Олександр: характеристика імені, походження, значення, іменини та знаки зодіаку

Перш ніж розглянути характеристику імені Олександра, слід звернути увагу на те, що воно відбулося в результаті злиття двох імен грецького походження: “Алекс”, що означає “захищаючий”, а також “Андрос” – “чоловік”. Таким чином, воно перекладається як чоловік, що “захищає”, або ж просто “захисник”.

Коли людина вимовляє ім'я Олександр, на думку відразу приходять різні видатні особи, наприклад Олександр Македонський, який був людиною справи, а також геніальним полководцем. Мало хто знає, але саме завдяки йому це ім'я завоювало велику популярність у європейських країнах, а також вважається популярним і зараз.

Крім того, володарями цього імені були різні російські імператори, князі, а також деякі великі полководці, наприклад, Олександр Невський, Олександр Суворов. Звичайно, не можна не згадати Олександра Пушкіна, а також Олександра Блоку, які є визначними поетами.

Характер та доля

Олександр: характеристика імені, походження, значення, іменини та знаки зодіаку

На роду у цих чоловіків написано, що вони повинні керувати, панувати, а також вести за собою юрби людей. Напористість, сміливість, шляхетність, впевненість є головними якостями, якими нагородила природа цих чоловіків.

Що може розповісти характеристика імені Олександра? Якщо у дитинстві розвитку хлопчика буде присвячено недостатню кількість часу, то у дорослому віці він не зможе стати генієм.

Олександри здатні досягти практично будь-яких поставлених собі цілей, і неважливо, якими методами вони це робитимуть. Характеристика імені Олександр розповідає про те, що ці чоловіки мають живу уяву, тому досить часто вони намагаються заздалегідь виправдати власні вчинки та промахи, особливо якщо вони злякані або побоюються покарання. Вони можуть чинити дуже нераціонально, але завжди прагнутимуть показати свою перевагу.

Що ж ще можна сказати про Олександрів? Ці чоловіки наділені завидною цілеспрямованістю та тонкою інтуїцією, завдяки яким вони успішні у справах. Носії цього імені швидко реагують у різних ситуаціях і цим часто уникають неприємностей у житті. Однак, незважаючи на власну волю і рішучість, Олександри всі піддають сумніву, вони бояться невідомості і досить часто без видимих на те причин відчувають страх і тривогу перед невдачами.

У людини з ім'ям Олександр характер складний. Він не ласий на лестощі, його не можна переконати погрозами. Він уміє прислухатися до чужої думки, а також слухати дуже розумні докази, але його не можна змушувати що-небудь робити. Він ніколи не слухатиме і робитиме все по-своєму, навіть знаючи, що від цього буде тільки гірше. Цих чоловіки досить уразливі та схильні до здійснення дурних, необдуманих вчинків.

Також слід звернути увагу на те, що Александров не можна назвати марнотратами, оскільки до грошей вони ставляться досить обачливо та дбайливо. Власний капітал вони застосовують розумно, вкладають у вигідні відносини. У борг дають дуже рідко і неохоче, не роблять виняток навіть для членів своєї сім'ї.

Ім'я та по батькові

Олександр: характеристика імені, походження, значення, іменини та знаки зодіаку

Характеристика імені Олександра Миколайовича, Андрійовича, Олексійовича, Віталійовича, Ілліча, Юрійовича, Сергійовича говорить про те, що це дуже вперті і наполегливі натури, які неодмінно домагаються поставлених цілей. Ці люди зазвичай справедливі, але при цьому запальні. Вони прагнуть завжди перебувати в центрі уваги, з протилежною статтю чарівні, спокусливі, справжні серцеїди.

Характеристика імені та по батькові Олександр Олександрович, Борисович, Григорович, Тарасович, Павлович, Тимофійович, Якович говорить про те, що ці люди заповзятливі та практичні. Їм легко дається комерція, а гроші пливуть буквально в руки, але й уникають них так само просто.

Іменини Олександра

У чоловіків, які носять ім'я Олександр, іменини у різні дати:

 • Січень: 8, 10, 14, 17.
 • Лютий: 7, 17, 20, 21.
 • Березень: 6, 8, 14, 17, 22, 25, 26, 28, 29, 30.
 • Квітень: 9, 23, 27, 30.
 • Травень: 3, 4, 24, 26, 27, 28, 29.
 • Червень: 1, 5, 8, 11, 22, 23, 26, 27.
 • Липень: 1, 6, 10, 16, 19, 21, 22, 23.
 • Серпень: 2, 7, 11, 14, 20, 24, 26, 27, 29.
 • Вересень: 3, 4, 12, 17, 20, 22, 26.
 • Жовтень: 3, 4, 5, 11, 14, 24, 25, 30.
 • Листопад: 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 25, 27.
 • Грудень: 2, 3, 6, 8, 17, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30.

Дитинство

Олександр: характеристика імені, походження, значення, іменини та знаки зодіаку

Знайомлячись з описом імені Олександра, також слід зазирнути в дитинство цих хлопчиків. Маленькі Олександри дуже часто є худенькими і болючими дітьми, але вже в ті роки в них помітні лідерські якості. З раннього віку у дітей формується потреба показувати власну перевагу над іншими людьми.

Характер Олександров у дитинстві складається в такий спосіб, що творча діяльність цікавить їх набагато більше нудного навчання. Вони артистичні та творчі натури, здатні повести за собою натовп людей. Це допомагає їм досягти успіхів у спорті та танцях.

У більшості випадків хлопчиків мине підлітковий максималізм, вони дуже рідко страждають на комплекси, адекватно реагують на критику, а також не конфліктують з батьками. Характеристика Олександра, що відноситься до дитячого віку, також говорить про те, що вони дуже прив'язані до своїх матерів. Вони все життя потребують підтримки та ніжності з її боку.

Характеристика імені Олександра для хлопчиків обіцяє їм світле майбутнє, якщо вони докладуть певних зусиль. Однак ліньки та байдужість можуть привести їх на погану доріжку.

Здоров'я

Вивчаючи інформацію про значення та характеристику імені Олександра, слід приділити особливу увагу здоров'ю. Як уже говорилося раніше, в дитинстві хлопчики досить болючі та слабкі. Але вже в підлітковому віці Олександри обов'язково надолужують втрачене, внаслідок чого виростають міцними та здоровими хлопцями. Однак протягом усього свого життя вони борються з такою серйозною проблемою, як пристрасть до алкоголю.

Опис імені Олександр говорить про те, що ці хлопці виростають не особливо витривалими, швидко перевтомлюються, а для гарного самопочуття їм необхідно чітко дотримуватись режиму. Різні проблеми на роботі та в сім'ї роблять чоловіків сентиментальними та чутливими, тому протягом життя вони можуть страждати на нервові розлади або психічні захворювання.

Сім'я та шлюб

Олександр: характеристика імені, походження, значення, іменини та знаки зодіаку

Характеристика особистості Олександра говорить про те, що за дружину собі ці чоловіки обирають сильних жінок, здатних подарувати їм турботу та материнське тепло. Незважаючи на власну невірність, Олександри часто залежать від своєї дружини і потребують її розуміння та підтримки. Характеристика чоловіків Олександров може залишити не найкраще враження у дівчат, оскільки вони задоволені вітряками. Боротися з їх зрадами абсолютно марно, жінки повинні змиритися з такою рисою характеру.

Подружжя при цьому має беззаперечно підкорятися своїм чоловікам, тому що ті вважають себе головними в сім'ї. Їхні дружини піклуються про них, люблять, незважаючи ні на що. Відповідно до значення імені Олександра за характером ці чоловіки – справжні захисники. Тому вони відчувають відповідальність за всіх членів сім'ї, включаючи батьків. І намагаються забезпечити їх усім необхідним.

Які ці чоловіки в коханні та шлюбі? Характеристика імені Олександра дає несприятливий прогноз. Справа в тому, що життя з цими чоловіками ніколи не буде спокійним і рівним. Шлюб із цим чоловіком можна назвати вулканом. Тому жінка має приготуватися до такого повороту подій.

У чоловіків на ім'я Олександр характер такий, що вони ніколи не забуватимуть своїх дітей, навіть після розлучення. Ці чоловіки намагаються завжди допомагати їм матеріально, але зазвичай не беруть участь у вихованні. Також слід звернути увагу, що Олександри здатні ростити як власних дітей, а й прийомних.

За дружину Олександрам найкраще вибирати жінок, які є володарками імен Єлизавета, Ганна, Валентина, Вероніка, Дар'я, Надія, Іван, Поліна, Наталія, Любов чи Оксана. Уникати необхідно шлюбів із жінками на ім'я Катерина, Олена, Світлана, Зінаїда, Лілія та Марина.

Кар'єра та бізнес

Олександр: характеристика імені, походження, значення, іменини та знаки зодіаку

Характеристика імені Олександра (значення якого – “захисник людей”) розповідає про те, що у його власника від природи є всі якості, щоб стати вельми успішним у бізнесі. Якщо відповідь на якесь питання не лежить на поверхні, він може перечитати велику кількість книг і переробити багато інформації, щоб знайти потрібне. Олександри не позбавлені марнославства, тому вони завжди прагнуть уперед.

Будучи вродженими начальниками, ці чоловіки вміло координують роботу своїх підлеглих, виділяючи серед них найбільш обдарованих. Олександри є чесними і справедливими керівниками, але якщо для досягнення цілей їм необхідно піти на хитрість, то вони це зроблять без будь-якого завзяття совісті.

Великих успіхів Олександри можуть досягти у дизайні, комерції, акторстві, журналістиці, юриспруденції. Але найкраще їм вдається налагоджувати власний бізнес, коли чоловік ні від кого не залежатиме.

Характеристика Олександра як особистості дещо змінюється в залежності від того, під яким знаком зодіаку він народився.

Овен

Чоловіки на ім'я Олександр, які народилися під цим знаком, є вельми суперечливими особистостями, які прагнуть незалежності та стабільності. Вони завжди прагнуть йти вперед, але по-дитячому вірять у те, що у них все вийде. Овни потребують схвалення та підтримки, вони дуже радіють, коли їх хтось хвалить. Чим більше хвалитимуть Олександров, тим більших успіхів вони зможуть досягти у кар'єрі та справах. Ці чоловіки велелюбні, сиплють компліментами ліворуч і праворуч, а жінки від них завжди без розуму. Успіху у протилежної статі вони досягають завдяки легкості у спілкуванні та гарному почуттю гумору. Не варто очікувати від Олександрів вірності, тому що на неї вони не здатні. У душі в Олександра сидить маленький хлопчик, який дуже потребує материнської любові. Обранкам цих чоловіків доведеться стати для них матір'ю та дружиною. Найкраще Овнам брати за дружину жінок, що народилися під знаком Водолія. Після весілля такі пари нерозлучні.

Телець

Олександр: характеристика імені, походження, значення, іменини та знаки зодіаку

Тільці на ім'я Олександр є вдумливими та врівноваженими особистостями. Ці чоловіки досить спокійні та відповідальні. Вони ніколи не поспішають, але й не відступлять, доки не отримають бажаного. Будь-яке їхнє захоплення, чи то робота, чи жінка, ніколи не з'являється миттєво, інтерес до нього прокидається дуже повільно. Олександри, що народилися під знаком Тельця, являють собою консерваторів і упертих, їх зовсім не цікавить чия думка. Ці особи знають ціну грошам, і при цьому ніколи не викидатимуть свої кошти на вітер. Крім того, вони люблять добре випити та поїсти, тому цілком реальною проблемою може стати зайва вага. Чоловіки не бояться ніякої роботи, а будь-які перешкоди здатні зробити їх лише сильнішими. Однак не варто злити Александров, бо вони нічого не забувають і не прощають. Сім'я для таких чоловіків має велике значення, ці особистості люблять домівку, а не галасливі тусовки. У коханні ці чоловіки чесні та відкриті, а скласти гідну пару зможе та жінка, яка була народжена під таким же знаком зодіаку.

Близнюки: як впливає знак?

Характеристика Олександрів-Близнюків дуже непроста. Вони є комунікабельними, привабливими чоловіками, які легко пристосовуються до будь-яких життєвих труднощів і обставин. Вони чудові співрозмовники, можуть підтримати будь-яку тему розмови. Олександри нервові та неспокійні, і щоб вони не робили в даний момент, вони прагнуть зробити щось ще.

Близнюки, які є власниками даного імені, є дуже мінливими особистостями, вони рідко можуть довести якусь справу до кінця, при цьому болісно реагують на невдачі. Найбільшою проблемою для Олександрів є прийняття рішень та відповідальності. Вітреність та непостійність є стилем життя таких чоловіків. Стан закоханості даному знаку зодіаку необхідний як повітря, тоді як серйозніші почуття даються Олександрам дуже важко. У ролі дружини таким чоловікам підійде легка жінка на піднесення. Крім того, вона не повинна завантажувати свого обранця домашніми проблемами. Ідеальна партнерка для Олександра, який народився під знаком Близнюки, стане жінка-Терези. Як правило, у таких пар спостерігається дуже рідкісне порозуміння.

Рак

Ці слабохарактерні емоційні чоловіки постійно відчувають невпевненість у собі. Олександри, які народилися під знаком Рака, непостійні та потайливі, але водночас сентиментальні, ніжні та дуже уразливі. Вони не люблять ризикувати і завжди намагаються ходити якимись манівцями. У роботі вони ліниві, люблять смачну їжу, випивку, а також добре побалакати. Вони є запеклими сперечальниками, переконати таких чоловіків практично неможливо. Але слухати вони при цьому вміють, як і гарно говорити, можуть співчувати і завжди готові допомогти ближньому.

У Раків аналітичний гострий розум, вони здатні вирішити найскладніші завдання. Кращого експерта в будь-яких фінансових справах не можна знайти. Ці особистості як ніхто потребують любові, вони зовсім не вміють і не люблять фліртувати з протилежною статтю. До шлюбу вони ставляться дуже серйозно, а жінкам із такими чоловіками завжди просто і легко бути поруч. Ідеальною супутницею для Олександрів, народжених під знаком Рака, стане жінка-Телець. Такий союз має великі шанси тривати все життя.

Лев

Ці чоловіки сильні фізично і духовно, зовсім не виносять на свою адресу критики. У всьому вони мають бути номером один, основна мета таких особистостей полягає у захисті та владарюванні. Леви впевнені в собі, амбітні та марнославні, але при цьому відкриті та чесні. Вони ніколи не будуть юлити і брехати, щоб досягти якихось цілей. На перший погляд такі чоловіки можуть здатися трохи зарозумілими, але при близькому знайомстві можна зрозуміти, що Олександри сентиментальні та вразливі. У них легко випросити кошти у борг, підвищення на роботі, заступництво, а також обіцянку одружитися. Леви не люблять прислухатися до чиєїсь думки, а під час невдач стають агресивними і похмурими. Ці чоловіки також ласі на лестощі, про почуття інших особистостей вони абсолютно не турбуються. У коханні ревниві, не зазнають конкуренції. Щасливі стосунки складуться із жінкою, яка народилася під знаком Стрільця. Такий союз можна віднести по праву до вдалих і гармонійних сімейних відносин.

Діва: який характер?

Олександр: характеристика імені, походження, значення, іменини та знаки зодіаку

Характеристика Олександра-Діви говорить про те, що ці особи розважливі та неквапливі. Вони мають дуже сильний інтелект. Чоловіки завжди добре продумують свої дії, і часто відбувається так, що вони не приймають жодних рішень. Олександров, які народилися під знаком Діви, цікавить усе, що може сприяти фінансовому благополуччю, а також кар'єрному зростанню. Вони ніколи не йдуть на ризик, особливо якщо якась справа стосується коштів. Передбачається, що всі біля таких чоловіків повинні жити лише за їхніми правилами, часто вони є дуже прискіпливими і строгими. Романтика не є сильною стороною таких особистостей, тому серед Олександрів є великий відсоток холостяків. Усі їхні жінки начебто проходять кастинг. Діви є великими власниками, які обранці не повинні давати своєму чоловікові приводу для ревнощів. Натомість вони можуть оточити свою дружину турботою та теплотою, а в сім'ї не буде скандалів та з'ясування стосунків. Ідеальним варіантом для шлюбу стане жінка, яка народилася під знаком Тельця. Такі пари завжди знаходять спільну мову.

Терези

Приємні, романтичні чоловіки, які прагнуть рівноваги та гармонії. Життя таких особистостей нагадує гойдалку, адже вони то піднімаються вгору, то стрімко летять вниз, але всіма силами намагаються при цьому утримувати баланс. Ці Олександри є дуже чутливими натурами, а свої невдачі переживають дуже важко. Щасливими себе вони відчувають лише тоді, коли довкола світ перебуває у спокої. Ці чоловіки ненавидять скандали і дуже добре знаються на людях. Терези є цікавими співрозмовниками, вони не люблять дурних і грубих людей.

Олександри завжди грають за правилами, оскільки вони мають загострене почуття справедливості. Цих особистостей можна назвати матеріалістами, але живуть вони тут і зараз, не думаючи про далеке майбутнє. Крім того, Олександрам властива нерішучість, особливо це стосується стосунків із жінками. Дуже несерйозно ці особи поводяться і в шлюбі, тому що вони вважають за краще не віддавати, а брати. Від дружини ці чоловіки очікують турботи та тепла, але з них при цьому виходять дбайливі та люблячі батьки. Ідеальним варіантом для укладання шлюбу стане супутниця, яка народилася під знаком Стрільця.

Скорпіон: на що чекати?

Ці чоловіки – дуже мінливі, легко збудливі особи, які перебувають під владою власної натури. Вони завжди підкоряються власним бажанням та поривам, а для цього готові подолати будь-які складнощі та перешкоди, а наслідки при цьому їх зовсім не хвилюють. Такі чоловіки мають гіпнотичну чуттєвість, люди буквально притягуються до них, як до магніту.

Характеристика Александров-Скорпионов вказує те що, що є дуже непередбачуваними особистостями, їм чужа стриманість. Олександри ніколи не забувають добра і не прощають зла. Милосердя та компроміси цим особам теж невластиві, їм начхати на всі конфлікти. Якщо Скорпіонам кинути виклик, то вони боротимуться не на життя, а на смерть. Головна проблема характеру полягає в тому, що ці чоловіки вирішують усе поспішно. Олександри віддані своїм друзям, але при цьому рідко віддані жінкам. До шлюбу вони ставляться дуже серйозно, а від своєї супутниці вимагають беззастережної вірності. Заради коханої жінки вони готові піти на все, а також витримати будь-які випробування. Найбільш успішний шлюб у Скорпіона складеться із жінкою, яка народилася під знаком Рака. Таким людям завжди цікаво жити один з одним.

Стрілець

У характеристиці Олександра-Стрільця, який народився під цим знаком, важливо звернути увагу на те, що такі чоловіки дуже довірливі та уразливі. Вони бояться розчаруватися у людях.

Крім того, характеристика Олександра та значення імені, яким його нагородили батьки, безпосередньо пов'язані. За своєю природою ці чоловіки – захисники. Вони відчувають відповідальність за близьких та прагнуть їм допомогти. Зазвичай вони сильні та сміливі. Але в той же час залишаються сентиментальними і щиро вірять у те, що кожне нове кохання для них останнє. Однак жодні стосунки не продовжуються довго, оскільки цим натурам властиво створення проблеми там, де її зовсім немає. Ці чоловіки потайливі, мінливі в настрої, легко впадають у депресію. Їм подобається завжди чинити так, як вони вважають за потрібне, неохоче при цьому йдуть на поступки. У плані фінансів вони є практичними, але досить щедрими. Цим Олександрам зовсім чужа жорстокість, вони м'які та добрі люди.

Олександри-Стрільці, характеристику яких ми вже розглянули вище, одружуються неохоче, і навіть коли одружуються, у душі все одно залишаються переконаними холостяками. Жінкам у разі доводиться дуже нелегко. Вони намагаються жити у своєму світі, куди нікого не пускають. У сім'ї здебільшого такі особи займають позицію тих, хто приймає кохання, а не віддає її. Саме дружинам необхідно буде дбати про влаштування затишку та сімейного побуту. Найбільш вдало стосунки Олександров, що народилися під знаком Стрільця, складуться з жінками-Овнами. Ще древні мудреці говорили, що Овен і Стрілець є прекрасним доповненням одне одного.

Козеріг: вплив знака на людину, характеристика

Олександр: характеристика імені, походження, значення, іменини та знаки зодіаку

Олександри-Козероги – наполегливі та розважливі чоловіки, які все систематизують та планують. У цих особистостей не найвеселіший і найлегший характер, оскільки вони песимісти і трохи фаталісти. Однак у них можна помітити риси доброти, ощадливість, сильне почуття обов'язку, надійність та чесність. Ці Олександри є домосідами, які не люблять галасливих вечірок і великих компаній. Розважливі Козероги у коханні намагаються будувати плани, при цьому не розуміючи, що подібні почуття не можна розпланувати. Таким чоловікам властива вірність, вони щиро не розуміють, навіщо зраджувати людині, якщо все добре у стосунках. Тільки дуже люблячі жінки зможуть зрозуміти невпевнену та складну натуру. Олександри не вміють виявляти емоцій, а також демонструвати власне кохання. Як правило, за нього всі кажуть вчинки. Ідеальний шлюб складеться з жінками, які народилися під знаком Скорпіона. Як правило, такі спілки є міцними та довгими.

Водолій

Ці чоловіки йдуть життям, не напружуючись ні фізично, ні розумово. Вони здатні досягати великих успіхів, але в цьому заважає їм природна лінь. Не треба намагатися розворушити Водоліїв, тому що вони пручаються будь-якому примусу. Також не слід чекати від цих чоловіків підпорядкування, оскільки вони не здатні до цієї дії. Крім того, Олександри намагаються уникати будь-яких стосунків, включаючи шлюби або дружбу. Цим особам все дуже швидко набридає, і вони легко перемикаються на якісь інші заняття, а також інших людей.

Ці чоловіки є природженими ораторами і акторами, які мають дар переконання. Водолії – ідеалісти та інтелектуали, вони можуть йти проти всього суспільства, ніколи не вірять пліткам, воліють складати про подію чи людину власну думку. У коханні ці чоловіки егоїстичні, шлюб можуть вступати лише з тими жінками, у яких бачать друга чи соратника. Олександри будуть вірні своїм дружинам доти, доки відносини будуються на повазі та соратництві. Жінка не зможе стати коханкою чи дружиною, якщо не поділяє погляди Олександра. Подружжя в жодному разі не повинно зазіхати на волю свого чоловіка, а також ревнувати його та контролювати. Незважаючи на це, Водолії є власниками та ревнивцями. Найбільш вдалі стосунки у Олександра, який народився під знаком Водолія, складуться з жінками-Близнюками.

Риба

Уразливі, вразливі чоловіки, які легко впадають у депресію. Вони примхливі, їм властиві самотність та меланхолія. Олександри-Риби є невпевненими в собі песимістами, але їм притаманна чуттєвість та вразливість, а також уміння буквально з першого погляду зачаровувати людей. Вони чуйні, тому легко підпадають під чужий вплив, вміють пристосовуватися в будь-якій ситуації.

Чоловікам-Рибам з ім'ям Олександр (значення та характер у загальних рисах ми вже розглянули) не вистачає певних організаторських здібностей, вони вважають за краще йти легкими шляхами, намагаються уникати відповідальності. Ці особистості ставляться до типу людей, які люблять довго розмірковувати і навіть не діяти. Взагалі, Олександри-Риби є дуже невпевненими в собі чоловіками, які дуже потребують схвалення та підтримки.

Коли вони одружуються, той стає для них великим емоційним потрясінням, але вони, як завжди, швидко адаптуються до сімейного життя. Дружина такого чоловіка має постійно його підтримувати та хвалити. Ідеальною дружиною для Олександра, який народився під знаком Риби, стане жінка-Рак. Як правило, любов у цих людей спалахує з першого погляду, а продовжується все життя.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua