Ім'я Зіля: значення імені та доля, переклад з татарської

Звучне жіноче ім'я Зіля поширене у мусульманських країнах. Його носительок поєднує цілеспрямованість, розважливість, принциповість. Це дівчата, які мають чоловічий характер, тому можуть побудувати карколомну кар'єру і реалізувати в зовсім нежіночих професіях. Коли ж справа стосується особистого життя, вони повною мірою дають волю емоціям, забуваючи про здоровий глузд. У цілому нині це двоїсті натури, яким потрібно постійно займатися самовдосконаленням.

Походження та значення

Лінгвісти, які шукали відповідь на питання, що означає ім'я Зіля, дійшли висновку, що воно має арабське походження і перекладається як «сяюча, світла, чиста». Ще одне тлумачення імені – «добродушна, милосердна, із чистим серцем». Деякі фахівці припускають, що іменоформ має грецьке коріння і означає «ревна».

Звучне жіноче ім'я найчастіше зустрічається у Середній Азії та Татарстані. Існують і видозмінені, але схожі на інтерпретацію іменоформи: Зілія, Зіла.

Серед знаменитих носіїв імені:

 • російська художниця Зіля Нікітіна;
 • завідувач кафедри вокального мистецтва Казанської консерваторії, народна артистка України Зіля Сунгатуліна;
 • російський психолог Зіля Аляутдінова;
 • екс-віце-прем'єр-міністр республіки Татарстан, громадський діяч, політик Зіля Валєєва.

Ім'я Зіля: значення імені та доля, переклад з татарської

Значення імені Зіля для дівчинки

Маленька Зіля – енергійна, активна, життєрадісна дитина. Малятко обожнює грати з хлопцями, має безліч друзів та приятелів. Вона весела, товариська, відкрита для всього нового, з цікавістю досліджує навколишній світ.

Ім'я Зіля: значення імені та доля, переклад з татарської

Зиля доросла не по роках, тому батькам не завдає особливого клопоту. Вже з дитинства займає активну життєву позицію, дотримується тієї системи цінностей, яку їй прищепили мама і тато.

У школі навчається добре завдяки високим інтелектуальним здібностям, кмітливості, кмітливості, чудовій пам'яті. У рівній мірі має схильність і до точних, і до гуманітарних наук. Дбайливо виконує домашні завдання, не приходить непідготовленою на уроки. Такий підхід до навчання допомагає Зілі стати однією з найкращих учениць класу, здобути авторитет та повагу у однокласників. Вчителі нерідко ставлять дівчинку як приклад.

Ім'я Зіля: значення імені та доля, переклад з татарської

Характер носительки імені Зіля та доля

Значення імені для дорослої жінки неоднозначне, коли йдеться про характер. З одного боку, носійка імені товариська, комунікабельна, вміє привернути до себе оточуючих. Має багато друзів і однодумців, особливо в юності.

З іншого боку, Зіля досить замкнута і важлива. Вона пред'являє завищені вимоги до оточуючих і може навіть не поглянути на людину, яка не відповідає її ідеалам. Не можна сказати, що жінка з настороженістю ставиться до незнайомців, але якщо співрозмовник не сподобався їй з першого погляду, спілкуватися з ним вона не стане.

Зіля, значення імені якої ми з'ясували, з віком зосереджується лише на особистих інтересах, тим ніби відгороджуючи навколишній світ. У своєму «панцирі» вона почувається комфортно, але до певного часу. Дистанція між носієм імені та людьми збільшується. Зіля входить у конфронтацію, обстоюючи свої інтереси, але часто терпить фіаско, не витримавши тиск суспільства.

Носниці імені слід переглянути своє ставлення до оточуючих і себе. Потрібно навчитися розглядати кожну людину як індивідуальну особистість, зважати на її думку. Значні роки життя Зілі: 22, 40 і 61 рік. У ці періоди можна змінити життя на краще і закласти міцний фундамент майбутніх успіхів.

Робота та кар'єра

Ім'я Зіля: значення імені та доля, переклад з татарської

Що обіцяє значення імені Зіля у плані кар'єри? Дівчина з юності відрізняється цілеспрямованістю, вміє відокремлювати головне від другорядного, тому рано визначається з вибором майбутньої професії. Вона легко просувається кар'єрними сходами, швидко досягає матеріального благополуччя. Найкраще жінка реалізується у професіях, які вимагають швидкого ухвалення рішень. Чим складніше поставлене завдання – тим цікавіше воно для Зілі. Робота, яка не потребує постійного самовдосконалення та прийняття викликів, швидко набридне носійці імені.

Фінанси

Зіля вміє заробляти гроші. Вони буквально самі йдуть до неї до рук. Жінка може отримати зиск там, де ніхто інший її не бачить. Не дивно, що Зіля живе в достатку і може ні в чому собі не відмовляти. Потрібно відзначити, що носій імені легко розлучається з грошима. Вона обожнює косметику та милі серцю дрібнички, тому готова витратити на них цілий стан.

Особисте життя

Ім'я Зіля: значення імені та доля, переклад з татарської

Знаючи значення імені Зіля татарською, неважко припустити, що дівчина користується оглушливим успіхом у протилежної статі. Вона настільки щира, чиста та наївна, що це не може не підкуповувати чоловіків. Заради улюбленого обранця жінка готова згорнути гори та віддати всю себе без залишку. На жаль, у цьому полягає головна небезпека.

Коли йдеться про любовні стосунки, дівчина схильна приймати необдумані рішення. Вона кидається у вир із головою, до ладу не з'ясувавши, що собою являє обранець. На жаль, її нерозсудливістю нерідко користуються непорядні чоловіки. Отримавши від Зілі бажане, вони зникають, залишаючи її на самоті, наодинці зі своїм горем та розчаруванням. За статистикою, носії даної іменоформи частіше за інших жінок стають матерями-одинаками.

Сумісність

Зіля буде щаслива у шлюбі з Володимиром, Сергієм, Денисом, Іваном, Олександром, Тимуром, Романом, Андрієм, Матвієм, Макаром. Невдалий союз із Владиславом, Олексієм, Іллею, Микитою, Артемом.

Аналіз за кількістю літер та їх інтерпретації

Оскільки повне ім'я Зіля складається з чотирьох літер, це свідчить про те, що його володарка – надійна, постійна, послідовна дівчина. Вона живе за чітко наміченим планом, не любить сюрпризів, змін. Не зраджує своїх принципів, шанує традиції. Дівчині не властиві спонтанні та імпульсивні дії. Після заміжжя стає чудовою матір'ю та дружиною.

Літерне розшифрування:

 • З – уразливість, інтуїція, багата уява.
 • І – романтичність, чесність, миролюбність, доброта, тонка душевна організація.
 • Л – винахідливість, артистичні здібності, чарівність, вміння привернути до себе оточуючих.
 • Я – почуття власної гідності, романтичність.

Нумерологія

Ім'я Зіля: значення імені та доля, переклад з татарської

Значення імені Зіля у нумерології визначається числом один. Дівчина-«одиниця» відрізняється цілеспрямованістю, сміливістю, рішучістю. Вона не бачить перешкод у досягненні поставленої мети. Може втілити в життя шалену ідею. Є надійним та відданим другом. Відносини з оточуючими може зіпсувати імпульсивність та запальність.

Талісмани та астрологічні характеристики

До талісманів та астрологічним символам відносяться:

 • планета-покровитель – Сонце;
 • стихія – Вогонь;
 • метал – золото;
 • день тижня – неділя;
 • тотемні тварини – сокіл, скарабей, лев;
 • тотемні рослини – півонія, лавр, кедр, лимон;
 • камінь-талісман – алмаз, карбункул, геліотроп;
 • кольори – червоний, жовтий, золотий.

Астрологи рекомендують називати цією іменоформою дітей, які з'явилися на світ у період з 23 липня по 21 серпня. Знак зодіаку Лев найкраще відповідає внутрішньому світу дівчинки, що дозволяє активізувати позитивні риси характеру.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua