Амеліна: значення імені, походження, переклад з різних мов, характер та доля

Ніжне і красиве ім'я Амеліна, безумовно, тішить слух. Воно широко відоме, використовується у багатьох країнах світу серед людей абсолютно різних віросповідань. Батькам дівчаток варто звернути на це ім'я пильну увагу, тому що воно несе позитивну енергетику, сприятливо впливає на долю своєї носительки.

Ім'я Амеліна: значення та походження

Відомо кілька версій щодо походження цього імені. Найпоширеніша повідомляє про те, що у нього давньонімецьке коріння, і воно перекладається як «працююча».

За іншою версією, з'явилося ім'я Амеліна у мусульман. Значення його – “надія” або “прагнення”. Зустрічається найчастіше як жіноче ім'я Амаль.

Астрологічна та езотерична характеристика:

 • Стихія – Повітря.
 • Планета управитель – Уран.
 • Камінь-талісман – аметист.
 • Сприятливий колір – фіолетовий.
 • Вдалий день тижня – субота.
 • Рослина – барбарис.

У православних святцях ім'я Амеліна не значиться. За католицьким церковним календарем, іменини святкують 10 червня та 21 листопада.

Амеліна: значення імені, походження, переклад з різних мов, характер та доля

Дитинство і юність

Дівчинка на ім'я Амеліна дуже слухняна та організована. Вона сильно прив'язана до матері і любить допомагати по дому.

Амеліну не можна змусити щось робити, якщо вона не хоче. З нею можна лише домовлятися на рівних. Вона дуже чесна та правильна у всьому.

Якщо в дитинстві Амеліна жвава і рухлива, то в підлітковому періоді вона стає скромнішою і сором'язливішою.

Навчається вона добре. У дівчинки аналітичний склад розуму, завдяки якому Амеліна швидко засвоює шкільні предмети. У неї виходить добре організовувати свій час, поєднуючи навчання з іграми та відпочинком.

З юності значення імені Амеліна проявляється у самостійності та незалежності своєї носительки. Вона рано йде з дому і починає самостійне життя.

Амеліна не виносить брехню та лицемірство. Вона ніколи не обговорює інших за їхньою спиною і не любить пліток. Серед друзів у неї більше хлопчиків та мало подруг.

Дівчинка має найрізноманітніші таланти. Її тягне малювання, театр та заняття фотографією. Вона із задоволенням відвідує художні гуртки та спортивні секції.

Амеліна: значення імені, походження, переклад з різних мов, характер та доля

Доросла жінка

У характері значення імені Амеліна виражається стриманістю та самодисципліною. Вона схильна замикатися в собі і дуже терпляча до інших людей. Ці якості дівчина дуже володіє оточуючих. Їй довіряють та поважають.

Амеліна доброзичлива і любить давати корисні поради. Надмірна довірливість і віра в людей іноді призводять до того, що вона буває обдурена.

Носителька імені приємна у спілкуванні та любить веселитися у невеликому колі друзів. Амеліна відрізняється бездоганними манерами та може створити комфортну обстановку у будь-якій компанії.

Ця жінка звикла вірити лише у добре і намагається підтримувати це почуття у своїх близьких людях. Амеліна ніколи не опустить руки перед життєвими труднощами. Вона завжди до кінця відстоюватиме свої переконання.

Амеліна вимоглива не лише до інших, а й до себе. Вона постійно самовдосконалюється і нічого не робить абияк. Жінка ніколи не буде лицемірити і дрібнитись. Ні за що не братиме участі у змовах та інтригах.

Амеліна: значення імені, походження, переклад з різних мов, характер та доля

Кохання та сім'я

В особистому житті в Амелін не буває все просто. Вона шукає кохання і ніколи не водитиме за ніс свого залицяльника.

Незважаючи на те, що постійно перебуває в оточенні шанувальників, заміж виходить пізно, бо довго чекає на свого «принца».

Амеліна гарна господиня. Буває надмірно охайна і педантична. Любить і вміє готувати, завжди рада гостям у будинку.

Завдяки своїй неконфліктності швидко знаходить спільну мову з членами сім'ї чоловіка. Дітей своїх любить дуже сильно і ніколи не карає за пустощі. Її сімейне життя безхмарне і гармонійне.

Найбільш сумісна з чоловіками на ім'я Костянтин, Едуард, Володимир, Руслан та Михайло.

Амеліна: значення імені, походження, переклад з різних мов, характер та доля

Здоров'я

З дитинства значення імені Амеліна наділяє свою носительку міцним здоров'ям та гарним імунітетом. Завдяки заняттям спортом вона має відмінну фізичну форму.

Слабким місцем в організмі Амеліни бувають суглоби, причому ці захворювання можуть проявляти себе з ранніх років.

Якщо у зрілому віці вона з якоїсь причини закине спорт, то вона має всі шанси розповніти.

Амеліна: значення імені, походження, переклад з різних мов, характер та доля

Захоплення та кар'єра

Амеліна має велике почуття обов'язку і досягає багато чого в житті. У робочому колективі жінка завжди на доброму рахунку у начальства, а також користується повагою та авторитетом серед товаришів по службі. Має всі шанси обійняти згодом керівну посаду.

Значення імені Амеліна нагородило свою володарку старанністю та посидючістю, завдяки чому вона може виконати будь-яку копітку роботу. Ця жінка ніколи не візьметься за справу, яка не може довести до кінця.

Амеліна довго приймає рішення, але якщо воно прийняте, здатна діяти рішуче і швидко. Велике значення надає своїй репутації.

З успіхом зможе реалізувати себе у медицині, радіоелектроніці, педагогіці. З неї вийде добрий тренер, письменник, юрист, економіст.

Гороскоп імені

Значення імені Амеліна в характері та долі жінки залежить і від того, до якого знаку зодіаку вона належить:

 • Овен — енергійна, наполеглива і звикла вирішувати сама. Віддає перевагу спортивному стилю.
 • Телець – любить насолоджуватися чуттєвими радощами, обожнює смачну їжу, комфорт та секс. Віддають перевагу дорогому одягу та прикрасам у класичному стилі.
 • Близнюки – ця Амеліна нагадує невтомного метелика. Вона непосидюча, рухлива і цікава. Віддає перевагу легким тканинам і світлим тонам.
 • Рак – ніжна та романтична. Вразлива і сентиментальна. Любить рюші, мережива та пастельні відтінки.
 • Лев – ця Амеліна відразу виділяється з натовпу. Харизматична та запальна. Щедра та шляхетна. Любить шовк, атлас, оксамит та пурпурні кольори в одязі.
 • Діва має практичність і життєву мудрість. Майстриня та рукоділка. Одягається скромно і не помітно. Не надає значення прикрас.

Амеліна: значення імені, походження, переклад з різних мов, характер та доля

 • Терези — ніжна та чарівна. Елегантна та доглянута. Не терпить неохайності чи несмаку в одязі.
 • Скорпіон – таємнича та приваблива. Ніколи не дасть себе образити. Одягається в сексуальне вбрання, обожнює поєднання червоного та чорного кольору.
 • Стрілець – легка, стрімка, невловима. Віддає перевагу зручному одягу, в якому завжди є щось екзотичне і незвичайне.
 • Козеріг — стримана, практична та респектабельна. Вміє обходитися мінімумом. Може носити скрізь і завжди той самий діловий костюм.
 • Водолій – не переносить сірості та одноманітності. Має одночасно багато ідей та планів. Своїм незвичайним вбранням та макіяжем може шокувати оточуючих.
 • Риби – ніжні та жертовні. Не мають заборони. Люблять м'які тканини відтінків, що переливаються.

Найбільш сприятливим ім'я Амеліна буде для дівчаток, народжених під знаком Стрільця або Водолія.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua