Цветотипи зовнішності жінок відповідно до теорії колористики з описом

Цветотипи зовнішності жінок відповідно до теорії колористики з описом

Вибір успішного гардеробу для дівчат часто обертається повним розчаруванням. Невдало підібране плаття або блузка можуть повністю спотворити твій образ.

Не поспішай думати, що з твоєю зовнішністю щось не так: швидше за все, ці вбрання просто не підходять твоєму кольоротипу.

Продовжуй читати статтю, щоб зрозуміти, який у тебе колір зовнішності за відтінками шкіри, очей, волосся. Знання цих даних полегшить надалі підбір гардеробу.

Що таке кольоротип зовнішності та як його визначити

Цветотипи зовнішності жінок відповідно до теорії колористики з описом

Фото автора cottonbro: Pexels

Природний колорит (він і є цветотип) – це колірні гами, якими від народження нагородила тебе природа. Взагалі це умовне поняття, яке можна позначити як характеристику зовнішності за загальними даними: кольору очей та волосся, відтінку шкіри та контрасту.

Знання власного кольоротипу зовнішності дасть точну відповідь на питання, які кольори тобі підходять, а яких варто частково або повністю відмовитися.

У тебе не буде сумніву при виборі вбрання. Ці знання допоможуть складати неповторні та гармонійні образи.

Всі кольоротипи поділяються на теплі та холодні, а в їх основі лежить відтінок шкіри. Очі та волосся можуть бути зовсім різних відтінків.

Класифікацій для визначення існує чимало, але найвідоміша колірна характеристика зовнішності заснована на пори року. Поєднання певних зовнішніх даних підкаже, чи є ти восени, взимку, навесні або влітку.

Нерідко стилісти користуються цією класифікацією, щоб створювати індивідуальні образи на вихід для знаменитостей та своїх клієнтів.

Тобі ця інформація теж стане в нагоді, коли потрібно буде в черговий раз вибирати в магазині вбрання для створення повсякденного, ділового або вечірнього образу.

Колірний аналіз може бути корисним інструментом, тому що він змушує тебе враховувати роль кольору в гардеробі та вказує на палітру, яка відповідає твоєму кольору шкіри, волосся та очей.

Цветотипи зовнішності жінок відповідно до теорії колористики

Будь-яку людину можна визначити до одного з кольоротипів по порах року. Тобто, це Весна, Літо, Осінь та Зима.

До якого сезонного типу ти належиш, залежить від двох основних змінних:

  • відтінку шкіри, волосся та очей (тепле та золотисте проти холодного та попелястого);
  • контрастний чи приглушений тип.

Цветотипи зовнішності жінок відповідно до теорії колористики з описом

Як визначити свій кольоротип самостійно?

Пори року представляють чотири можливі варіанти цих змінних: наприклад, якщо твій природний колір волосся світліший за середньо-коричневий, кольоротип відноситься або до Весни, або до Літа. Якщо волосся темніше, то це Зима чи Осінь.

Якщо відтінок шкіри та волосся теплий або ти від природи рудоволоса, то кольоротип можна віднести або до Весни, або до Осені.

Коли шкіра має блакитний прохолодний відтінок, а волосся більш попелясте і не має золотих або червоних відблисків, кольоротип або Літо, або Зима.

Тон шкіри зазвичай можна описати як світлий, середній чи темний. Напівтони, з іншого боку, більше відносяться до того, що знаходиться під поверхнею.

У людей з теплим підтоном шкіра має жовтий, золотий та персиковий відтінки, а у людей з холодним підтоном схильність швидше до рожевих, синіх або червоних відтінків.

Визначити підтон можна за допомогою тіста на прикраси. Потрібна золота та срібна прикраси.

Тримай золоті та срібні прикраси поряд з обличчям. Який із них змушує твою шкіру виглядати яскравіше і здоровіше, а який робить шкіру жовтою, нерівною чи сірою?

Якщо золоті прикраси виглядають краще на тлі шкіри, значить у тебе теплий підтон. Зі сріблом навпаки – холодний підтон.

Тепер потрібно зрозуміти, чи контрастний у тебе, чи приглушений тип. Контраст – це виділення кольору волосся, шкіри, наприклад, як у Білосніжки (чорне волосся та бліда шкіра).

Якщо твій відтінок волосся, колір шкіри і очей гармонійно перегукуються між собою, то це приглушений тип. Яскравий тому приклад – фея Дінь-Дінь.

Цветотип Весна

Цветотипи зовнішності жінок відповідно до теорії колористики з описом

Фото автора George Dolgikh @ Giftpundits.com: Pexels

Найрідкісніший тип – це Весна. Що було зрозуміліше, людей із такою зовнішністю легше зустріти в Ірландії та Англії. Цветотип представлений теплими відтінками: світла шкіра з рожевим або персиковим підтоном, нерідко є ластовиння.

Волосся у дівчат цього типу – світле з теплим тоном, як і брови. Очі можуть бути як горіхового відтінку, так і сіро-зеленого або світло-блакитного.

До яскравих представників цього типу зовнішності можна віднести Тейлор Свіфт, Ніколь Кідман, Світлану Ходченкову. До речі, Мерлін Монро теж мала цей кольоротип.

Якщо вдасться грамотно підібрати гардероб та макіяж із потрібними квітами, то можна отримати неповторний образ. Вітаються вбрання бежевих відтінків та яскравий макіяж.

Цветотип Літо

Цветотипи зовнішності жінок відповідно до теорії колористики з описом

Фото автора Andrea Piacquadio: Pexels

Літо широко поширений: світла шкіра з холодним підтоном, нерідко виразно видно судини на шкірі, ластовиння можуть бути сірого відтінку.

Колір очей “літніх” дівчат варіюється від блакитного до горіхового. Волосся часто русяве, від світлого до темного тону.

З представників цього колориту варто відзначити Сару Джессіку Паркер, модель Кару Делєвінь, Наталю Водянову.

Дівчатам з цим кольоротипом можна приміряти найнезвичайніші образи і сміливо проводити експерименти з гардеробом та макіяжем.

У плані одягу добре підходять приглушені та спокійні кольори, також непогано виглядають коричневий та зелений кольори. Від яскравих кольорів варто відмовитись, якщо це робочий або повсякденний стиль.

Зазвичай у модельному бізнесі потрібні дівчата цього типу, тому що з такою витонченою і ніжною зовнішністю легко експериментувати.

Цветотип Зима

Цветотипи зовнішності жінок відповідно до теорії колористики з описом

Фото автора Min An: Pexels

Ще один не менш популярний кольоротип – Зима. Про нього можна говорити, як про контрастне і яскраве. У дівчат цього типу цікавий колорит зовнішності.

Наочний приклад знаменитостей із «зимовим» колоритом зовнішності – Меган Фокс, Крістіна Агілера, Кеті Перрі.

Представниці Зими мають щільну шкіру з холодним блакитним підтоном: відтінки варіюються від білого до оливкового. Яскравий та контрастний кольоротип.

Колір волосся найчастіше темний, чорний, але іноді зустрічаються дівчата цього кольоротипу з білим та попелястим відтінками волосся. Очі – виразні, затемнені.

Цікавий образ виходить із яскравими вбраннями, а також одягом білого відтінку або глибокого чорного.

Цветотип Осінь

Цветотипи зовнішності жінок відповідно до теорії колористики з описом

Фото автора Monstera: Pexels

Осінь також зустрічається рідко і видатна представниця даного колориту – Джулія Робертс.

Це дівчата з рудим волоссям, шкірою теплого підтону, персикового або відтінку шампанського. Часто дівчата мають золотисті ластовиння.

Очі найчастіше виражені горіховим відтінком, зеленим чи бурштиновим.

Шарм, магнетизм та грація – це те, що одразу виділяє дівчину Осінь на тлі інших. Представницям цього колориту підходять вбрання коричневих та зелених тонів, а макіяж має бути не помітним.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua