Ім'я Джемма: значення та доля

Ім'я Джемма має синьо-рожевий відтінок. І це лише невелика частина інформації, яку можна отримати з цієї статті. Цікаво буде ознайомитися зі значенням цього жіночого імені та долею, яку воно обіцяє своїй володарці. Батьки, які вирішили подарувати новонародженій дочці це “дорогоцінне” ім'я, також почерпнуть корисну інформацію.

Знайомство

Ім'я Джемма має італійське походження, у перекладі означає «дорогоцінний камінь, коштовність». Першою відомою Джеммою була дружина італійського поета 13 століття Данте Аліг'єрі.

Ім'я Джемма: значення та доля

Власниці цього імені чутливі, схильні до глибокодумності та здатні співчувати. Однак такі жінки можуть бути дуже запальними. Навколишні дуже поважають Джемму, але іноді вона може вступати в конфлікт із літніми представниками суспільства або людьми, які мають владу. Джеммі складно ухвалити рішення, вона завжди все зважує з позиції здорового глузду. Ці дівчата з підозрою ставляться до інших, але самі мужні та сильні.

Аналіз імені

Власниця імені Джемма завжди потребує сили. Може зробити все, щоб задовольнити цю потребу, іноді стає дуже впертою. У неї найчастіше складний емоційний світ. Дівчина може бути сумною і щасливою в той самий час, і ніхто про це не дізнається, оскільки Джемма не звикла виставляти свої почуття напоказ.

Вона розумна та успішна, зацікавлена у торговому бізнесі. Дівчину можна охарактеризувати як розумну людину. Тому кар'єра бізнес-леді їй буде під силу.

Ім'я Джемма: значення та доля

Ім'я Джемма відповідає трійка, а ця цифра характеризує свою володарку як здатну і розумну, що відрізняється веселою вдачею та активністю. Проте дівчині притаманна скритність характеру, оскільки навіть у колі свого спілкування не ділиться особистими проблемами. Джемма дуже уважно вибирає друзів. Вона схильна розкривати властиві їй таланти.

Особливості характеру

Ім'я Джемма належить прагматичним та активним дівчатам, які не завжди постійні, коли займаються якоюсь справою.

Прагматичність характеру вимагає від Джемми замислюватись про отримання реальної вигоди від того виду діяльності, яким вона зайнята на даний момент. При виборі друзів або партнерів по бізнесу дівчина в обов'язковому порядку враховуватиме їхній рівень фінансових можливостей та соціального статусу. Для Джеми важливо обзавестися «потрібними» людьми, що допоможе їй при просуванні в кар'єрі та набутті популярності.

Враховуючи значення імені Джемма, можна дійти висновку, що ця жінка завжди намагається використати цю можливість. Але якщо її досягнення зможуть стати на заваді іншим, то Джемма не нашкодить. Власниця цього імені не нехтує простими людьми, але для неї набагато важливіше мати у друзях тих, хто зможе допомогти їй у досягненні поставленої мети.

Ім'я Джемма: значення та доля

Любовні та сімейні стосунки

Розглядаючи красиві жіночі імена, продовжуємо аналізувати особливості Джемми. Цій рішучій дівчині цілком під силу самій зав'язати знайомство зі своїм обранцем, якщо він припаде їй до душі. Вона допоможе зважитися на стосунки та хлопцю.

Долю ім'я Джемма пророкує таку, що його володарка повинна при виборі супутника життя віддати перевагу хлопцям, які приймають її лідерські позиції. Інакше чоловік не зможе ужитися з активною командиркою. У сімейному житті Джемма стане люблячою дружиною та матір'ю, яка витрачатиме багато часу, щоб добре виховати своїх дітей. У неї не буде проблем у спілкуванні зі свекрухою та родиною чоловіка.

Ім'я Джемма: значення та доля

Діяльність

Завдяки своїй активності Джемма може робити кілька справ одночасно. Але така «семиділка» не досягає успіху в жодному занятті. Через нераціональне витрачання часу дівчина часто ігнорує вимоги пунктуальності. Вона звикає затримуватись і не встигати скрізь. Це стане серйозною на заваді для побудови успішної кар'єри. Адже Джемма примудряється спізнитися навіть на роботу чи ділове побачення, що не вітатиметься.

Вибираючи професію, володарка цього імені може зупинитися на науковій та спортивній діяльності, мистецтві. Тоді Джемма матиме віддушину, завдяки якій дівчина зможе успішно абстрагуватися від реальності навколишнього світу. Зайнявшись мистецтвом, Джемма має сконцентруватися виключно на цій діяльності.

Підведемо підсумки

Власниця імені Джемма – з раннього дитинства гарна та чарівна дівчина. Вона зможе залишитись такою і коли подорослішає. Це тонкі натури, яким властиво переживати з приводу без нього. Натомість вона настільки енергійна, що може досягати успіхів за двох. Якщо, звичайно, не буде «семиділушка». Тоді не вийде жодна справа. Цю особливість слід враховувати як самій Джемме, а й членам її сім'ї.

Активна та енергійна, тямуща та легко засвоююча знання дівчина зможе досягти у житті успіху. У цьому їй допоможе гідне оточення та ретельно підібрані друзі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua