Ім'я Амелія: значення імені, походження, характер та доля

Імена, що рідко зустрічаються, завжди являтимуть собою інтерес. У них особлива таємнича енергетика, яку вони наділяють і своїх власників. Цей оригінальний список містить ім'я Амелія. Значення імені, а також характер та доля, яку воно наказує своїй носійниці, будуть розглянуті далі.

Походження

Насамперед треба сказати пару слів про нього. Є думка, що ім'я Амелія має походження давньогрецьке. Перекладається воно як «працьовита». Однак ця версія не така однозначна.

Більшість лінгвістів припускають, що у цього імені походження давньонімецьке. Виникло воно від німецького слова amal, що перекладається як «робота». Відповідно, ім'я означає «працююча». Звідси випливає, яка б версія не була вірною, значення від цього не зміниться.

За час свого існування воно зазнало чималої кількості метаморфоз, з'явилися інші версії. Найпопулярніші – це Еммеліна та Амалія.

Цікаво знати, що в мусульманському світі це ім'я є похідним від чоловічого – Аміль. І в ісламі Амелія перекладається як «володарка», «намісниця».

Ім'я Амелія: значення імені, походження, характер та доля

Дитинство

Тепер можна поговорити про те, як відбивається на характері своєї володарки ім'я Амелія. Для дівчинки воно дуже підходить – жіночне, співуче, ніжне. Як не дивно, найчастіше малечі, названі ним, успадковують батьківську зовнішність. А ось характер переймають мамин.

Амелія росте слухняною, тактовною та дисциплінованою дівчинкою. Вона завжди допомагає по господарству, їй це на радість. А от стороннім надавати допомогу терпіти не може.

Також слід зазначити, що дівчинка постійно розвивається, причому з ранніх років. Вона від природи допитлива – прагне дізнатися про все на світі, отримати відповіді на різні питання.

Однак, незважаючи на свою гіперактивність, Амелія часто проводить час удома. Вона читає, слухає музику, танцює, малює. Енергії у неї дуже багато. Завдання батьків – повернути її у потрібне русло. І тоді вона доб'ється запаморочливого успіху у спорті та мистецтві.

Здоров'я

Кілька слів треба сказати і про це. Амелії пощастило, у неї міцне здоров'я та гарний імунітет із самого дитинства. Навіть будучи малюком, вона рідко хворіє на застуду.

Однак, згідно зі статистикою, багато Амелії мають схильність до повноти. Щоб процес набору ваги не розпочався з дитинства, батькам дівчинки треба не просто віддати її до спортивної секції чи балетного класу, а прищепити любов до цієї справи.

Інакше у старшому віці у неї виникнуть проблеми із селезінкою, печінкою та підшлунковою залозою.

Ще одне слабке місце Амелії – суглоби. У неї може бути схильність до артритів та артрозів. Що дивно, проявляються ці проблеми досить рано.

Ім'я Амелія: значення імені, походження, характер та доля

Юність

Продовжуючи розповідати про значення імені Амелія для дівчинки, слід зазначити, що вона в міру дорослішання стає сильнішою. У її характері проявляються лідерські риси.

Вона дуже товариська, відкрита та чесна, сама терпіти не може брехунів. З тими людьми, які викликають у неї антипатію, поводиться жорстко, тому що не може приховувати своїх емоцій.

Дружить, як правило, з юнаками. Тому що вона, на відміну від більшості дівчаток, ненавидить пліткувати. Амелія нізащо не обговорюватиме людину за спиною. Прямолінійність – одна з ключових її переваг.

Також вона непогано навчається. Схильна до гуманітарних наук, але у фізиці, хімії та математиці також демонструє непогані успіхи. Багато педагогів хвалять її за уважність та посидючість.

Ім'я Амелія: значення імені, походження, характер та доля

Зрілість

Обговорюючи походження та значення імені Амелія, слід сказати, що з роками її характер стає жорсткішим. Але, незважаючи на це, кількість шанувальників та друзів у неї не зменшується, бо вона – людина слова. Такий ніколи не зрадить і не підведе.

Поруч із нею, треба зазначити, теж знаходяться виключно чесні та позитивно налаштовані особистості. Чим Амелія старша, тим сильніше вона ненавидить брехню та лицемірство.

Вона все більше прагне душевного та фізичного комфорту. Амелія прикладає чимало зусиль для створення затишку навколо себе. Однак це не означає, що вона самозакохана. Амелія вимоглива не лише до оточуючих, а й до самої себе. Завдяки завзятості та цілеспрямованості, їй вдається самовдосконалюватись і домагатися того, чого хоче.

Зрозуміло, має мету. Але на шляху до їхнього досягнення вона не втрачає голову. Амелія робить все неквапливо, старанно продумує всі кроки. Це допомагає їй уникнути проблем, причиною яких зазвичай є поспіх.

Ім'я Амелія: значення імені, походження, характер та доля

Особистісні якості

Їх слід обговорити окремо від значення імені Амелія. Ім'я це має сильну енергетику, що не може не вплинути на його володарку. Ось лише деякі якості, властиві їй:

 • Вроджена інтелігентність.
 • Бездоганні манери.
 • Неймовірні оптимістичність, життєрадісність та «світлість».
 • Магічна здатність робити будь-яку обстановку своєю появою більш доброю в душевному плані.
 • Вміння знаходити методи задля досягнення будь-якої мети.
 • Звичка доводити розпочату справу до кінця.
 • Надзвичайна енергійність та ентузіазм.
 • Вміння швидко добиватися прихильності до себе.
 • Великодушність та доброта.
 • Щедрість та безкорисливість.
 • Променистість, вміння слухати та чути співрозмовника.
 • Звичка робити все неквапливо та ґрунтовно.
 • Виконавчість та старанність.
 • Вміння все розраховувати та аналізувати.

Багато в чому саме завдяки цим якостям Амелія у своєму житті встигатиме завжди і скрізь. Головне для неї – зуміти визначитись, у якому напрямку треба рухатися. Для цього вона повинна знайти досвідчену і мудру людину, здатну вчасно вказати потрібний напрямок і поділитися порадою.

Ім'я Амелія: значення імені, походження, характер та доля

Трудова діяльність

Вивчаючи, що означає ім'я Амелія, важливо торкнутися уваги та теми кар'єри. Ця дівчина дуже відповідальна і працелюбна, вона вміє визначати для себе цілі та впоратися з поставленими завданнями. Вона здатна в будь-якій сфері досягти успіхів, адже одна з її переваг – це завзятість.

З Амелії може вийти справжнісінька кар'єристка. Прагнучи самореалізації, вона постійно мотивуватиме себе взяття нових висот. І зі шляху не зійде, адже високий соціальний статус та фінансове благополуччя – те, що їй потрібно.

Часто дівчата, названі повним ім'ям Амелія, значення якого було сказано вище, роблять спортивну кар'єру. Багато хто знаходить себе і в науковій сфері, де їм допомагає аналітичний склад розуму та посидючість. Завдяки цим же якостям з кожної Амелії може вийти гарний розробник, конструктор та інженер.

Ім'я Амелія: значення імені, походження, характер та доля

Відносини

Раніше було сказано, що в імені Амелія значення – «трудова». Справді здається, що вона створена для роботи, тільки кар'єра не є тим, що на 100 % займає її життя. Відносини з людьми їй також важливі.

Чоловікам вона до вподоби. Їй відомо про свою привабливість, вона навіть може використовувати її в особистих цілях – почати маніпулювати чоловіком. Але це заради забави. Зустрівши розумного, досвідченого, привабливого чоловіка, який зуміє її зачарувати та утримати, Амелія забуде про такі ігри.

А вибрати їй є з чого. Ця дівчина майстерно фліртує, щоб привернути увагу чоловіка, їй достатньо раз подивитися в його бік. Однак це лише гра. Амелія ніколи не дозволить перейти межу, поки сама не захоче зблизитися.

У спальні, треба сказати, вона дуже винахідлива. Її коханцю нудьгувати не доведеться. Але й він також має бути активним.

Кому ж можна розраховувати на продовження? Можна сказати, що їй потрібен такий чоловік, поряд з яким вона зможе відчути себе крихкою дівчинкою, справжньою принцесою.

Шлюб та сім'я

І цю тему теж треба торкнутися, обговорюючи значення імені Амелія. Ім'я це наділяє свою володарку великою відповідальністю. І заміжжя для неї – дуже серйозний крок. Цій дівчині важливо створити міцну, дружну сім'ю, а тому вона ходитиме без штампу в паспорті доти, доки не зустріне гідного чоловіка і не перевірить його часом.

Тому, кому вона дасть згоду, дуже пощастить, бо Амелія – чудова господиня та дружина. Вона вміє бути ніжною та ласкавою, їй подобається піклуватися, а ще їй вдається майстерно згладжувати будь-які конфлікти. Амелія примудряється навіть побудувати чудові стосунки зі свекрухою.

З дітьми, зрозуміло, у неї теж немає розладів. Вона ставиться до них не лише з любов'ю, а й із повагою.

Також вона є гостинною особистістю, а тому завжди з радістю приймає у себе вдома друзів.

Ім'я Амелія: значення імені, походження, характер та доля

Сумісність

Цю тему також варто приділити увагу, якщо йдеться про значення імені Амелія. Імена чоловіків, з якими у неї можуть бути перспективні стосунки, такі:

 • Олег. Ця пара може досягти успіху не тільки в коханні, але і в якійсь справі. Олег, як і Амелія, прагне досягти чесним шляхом. Він ненавидить все аморальне і це їй подобається. А ще Олег, як і Амелія, мріє зробити цей світ кращим, тому їм не буде нудно.
 • Макар. Лідер, сильний та енергійний чоловік, повний бажання діяти. Такий не може не привернути увагу Амелії. Він великодушний, захоплений, наполегливий і самовпевнений. З ним у Амелії буде дуже міцна спілка, заснована на духовному зв'язку.
 • Євген. Чоловік гарячих вдач, який завжди бере за все відповідальність. Відмінний партнер для Амелії, яка, вийшовши за нього заміж, здобуде внутрішню та зовнішню гармонію.
 • Юрій. Заповзятливий, постійний у своїх захопленнях, ґрунтовний, дещо впертий, а ще розсудливий і працьовитий – він багато в чому схожий на Амелію. У їхньому союзі не буде бурхливих пристрастей, втім, це компенсується найцікавішим спільним проведенням часу.
 • Вадим. Ця пара буде сильна порозумінням та підтримкою. Довіра та повага – ось основа їхніх стосунків. Ці двоє сваритись будуть дуже рідко. А все тому, що вони мислять однаково.

Ще в Амелії можуть скластися стосунки з Олександром, Михайлом, Данилом, Єгором, Ігорем, Матвієм, Тимофієм, Костянтином, Миколою, Арсенієм, Георгієм, Денисом, Русланом, Давидом, Семеном, Степаном та Марком.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua