Ім'я Айріс: значення, характеристика та походження

У світі безліч різноманітних імен, частина з яких дуже рідко використовуються для наречення новонароджених. А тим часом це дуже цікаві та красиві варіанти з багатою та захоплюючою історією. Пропонуємо познайомитися з одним із них.

Коротко про історію

Значення імені Айріс корінням йде далеко в античну грецьку міфологію. Згідно з уявленнями древніх еллінів, богиня Іріда була вісницею жителів загадкового Олімпу, її призначенням було розносити вісті землею, в морські глибини та пекло. Саме тому богиню зображували з розкритими крилами. На її честь назвали красиву квітку, що відрізняється багатством забарвлення – ірис.

Ім'я Айріс: значення, характеристика та походження

Варіанти імені

Ім'я Айріс – англійський варіант вимови грецького імені Іріс. Джерела їхнього походження повністю збігаються. Справа в тому, що в англійській мові буква “I” може читатись як “ай”. Тому і з'явилося два імені – Ірис та Айріс. Однак на значення імені варіанти вимови жодного впливу не мали.

Ім'я та характер

Власниць імені Айріс можна назвати талановитими та радісними ентузіастами. Якщо в їхньому житті сталася прикра неприємність, то це ніяк не позначиться на гостинності та привітності. Надзвичайно важливо для цих дівчат бути в центрі уваги, що нерідко призводить до проблем, оскільки в боротьбі за популярність і загальне обожнювання Айріс часто неуважні до інтересів інших.

Якщо розбирати значення імені Ірис для дівчинки, воно повністю збігається з характеристикою Айрис, розглянутої вище.

Ім'я Айріс: значення, характеристика та походження

Віра в себе, як і усвідомлення власної краси, допомагає подолати будь-які негаразди. Життя їх сповнене пригод, а кількість шанувальників вражає уяву. Однак, зберігаючи раціональність, Айріс не кидається у вир із головою, їй властиві добре зважені і продумані вчинки, приховувати справжні почуття вона майстриня.

Зовнішність

Для дівчат з ім'ям Айріс (Іріс) важливо виділятися серед оточуючих. Але використовувати надто яскраві тони або громіздкі аксесуари не варто, це лише зашкодить образу. Це не означає, що яскрава гамма кольорів їм не підійде. Можна звернутися за допомогою модних дорогих брендів, що відрізняються високою якістю. Це допоможе завоювати довіру та привернути до себе оточуючих. А крім того – виглядати стильно та елегантно.

Ім'я Айріс: значення, характеристика та походження

Відносини

Краса та гармонія є для власниць імені Айріс важливим духовним центром. Ось чому вони завжди намагаються внести ці аспекти у своє життя. Якщо ж оточуючі свідомо чи мимоволі порушують ретельно створену ідилію, то Айріс знайде спосіб виправити ситуацію без конфліктів та скандалів. Застосовуючи дипломатію, вона зможе зробити цю людину якщо не своїм другом, то хоча б шанувальником. Саме тому коло спілкування у неї дуже широке. А ворогів та недоброзичливців практично немає.

Ім'я Айріс: значення, характеристика та походження

Негативні риси

Для повної картини слід розглянути й недоліки, якими наділило своє ім'я незвичайне власницю. Знання, як слід вчинити у певній ситуації, аж ніяк не завжди веде до правильного вибору. Нерішучість Айріс змушує її вагатися, припускатися помилок. З віком володарки імені стають досвідченішими, страх поступово відходить на другий план, а прийняті рішення найчастіше виявляються найвірнішими.

Гроші – одна із серйозних проблем. Айріс нерідко відчувають їхню нестачу, а часом роблять невиправдані витрати. Невміння раціонально планувати свій бюджет – головна вада цих дівчат.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua