Заїра: значення імені, походження, таємниця, доля

Багато східних імен несуть у собі глибоке значення. Енергетика, укладена в кожному з них, так чи інакше значно впливає на ключові моменти життя і долю людини.

Значення імені Заїра залишає найсильніший відбиток на характері своєї володарки. Для дівчини характерне загострене почуття справедливості, доброта та чесність. Але вона не така проста, як може здатися з першого погляду.

Походження імені Заїра

Вважається, що це жіноче ім'я має арабське коріння і походить від перського чоловічого варіанту Заїр, що користується досить великою популярністю. І незважаючи на арабське походження, воно набуло поширення далеко за межами мусульманських країн.

В ісламі ім'я має такі розшифровки – “лагідна”, “гостя”. Одним із його різновидів є форма імені Саїра.

Дитячі роки

Вже з перших років життя дівчинка з таким ім'ям відрізняється чесністю та доброю вдачею. Це енергійна дитина, яка завжди готова заступитися за слабкого, адже справедливість для Заїри не пусте слово. Для малюка також характерна впертість і образливість, тому, якщо її хтось образить, вона запам'ятає це.

Заїра: значення імені, походження, таємниця, доля

Значення імені Заїра наділяє його маленьку власницю відповідальністю. Розпочавши якусь справу, дівчинка обов'язково її завершить. Така риса характеру зумовлює старанність дитини на навчанні. Звичайно ж, у Заїри є неулюблені предмети, але навряд чи у неї виникнуть проблеми.

Навіть у дитинстві дівчинка з таким ім'ям наділена чудовою інтуїцією та уважністю. Це дозволяє їй добре розумітися на людях. Крім того, Заїра – добрий співрозмовник.

Доросла Заїра

Перське ім'я Заїра наділяє свою володарку неконфліктністю. Але це не означає, що дівчина не вміє відстояти власну думку. Доросла Заїра не любить сваритися, проте людині, яка посміла утискати її права, здатна відповісти у вельми грубій формі. Принциповість не дозволить їй відступити у суперечці.

Заїра – особистість сильна та неординарна. Вона любить перебувати у центрі уваги і вміло притягує себе оточуючих людей. Певною мірою це марнославна людина, яка потребує постійного визнання та схвалення.

Заїра: значення імені, походження, таємниця, доля

Таємниця імені Заїра полягає в тому, що, незважаючи на твердість характеру, його володарка здатна виявити дивовижну податливість і гнучкість. Це дозволяє дівчині успішно адаптуватися під умови, що змінюються, і користуватися з будь-якої ситуації. Часто саме це допомагає їй досягти успіхів у професійній сфері.

Вплив пори року на характер

Характер дівчини значною мірою визначений часом року, на який припав її день народження. Заїра, народжена навесні, звикла стримувати цю обіцянку. Будучи уважною до дрібниць, жінка завжди досягає поставленої мети. Вона честолюбна і успішно просувається кар'єрними сходами.

Заїра, день народження якої припадає на літній період, відрізняється особливою добротою та вразливістю. Ця дівчина вміє співпереживати та завжди готова запропонувати свою допомогу. Чужі біди Заїра приймає дуже близько до серця. Ця особа абсолютно безкорислива, а тому, здійснюючи добру справу, вона ніколи не чекає подяки.

Заїра: значення імені, походження, таємниця, доля

«Осіння» Заїра – натура зібрана та акуратна. Любить спостерігати за поведінкою та реакцією оточуючих людей, вміє помічати навіть найдрібніші деталі. Вона обачлива і майже завжди шукає власну вигоду. Любить привертати увагу, через що іноді здатна на зухвалу поведінку.

«Зимова» власниця перського імені – особистість злапам'ятна і досить мстива. Затаївши образу на людину, Заїра здатна відплатити йому через довгі роки. Чужа думка повністю ігнорує, вважаючи власну єдино вірною. Дівчина вміло шукає слабких місць у людей, за допомогою чого здатна підкоряти їх своїй волі.

Спілкування та дружба

Жінка з ім'ям Заїра ненавидить самотність. Але воно їй абсолютно не загрожує, оскільки властиві їй дружелюбність та товариськість дозволяють легко знаходити нових друзів та приятелів. Ця особа має широке коло спілкування завдяки вмінню розбиратися в сильних і слабких сторонах людей.

Якості, які оточуючі цінують у Заїрі – це вміння слухати, співпереживати та радіти чужим успіхам. Але так як дівчина дуже пихата, привернути чужу увагу вона здатна і екстравагантною поведінкою. Їй важливо, щоб її таланти та досягнення були помічені.

Любовні стосунки

Значення імені Заїра визначає любов власниці до гарних речей. Така жінка є щасливою володаркою гарного смаку і любить доглядати себе. А тому вона без особливих зусиль притягує зацікавлені чоловічі погляди.

Заїра – дівчина чарівна та романтична. Її постійно оточують шанувальники. Ця особа любить почуття закоханості, яке буквально окрилює її. У такі моменти Заїра і усвідомлює, що її життя сповнене сенсу.

Заїра: значення імені, походження, таємниця, доля

Жінка з таким ім'ям схильна до однієї слабкості: вона має звичку ідеалізувати свого обранця на початковому етапі стосунків. Заїра бачить у коханому чоловікові лише позитивні якості, інколи ж навіть наділяє його неіснуючими достоїнствами.

Рятує її лише те, що подібне наслання зазвичай триває недовго. Як тільки зникає відчуття новизни, дівчина починає оцінювати партнера тверезим поглядом, а її почуття згасають. Остаточно розчарувавшись у коханому, Заїра вважає за краще не тягнути з розривом.

На жаль, кожну невдачу у коханні жінка з таким ім'ям переживає дуже гостро. Зазвичай, вона витрачає багато часу на аналіз минулих відносин, намагається зрозуміти власні помилки. Нерідко дівчина порівнює своїх обранців між собою.

Секс

Незважаючи на природну чуттєвість, секс для Заїри не має першорядної ваги. Більш цінним для неї залишається почуватися закоханою. Вона повністю занурюється в цей стан і прагне захоплення з боку свого чоловіка.

Шлюб та сім'я

Заїра вміє любити по-справжньому. І для хлопця, якого щиро покохає, готова бути відданою супутницею життя. Але випробувати сильні та справжні почуття вона зможе лише до того обранця, який хоча б частково відповідати її ідеалу. Також цій жінці дуже важливо, щоб партнер був настільки ж щирий, як і вона.

Заїра: значення імені, походження, таємниця, доля

Оскільки сім'я грає для Заїри дуже важливу роль, вона зможе пробачити зраду. Однак для того, щоб дівчина не занудьгувала у шлюбі, їй постійно необхідні нові відчуття та емоції.

Заради свого чоловіка та сім'ї Заїра готова навіть жертвувати власними інтересами. Але це не означає, що вона легко відмовиться від спілкування з друзями, піде з роботи чи покине хобі. Найчастіше жінка намагається поєднати всі сфери свого життя, що їй зазвичай вдається. Ідучи на жертви, дівчина того ж чекає і від свого чоловіка. Він повинен буде оточити дружину турботою та увагою.

Хобі та кар'єра

Судячи з значення імені, Заїра наділена потягом до творчих напрямів. Вже в дитячі роки дівчинка починає проявляти себе в малюванні, шитті та письменницькій діяльності. Тому в зрілому віці їй вдасться досягти особливих успіхів у таких професіях, як дизайнер, письменник, художник чи мистецтвознавець.

Заїра: значення імені, походження, таємниця, доля

Однак завдяки характерним для неї рисам Заїра може спробувати власні сили практично у будь-якому напрямку. Це цінний співробітник, якого начальство цінує за акуратність, пунктуальність та працьовитість. Дівчина вміє концентруватися на поставленій задачі, завдяки чому завжди досягає результату.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua