Ім'я Камелія: значення, походження, вплив на долю дівчинки

Ім'я, яке нам подарували при народженні, може не лише впливати на характер, можна сказати, що від нього залежить навіть подальша доля людини! Тому молоді батьки, які вирішують, як назвати свою дитину, мають дуже серйозно підійти до вибору імені. У сьогоднішній статті мова піде про цікаве та оригінальне жіноче ім'я – Камелія.

Ім'я Камелія: значення, походження, вплив на долю дівчинки

Звідки походить?

Отже, що означає це ім'я? Різні джерела по-різному трактують його. Походження імені Камелія із двох джерел:

  1. За однією з версій, ім'я бере коріння з Болгарії і означає чудову квітку під назвою “камелія”.
  2. В іншому джерелі йдеться про те, що воно походить з Англії і означає “квітучі квіти” або “квітучі троянди”.

Ім'я Камелія: значення, походження, вплив на долю дівчинки

Характеристика особистості

Коли дівчинка з ім'ям Камелія вдасться більш поблажливо і терпляче ставитися до оточуючих людей, розуміти свою надміру активну вдачу, тоді її життя буде набагато щасливішим.

У володарки такого рідкісного імені обов'язково буде сильний характер, вона за вдачею завжди не говорить, а відразу робить, від її дій часто залежать її оточуючі. Але для того, щоб досягти гармонії в житті, дівчинці необхідно знайти баланс між роботою та відпочинком.

Камелія – це уособлення бурхливої активності, вона завжди при справі, завжди в русі. Шалена енергія може спонукати її займатися відразу кількома видами діяльності на подив менш працьовитим колегам і навіть на шкоду своєму здоров'ю. Подібна ініціатива може «звести нанівець» навіть саму місію, в ім'я якої вона працює. З цієї причини Камелії необхідно своєчасно розслаблятися та відпочивати, а крім того, навчитися звільнятися від напруженості та відчуття суперництва, які постійно супроводжуються зайвими діями.

Ім'я Камелія: значення, походження, вплив на долю дівчинки

Число імені

Число імені дівчинки Камелія – 7. Це число відкритості та правдивості. Власники його показують здібності у сфері філософії, науки, мистецтв чи релігії. «Сімки» чудово розуміють оточуючих людей, що зумовлює величезну кількість лідерів серед них. Таким чином, «сімки» часто стають чудовими вчителями. Їхні головні орієнтири в житті – це спокій, гідність і авторитетність. Вони постійно стримані, не люблять демонструвати власні почуття, чужі пустощі, але мають гарне почуття гумору і славляться власною іронічністю. У бізнесі «сімки» вкрай рідко виявляють себе з позитивного боку. Фінансові справи – не їх коник, фінанси їх загалом цікавлять не насамперед, вони знаходять сенс існування у нематеріальній сфері.

Ім'я Камелія: значення, походження, вплив на долю дівчинки

Характер дівчинки Камелії

У деяких випадках їй властиво висловлюватися різко і грубувато, а часті помилки оточуючих можуть довести її до люті. Однак вона швидко заспокоюється, схильна звинувачувати швидше себе в проблемах, що виникли, ніж інших. Камелія часто схильна до безперервного «самокопання» та відчуття провини. Тим більше якщо необхідно вирішувати проблеми або розбиратися з проблемами.

Мотивація та значення імені Камелія для дівчинки

Така дівчинка вкрай цінує свою свободу. Різні рамки та обмеження сильно хвилюють її душу, сковуючи її внутрішній стан, як кайдани. Для неї просто потрібна свобода. З цієї причини, обираючи серед сталого добробуту та абсолютним правом розпоряджатися своїм життям, вона без сумніву вибере останнє.

Щоразу, коли доля дає Камелії шанс хоч якось змінити своє життя, вона точно відмовиться від чогось нового, ще невідомого і непізнаного. Засиджуватись на одному місці – це, очевидно, не для володарки такого імені. У неї легко вдається йти життям, адаптуватися до різних ситуацій. Саме процес руху – це те, чого бажає її серце.

Необхідно тільки не забувати, що «100 друзів» ніколи не зможуть замінити одного «душевного друга». Неготовність Камелії починати стабільні взаємини, на довгий час «затримуватися» на одній прихильності, здатне згодом стати фактором створення абсолютного вакууму навколо неї, самотності, з яким їй буде дуже складно примиритися.

Ім'я Камелія: значення, походження, вплив на долю дівчинки

Зовнішній вигляд

Артистичність натури дівчини з цим ім'ям має на увазі певний смак в одязі. Їй подобається прикрашати свій вигляд. Для цього вона використовує різні прикраси, незвичайні аксесуари, що впадають в очі, різні стилістичні вишукування і хитрощі. Що ж, це абсолютно відповідає її привітній, прямій вдачі. Важливо тільки дотримуватися кордонів, не впадати з крайності в крайність, оскільки грань між барвистістю і вульгарністю досить тонка.

Що означають літери

На ім'я Камелія вони означають:

  1. К – означає витривалість, що походить від внутрішньої сили духу, здатність зберігати секрети, прозорливість, життєвий принцип «все чи нічого».
  2. А – символізує спрагу розпочати щось нове та довести розпочате до кінця, бажання матеріального та духовного комфорту.
  3. М – означає дбайливу особистість, готовність завжди прийти на допомогу, можливо, сором'язливість. У той самий час літера М у імені попереджає власника, щоб не забував, що він – частина природи і не можна піддаватися спокусі «перетягувати ковдру він».
  4. Що означає в імені Камелія буква Е? Вона символізує потребу самовираження, прагнення бути ролі посередника, прозорливість через вміння впровадяться у світ потаємних сил. Ймовірно, володарка імені з літерою Е любить побалакати.
  5. Л – означає, що з людини дуже тонке сприйняття краси, хороші артистичні здібності. Така людина має бажання поділитися своїми знаннями та почуттями зі своїм партнером.
  6. І – висока духовність, сприйнятливість, добросердя та миролюбність. Зовні людина, яка має в імені літера І, демонструє практичність як якусь ширму, щоб приховати свою справжню романтичну і м'яку натуру.
  7. Я – це буква, яка показує почуття власної гідності, прагнення досягти поваги та схильності оточення, вона означає, що людина – лідер за вдачею.

Ім'я Камелія: значення, походження, вплив на долю дівчинки

Любовні та ділові відносини

На роботі, як і в особистому житті, Камелія любить проявляти себе дуже енергійно. Вона може виконувати одночасно кілька справ, що відразу виділяє її на тлі інших колег.

Оскільки Камелія переважно прагне самостійності, вона дуже рідко працює під прямим керівництвом керівника. Якщо їй доведеться вибирати між незалежністю та стабільним великим окладом, вона без вагань віддасть перевагу першому варіанту.

Саме з цієї причини Камелії зможе працювати там, де вона зуміє в повному обсязі висловити власну натуру. Найчастіше вона знаходить себе у творчих спеціальностях, де досягає суттєвих висот.

У коханні володарка цього гарного імені завжди цінуватиме взаємоповагу, підтримку та розуміння. Чоловік, який обмежуватиме свободу дівчини, ніколи не доб'ється її прихильності до себе.

Якщо коханий не буде робити замах на свободу своєї коханої, такий шлюбний союз буде тривалим і дуже благополучним. Камелія вміє любити щиро, усім серцем. Ставлячи свою незалежність найвище, вона, крім того, ні в чому не обмежуватиме і свого обранця. Така дівчина стає чудовою господинею та мамою.

Дівчинка з ім'ям Камелія вирізняється сильним характером та своєю дуже активною життєвою позицією. З нею точно ніколи не буде нудно. Власниця цього прекрасного імені є вірним другом, чудовою господаркою і люблячою дружиною.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua