6 вправ для красивої та природної посмішки

6 вправ для красивої та природної посмішки

Щира усмішка – головний аксесуар для жінок. Насправді часто це перше, що люди помічають при зустрічі. Ось деякі поради, які допоможуть тобі навчитися усміхатися.

Красива посмішка – здорова порожнина рота

6 вправ для красивої та природної посмішки

Фото автора Vincenzo Giove: Pexels

Звичайно, було б непогано, якби зуби самі виростали прямими, розташованими в рівні ряди, щоб гарно посміхатися.

Насправді для більшості людей ідеальна усмішка не виникає просто так — потрібен план дій, куди входить і те, як ти доглядаєш зуби.

Отже, якщо хочеш обзавестися білою і здоровою посмішкою, доведеться дбати про здоров'я ротової порожнини так само, як і про шкіру. Інакше уявити гарну усмішку з оголеними зубами буде неможливо.

Навіть поширені стоматологічні захворювання, такі як неприємний запах з рота та опухлі ясна, впливають на самооцінку людини та загальний стан здоров'я.

Регулярна стоматологічна практика необхідна підтримки здорової і красивої посмішки.

Тому не лінуйся слідувати наступним порадам з догляду за зубами:

 • Правильна гігієна

Чи регулярне в тебе чищення зубів? І як довго проводиш цю процедуру? В ідеалі потрібно витрачати не менше двох хвилин по два рази на день, але це не означає, що в перервах слід забувати про порожнину рота.

Після їжі користуйся ополіскувачами та зубною ниткою, щоб позбутися залишків їжі та зберегти білизну зубів.

Це захистить рот від бактерій, що викликають карієс та захворювання ясен. Чищення зубів справляється з видаленням нальоту з поверхні зубів, але не всіх ділянках. Ось чому зубна нитка та рідина для полоскання рота є важливими складовими для підтримки здоров'я порожнини рота.

 • Купи зубну щітку з м'якою щетиною

Коли потрібно прибрати важку пляму на килимі, сильне тертя допоможе в цьому процесі. Але це не стосується зубів!

Жорстке чищення зубів або використання абразивних матеріалів приносить більше шкоди, ніж користі. Тому купуй щітку із м'якою щетиною.

Якщо щетинки занадто жорсткі, вони можуть дратувати ясна та сприяти ерозії емалі; згодом через це зуби стануть чутливими.

6 вправ для красивої та природної посмішки

Тренуємо гарну посмішку

Навіть зубною щіткою з м'якою щетиною слід чистити зуби обережно, не докладати занадто багато зусиль.

 • Пий більше води

Сухість у роті – одна з причин утворення зубного нальоту, захворювань ясен та карієсу.

Коли в тебе сухість у роті, це дає бактеріям можливість впливати на частинки їжі, що зрештою призводить до утворення зубного каменю.

Вода стимулює слинні залози виробляти більше слини, яка видаляє зубний наліт та усуває вплив кислот на зубну емаль.

 • Регулярно відвідувай стоматолога

Деякі дівчата забувають про стоматологів, якщо їх зуби не турбують. Однак слід стежити за станом рота, тому раз на півроку відвідуй стоматологічну клініку.

До речі, ти можеш користуватися професійним чищенням зубів раз на рік безкоштовно.

Не забувай радитися з лікарем з приводу відповідних тобі засобів для чищення зубів та порожнини рота. Так ти отримаєш гарні зуби та впевнену усмішку.

 • Стеж за тим, що їси

Можливо, ти знаєш, що деякі продукти сприяють потемнінню емалі? Тому не варто зловживати міцним чаєм та кавою, це стосується і цигарок.

Краще віддай перевагу здоровій їжі: овочі, фрукти, каші, молоко. У яблуках багато природного фтору, тому вони дуже корисні для зубів.

Нарешті, щоб обзавестися білою усмішкою, ти можеш користуватися процедурою відбілювання зубів, а потім потрібно буде лише підтримувати цей результат.

Рекомендації та вправи як навчитися красиво посміхатися

Вчені довели, що ті, хто більше усміхається, живуть довше, здоровіше та щасливіше. Тому треба посміхатися навіть тоді, коли настрій цьому не сприяє.

Давай дізнаємося, як обзавестися красивою усмішкою і не відчувати ніяковість при цьому. Тут все не так складно: потрібно трохи потренуватися перед дзеркалом.

 • Злегка нахиляй голову

Зазвичай усмішка виглядає чудово, якщо трохи нахиляти голову при цьому (не перестарайся). Вивчи за допомогою дзеркала, який ракурс та рівень нахилу підходять саме тобі.

 • Не стискай зуби

Це важливо: посміхаючись, ти не маєш оголювати стиснуті зуби, це буде виглядати зовсім не природно. Розсувай їх приблизно на ширину мізинця, тоді усмішка не здаватиметься натягнутою.

 • Скористайся помадою

Якщо потрібно зафіксувати момент за допомогою знімка, нанеси безпосередньо перед зйомкою кремову помаду з блиском: вона відображатиме світло і зробить усмішку яскравішою.

Також проведи язиком по зубах, щоб змочити їх перед тим, як буде зроблено знімок. Це змусить зуби блищати.

 • Вчись розслаблятися

Подивися в дзеркало та розслабь м'язи обличчя та плечей. Якщо відчуваєш напругу, акуратно потри щоки та лоб. Стисни і розслабь щелепу пару разів.

Є й інший спосіб розслабити м'язи обличчя. Почни посміхатися, показуючи лише верхній ряд зубів. У цей час розслабте язик і притисніть кінчик язика (злегка) зубами по центру. Тепер спробуй зробити усмішку ширшою.

 • Видимість зубів

Скільки зубів ти показуєш, коли посміхаєшся? Люди, які ледь усміхаються і показують трохи зубів, вважаються невпевненими у собі та, можливо, менш привабливими.

В ідеалі посмішка повинна відкривати більшу частину зубів і утворювати плавну дугу, що йде у простір між зубами та куточками рота.

Це важливо для створення контрасту, і щоб твої зуби здавались білішими.

Але не перестарайся, інакше вийде не посмішка, а швидше оскал.

 • Подумай про щось щасливе

Щира усмішка – найкраща усмішка. Подумай про кумедний спогад або гарну подію, друзів або коханого. Навіть незручна історія з дитинства змусить щиро посміхнутися.

Практикуй посмішку перед дзеркалом протягом декількох хвилин щодня, звертаючи увагу на те, скільки зубів ти показуєш. Коли знайдеш ідеальний для себе образ, продовжуй практикуватися, доки не навчишся робити це, не замислюючись.

Якщо ти тільки починаєш практикуватися, то не вдасться придбати гарну усмішку за одну ніч. Прийняття здорових звичок коштуватиме часу та зусиль.

При регулярному та щоденному догляді посмішка стане гарною, і це не залишиться непоміченим.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua