Аріадна: значення імені, походження, характер та доля для дівчинки

Звучі, красиві, незвичайні імена завжди були певним інтересом. Вони таять у собі особливу енергетику. Одним із таких є жіноче ім'я Аріадна. Про значення імені написано у статті. Також буде розказано про те, яку долю воно наказує своїй власниці і як відбивається на її характері.

Походження

З нього слід розпочати. У імені Аріадна давньогрецьке походження. Воно перекладається як «священне». Причому ім'я зведено у найвищий ступінь святості.

Має потужну енергетику. Не дивно, адже його носила дочка критського царя Міноса, якщо вірити давньогрецьким міфам.

Ще є думка, що це ім'я походить від схожого Аріадні. Воно, у свою чергу, було утворене з двох слів: «арі» (підсилювальний префікс) і «одне», що перекладається як «улюблена», «приваблива», «вірна, «непорочна», «правляча» та «чиста».

Дитинство

Розповідаючи про значення імені Аріадна для дівчинки, треба поговорити про те, як воно відбивається на характері малечі, яку батьки вирішили так назвати.

Аріадна: значення імені, походження, характер та доля для дівчинки

Росте дитина веселою, слухняною і абсолютно не реагує на судження. Чуйна, добра і товариська дівчинка здатна порозумітися з будь-якою людиною. Вона досить вперта, але якщо переконати її вагомими аргументами, то свою думку змінить.

Маленька Аріадна відрізняється довірливістю та послухом. Їй подобається спостерігати та слухати більше, ніж брати участь та говорити.

Також вона досить щедра. Аріадна любить приносити радість іншим. Вона може без краплі жалю подарувати сумному малюкові свою найкращу іграшку.

Ще вона добре проявляє себе у школі. Проблем із дисципліною у Аріадни немає. Математика дається важкувато, більше успіхів вона досягає у гуманітарних науках, адже саме вони дозволяють реалізувати її вражаючі творчі здібності.

У дівчинки є танцювальні, мистецькі та музичні задатки. Батькам треба взяти цей факт до уваги та відправити її на додаткові заняття, щоб вона знайшла дієве застосування своїм талантам.

Юність

Продовжуючи розглядати значення імені Аріадна і долю людини, слід зазначити, що, подорослішавши, ця дівчина стає дуже мрійливою та романтичною. Вона багато читає, з нею цікаво спілкуватися, а співрозмовники просто захоплені її багатим внутрішнім світом.

Аріадна: значення імені, походження, характер та доля для дівчинки

Також ця дівчина стає прекрасним другом – вона чесна, щира, а ще абсолютно не здатна на обман, за що її друзі і поважають.

Але підлітковий період минає, а разом із ним йдуть зайва романтичність і сором'язливість. Формується сильний внутрішній стрижень. На передній план виходять такі якості, як терпіння, безкорисливість та самовіддача.

Чим старшою стає дівчина, тим більше вона надає значення зовнішності. Їй подобається поєднувати речі, продумувати стилі, вчитися робити себе красивішими. Вона завжди виглядає романтично та сексуально.

Єдине, чого не вистачає дівчині – це впевненість у собі. Вона і сама це розуміє, а тому намагається вдосконалюватись.

Зрілість

Жінка, яка має ім'я Аріадна, з віком не змінюється. Вона протягом усього свого життя випромінює позитив і доброту, залишаючись такою ж комунікабельною та активною, як у 16 років. І так само притягує до себе людей своїм оптимістичним настроєм.

Аріадна: значення імені, походження, характер та доля для дівчинки

З віком вона стає лише кращою – знаходить особливу жіночність, манери та ідеали. Ця жінка справляє винятково гарне враження, а тому викликає повагу. На ній ніби є відбиток незвичайності, що виділяє Аріадну серед інших.

У цієї жінки приємний характер і добре серце, але також у неї є залізна сила волі та разюча стійкість. Вона може гідно перенести будь-які неприємності та негаразди. Та й вигоду свою вона ніколи не упускає, але робить все дуже тактовно і делікатно, уникаючи «ходіння по головах».

Особистісні якості

Не можна розповісти і характер Аріадни, значення імені якої було розглянуто вище. Ось лише деякі якості, які їй притаманні:

 • Терплячість.
 • Вміння долати будь-які перешкоди.
 • Здатність об'єктивно оцінювати свої сили та розраховувати їх.
 • Приховано. Вона привітна і доброзичлива, але у коло близьких пускає лише обраних – тих, хто довів свою відданість.
 • Доброта, життєлюбність та відкритість.
 • Сором'язливість і боязкість. Як не дивно, але ці якості примудряються гармоніювати із внутрішньою незалежністю.
 • Безкорисливість. Вона робить добро, навіть коли знає, що подяки не отримає.
 • Впертість і правдолюбство.
 • Практичність (не користолюбство).
 • Дипломатичність, здатність впливати на людей.
 • Безмежна любов до тварин.
 • Неакуратність. Прагнення чистоти у неї виражено слабко.
 • Звичка уникати конфліктів, розглядів та суперечок.

Аріадна: значення імені, походження, характер та доля для дівчинки

Цікаво, що за наявності вражаючих аналітичних здібностей та допитливого гострого розуму Аріадна воліє ховатися за світом придуманих нею ж ілюзій. Через це вона часто пливе за течією.

Вплив пір року

Вважається, що люди з тим самим ім'ям, але народжені в різні сезони, сильно відрізняються. Розповідаючи про характер та значення імені Аріадна, варто приділити увагу і цій темі:

 • Зима. Дівчина виростає сильною та впевненою в собі особистістю. Чим дорослішою вона стає, тим більше рішучості проявляється у її характері.
 • Весна. Аріадна, що народилася в березні, квітні або травні, також відрізняється цілеспрямованістю і рішучістю, проте діє вона часто з романтичних спонукань. Об'єктивності їй не вистачає.
 • Літо. У цей час року народжуються особи, які стають дуже товариськими, відкритими та схильними до артистизму особистостями.
 • Осінь. Аріадна, що з'явилася на світ у вересні, жовтні та листопаді, виростає дещо замкненою та стриманою, зате працьовитою.

Здоров'я

Таку важливу тему варто згадати, розповідаючи про значення імені Аріадна. Ім'я наділяє свою володарку не дуже міцним здоров'ям. Імунітет у неї слабкий, але дівчина вважає негідним, низьким і навіть ганебним скаржитися на це.

Особливо часто виникають проблеми з нирками та серцем. Їй необхідні оздоровчі процедури для очищення сечового міхура, а також корисна профілактика простудних захворювань. І ще Аріадні варто відмовитися від кави з чаєм та пити трав'яні настої.

Кохання та секс

Цю тему також треба торкнутися увагою, коли йдеться про значення імені Аріадна, характер і долю його власниці.

Аріадна: значення імені, походження, характер та доля для дівчинки

Ця дівчина завжди оточена цілим роєм шанувальників. Але промовистим поглядам багато уваги не приділяє. Збоку може здатися, що глибокі почуття для неї не мають жодного значення. Однак, це не так. Просто ця дівчина дуже скромна. Та й до потенційного обранця висуває високі вимоги.

Майбутнього чоловіка Аріадна вибирає довго. Він має бути терплячим, щоб повністю зрозуміти її характер. Тому що вона, через скромність, себе повністю не розкриє ще довгий час після знайомства. Але він має бути не лише терплячим, а ще й цікавим для неї.

Слід зазначити, що Аріадна, будучи дещо розважливою та прагматичною особливою, навіть із кохання намагається отримати вигоду. Вибере вона собі лише привабливого та сексуального чоловіка, який задовольнить її потреби.

Втім, вона й сама здатна надати інтиму цікавого забарвлення. Її винахідливості та фантазії можуть багато хто позаздрити. Чекати на віддачу та ініціативи від партнера вона буде. І якщо він виявиться пасивним, то Аріадна відразу припинить з ним спілкування.

Шлюб та сім'я

Вивчаючи значення імені Аріадна, слід зазначити, що його володарки часто виходять заміж дуже рано. Але, на жаль, перший шлюб не завжди виявляється успішним та міцним. Дівчина намагатиметься його зберегти, прощаючи чоловікові багато гріхів, однак у результаті все одно настане розлучення.

Зрозуміло, чоловік про це шкодуватиме. Тому що від чоловіка дівчина вимагає мало, та й на проблеми не скаржиться, оскільки звикла вирішувати їх сама. Так, у будинку не панує ідеальний порядок, зате в ньому завжди затишно і пахне смачною свіжоприготовленою їжею.

І мама з Аріадни виходить чудова. Вона ґрунтовно займається вихованням дітей, розвиваючи їх як у фізичному, так і в інтелектуальному плані.

Аріадна: значення імені, походження, характер та доля для дівчинки

Проте позитивна Аріадна після розлучення не втрачає надії на створення міцного шлюбу. Однак вибирати партнера буде довше та обережніше, довго роздумуючи над пропозицією руки та серця. У чоловікові вона цінує прямоту, чесність та вміння приймати дівчину такою, якою вона є. Натомість Аріадна подарує йому неземну ласку та кохання.

Сумісність

Якщо йдеться про значення імені Аріадна, то варто перерахувати тих чоловіків, з якими у неї можуть скластися перспективні стосунки. До них відносяться:

 • Олександр. Ці двоє будуть абсолютно щасливі разом. Вони, приймаючи життя таким, яким воно є, прагнуть різних цілей і піклуватися один про одного. А мир та щирість у цій парі збережуться на довгі десятиліття. У них буде особливий духовний зв'язок.
 • Михайло. Відносини з цим чоловіком будуть наповнені всім: непередбачуваністю, одкровеннями, активністю, почуттями, красномовством та любов'ю. Михайло та Аріадна стануть міцною парою. Вона оцінить його авторитет та самовпевненість, а він – її доброту та ніжність.
 • Данило. З цим хлопцем стосунки теж складуться добре. У парі не буде тиску, докорів та розбіжності інтересів. А ще треба згадати, що у Аріадни та Данила просто чудова сексуальна сумісність.
 • Єгор. У парі з цим чоловіком Аріадна пізнає дух авантюризму, пригод та постійної новизни. Їхнє спільне життя буде настільки активним, що вони обоє забудуть про поняття «нудьга» до кінця своїх днів.
 • Руслан. Пара цих двох має завидний заряд творчого потенціалу. Разом вони здатні досягти успіху в будь-якій діяльності. Загальне хобі і однакові інтереси – ось що зблизить цих людей, здатних нетривіально дивитися на різні речі.

Ще в Аріадни (скорочене ім'я – Ада чи Аріна) можуть скластися стосунки з Тимофієм, Арсенієм, Миколою, Марком, Костянтином, Давидом, Ігорем, Вадимом та Юрієм.

А от із Максимом, Віктором, Дмитром, Петром та Глібом їй зв'язуватися не варто.

Кар'єра

Трудову діяльність, розповідаючи про значення імені Аріадна, також необхідно торкнутися уваги. Насправді ця дівчина здатна реалізувати себе практично у будь-якій сфері. Проте ближча їй творча діяльність. Вона дозволяє їй найповніше розкрити свій потенціал та природою дані таланти. До того ж, саме таку роботу Аріадна виконуватиме з найбільшим задоволенням.

Аріадна: значення імені, походження, характер та доля для дівчинки

Якщо ж їй не вдасться знайти себе, доведеться силою волі змушувати себе прокидатися і йти на нелюбиме трудове місце. Однак навіть у такому разі вона проявлятиме себе як відповідальний та виконавчий співробітник.

До речі, якщо з творчістю не складеться, можна спробувати себе у діяльності, де потрібні енциклопедичні знання. Такій ерудованій людині у цій сфері саме місце.

Втім, Аріадні підвладне навіть створення власного бізнесу. З такої комунікабельної та доброї жінки виходить несподівано грамотний підприємець-керівник, який вміє не тільки спілкуватися зі співробітниками, а й мотивувати їх.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua