Велеслава: значення імені, походження, характеристика та іменини

Кожне ім'я приховує багато таємниць. Розкривши їх, можна багато дізнатися про його власника. У цій статті йтиметься про значення імені Велеслава. Наречені їм жінки і дівчатка мають цікаві риси характеру. За допомогою нумерологічних розрахунків будуть розкриті таємниці та знайдено відповіді на питання, що хвилюють його власниць.

Значення та походження

Це незвичайне, красиве жіноче ім'я родом із давнини. Нині рідко можна зустріти його носіїв. Але, проте, тенденція називати так дівчаток повертається. Велеслав – це жіноча форма чоловічого імені Велеслав. Яке воно має значення? Походження імені Велеслава – старослов'янське. У перекладі воно означає – Велеса, що славить. Пряме значення – велика слава, повелителька, світла та велика. Так було названо дочку новгородського князя Всеволода Мстиславовича.

Розшифрування: що позначають літери в імені

Велеслава: значення імені, походження, характеристика та іменини

Величне ім'я Велеслава, як і інші, має прихований зміст. Полягає він у буквах, а саме:

 • В – людина з тонкою натурою, яка вміє знаходити підхід до людей. Особистість комунікабельна, що бачить у всьому прекрасне. Вміє сміливо дивитись у майбутнє, чітко ставить перед собою завдання.
 • Е – має прагнення самовираження. Має високу проникливість. Любить обмінюватися інформацією та ідеями. За прагматичною оболонкою ховається ранима, романтична натура. Людина з чистою душею та намірами. Головні якості – це миролюбність, доброта та духовність.
 • Л – схильність до творчої діяльності. Тонки бачення краси, художні таланти. Потребує поділу почуттів і знань із близькими людьми.
 • Е – (опис вище).
 • С – твердий розум і бажання набути міцного матеріального становища. У деякі періоди виявляються такі якості, як прагнення влади і примхи. Особистість має обрати сенс життя і знайти шлях до його досягнення.
 • Л – (зазначено раніше).
 • А – символізує початок діяльності, що призведе до досягнення мети. Людиною рухає мрія та пошуки її втілення. Присутнє бажання досягти фізичного та духовного комфорту.
 • В – (зазначено раніше)
 • А – (опис вище).

Ось таке цікаве та незвичайне значення імені Велеслава. Воно багатогранне і поєднує різні якості. Своєму власнику дарує цікавий характер та щасливу долю.

Нумерологічний розрахунок

Велеслава: значення імені, походження, характеристика та іменини

Можна багато дізнатися за допомогою нумерології. Для розкриття таємниці імені потрібно вдатися до математичних розрахунків. Склавши всі літери імені (попередньо пронумерувавши їх по порядку в алфавіті), на виході отримуємо двійку. Що вона нам розповість про значення жіночого імені Велеслава?

Це число повідомляє про те, що людина постійно перебуває в стані балансу. Усі його дії зрівнюються, вагаючись між добром та злом. Позитивний вплив числа та його вплив на людину:

 • Дипломатичність допомагає вирішити багато спірних моментів.
 • Людина має високу здатність до переконання.
 • Тактовність та миролюбність роблять його душею компанії та приємним співрозмовником.
 • Духовність та скромність викликають повагу.
 • Підвищене почуття естетизму, любов до точних наук та фактів.
 • Вміння працювати в команді та надавати духовний вплив.

Негативні сторони числа та його вплив на особистість:

 • Підвищене почуття відповідальності може призвести до морального виснаження.
 • Сором'язливість часто не дає проявити свої таланти. Боязкість «гальмує» спроби відстоювати свою думку.
 • Дратівливість та схильність до крайнощів можуть вплинути на стосунки з людьми.
 • Зайва педантичність і скрупульозність заважають розслабитися та отримувати задоволення від життя.

Життя дорослої Велеслави: відносини та шлюб

Велеслава: значення імені, походження, характеристика та іменини

Власниці такого сильного імені можуть страждати від самотності. А все тому, що бачення любові та шлюбу надто завищене у їхньому розумінні. Часто виходить так, що вони не можуть завести власну сім'ю через велику відданість своїм батькам. Почуття обов'язку та підвищеної відповідальності перед сім'єю, в якій росла дівчинка, не дають можливості розслабитися та будувати особисте життя.

Перебуваючи у шлюбному союзі, жінка готова на все заради свого обранця. Однак це часто призводить до відчуття внутрішнього відторгнення з боку чоловіка. Зайва опіка “душить” його, викликаючи бажання звільнитися. Хоч Велеслава здатна жертвувати собою в ім'я сім'ї, але часто не помічає своїх помилок. Дотримуючись «залізних» принципів, вона не дає змоги чоловікові виявити власну ініціативу.

Створюючи сім'ю, жінка повинна пам'ятати, що вона не може залишатися помічником всім. Це стосується друзів та родичів, які тягнути з неї цю допомогу, бо звикли так. Відчувши любов у своєму житті, Велеславі потрібно віддатися почуттям та отримувати задоволення. Чоловіки з якими існує хороша сумісність: Леонід, Тимур, Андрій, Іван, Володимир, Марк.

В дитинстві

Велеслава: значення імені, походження, характеристика та іменини

Для дівчинки ім'я Велеслава є незвичним у наш час. У дитячому садку та школі до неї можуть скорочено звертатися: Вела, Веля, Слава, Леся. Змалку вона відрізняється допитливістю. Дуже непосидюча дитина. У школі навчається середньо, засвоюючи лише те, що викликає інтерес. Однак у тих предметах, які її зацікавлять, робитиме успіхи. З дитинства дитина воліє вчитися на своїх помилках, незважаючи на теорії та правила дорослих.

Загальна характеристика особистості

Велеслава: значення імені, походження, характеристика та іменини

Що означає Ім'я Велеслава? Жінка з таким ім'ям має високі цінності. Вона схильна все ідеалізувати довкола себе. Їй важко упокоритися з недосконалістю світу. Тому ніколи не залишає спроби покращити його. На її думку, все має бути ідеальним і правильним. Будь-які відхилення від норми призводять до розладу та початку нових спроб. Опиратися велінню душі та серця вона не має наміру. Жінка схильна дивитися набагато вище, аніж це можуть інші.

Вона не вистачає перше, що трапилося, що лежить під ногами. А вибирає складні, але дуже важливі завдання у своєму житті. Через це часто стикається з нерозумінням оточуючих. Вона хоче принести в цей світ цінний внесок і не важливо, як важко доведеться їй на шляху. Іноді справді вдається досягти фантастичних результатів. Проте приємніше, коли є моральна підтримка. Адже, як і будь-яка представниця жіночої статі, вона потребує любові та турботи. Хоч зовні може й не показувати цього.

У колективі

Велеслава: значення імені, походження, характеристика та іменини

З такою людиною приємно співпрацювати. Він ніколи не відмовить у допомозі, завжди дасть слушну пораду і підтримає у скрутну хвилину. Здатність об'єднувати людей породжує високі в трудовому колективі. Однак деякі колеги можуть виявитися нахабними і користуватися допомогою Велеслави занадто часто. Не варто садити на свою шию таких людей. Адже може з'явитись багато охочих «звісити ніжки», а працювати тоді хто буде? Певна річ, ідеалістичні уявлення не дозволять скаржитися начальству. Тому слід одразу встановлювати «рамки дозволеного» для працівників.

Зовнішній вигляд

Велеслава: значення імені, походження, характеристика та іменини

Значення імені Велеслава говорить саме себе: велика, славна, повелителька. Однак у реальному житті жінки виглядають куди скромніше, ніж обіцяє їхнє ім'я. Весь гардероб складається із одягу простого стилю. Головне, щоб одяг був зручним і практичним. Деколи дівчина виявляє нерозбірливість у виборі вбрання. Це створює неправильне враження про неї. Слід звернути увагу на власний імідж, який відображатиме натуру, а не перекреслюватиме її.

Висновок

Дізнавшись про значення імені Велеслава, батьки можуть сміливо назвати свою дочку. Іменини за православним календарем відсутні. Тому при хрещенні можна підібрати таємне, друге ім'я, що підходить за датою народження.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua