Ім'я Ганс: значення, походження, характер та доля

Ганс – це поширене за кордоном ім'я, яке означає «милість Божа» або «захисник». Походження імені Ганс німецьке. У Німеччині воно є найпопулярнішим. Варто докладніше дізнатися про особливості характеру чоловіка з таким ім'ям.

Що означають літери

Ім'я Ганс: значення, походження, характер та доля

Варто сказати, що повне ім'я Ганса – Гензель. Характеристика скороченого імені за літерами представлена нижче.

 1. Г – означає, що чоловік педантичний, непередбачуваний, прагне отримувати нові знання. Щоб вирішити якісь проблеми, він використовує нестандартні підходи та враховує все до найдрібніших деталей. Цей чоловік має тонку душу, гидливий.
 2. А означає, що ця людина прагне досягти успіхів у всьому. Також прагне фізичної та духовної рівноваги та саморозвитку. Люди, в імені яких є ця літера, дуже працьовиті та фізично сильні. Завжди виявляють першими ініціативу.
 3. Н – означає, що чоловік сильний, вольовий та рішучий. Він працьовитий, але монотонна та нудна робота не для нього. Розумний, привабливий, обранець вибирає довго, адже йому потрібна та, з якою він може прожити все життя. Завжди піклується щодо близьких людей.
 4. С – означає, що людина вперта, непередбачувана, має лідерські якості. У будь-якій справі спирається на здоровий глузд і логіку. Іноді буває примхливим чи емоційним. Такі чоловіки завжди прагнуть виділитися з натовпу. До протилежної статі іноді висуває завищені вимоги.

Значення імені Ганс

Ім'я Ганс: значення, походження, характер та доля

Власник цього імені – врівноважений, інтелектуально розвинений, щирий, самовпевнений, незалежний чоловік. Ганс активний, любить, щоб у будинку завжди панував мир та спокій, щоб було чисто. У нього є творчі задатки, тому може бути актором або архітектором. Але часом ця людина егоїстична і заздрісна.

Носій імені Ганс – комунікабельний чоловік, йому легко вдається порозумітися з незнайомими людьми, трохи балакучий. Може конфліктувати навіть через дрібниці, але вчасно зупиняється. Ганс – потайлива людина, він ніколи не показує свої емоції та почуття на людях, все тримає в собі. Він талановитий та веселий, з легкістю засвоює нові знання.

Його хобі – наука, спорт, мистецтво. Власник цього імені рідко прислухається до чужої думки, але якщо робить це, то його чекає успіх у роботі та кар'єрне зростання. Ганс любить приємних та цікавих людей, з якими легко у спілкуванні. Він не думає про майбутнє, а мешкає одним днем.

Талісмани

Ім'я Ганс: значення, походження, характер та доля

 1. Кольори, які підходять власникам імені Ганс: блакитний, пурпуровий, фіолетовий.
 2. Щасливі числа носія цього імені: 1, 2, 3, 11, 12.
 3. Метал, який підійде Гансу – це цинк та олово.
 4. Сприятливий день для серйозних справ та покупок – четвер.
 5. Стихія власника цього імені – вогонь.
 6. Камені-талісмани чоловіків на ім'я Ганс: бурштин, аметист, авантюрин, хризопраз, доломіт, діамант Геркмайєра, ляпіс-лаузр, моргає, пірит, рубін, рожевий сапфір, сардонікс, сугіліт, блакитний топаз, чорний турмалін.

Сумісність

Жіночі імена, які найкраще підходять імені Ганс для шлюбу та кохання: Варвара, Олександра, Аліса, Аріна, Мілана, Єва, Аліна, Крістіна, Олена, Віра, Діана, Ольга, Юлія, Ірина, Аміна, Марина, Камілла, Емілія, Поліна, Вероніка.

Середня сумісність у Гансів з жінками, названими такими іменами, як Марія, Дарія, Ганна, Вікторія, Ксенія, Аліса, Уляна, Євгенія, Олена, Надія, Олеся, Мирослава, Марія, Анастасія, Єлизавета, Катерина, Василина, Маргарита, Кіра, Яна, Злата, Світлана, Ангеліна, Наталя.

Власникам такого рідкісного для України імені Ганса не варто пов'язувати свою долю з Софією, Таїсією, Наталією, Валерією, Тетяною.

Те, що не зовсім добре в коханні, може бути непогано у бізнесі. Найбільш висока сумісність у роботі Ганса з Катериною, Златою, Олесею. Непогані професійні стосунки складаються з жінками на ім'я Марія, Дар'я, Ганна, Вікторія, Ксенія, Аліса, Уляна, Євгенія, Олена, Надія, Олеся, Мирослава, Марія, Анастасія, Єлизавета, Катерина, Василина, Маргарита, Кіра, Яна, Злата, Світлана, Ангеліна, Наталя.

Погана сумісність у бізнесі з Софією, Варварою, Аріною, Поліною, Міланою, Тетяною, Валерією, Веронікою, Олесею, Іриною, Таїсією, Наталією.

Який у коханні

Ім'я Ганс: значення, походження, характер та доля

Ганс уміє щиро й трепетно кохати. Це надійний чоловік, який знає, що потрібно робити в даній ситуації та у конкретний момент. Завжди піклується про добробут рідних та близьких йому людей. Щоб бути щасливим із певною жінкою, цей чоловік подолає всі труднощі та проблеми. Для такої людини сім'я завжди на першому місці, а потім уже – кар'єра та друзі. Свій життєвий вибір робить з розумом, але й дослухається до серця. Ганс любить комфорт і затишок – це все він створює сам, поки не одружується. Після обов'язків переходять до дружини. Завжди виконує те, що пообіцяв, марно не кидає слів на вітер.

Знамениті особи

Ім'я Ганс: значення, походження, характер та доля

Відомі люди з ім'ям Ганс:

 1. Ганс Шарун – німецький архітектор.
 2. Ганс Сакс – головний поет німецького Відродження, драматург.
 3. Ганс Фаллада – (Рудольф Дітцен) – німецький письменник-романіст.
 4. Ганс Гейнц Еверс – письменник.
 5. Ганс Мемлінг – художник.
 6. Ганс Абель (на фото вище) – французький актор та кінорежисер.
 7. Ганс Ґюнтер – німецький діяч.
 8. Ганс Пфундтнер – державний діяч.
 9. Ганс Фріче – політик.
 10. Ганс Бете – німецько-американський фізик.
 11. Ганс Тіде – розвідник.
 12. Ганс Кундт – генерал.
 13. Ганс Бакстер – музикант.
 14. Ганс Крістіан Андерсон – сценарист.
 15. Ганс Ріхтер – актор.
 16. Ганс Хорн – режисер.
 17. Ганс Мартін Стір – актор.

Основні якості

Риси характеру, які описують чоловіка на ім'я Ганс:

 • владний;
 • любить комфорт;
 • сильний;
 • уважний до деталей;
 • сумлінний;
 • таємничий;
 • завжди виявляє інтерес до свого здоров'я;
 • дотепний;
 • творчий;
 • примхливий;
 • має здоровий глузд;
 • пригнічений.

У будь-якій ситуації Ганс шукає позитивний бік, адже він – оптиміст у житті. Він багато мріє, але при цьому діє. У колі друзів Ганс є заводилою та душею компанії.

Ганс енергійний, цілеспрямований, працьовитий, наполегливий. Якщо він дав обіцянку, він обов'язково його виконає. Завдяки здатності швидко знаходити спільну мову з людьми, вона багато чого досягає у житті. Він прикладає масу зусиль, щоб досягти результату, а збоку здається, що це він робить легко. Якщо Ганс прийняв якесь рішення, то він від нього вже не відступить.

Це людина, яка може замкнутися у собі, стати мовчазною і ні з ким не говорити. Він – чутлива особистість. Ганс відрізняється стриманістю, не показує своїх емоцій, не розповідає про свої плани чи дії. Він веде себе рішуче, навіть у пориві сказу він контролює себе і стежить за словами. Він ніколи не робить неадекватних дій. Цей чоловік ніколи нічого не прощає та не забуває.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua