Англійські чоловічі імена: їх значення та переклад, походження та звучання

Деякі батьки вірять у те, що ім'я визначає характер людини, здатне вплинути на її життя. Причому як російські люди забобонні, а й англійці теж. У статті розглянемо найпопулярніші та найкрасивіші чоловічі англійські імена та прізвища. Також буде наведено їх значення та написання.

Максвелл (Maxwell)

Значення імені – “потік”. Сприятливі: день тижня – вівторок, планета – Марс/Юпітер, числа – 2, 7, 9, 20, 27, колір – червоний, знак зодіаку – Овен/Стрілець.

Число імені – 9. Це свідчить, що Максвелл здатний прощати, він має величезний духовний потенціал. Він чудовий емпат, легко відчуває настрій співрозмовника, може співпереживати. З іншого боку, творчо мислить. Може досягти у цій сфері величезних успіхів. Інші люди люблять його і приймають таким, яким він є. Однак Максвелла потрібно правильно «фільтрувати» всіх, хто оточує його. Деякі особи можуть зіграти злу роль його житті.

«Максвелл» може використовуватися, як і багато інших англійських чоловічих імен, і як прізвище, і як ім'я. Що стосується останнього, воно має англійське походження. Якщо використовується як прізвище, то шотландське.

Людина з таким ім'ям прагне ідеалу. Він вірить, що це можливо, потрібно лише докласти зусиль. Переконати чоловіка неможливо, він зупиниться лише тоді, коли його ресурси будуть закінчені. Нерідко людина вимоглива всім, що завжди виправдано. Максвелл прив'язаний до батька. Причому з ним можуть бути пов'язані як веселі спогади, і неприємні ситуації. Завдяки вмінню співпереживати до такої людини багато хто тягнеться. Він уміє бути добрим товаришем та другом, має сильну інтуїцію. Йому хочеться кохання та турботи. Існує небезпека порушення внутрішнього балансу, що може призвести до невдач на роботі та в сім'ї.

Англійські чоловічі імена: їх значення та переклад, походження та звучання

Руді (Rudi/Rudy)

Продовжуємо розглядати англійські чоловічі імена та їх значення. Значення “Руді” – “червоний вовк”.

Число імені – 9. Опис цієї цифри вже дано в розділі Максвелл. Відрізнятись воно не буде.

Що стосується характеристики імені, то ця людина потребує любові та підтримки. Саме це потрібно йому для того, щоб досягти висот у будь-якій сфері. У молодості характер може набувати постійно нових обрисів, що призводить до нелогічних і непослідовних дій. Через це виникають проблеми. Під час їх вирішення головне – зберегти гармонію в собі, або ж можна стати егоїстичним, меркантильним. Хлопці з таким ім'ям можуть витати у хмарах, бути розсіяними та непрактичними. Вони здатні міцно «подружитися» зі шкідливими звичками, яких позбутися буде досить складно.

Бесфорд (Besford)

Яке значення має дане англійське чоловіче ім'я? Перекладається воно як «чарівний». Відповідними кольорами вважаються похідні жовтого (золотий, помаранчевий) і він сам. Планета імені – Сонце. Метал – золото. Сприятливий день тижня – неділя, а числа – 1, 9, 10, 18, 19. Знак зодіаку – Лев.

Число імені – 5. Говорить про те, що людина всього готова взяти на себе відповідальність, керівництво та діяти. Чоловік намагатиметься процвітати у всьому. Деякі власники п'ятірки можуть бути інтровертами. Те, як пишеться це англійське чоловіче ім'я англійською мовою, описано вище.

Що ж до значення імені, воно сприятливе. Така людина товариська, здатна підтримати розмову, з почуттям гумору. Він має тонкий смак, гордість (в помірних кількостях) та шляхетність. Йому подобається спілкуватися з усіма, але воліє він лише близьке коло знайомих. Не заздрить більш заможним людям, а поважає та підтримує. У його житті обов'язково має бути любов і підтримка, інакше вся критика і невдачі сприйматимуться жахливо. Якщо змалку чоловік усвідомлює свої переваги і отримуватиме професійну підготовку, то його життя складеться ідеально. Йому подобається створювати нове, незвичайне. У цьому він здатний досягати висот.

Тім (Tim)

Розглядаючи сучасні англійські чоловічі імена, слід описати ім'яТим. Перекладається як «шануючий бога». Йому підходять два цікаві кольори: червоний та чорний. Щасливі числа: 1, 7, 8. Планета – Марс/Сатурн, метал – залізо/олово, знак зодіаку – Скорпіон/Козеріг, день тижня – вівторок.

Число імені – 8. Це говорить про те, що Тім загадковий, але його секрети можна відкрити за правильного підходу. Він сильний, прямолінійний. Здатний ставити чіткі цілі та домагатися їх. Тому можна зауважити, що характеристика до цього американського чоловічого імені (англійською мовою воно написано в підзаголовку) цілком позитивна.

Ім'я має не дуже гарне значення, якщо говорити про звички людини. Таким людям властиво самокопання, а також почуття провини. Щоб не довести себе до депресії, слід контролювати ці процеси і припиняти їх, не заходячи надто далеко. Такий стан може заважати вирішувати проблеми та займатися роботою. У шлюбі Тім вірний і відданий, проте через надто велику амбітність він може забувати про свою другу половинку. Для того щоб життя було гармонійнішим, характер чоловікові рекомендується пом'якшити.

Мітчелл (Mitchell)

Тепер варто описати характеристику Мітчелла. Від цього незвичайного англійського чоловічого імені багато хто в захваті. Його переклад – «подібний до Бога». Сприятливі: планета – Місяць, метал – срібло, знак зодіаку – Терези, день тижня – понеділок, колір – білий/ліловий, числа – 2, 4, 7, 11, 22.

Число імені – 2. Це говорить про те, що така людина матиме хороших друзів, а також її визнає суспільство. Він талановитий, старанний і добре розуміється на людях. На щастя, у поведінці ніколи виявляє грубість та насильство. Одночасно з цим у характері людини є розуміння та доброзичливість. При правильному вихованні Мітчелл здатний стати добрим другом, наставником та супутником життя. Судити про людину за першим враженням не варто, тому що вона має те, що вона відкриває не всім. Це можуть бути як хороші якості, так і погані.

Ім'я має нейтральну характеристику. Зазвичай люди, котрі його носять, закриті. Вони прагнуть досягти всіх висот, зосереджуючись тільки на собі. Людину турбують лише ті нюанси, які дозволять їй вирости та стати кращими. Через це Мітчелл може залишитися самотнім. Якщо вчасно подібна поведінка не припинити, то згодом їй буде все важче вийти зі свого «хітину», який його покриває.

Англійські чоловічі імена: їх значення та переклад, походження та звучання

Даррен (Darren)

Далі слід розглянути характеристику старого англійського чоловічого імені. Перекладається воно як «багатий» або «що має багато». Його сприятливі числа: 2, 7, 9, 11, 36. Метал – залізо. Планета – Юпітер/Марс. Підходить червоний колір. День тижня – вівторок. Знак зодіаку – Овен/Стрілець.

Число імені – 9. Його характеристика описана у розділі імені Максвелл.

Люди, які мають це ім'я, отримують від природи міцне здоров'я. Вони працьовиті, нерідко відчувають негативні емоції. Даррен може бути заздрісним, запальним, ворожим. Це все послаблює його організм. Йому треба вірити в себе, тоді все виходитиме. Ім'я має магічні особливості. Воно притягує допомогу та удачу у найпотрібніші моменти.

Англійські чоловічі імена: їх значення та переклад, походження та звучання

Адам (Adam)

Розглянемо переклад чоловічого англійського імені Адам. Це означає «створений із земного праху». Йому підходять кольори – блакитний, пурпуровий, фіолетовий, числа – 1, 2, 3, 10, 12, планета – Юпітер, метал – олово/цинк, знак зодіаку – Риби/Стрілець, день тижня – четвер.

Число імені – 3. Як і ім'я, ця цифра є священною. Вона свідчить, що у людині безліч взаємодоповнюючих одне одного протилежностей. Якщо звернутися до нумерології, то ця цифра управляється Марсом. Він надає різкого, динамічного і живого характеру людині. Відповідно, люди, чиє ім'я має число три, наділені багатою фантазією, гарною інтуїцією та загалом творчим потенціалом. Це інтровертне число. У його володаря чудовий смак, почуття гумору та багатий внутрішній світ. Він товариський, оптимістичний, харизматичний. Досить часто генератор чоловічих англійських імен видає саме це. Воно гарно звучить і має добрий опис.

Характеристика імені є позитивною. У чоловіка є величезний інтерес до життя, він привабливий та чарівний. Завдяки цьому йому прощаються всі недоліки. Якщо чоловік житиме тільки на своє задоволення, то може перетворитися на егоїста. Однак навіть маючи подібну негативну рису в характері, Адам гостинний і привітний.

Шелдон (Sheldon)

Розглядаючи характеристики красивих чоловічих англійських імен та прізвищ, слід зазначити, що Шелдон також може використовуватися як прізвище. Значення імені – «долина». Відповідний колір – червоний, число – 4, 5, 9, 13, 23, 36. Планета – Марс/Юпітер, метал – залізо, знак зодіаку – Овен/Стрілець, день тижня – вівторок.

Число імені – 9. Характеристика представлена у розділі про Максвелла. Це ім'я входить у топ красивих англійських красивих імен та прізвищ цілком заслужено.

Шелдон вкрай спантеличений своїм зовнішнім виглядом. Він завжди має ідеально виглядати. Одяг максимально нестандартний, а також відповідає останній моді. Не завжди чоловік здатний виглядати належно ситуації. У любовній сфері прагне завести сім'ю. Він серйозний, чесний, не любить недомовленості та невизначеності. Незалежно від стану речей здатний піклуватися про ближнього. Сентиментальність та романтика у його діях рідко спостерігаються, але це не означає, що Шелдон не вміє любити. Якщо говорити про суспільство, то він хоче залишатися завжди у стабільному становищі, маючи особливий статус. Для цього іноді йому доведеться вдосконалюватися і працювати. Він продумує всі необхідні деталі, наслідки та ситуації. Шелдон здається, що таким чином можна витримати будь-які подарунки долі. Здатний нав'язувати свої погляди іншим, не помічаючи цього.

Берті (Berti)

Слід дати характеристику ще одному старовинному чоловічому англійському імені. Його значення – “яскравий”. Відповідні кольори – блакитний, срібний та бронзовий. Числа – 2, 5, 7, 11, 14, 25. Метал – цинк/олово. Планета – Місяць/Нептун. Знак зодіаку – Риби/Діва. День тижня – неділя/понеділок.

Число імені – 2. Детальну характеристику цього числа описано в розділі про ім'я Мітчелл.

Що ще слід сказати, говорячи про це англійське чоловіче ім'я та його значення? Берті здатний добре триматися в суспільстві, гідно і не піддаючись паніці. Однак якщо навколо творяться хаос і плутанина, особливо всередині нього самого, то він стає менш привабливим для оточуючих людей. Може здаватися холодним і відстороненим, хоча як і інші потребує підтримки, любові, розуміння, схвалення. З грошима поводиться обережно, тому багато хто вважає його жадібним і скупим. Однак на свої потреби Берті здатний витратити навіть останню копійку, але часто забуває про людей, що його оточують. До нових обставин пристосовується важко. Чоловіка складно змінити чи перебудувати. Якщо на нього намагаються чинити тиск, то він замикається у собі.

Шервуд (Sherwood)

Далі буде дано характеристику ще одному крутому англійському чоловічому імені. Це означає «яскравий ліс». Відповідні кольори: блакитний, бронзовий та срібний. Числа – 7, 9, 25, 34. Планета – Місяць/Нептун. Метал – цинк/олово. День тижня – неділя/понеділок. Знак зодіаку – Риби/Діва.

Число імені – 7. Ця людина любить ризикувати. Він самодостатній, оригінальний та романтичний. Має велику мудрість. Розум розважливий та обережний. При ухваленні рішення спирається лише на власну думку. На роботі здатний досягти максимального успіху. Має аналітичне мислення, добру силу волі та завзятість. Інтроверт. Така характеристика до чоловічого імені англійською з перекладом, який зазначений вище, підходить практично 70% всіх Шервудів.

Людина товариська, проте воліє самотність. Саме тому часто оточуючим здається, що Шервуд відсторонений і відчужений. Енергія чоловіка сексуальна та емоційна. Він легко контролює себе. Завдяки тому, що в характері є протилежні один одному якості, іноді людина поводиться химерно. Щодо вибору друзів та другої половинки Шервуд максимально прискіпливий та критичний. Якщо він не впевнений у тому, чи можна довіряти конкретним особам, швидше за все зведе товсту стіну і буде максимально прихований. До обставин пристосовується тяжко. Не любить, коли на нього чинять тиск або хочуть вплинути.

Англійські чоловічі імена: їх значення та переклад, походження та звучання

Едон (Edon)

Продовжимо давати докладну характеристику чоловічих англійських імен та їх значення. Едон означає «багате ведмежа». Йому підходять коричневий та темно-зелений кольори. Числа – 2, 4, 11, 22. Планета – Сатурн/Меркурій. Метал – уран/олово. Знак зодіаку Діва. День тижня середа.

Число імені – 4. Це говорить про те, що людина практична та надійна. Йому всі довіряють, особливо якщо справа стосується стосунків. Такі люди дуже цінують тих, хто їх оточує. Їм властиво аналізувати свої вчинки та те, що відбувається навколо них. Фантазувати не люблять, для них важлива лише реальність. Потрібно продовжити говорити про значення англійського чоловічого імені Едон.

Едону не подобається, коли його підганяють. Він працює якісно, але повільно. Крім того, такі люди навіть ходять неквапливо. Однак це іноді грає злий жарт, тому що чоловік може пропустити повз себе хороші можливості. Людині хочеться створити відмінний фундамент, на який інші зможуть спиратися та почуватися комфортно. Він максимально щирий, відвертий, розумний та завжди готовий допомогти. Проте все це не безоплатно – Едон хоче бачити віддачу.

Едріан (Adrian)

Слід зазначити, що характеристика позитивна до цього американського чоловічого імені. Англійською мовою воно звучить красиво. Значення імені – “щасливий”. Кольори імені – червоний та чорний, числа – 2, 6, 8, 20, 26. Планета – Марс/Сатурн, знак зодіаку – Скорпіон/Козеріг, день тижня – вівторок.

Число імені – 8. Характеристика до нього вже дано до розділу про ім'я Тім. Едріан – популярне чоловіче американське ім'я. Англійською мовою звучить як Adrian.

Ця людина любить домінувати у всіх відносинах. Його не лякають можливі конфлікти з іншими людьми, навпаки, вони йому подобаються. З віком пріоритети не змінюються. Це призводить Едріана завжди до потрібного результату. Йому важливо навчитися терпляче ставитись до інших людей. Тоді і життя його самого буде набагато щасливішим. Едріан, незважаючи на таку характеристику, добрий друг та товариш. Він здатний спілкуватися з будь-якими верствами населення. Йому подобаються розкішні будинки, гарний та яскравий одяг. Людина може іноді висловлюватися надто грубо та прямолінійно. Однак він здатний відразу взяти себе в руки. У проблемах, які виникають, Едріан звик звинувачувати лише себе. Його можна легко довести до спалаху гніву.

Англійські чоловічі імена: їх значення та переклад, походження та звучання

Алан (Alan)

Розпишемо характеристику імені Алан, яке дехто вважає російським чоловічим ім'ям. Англійською пишеться нескладно – Alan. Це означає «красивий».

Число імені – 3. Ім'я Адам має це число.

У дитинстві ця людина життєрадісна, рухлива. Він здатний передавати оточуючим свою енергію без шкоди для себе. Часто відвідує кілька спортивних секцій, процвітаючи у всіх. З дитинства прагне кращого. Допитливий, проте до навчання інтерес не виявляє. Точні предмети даються йому важко. Запальний, тому може постійно конфліктувати зі своїми ровесниками. Якщо в сім'ї довірчі та теплі стосунки, можна привчити дитину до врівноваженості та терпіння.

У дорослому віці він виявляє неабиякий інтерес до громадської роботи. Йому подобається бути на увазі у всіх, брати участь у змаганнях та конкурсах. Він твердий і рішучий. Через те, що його інтереси дуже швидко змінюються, часто не доводить справи до кінця. Вище описано переклад англійського чоловічого імені російською мовою.

Перед лінню ніколи не відступає. Відповідальний йому можна довірити будь-яку справу. У складних ситуаціях Алан здатний зберігати здоровий глузд, що допомагає йому вийти з важких ситуацій з мінімальними втратами. У дорослому житті шукає пригод. Він позитивний, здатний займатися будь-якою справою. Слідкує за своїм зовнішнім виглядом, модою. Йому подобаються ігри, у яких можна виявити свій інтелект. Патріот. Чесна людина, яка більше захоплена здобутками у матеріальній сфері. Йому важко концентруватись на одній справі. Романтик і вміє доглядати дівчат. Він поступлива людина, тому може швидко і легко побудувати сімейне щастя.

Англійські чоловічі імена: їх значення та переклад, походження та звучання

Значення літер в іменах

Нижче наведено опис тих літер, які містяться в кожному вказаному англійському чоловічому імені за алфавітом.

 • “А”. Людина здатна досягати успіхів. Якщо в імені чоловіка є ця літера, то він прагнутиме гармонії не тільки у фізичній сфері, а й духовної. Якщо ім'я починається на «А», його власник працьовитий. Такі люди не терплять рутину, вони нерідко виявляють ініціативу.
 • “Б”. Характер сильний та пробивний. Така людина здатна досягти успіхів у будь-якій сфері. У відносинах власник і найчастіше сам виявляє ініціативу. Стійкий до будь-якого стресу. Хоче заробляти багато грошей та жити розкішно.
 • “В”. Ця буква приносить людині любов до мистецтва, природи. Людина товариська і оптимістична. Якщо ім'я починається на “В”, то нерідко його власники поєднують своє життя з творчістю. З них виходять добрі письменники, художники, модельєри. Досить пристрасні, але, незважаючи на це, у супутники життя вибирають партнера відповідально і не піддаються швидкоплинним емоціям.
 • “Д”. Такі люди закомплексовані, замкнуті, горді. Крім того, вони вперті. Перш ніж зробити якийсь крок, обміркують усі наслідки. Обов'язково керуються лише логікою. У тяжкій ситуації ніколи не покинуть. Можуть бути занадто нав'язливими та балакучими. Критику не сприймають і не прислухаються до думки іншої людини. Через це часто потрапляють у серйозні проблеми.
 • “Е”. Люди з такою буквою на ім'я проникливі та комунікабельні. Вони можуть бути меркантильними та егоїстичними, проте здатні залучити до себе будь-яку людину. Вони прагнуть хорошого життя, здатні заради неї знехтувати навіть справжньою дружбою. У творчих професіях показують себе з найкращого боку. Можуть підтримати будь-яку розмову.
 • “І”. Такі люди мають тонку душевну організацію, вони романтичні та добрі. Чоловік із цією літерою в імені прагне зробити свій характер ідеальним. Великих успіхів він досягне у науковій сфері, а також сфері діяльності, де потрібно спілкуватися з людьми. Розважливі.
 • “К”. Люди з цією літерою на ім'я проникливі, нервові та витривалі. Неважливо, це чоловік чи жінка, у володаря «К» на ім'я сильний і вольовий характер. Він упертий і конфліктний. Це призводить до порушення балансу як у робочих відносинах, і у сімейних.
 • “Л”. Такі люди винахідливі та творчі. У них неймовірно розвинена логіка. Можуть розташовувати до себе інших. При неправильному вихованні можуть бути надто закохані в себе, а також неповажно ставитися до інших. З близькими людьми їм важко розлучатися. Вимагають уваги, надто примхливі.
 • “М”. Людина здається розсіяною і незібраною, але насправді – все навпаки. Те, що йому потрібне, він ніколи випадково не забуде. Власник літери «М» в імені може стати добрим керівником, який ніколи не буде нехтувати інтересами інших.
 • “Н”. Такі люди сильні, вольові, рішучі. Вони люблять працювати за умови, що робота не нудна. Розумні, симпатичні, мають критичне мислення. При підборі партнера довго вибирає, але врешті-решт може прожити з ним все життя. Завжди пам'ятає про близьких та піклується про них.
 • “О”. Такі люди життєрадісні. Вони працьовиті та творчо ставляться до всього. Підходять професії, де потрібно задіяти стратегічне мислення. Дружні стосунки заводять тільки з тими, у кому впевнені на 200%.
 • “Р”. Люди з цією буквою на ім'я неординарно мислять. Вони відповідальні. Крім того, у них добре розвинена інтуїція. Ненавидять брехню у будь-якому її прояві. Мають лідерські задатки, тому прагнуть зайняти чільне становище у суспільстві. Але разом з цим у сімейних відносинах віддають першорядну роль своєму партнеру.
 • “С”. Ця людина вперта і непередбачувана. Має лідерський потенціал. У вчинках керується не емоціями, а логікою та здоровим глуздом. Іноді буває дуже примхливим та чутливим. Завжди виділяється і натомість інших. До своєї другої половинки виявляє надто завищені вимоги.
 • “Т”. Люди з цією літерою у імені всебічно розвинені. Вони мають творче мислення. Крім того, чоловік може бути вразливим та чутливим. Йому властива зайва справедливість. Має чудово розвинену інтуїцію, легко пристосовується до різних умов. Великодушний.
 • “У”. Усі люди, які мають цю літеру у імені, інтроверти. Вони потайливі і воліють сидіти вдома. Вони мають здатність до навчання. Складно заводити нові знайомства, не особливо люблять спілкуватися із протилежною статтю. Здатні ставити собі за мету і досягати її, незалежно від цього, що доведеться зробити заради цього.
 • “Ф”. Без проблем може пристосуватися до різних умов. У них безліч нових, цікавих ідей. Люблять прикрашати правду та допомагати людям. З ними нудно не буде, тому що життя таких людей завжди підносить їм цікаві ситуації.
 • “Ч”. Така людина цілеспрямована, домагається своїх цілей завжди. Він здатний робити безкорисливі вчинки, є філантропом. Довірливий та романтичний. Фахівці радять менше довіряти оточуючим людям.
 • “Ш”. Кропотливий, його дуже турбують навіть найдрібніші деталі. Він скромний, розумний, спокійний, не піддається емоціям та паніці. Натура – мрійлива. Багато людей, в імені яких є буква «Ш», виявляють цікавість до езотерики та фантастики.
 • “Е”. Цікавий та проникливий. Любить спілкування та гарне суспільство. Найчастіше стають журналістами. Крім того, у людей з літерою «Е» в імені розвинута логіка та інтуїція, тому їм можна сміливо йти працювати з поліцією чи лікарнею. У коханні їм украй не щастить.

Англійські чоловічі імена: їх значення та переклад, походження та звучання

Підсумки

У статті описані характеристики до чоловічих англійських імен та прізвищ. Може здатися, що останні тут не розглянуті. Однак деякі з імен можуть бути і прізвищем також.

При виборі імені потрібно також звернути увагу на країну, в якій дитина житиме і зростатиме. У російськомовному суспільстві навряд чи нормально приймуть Максвелла чи Шервуда. За бажання можна скористатися генератором чоловічих англійських імен. Він підкаже цікаві варіанти.

Перед тим, як дитині дати ім'я, потрібно переконатися, що її характеристика подобається обом батькам. Імен досить багато, тому в будь-якому випадку вийде підібрати найбільш підходяще. Чому такі популярні англійські жіночі та чоловічі імена? Вони гарно та незвично звучать.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua