Значення імені Ауріка для дівчинки

Гарне, оригінальне, рідкісне – таке ім'я Ауріка. Значення його корисно дізнатися мамам та татам, які планують так назвати дочку. Також ці відомості стануть у нагоді дівчатам та жінкам, які носять його. Звідки взялося і що означає ім'я, чи впливає на характер та долю? У статті можна прочитати відповіді на ці запитання.

Походження

З чого почати? Насамперед варто розібратися в тому, якій національності ім'я Ауріка належить. Дослідники практично одностайні в тому, що воно має латинське коріння. Утворилося воно від слова «aurum», яке перекладається на нашу мову, як «золото».

Значення імені Ауріка для дівчинки

Легко здогадатися, що значення імені Ауріка – “золота”. Велику популярність вона набула на території Молдови, Румунії. У нашій країні ім'я зустрічається нечасто, що дозволяє його власницям змалку відчувати свою унікальність.

Як вимовляється це ніжне та мелодійне ім'я? Наголос обов'язково слід ставити на букву «у».

Астрологія

Планети-покровителі – Марс, Юпітер

Знаки Зодіаку – Стрілець, Близнюки, Овен

Сприятливий день тижня – Вівторок

Тотемна тварина – Удав

Щасливі числа – 3, 9, 12, 18

Рослина-талісман – Дикий виноград

Камені-обереги – Малахіт, Турмалін, Авантюрін, Халцедон, Топаз

Яке значення імені Ауріка для дівчинки

Що можна розповісти про дитину, яка її носить? Як поводиться в дитинстві володарка імені Ауріка, походження та значення якого розглядається у статті? Що чекає на батьків, які називають так свою дочку?

Значення імені Ауріка для дівчинки

Мамам та татам буде нелегко з маленькою Аурікою. Вона постійно вередує, вимагає до себе максимум уваги. Малятко має стійкий характер, з перших років життя прагне до лідерства. Вона легко знаходить спільну мову з ровесниками та старшими дітьми. Інші малюки тягнуться до неї, залучені її життєлюбністю та відвагою. Ауріка часто бере на себе роль лідера у своїй компанії.

Як правило, характер дівчинка успадковує від матері, зовні більше схожа на батька.

Підліток

Яке значення імені Ауріка для дівчинки, яка входить у підлітковий вік? Вона емоційна, схильна до різких перепадів настрою. Аурика – дуже егоцентрична особа, якій подобається перебувати у центрі загальної уваги. Вона ображається, коли її ігнорують, не терпить конкуренції.

Значення імені Ауріка для дівчинки

Саме у підлітковому віці у Ауріки з'являється інтерес до творчої діяльності. Вона навіть може знайти у собі якийсь талант, почати розвивати його. Можливо, що саме з ним буде пов'язано її професію. Батькам обов'язково варто підтримати її потяг до творчості.

Доросла

Ім'я Ауріка носить горда, впевнена у собі, трохи самозакохана дама. Вона прагне лідерства, легко підпорядковує своїй волі оточуючих. Власниця імені відрізняється підвищеною емоційністю. Вона може іноді вибухати і виплескувати свої негативні емоції на інших людей. Аурика відхідлива, швидко починає жалкувати про чергову сцену.

Значення імені Ауріка для дівчинки

Ауріка не любить, коли на неї не звертають уваги. Їй подобається ловити у собі захоплені погляди, отримувати компліменти. Якщо люди ігнорують її, вона починає вередувати. Лицемірство володарці імені не властиве. Вона завжди каже правду, цінує чесність і в інших людях.

Жінка на ім'я Ауріка відрізняється завзятістю. Проблеми не змусять її звернути з обраного шляху, вона неодмінно подолає всі перепони. Друзі та близькі можуть покластися на цю даму у складних ситуаціях.

Позитивні та негативні сторони

Аурика – жінка, яка має дуже багато переваг. Насамперед слід відзначити її цілеспрямованість. Ця жінка завжди точно знає, чого хоче досягти. Ніщо не може змусити її звернути з обраного шляху. Аурика чесна із собою та іншими людьми. Вона не намагається досягати успіху за допомогою хитрощів, не схильна до лицемірства. Також не можна не відзначити її чуйність, готовність допомогти.

Гордість, впертість – негативні риси Ауріки. Тільки у зрілому віці ця жінка знаходить здатність визнавати свої помилки. Тоді ж володарка імені починає працювати над своїми вадами. Також Ауріке заважає її підвищена збудливість, уразливість. Під впливом негативних емоцій ця жінка часто стимулює конфлікти, про що згодом шкодує.

Кар'єра

Який вплив ім'я Ауріка надає кар'єру своєї володарки? Цій жінці в жодному разі не можна вибирати професію, яка має на увазі постійне спілкування з людьми. Ауріка – людина, яку дуже легко вивести із себе, вона не схильна до компромісів.

Значення імені Ауріка для дівчинки

Ідеально цій жінці підходить творча діяльність. Її потреба постійно перебувати у центрі уваги буде задоволена, якщо вона стане актрисою, співачкою, телеведучою. За наявності таланту Ауріка може віддати перевагу шляху художника, письменника, дизайнера, модельєра.

Все сказане зовсім не означає, що володарка імені не зможе стати прекрасним лікарем, інженером, програмістом, технологом, педагогом і так далі. До роботи ця жінка ставиться дуже відповідально, намагається виконувати доручення керівництва якнайкраще. Важливо, щоб обрана професія їй подобалася. Якщо Ауріка не отримує задоволення від роботи, це робить її нещасною.

Кохання, сім'я

Жінка на ім'я Ауріка подобається чоловікам. Протилежну стать привертають її жіночність, сексуальність, відкритість, емоційність. Власниці імені подобається перебувати в центрі уваги, вона із задоволенням оточує себе залицяльниками, готовими боротися за її розташування.

Значення імені Ауріка для дівчинки

Виходити заміж Ауріка, як правило, не поспішає. Вона дуже відповідально ставиться до вибору другої половини. Чоловік, з яким їй захочеться провести все життя, має бути повною її протилежністю. Аурику приваблюють стримані, врівноважені, спокійні, терплячі хлопці. Тільки з таким чоловіком їй вдається ужитися, створити щасливу родину.

Чоловікові Ауріки доведеться одразу змиритися з її недоліками. Ця жінка здатна влаштувати конфлікт на порожньому місці. Вона дуже емоційна, часто «вибухає» і виплескує свій гнів на близьких людей. Також не можна не відзначити той факт, що вона надзвичайно ревнива. Аурика постійно влаштовуватиме чоловікові сцени, вивести її може навіть легкий флірт чоловіка з іншими жінками.

Дивно, але при цьому роль лідера в сім'ї дістається чоловікові. Свого чоловіка Ауріка дозволяє приймати всі важливі рішення. Саме він відповідає за ведення сімейного бюджету.

Секс

Інтимна сфера є дуже важливою для Ауріки. У одноразові зв'язку ця жінка не вступає, оскільки вважає це нижче за свою гідність. Вона прагне, щоб секс був підкріплений почуттями. Роль лідера у ліжку володарка імені легко віддає чоловікові. Їй чудово вдається підлаштовуватися під смаки та бажання свого партнера.

Звичайно ж, Ауріка при цьому не забуває і про своє задоволення. Від природи ця жінка миттєво збуджується, швидко сягає оргазму. Одноманітність її не приваблює, вона вітає експерименти у ліжку.

Сумісність

При виборі чоловіка Ауріка неодмінно має пам'ятати про сумісність імен. Савелій, Сава, Прохор, Марк, Марат, Данило, Олександр – чоловіки, з якими вона може створити щасливий та міцний союз.

Інокентій, Олексій, Віталій, Сергій, Микола, Анатолій, Леонід, Микита, Едуард – хлопці, від яких володарці імені краще триматися якнайдалі. Вони категорично не підходять їй, здатні змусити її страждати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua