Ім'я Бабур: значення, походження, сумісність та доля

Східні імена, будучи незвичними для слов'янського народу, є певним інтересом і в багатьох викликають бажання дізнатися про них більше. На щастя, це є можливим. До списку таких входить і ім'я Бабур, про який зараз йтиметься.

Походження

Про це треба розповісти насамперед. Походження імені Бабур – східне, а якщо точніше – іранське. У перекладі воно означає “тигр”. Раніше в сім'ях так називали синів, якщо хотіли, щоб вони росли сильними, сміливими та міцними, як цей могутній звір.

Але є ще одна версія. Якщо вірити їй, то в імені Бабура національність слов'янська. Чому? Вважається, що його основу становить прізвисько. Воно походить від іменника «бабура». А то, своєю чергою, є споконвічно російською. У діалектах це слово означало різні речі. Воно перекладалося як «бабуся», «риба-підкаменяр», «метелик», «кістка для гри» і навіть «гіркий гриб».

Ім'я Бабур: значення, походження, сумісність та доля

Тому на Русі так називали різних людей. Бабуром могли звати дитину, виховану бабусею, азартного гравця, навіть затятого рибалки.

Життєві принципи

Отже, яка у імені Бабура національність – ясно. Тепер представимо інформацію про те, як воно відбивається на характері свого власника. Цей чоловік – той, кого приваблює гармонія та краса у всіх їхніх проявах. Не дивно, що він прагне зберегти їх довкола себе.

Чи стане для нього ворогом той, хто здійснить якийсь дисбаланс? Дивно, але ні. Бабур – та людина, для якої «добра сварка» гірша за «гірший світ». Тому ворога він перетворить на друга. У цьому виявляється властива йому дипломатичність та такт.

Ім'я Бабур: значення, походження, сумісність та доля

Ці якості, а також комунікабельність та товариськість, обумовлюють велику кількість друзів. Люди просто тягнуться до Бабур. Він не просто добрий і добрий товариш. Це чоловік, якому підвладно розбудити у будь-якій людині його найкращі якості.

Любов

Якщо йдеться про значення імені Бабур, то треба торкнутися і теми відносин. Насправді для цього чоловіка кохання є щоденною, нагальною необхідністю, нехай іноді й несвідомою. Саме тому у стосунках з дівчатами він виявляє ніжність та турботу, якої так багато, що деякі можуть порівняти її з нав'язливою догідливістю. Його зрозуміє не кожна жінка – тільки бажаюча купатися з увагою та ласкою. Така дівчина дасть йому те, що потрібно – захоплення та вдячність.

Також варто зазначити, що цей чоловік у коханні є дещо уразливим, недовірливим і навіть уразливим, про що неможливо зрозуміти з першого погляду. А якщо він на якийсь час розлучається з дівчиною, його долає відчуття непотрібності, занедбаності, а також невпевненість у тому, що щастя взагалі є.

Ім'я Бабур: значення, походження, сумісність та доля

Але воно є. І чоловік, що носить ім'я Бабур, сам у цьому переконується, коли знаходить дівчину, якій виявляється до душі його самовіддана відданість і зворушлива прихильність.

Шлюб та сім'я

Продовжуючи розглядати тему відносин, треба розповісти і про те, яким є чоловік, який носить ім'я Бабур, у побуті. Ця людина невибаглива. Але йому дуже важливий комфорт та домашній затишок. Тому Бабур собі за дружину вибирає дівчину, якій властива господарчість. Так як заробляє він достатньо, вона може не хвилюватися про гроші – чоловік забезпечить сім'ю.

Він буває дещо відстороненим, запальним, а іноді навіть занадто прямо і грубо жартує. Тому не кожна жінка зможе з ним ужитися – лише терпляча, розуміюча і всепрощаюча. А ще та, що вміє вчасно замовкнути. Якщо спробувати заспокоїти Бабура в момент, коли він злий, він збожеволіє. Однак, хоч би яким агресивним був, свою дружину ніколи не образить і не залишить на самоті. Так, це специфічна, норовлива людина, але вона вірна, уважна і терпляча. А все, що йому потрібно – це кохання та турбота.

Трудова діяльність

Вище вже було багато сказано про те, що означає ім'я Бабур. Не можна не приділити трохи уваги такій темі як робота.

Ім'я Бабур: значення, походження, сумісність та доля

Щоб зрозуміти, в якій сфері він може проявити себе найкраще, достатньо знати його основні якості. До них відносяться:

 • Хоробрість.
 • Сила та витривалість.
 • активність.
 • Рухливість та швидка реакція.
 • Сміливість та мужність.
 • Зацікавленість у вирішенні глобальних проблем.

Чоловіку з ім'ям Бабур підійде стабільна, респектабельна, надійна професія. З нього може вийти добрий політик, юрист, бізнесмен.

Астрологічні відповідності

Їх теж потрібно перерахувати. Згідно з гороскопом, у імені Бабур такі астрологічні відповідності:

 • Сприятлива стихія – вогонь.
 • Приносить удачу метал – срібло.
 • Планета-покровитель – Марс.
 • Колір, що притягує фортуну, – коричневий і насичений пурпурний.
 • Тотемне дерево – кипарис.
 • Камінь-талісман – топаз.
 • Сузір'я, що приносить удачу – Чаша.
 • Тотемна тварина – змія.

А число імені – одиниця. І про її значення необхідно розповісти окремо. Адже вважається, що саме число, яке відповідає тій чи іншій людині, багато в чому визначає її характер.

Ім'я Бабур: значення, походження, сумісність та доля

Трохи нумерології

Що ж, розповіддю про вплив одиниці варто завершити тему щодо значення імені Бабур.

Ця людина – той, хто готовий робити найбільші відкриття та виконувати максимально складні заняття. Бабур – природжений лідер, дійсно номер один. Саме він здатний прокласти через тернистий гай дорогу, якою за ним підуть тисячі людей. До того ж, йому вдасться їх за собою повести! Адже він комунікабельний і вміє знаходити спільну мову з будь-ким.

«Одиниця» наділяє Бабура чудовою інтуїцією та особливим стилем мислення. Його прозорливий розум не оминути нікому. Він здатний почути обман, навіть якщо той спланований близькою людиною, яка добре знає характер Бабура.

Цей чоловік не боїться небезпек та труднощів. Навіть якщо йому не вдається досягти мети з першого разу, він не опустить рук. Спробуватиме ще – доти, доки намічена мета не виявиться досягнута.

Але! Йому треба всіляко уникати лінощів. Тут врятують справи, що ніколи не закінчуються, і вічна зайнятість. Однак працювати весь час не можна, тож іншим виходом стане творчість. Це друга натура Бабура. Зайнявшись мистецтвом, він виявить додаткову активність, проявить вражаючий творчий порив.

Ім'я Бабур: значення, походження, сумісність та доля

Але також у Бабура є і деякі недоліки. Він, будучи “одиницею”, упевнений, що все під контролем. Однак, рано чи пізно може зіткнутися з подіями, які змінити не вдасться.

Ще він може бути трохи самолюбним через те, що в нього багато виходить краще, ніж у інших. З цієї причини йому рекомендується не зазнавати, інакше Бабур ризикує уславитися зарозумілим і навіть егоїстичним. Адже він зовсім не такий.

Йому просто потрібно навчитися виявляти свою індивідуальність таким чином, щоб інші не вважали його гордовитим чи хвалькуватим. Втім, інші люди й так розуміють, що його можливості та здібності набагато вражальніші, ніж у них.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua