Значення імені Амалія: опис, походження, характер та доля

Працездатна, енергійна, незалежна, стримана – така Амалія. Значення імені буде цікаво дізнатися його володаркам. Також ця інформація виявиться корисною батькам, які думають так назвати дочку. Що означає ім'я, звідки воно взялося, як впливає характер і долю? Про все це у нашій статті.

Яке значення та походження імені Амалія

Насамперед слід розібратися в тому, звідки воно взялося і що може означати. Отже, яке значення і походження імені Амалія? Є кілька версій.

Значення імені Амалія: опис, походження, характер та доля

  • Перша теорія приписує імені давньогерманське коріння. Вона говорить, що воно утворилося від німецького слова amal, яке на нашу мову перекладається як «праця», «працьовита». Отже, значення імені Амалія – «працьовита».
  • Друга теорія стверджує, що вона утворилася від жіночого імені Емілі. Наша мова з латинського воно перекладається як «гідний противник», «суперник».
  • Третя теорія свідчить, що ім'я Амалія утворилося від чоловічого Амал. З арабської воно перекладається як «надія», «прагнення», «очікування». А з давньоєврейської як «працьовитий».

Астрологія

Планета-покровитель – Уран.

Знаки зодіаку – Водолій, Козеріг.

Сприятливі дні – середа, субота.

Тотемна тварина – електричний вугор.

Рослина-талісман – альпійська троянда.

Сприятливий колір – фіолетовий.

Камінь-талісман – гірський кришталь.

Дерево-талісман – барбарис.

В дитинстві

Яким є значення імені Амалія для дівчинки? Що чекає на батьків, які наважаться так назвати дочку? Дисциплінована та слухняна – така маленька Амалія. Дитина із задоволенням допомагає мамі по дому: вже в ранньому віці багато вміє робити самостійно.

Значення імені Амалія: опис, походження, характер та доля

Дівчинка дуже жвава. У компанії однолітків вона нерідко перебирає роль лідера. Грати Амалія воліє з хлопчиками. З навчанням у неї проблем не виникає, хороші оцінки дівчинка отримує завдяки аналітичному розуму та працьовитості. Власниця імені охоче займається з однокласниками, що відстають.

У дитинстві Амалія може всерйоз захоплюватись спортом. Навчання у школі вона поєднує із заняттями у різноманітних секціях та гуртках. Власниця імені росте правильною та чесною дівчинкою, брехня вона не приймає.

Доросла

Що означає ім'я Амалія для дорослої жінки, який вплив воно надає її характер і долю? Насамперед слід відзначити дисциплінованість та стриманість цієї жінки. Багато хто вважає це за скромність, і роблять помилку. Амалія не соромиться, вона лише не поспішає. Перед ухваленням важливого рішення ця жінка неодмінно обмірковує усі варіанти. Така стратегія дозволяє Амалії уникати непотрібних помилок.

Значення імені Амалія: опис, походження, характер та доля

З володаркою імені легко та приємно спілкуватися. Вона з перших хвилин знайомства справляє на людей гарне враження. Амалія не любить галасливі компанії, веселитися та розслаблятися їй більше подобається у вузькому дружньому колі.

Амалія – енергійна, працелюбна, працездатна людина. Вона завжди виношує якісь ідеї: не любить сидіти без діла. Її неможливо змусити схилити голову, які б прикрощі та біди не чекали її на обраному шляху. Амалія оптимістична, вірить у світле майбутнє.

Кар'єра

Чи впливає значення імені Амалія на те, якій професії віддасть перевагу його володарка? Ця жінка може досягти успіху в юриспруденції, банківській справі, науці, медицині. Її може залучати кар'єра політика чи журналіста. Також із Амалії вийде чудовий викладач, здатний заражати любов'ю до свого предмета.

Значення імені Амалія: опис, походження, характер та доля

Ця жінка позбавлена честолюбства. Стрімке просування кар'єрними сходами не входить до списку її пріоритетів. Амалія ніколи не виявиться серед людей, які готові йти по головах задля досягнення поставленої мети. Набагато важливіше для неї займатися улюбленою справою. Також не можна не згадати про те, що ця жінка ніколи не візьметься за роботу, з якою не зможе впоратися.

Власниця імені чудово ладнає з колегами. товариші по службі цінують цю жінку за її людські якості.

Секс, кохання

Секс відіграє другорядну роль життя Амалії. Набагато більше цю жінку приваблює цукерково-букетна стадія. Власниця імені любить, коли її доглядають, намагаються підкорити її. Амалія, як і багато інших жінок, любить вухами. Від свого шанувальника вона чекає на поток компліментів.

Значення імені Амалія: опис, походження, характер та доля

Амалію залучають чоловіки-мачо, проте цей інтерес далеко не завжди виявляється взаємним. Якщо почуття володарки імені не знаходять відгуку, вона з головою поринає в роботу для того, щоб забути про об'єкт своєї пристрасті.

Шлюб, сім'я

Створення сім'ї є серйозним кроком для жінки на ім'я Амалія. Значення імені свідчить у тому, що вона довго вибирає чоловіка. Амалія готова роки витратити на пошуки свого ідеалу, ніщо не змусить її погодитись на шлюб без кохання.

Якщо ця жінка знаходить свого єдиного, то стає прекрасною дружиною. Вона огортає свого чоловіка ніжністю та добротою, старанно уникає конфліктів. Амалія легко знаходить спільну мову з родичами чоловіка, вони переймаються симпатією до неї.

З володарки імені виходить чудова мати. Діти Амалії ніколи не страждають на відсутність уваги. Вона балує своїх спадкоємців і водночас привчає до самостійності.

Сумісність імен

При виборі другої половини потрібно обов'язково враховувати сумісність імен. Георгій, Давид, Крістіан, Ігор, Микола, Наїль, Семен – чоловіки, з якими Амалія має всі шанси створити щасливу та міцну родину.

Таємниця

Яку таємницю приховує від оточуючих Амалія? Мало кому відомо про те, наскільки ця жінка довірлива.

Значення імені Амалія: опис, походження, характер та доля

Власниця імені нерідко потрапляє до мережі шахраїв. Вона повинна пам'ятати про цю свою особливість і бути обережною.

Захоплення, хобі

Як впливає значення імені Амалія на захоплення своєї володарки? З дитинства вона тягнеться до творчої діяльності. Їй дуже близько вишивання, вирощування квітів, заняття флористикою, малювання. Також вона із задоволенням копається на городі. Відпочинок для Амалії – це зміна діяльності. Ця жінка постійно перемикається між різними заняттями.

Турбота про свій зовнішній вигляд – своєрідне хобі Амалії. Вона багато уваги приділяє цьому, готова спускати великі суми грошей на всілякі косметичні та засоби для догляду. Також для цієї жінки дуже важливий її гардероб. Амалія одягається яскраво і незвично, може навіть одягати відверто епатажні речі. Іноді вона носить те, що створено її власними руками.

Здоров'я

Амалія – типовий трудоголік. Більшість свого дня ця жінка проводить на роботі. Саме їй присвячені усі її думки. Амалії загрожують хвороби серця та судин, проблеми зі спиною, хронічна втома. Жінка має навчитися розставляти пріоритети, і не лише працювати, а й відпочивати. Інакше вона ризикує надовго поринути у стан депресії.

Нумерологія

Не можна не навести і характеристику імені Амалія з нумерології. “Дев'ять” – число імені. Воно свідчить про лідерство, цілеспрямованість. У людини, яка носить таке ім'я, розвинена чарівність. Він сповнений ентузіазму, мріє змінити світ на краще.

У суспільстві цю людину поважають, вона має авторитет. Труднощі йому створює схильність до перепадів настрою. Іноді це обличчя поводиться зарозуміло, егоїстично. Однак друзі завжди можуть розраховувати на «людину-дев'ятку» у складну хвилину: вона охоче прийде на допомогу.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua