Іменини у вересні у Володимира, Наталії та Олександра: характеристика імен

13 вересня іменини у Олександра, Володимира та Дмитра. Щодо імен для прекрасної статі, то 14 вересня день ангела у Наталі. У цій статті йтиметься про їх характеристики: позитивні та негативні риси. Першими описані ті, хто має чоловічі іменини у вересні.

Позитивні риси Олександра

Ім'я Олександр подарує хлопчику завзятість у досягненні мети та незалежності. Усі пам'ятають про великого Олександра Македонського, який є найкращим прикладом для Сашка. Також хлопці з цим ім'ям виростають душевними та шляхетними людьми. Вони майже завжди чесні перед оточуючими. Сашко ніколи не пройде повз чуже лихо — зробить усе, що в його силах. А якщо не впорається сам, то допоможе знайти людей, котрі зможуть вирішити проблему.

Іменини у вересні у Володимира, Наталії та Олександра: характеристика імен

При цьому чоловіки з іменинами у вересні шукатимуть дружину, де вони побачать надійного партнера. Інфантильні дівчата з безліччю проблем їх відлякують. Дружина Сашка має міцно стояти на ногах. Вони не шукають багату наречену, а просто самодостатню та яскраву особистість, на яку в кризовий момент можна покластися. Трапляється, що хлопці можуть шукати підтримки у матері. А от до батька чи друзів чоловічої статі вони рідко звертаються за допомогою, вважаючи це виявом слабкості.

Негативні риси Олександра

Разом з героїзмом та прагненням до перемог ім'я обдаровує хлопців з іменинами у вересні владністю та частою конфліктністю. Вони непоступливі і не вміють прогинатися під людей та обставини. Їм зручніше діяти самостійно. Робота в групі може не залагодитися через це. З цієї причини Сашка може часто змінювати роботу і, зрештою, приходить до думки про те, що краще займатися своєю власною справою.

Олександри через свою принциповість і запальність можуть потрапляти в погані ситуації. До застосування сили вдаються рідко, але не виключено. Як правило, хлопцям таланить, і вони можуть вийти сухими з води. Батьки підлітків з цим ім'ям повинні правильно спрямовувати невгамовну енергію сина і стежити за його проведенням часу та інтересами.

Позитивні риси Володимира

Якщо ви назвете хлопчика Володимиром, то незабаром побачите, що не помилилися. Такі діти слухняні у дитинстві. Вони охайні, ненавидять безлад, допомагають мамі по господарству з раннього віку. Послух також порадує батьків. Маленькі Володі рідко засмучують маму та тата.

Іменини у вересні у Володимира, Наталії та Олександра: характеристика імен

Навчання у школі проходить без клопоту. Звиклий до ладу педант Володимир тримає зошити в чистоті. Потім помітно, що хлопчику легше даються точні науки. Однак, варто звернути увагу і на іноземні мови. У більшості дітей із чоловічими іменинами у вересні талант до їх вивчення. Осінні хлопці мають відмінну пам'ять.

За вдачею всі Володі лідери. Вони не зазнають ситуацій, коли їм наказують. Домогтися від них чогось силою неможливо. Помітивши тиск, вони упиратимуться до кінця. У людях Володя цінує відданість та чесність. Сам він також завжди житиме, прислухаючись до власної совісті. Володя не зрадить і не обдурить, це суперечить його природі.

Негативні риси

Впертість та педантизм можуть бути сильно гіпертрофовані. За дружину їм потрібно вибирати дівчину, для якої порядок у будинку буде на першому місці. Для педантів це настільки важливо, що може спричинити розлучення.

Також Вови дуже ласі на приємні слова. Вони вибирають компанії інтелектуалів, де можуть показати себе. Їм властивий снобізм і зарозумілість. Наскільки яскраво будуть виражені ці негативні риси, залежить від виховання та того, під яким знаком зодіаку народилася людина.

Позитивні риси Наталії

Думаєте, як назвати дівчинку, народжену на початку осені? Серед жіночих імен із іменинами у вересні варто виділити Наталю. Ця дівчинка з дитинства відрізнятиметься від ровесниць вихованням та акуратністю. Згодом мама помітять, що у Наташі тонкий смак та вроджене почуття гармонії.

Також леді з цим ім'ям має чудову інтуїцію. Вона відчуває небезпеку, але ніколи не пасує перед нею. Завжди прийде на допомогу оточуючим, навіть незнайомим людям. А ось вгадати її почуття та наміри досить складно. При тому, що люди для неї відкрита книга сама вона розкриватися не поспішає.

Іменини у вересні у Володимира, Наталії та Олександра: характеристика імен

Ця дівчинка ніколи не буде пацанкою. У ній маса жіночності та м'якості. Вона може стати чудовим психологом. Добре відчуває настрій людей та знає, які слова сказати у стресовій ситуації. Хорошим прикладом є досить відома українська психологка Наталія Холоденко. Це жінка, яка допомагає людям із душею.

Дівчинка матиме величезну кількість друзів. Люди тягнуться до приємної в усіх відношеннях особистості. Вона дуже приваблива, в змозі знайти ключики до будь-якої, навіть дуже похмурої людини.

Негативні риси Наталії

Наташі досить незалежні і себелюбні. Вони не зазнають грубості на свою адресу. Можуть ненароком сказати шпильку. Чи не переносять критики. У відповідь можуть образити людину. Будь-які претензії вони сприймають як сильну образу.

Іменини у вересні у Володимира, Наталії та Олександра: характеристика імен

Сімейне життя не завжди складається вдало, незважаючи на те, що соціум любить Наташ. Все тому, що до кінця розкритися самим перед чоловіком дуже складно. Він розуміє загадкової душі цієї пані. Вона тримає проблеми у собі, але раптово може вибухнути і наговорити поганих слів.

З тієї ж причини часто мають проблеми в робочому колективі. Під час спільної трудової діяльності невеликі чвари неминучі, але Наталі їх не переносять. Їм комфортніше працювати на самоті. Часто ці жінки відкривають свою справу, щоб нікому не підкорятися.

Наталя – прекрасне жіноче ім'я з іменинами у вересні, проте перш ніж називати так дочку, ви повинні вивчити як слід усі плюси та мінуси.

Іменини у вересні у Володимира, Наталії та Олександра: характеристика імен

Порада: вибираючи, як назвати дитину, орієнтуйтесь також на знак зодіаку та риси характеру батьків дитини. Так, наприклад, Володимир, народжений у вересні, ризикує стати винятковим педантом, оскільки знак його зодіаку Діва. Якщо ви знаєте, що можете спрямувати цю межу в позитивне русло, то дерзайте. Добре вивчіть чоловічі іменини у вересні, оскільки хлопчики, народжені восени, вразливіші, ніж дівчатка, і вимагають більше уваги.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua