означає, що ім'я Ганна належить людині із золотим серцем та світлою душею. А також вказує на особливе ставлення до жінок, названих ім'ям Ганна.

Одна з найдавніших легенд раннього християнства оповідає про ім'я Ганна. Згідно з нею, жила на землі побожна дівчина, і Бог довгий час не давав їй дітей. Вона не втрачала надії і продовжувала молитися про їхню появу на біле світло. Коли Анна вже була в похилому віці, Всевишній почув її благання і дав їй дитину. Ім'я тієї дівчинки було Марія. Далі легенда свідчить, що Марія є та Пресвята Богородиця, яка народила Ісуса Христа. Значення імені Ганна, її доля назавжди лягли у визначення. Саме з того часу до святої Анни звертаються з молитвами у важкі життєві часи. Ви будете здивовані, але раніше в Індії Аннамі також називали хлопчиків.

Княгиня Ганна Новгородська, дружина Ярослава, вона ж – Благородна, дала своїм дітям істинно християнське виховання. Вони відрізнялися від однолітків щирою вірою в Бога, чесністю та любов'ю до вчень. Княжну київського князя Володимира теж звали Ганна. Оскільки він, як відомо, був хрестителем Русі, після прийняття християнства кожну третю дівчинку називали цим ім'ям, пов'язуючи заздалегідь значення імені Анна та її долю надалі.

Нині Ганна – це, як і раніше, одне з найпоширеніших жіночих імен. Його носить кількадесят мільйонів жінок. Описувати ім'я Ганна можна лише з позитивного боку, вона не має негативних якостей як таких. У Анни багато похідних імен: Аннет, Енн, Ханна, Ганна, Ані та ін. У Китаї та Японії дівчаток теж так називають, до того ж ім'я співзвучне європейській вимові. А ось у російській мові існує досить багато пестливих похідних від імені Анна: Анюта, Анечка, Аннушка, Нюра, Нося, Ася, Анка, Анун і т.д.

Її характер настільки шляхетний, що ім'ям цим назвали не одну королівську особу. Наприклад, у родоводі родини Романових було близько десяти жінок, одна з них – Ганна Іоанівна. У пору також згадати королів Франції Анну Бретонську та Анну Австрійську.

Ім'я Ганна: значення імені, доля, характеристика та походження

Світову популярність здобули уродженки України: письменниця Ганна Ахматова, найбільша балерина Ганна Павлова, співачка з неймовірним тембром голосу Ганна Герман, успішна тенісистка Ганна Курнікова.

Про ім'я

Позначення імені Ганна трактується як “милостива” та “граціозна”. Це не може не викликати низку позитивних емоцій, все це створює відчуття тепла та ніжності. Жінки, названі ім'ям Ганна, мають відкритість і спокійний характер.

Одна з основних якостей в описі імені Ганна – доброта та дбайливе ставлення до людей та тварин. Її зовсім не обтяжує турбота про всіх тих, хто її оточує. В описі значення імені Анни, характеру та долі жінок, названих ним, часто вказується на те, що це – приємна та чуйна людина. Завжди перебувають ті, хто користуватиметься її добротою та щедрістю. Найчастіше Ганна власні інтереси ставить останнє місце.

Вона завжди пам'ятати, коли день народження дальньої тітки чи колишньої колеги. Не забуде сходити до магазину для старенької сусідки чи зустріти дитину своєї подруги зі школи. Всі ці вчинки від щирого серця, без жодної вигоди для себе.

Ім'я Ганна: значення імені, доля, характеристика та походження

Як правило, опис імені Ганна розповідає, що це поступливі та безконфліктні жінки. Такі їх якості, як самостійність і рішучість у справах, завжди допомагають їм впоратися з будь-якими життєвими колотнечами. Аня завжди сподівається виключно на себе. Майже ніколи не слухає поради інших людей. Анюти від природи неконфліктні, тому, зіштовхуючись із грубістю, часто спеціально не реагують на конфліктну ситуацію, тим самим ковтаючи образу. Вони довго переживають людську зраду і причину цього шукають у собі. За характером володарки цього імені – інтроверти, вони залежить від думки інших людей. Їх ніколи не підбиває інтуїція. Жінки на ім'я Ганна характер мають вимогливий і владний. У них не відібрати вміння аналітично мислити, а також відмінну пам'ять.

Добре розвинений смак і стиль у Анни, тому вона завжди виглядає чудово та доглянуто. Ви ніколи не зустрінете її в рваному одязі або стоптаних черевиках. Вона не терпить і в інших неохайності.

Аня в школі вчиться добре і часто досягає великих успіхів у майбутньому. Своєю харизматичною вона дуже впливає на людей. Не кожен, хто проходить мимо, може зайняти місце супутника життя або хорошого друга. Дітей зазвичай заводять після 25 років, коли твердо стоять на ногах. Вони всі чітко планують та не покладаються на долю. Усі Анни – чудові господині та матері. У їхньому будинку завжди чистота та затишок.

Анна у дитинстві

Анюти у дитинстві – це діти, які завжди можуть зайняти самі себе. Дівчинка з малого віку постійно приноситиме кинутих кошенят і щенят, хворих на пташок, лісових мешканців – такий характер імені Анни. Для дівчинки з самого дитинства головне – допомогти нужденним, чи то людина, чи тварина.

Вже з ранніх років Анни, порівняно з іншими дітьми, дуже акуратні, старанні, слухняні та розважливі не по-дитячому. У характері ще маленької дівчинки вже проявляється самостійність у справах та при прийнятті рішень. Все життя вона розраховуватиме лише на свої сили.

Що означає ім'я Анна? Значення імені таке, що можна подумати, що це жінки з лагідним і поступливим характером. Це не зовсім правильно. Наприклад, Анни дуже артистичні, їм легко дається заучування будь-яких текстів, а як смішно вони розповідають анекдоти. У дитинстві вони легко вивчають і розуміють як точні науки, так і гуманітарні. У шкільні роки Ані мають широке коло спілкування серед однолітків та дітей старшого віку. Позитивна риса характеру Анни та її доля – відстоювати свою власну думку та прагнути справедливості, навіть якщо не вдається обійти конфліктну ситуацію з вчителями чи однокласниками. Батьки ще в дитинстві повинні придивлятися до талантів доньки – вона вміє добре малювати, виявляє інтерес до різних видів спорту, а також співає та грає на різних музичних інструментах.

Ім'я Ганна: значення імені, доля, характеристика та походження

Анни дуже часто в дитинстві страждають на діатез і алергію, але завжди стійко їх переносять.

Характер Анни та доля багато в чому залежать від сезону народження дівчинки. Якщо з'явилася на світ у зимові місяці, то буде з пелюшок розумна та розважлива. Анни – вроджені лідери, часом досить жорстокі, але справедливі. Дівчатка, що народилися навесні, – романтичні натури, самозакохані та нестерпно примхливі. Їм потрібен натовп шанувальників, які захоплюються їх перевагами. Літні Анни, в порівнянні з іншими, просто душки. Вони добрі, скромні та сентиментальні. У народжених восени Анн стриманий і запальний характер. Завжди дослухаються до думки інших, знаходять компроміси. Вони користуються повагою близьких людей та колег з роботи чи навчання.

Анна доросла

Перехідний вік приносить Ганні деякі труднощі. На цьому етапі дорослішання дівчина не має авторитетів, не слухає поради батьків. Анни за будь-яку складну справу беруться з ентузіазмом, але як вона увінчається успіхом, втрачають до нього всякий інтерес. Вони ставлять собі нові мети. Характер і доля Анни змушує її вперто йти важким шляхом.

Подорослішавши, ставши жінкою, Анна в першу чергу керується розумом, а не серцем. Вони мають легкораниму душу. Характер і значення імені Анни за долею вже з дитинства змушує всі образи вміло маскувати під маскою незворушності та спокою.

Ім'я Ганна: значення імені, доля, характеристика та походження

Подорослішавши, Ганна починає дуже серйозно ставитися до життя, а це не завжди дозволяє насолоджуватися нею, наслідком чого стають депресії. Добре, що оптимізм, даний від природи, швидко позбавляє цих станів.

Сексуальність Анни

Доросла Ганна проти порушення загальноприйнятих моральних підвалин, вона легко підлаштовується під складні життєві обставини. Вона може бути одружена і в той же час легко мати коханців. При цьому думатиме, що зберігає вірність коханим чоловікам. Все це не суперечить її моральним підвалинам. Інтимні зв'язки Анни завжди значимі нею. У сексі вона дуже розкута. Для неї заняття сексом – ціле мистецтво кохання. Вона розкута та відкрита, що не може не подобатися чоловікам.

Ганна у шлюбі

Не рідкість, що перше заміжжя Ганни закінчується невдачею. Великий відсоток жінок, названих цим ім'ям, заміж виходять не з любові, а лише з жалю. Турбота про ближнього змушує дівчину бути дружиною, як правило, слабких чоловіків, часто залежних від шкідливих звичок, таких як алкоголь або наркотики. Вззваливши на себе все господарство та родину, Ганна вдаватиме щасливої жінки. І ніхто ніколи не здогадається, як важко їй насправді жити.

Ім'я Ганна: значення імені, доля, характеристика та походження

Для Ганни розлучення – справа остання. Переживаючи труднощі стосунків чи зраду коханого, вона вибачить і забуде про цей факт. Часто жінкам на ім'я Ганна за долею випадає терпіти побої від чоловіка. Вивчивши значення імені Анна, стає зрозуміло, що вона чудова мати. Вона завжди підтримає морально та допоможе справою. Анна може заради сім'ї залишити свою кар'єру та все життя присвятити вихованню дітей. Вона настільки дбайлива та безкорислива жінка, що може на собі тягнути всю родину.

Анна: сумісність імен

У коханні Анни самовіддані і навіть жертовні. Вдалі союзи можуть вийти з багатьма чоловіками. У шлюбі жінки на ім'я Ганна сумісні з Олексієм, Костянтином, Борисом, Степаном та Євгеном. Відносини будуть міцними та довгими, їм благоволить сама доля. Ганна (значення імені описано раніше) швидше за все не уживеться з Олександром, Сергієм, Львів, Георгієм та Вадимом.

Професія, що підходить для Анни

Її пам'яті можна лише позаздрити. Анна чудово запам'ятовує і засвоює будь-яку інформацію, що допомагає їй з успіхом просуватися кар'єрними сходами. Вміння правильно аргументувати та відстоювати свою точку зору – ці якості в ній цінують як колеги, так і начальство. Професіоналізм Анни притягує до неї людей. У її суспільстві вони почуваються захищено.

Якщо в колективі чудові стосунки, то Ганна працюватиме із задоволенням, віддаючись процесу повністю. Вона усвідомлюватиме, що займається своєю справою і дуже затребувана колегами. Анни – це чудові фахівці, з них виходять добрі лікарі, вчителі, ветеринари та соціальні працівники. Аня з легкістю може привернути до себе практично будь-кого, оскільки має цінні людські якості: доброту, співчуття. З перших хвилин спілкування вона викликає величезну симпатію та залишає незабутнє враження про себе.

Ім'я Ганна: значення імені, доля, характеристика та походження

Велику любов до Ганни відчувають діти, оскільки вона завжди взаємна. Тому, працюючи вихователем чи вчителем, вона не тільки реалізує себе з професійної точки зору, а й дарує свою щиру турботу та любов.

Артистичність від природи може допомогти Ганні стати чудовою актрисою, фотомоделлю чи журналісткою. Також, завдяки своїй допитливості та посидючості, часто досягає успіхів у професії слідчого чи геолога. Але з точними науками їй краще не зв'язуватися, там, де тільки одні цифри, нудно та нецікаво.

Якій би сфері діяльності Ганна не присвятила себе, вона працюватиме сумлінно, викладаючись до кінця. Усі кошти, зароблені своєю працею, Ганна з радістю витратить на рідних та близьких.

Здоров'я

Анни не можуть похвалитися міцним здоров'ям – вони часто в дитинстві хворіють на простудні захворювання, що призводить до бронхіту, а потім і до астми. Батькам слід спостерігати за поставою дитини, є загроза сколіозу. Діатез для Анни – звичайна справа, тому слід обмежувати вживання цитрусових плодів та шоколаду.

У школі часто через навантаження на зір із ним починаються проблеми. Не рідкість – плоскостопість та кишкові захворювання. Ганні у будь-якому віці бажані тривалі прогулянки на свіжому повітрі та повноцінний сон.

Гороскоп для Анни

 • Заступник Зодіаку – Діва. Люди, народжені під цим знаком, мають поступливий характер і м'яку вдачу.
 • Колір удачі Анни – всі відтінки червоного (жовтогарячий, коричневий).
 • Камінь-покровитель – рубін, смарагд, опал.
 • Вдала пора року – літо.
 • Середами щастить частіше за решту днів тижня.
 • Тотемна тварина – заєць. Талісман у вигляді зайця принесе удачу, а також служитиме оберегом.

Іменини Ганни

Іменини, згідно з церковним календарем, Анни святкують часто. Вони є практично щомісяця:

 • 11 січня;
 • 3, 16, 17, 23, 26 лютого;
 • 2, 11, 14, 20 березня;
 • 8, 13 квітня;
 • 11 травня;
 • 25, 26 червня;
 • 18 липня;
 • 3, 5, 7, 13, 29 серпня;
 • 10, 22, 23 вересня;
 • 11, 15 жовтня;
 • 4, 10, 11, 23, 27 листопада;
 • 3, 11, 22, 23 грудня.

Вплив по батькові на характер Анни

Як впливає ім'я Ганна на долю та сумісність? Значення імені допомагає зрозуміти характер його володарки. Ще більше про нього можна дізнатися, проаналізувавши по батькові жінки:

 • Олексіївна, Василівна, Вікторівна, Володимирівна, Євгенівна, Іванівна, Іллівна, Михайлівна, Петрівна, Сергіївна, Юріївна – жінки з такими по-батькові дуже добродушні та чуйні. Вони від природи обдаровані слухом та мають талант у малюванні. Домолюбителі, любительки приготує смачну домашню їжу. У чоловіках не розуміються, бо швидко закохуються у першого зустрічного. Шлюби перші завжди невдалі.
 • Олександрівна, Борисівна, Вадимівна, Григорівна, Максимівна, Павлівна, Федорівна, Едуардівна. Це, в порівнянні з Аннами, що мають інші по-батькові, дурні жінки, але прості в спілкуванні. Чи не злопам'ятні, швидко відходливі, прощають кривдників швидко. Їм часто не щастить у шлюбі, у виборі друзів та взагалі по життю. Кулінари від Бога, для рідних та друзів – це скарб.
 • Андріївна, Аркадіївна, Валентинівна, Кирилівна, Матвіївна, Микитівна, Романівна, Тарасівна, Тимофіївна, Яківна. Носії цих по-батькові – це дуже емоційні, легко запальні Анни. З дитинства це обережні у всьому дівчата: у виборі друзів, у довірі секретів та партнера для шлюбу. Запально і дратівливо ставляться до людей, які лізуть до них із справою чи порадою. Дуже сентиментальна натура.
 • Альбертівна, Анатоліївна, Веніяминівна, Дмитрівна, Марківна, Миколаївна, Степанівна. Дуже владні та вимогливі Анни як до себе, так і до оточуючих. Для шлюбу обирають чоловіків старших за себе і тих, хто матеріально відбувся. Любительки бурхливого сексу та експериментів. Така Ганна завжди великодушна та щедра до людей.
 • Антонівна, Глібівна, Валеріївна, Денисівна, Ігорівна, Леонідівна, Олегівна, Львівна. Дуже побожні та жіночні Анни. Це зразок відданої дівчини, чи це сім'я, дружба, робота. Заміж вискакує в молодій молодості, бездумно. Дуже ощадлива жінка, зайвого ніколи собі не дозволить, але коханим дітям віддасть усе.
 • Богданівна, Владиславівна, Геннадіївна, Георгіївна, Данилівна, Єгорівна, Костянтинівна, Макарівна, Робертівна. Анни з гарним почуттям гумору, дуже розумні та емоційні. Але настрій із частими перепадами, тому не всі оточуючі спокійно до цього належать. Часто чоловіки втікають із цієї причини. У супутники обирають гарних та спортивних чоловіків. З усіх Анн – найбезглуздіша господиня і кухарка.

Знаки зодіаку

Що означає ім'я Ганна? Для жінки при описі характеру важливо врахувати знак Зодіаку, який їй протегує.

Овен-Анна – часто незбирана та безвідповідальна жінка, яка не власниця своїм словам. Характер дуже імпульсивний. Має постійні проблеми вдома і на роботі через необдумані вчинки. Її влюбливість поширюється усім чоловіків, незалежно від цього, зайняті вони чи ні. Навіть якщо обранець одружений, її це не зупиняє.

Телець-Анна – терпляча жінка. Їй можна довірити будь-яке завдання і вона виконає його практично без помилок. Чи не авантюристка, вірна дружина до кінця днів своїх.

Близнюк-Анна – нестримна та нетерпляча особа, яка не любить монотонну роботу. Для неї немає правил і принципів у дружбі, довкола неї постійно нові друзі. Один чи два шлюби – не межа її можливостей. Її девіз у житті – постійні подорожі та знайомства з новими людьми. Зміни та труднощі життя для неї, як ліки від нудьги.

Рак-Анна – жінка з вольовою вдачею. Завжди на позитиві. Для неї не буває важких життєвих ситуацій. Завжди шановна жінка, кохана колегами та рідними людьми. Навіть якщо чоловік не гідний її, залишається для нього дбайливою та вірною дружиною.

Ім'я Ганна: значення імені, доля, характеристика та походження

Лев-Анна – на першому місці для неї лише свої інтереси. Владна настільки, що впевнена, що всі їй мають підкорятися. Настільки самовдоволена особа, що навколо неї нерідко одні підлабузники. Лідерство у неї в крові, хто на це претендує – той ворог. Заміж виходить за розрахунком, постійні компліменти та гори подарунків – ось головна якість любителя.

Діва-Анна – розумність, розважливість та врівноваженість – це її головні якості. Усі емоції у собі, навіть любовні звуки задоволення під забороною. У чоловіка однозначно вибере такого ж скупого на емоції чоловіка.

Терези-Анна – поступлива і акуратна дама. Усі її обожнюють, оскільки вона завжди спокійна і йде компроміси. Дуже романтична натура, що вірить у казки. Це часто призводить до невдалого шлюбу, розвішавши вуха, іде заміж за першого зустрічного.

Скорпіон-Анна – потайлива і заздрісна жінка. Успіхи інших людей її тільки злить і засмучують. Будь-яка добра справа для інших робить з великою ласкою. Велика хвалько. Чоловіків розглядає як спонсорів та оспівників її переваг. Це фатальна жінка – як тільки чоловікові більше нічого їй дати, вона тут же його залишає.

Стрілець-Анна – дівчина дуже азартна. Часто приймає помилкові рішення, оскільки поспішає і обмірковує справи. Ніколи не визнає своєї неправоти. Вона – жінка-веселун. Навколо неї низками ходять чоловіки. Дуже товариська натура, має багато друзів та знайомих. Якщо вона знайшла свою половинку, то потопає в ній без жодного залишку.

Козеріг-Анна – небагатослівна сором'язлива дама. Не довіряє людям. Як працівник відповідальна та акуратна натура. Вона настільки сором'язлива, що за чоловіків почувається некомфортно і може навіть почервоніти. Уникає галасливих компаній. Вибирає собі в чоловіки господарського чоловіка, який всіляко піклується про неї. Завжди чудова дружина та мати.

Водолій-Анна – оригінальна у всьому жінка: у судженнях, способі життя, стилі одягу. Її часто не розуміють, а вона нічого нікому не пояснює. Робить все тільки завгодне їй. На людей дивиться зверхньо і завжди прагне досягнення складних цілей. У партнери однозначно вибирає подібну до себе людину, з однаковими на життя поглядами.

Риба-Анна – фантазерка та велика мрійниця. Що в неї в голові – одному Богові відомо. Це добрий творчий працівник, який віддається справі з головою. Чоловіки про неї говорять як про загадку без відгадки. Не пристрасна натура, любить спокійне, розмірене життя.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua