Значення імені Аделіна для дівчинки

На тлі моди на незвичайні імена, що запам'ятовуються, все більше популярності набирає жіноче ім'я Аделіна. Значення імені для дитини – те, що в першу чергу цікавить батьків при виборі для новонародженої дитини.

Звичайно ж, у подібні описи вірять далеко не всі, але характер і поведінка, які трактують езотерики, часто збігаються з прикладами життя. Тому є сенс вивчити значення імені Аделіна докладніше, перш ніж приймати остаточне рішення щодо того, чи варто так називати майбутню дочку.

Значення імені Аделіна для дівчинки

Походження імені

Жіноче ім'я Аделіна походить від давньонімецького слова “adal”, яке перекладається як “шляхетний”, “запашний”. Існує версія, що це ім'я є похідною імені Аделаїда. Його значення можна розшифрувати як “походить із знатного роду”.

У багатьох країнах Європи ім'я Аделіна звучить по-різному. Наприклад, у Великій Британії дівчинку називатимуть Едела або Еделія, у Франції – Адель, у Німеччині – Аделі або Аделіна.

В Італії це ім'я часто використовується як зменшувально-пестливу форму більш поширеного імені Адель. У Латинській Америці Аделіну з великою ймовірністю називатимуть Аделітою, а в Польщі, Швеції, Норвегії та Чехії – Аделей або Аделою.

Астрологічні значення

Для багатьох астрологія імені така ж важлива, як і його значення. У імені Аделіна такі астрологічні показники:

 • Планета-покровитель – Венера.
 • Тотемна тварина – ставрида.
 • Рослина – лілія.
 • Дерево – верба.
 • Дорогоцінний камінь – перли.
 • Колір – фіолетовий.
 • Знак зодіаку Риби.

Іменини ці дівчата святкують 20 жовтня та 2 вересня. Варто зазначити, що у православній вірі ім'я Аделіна не визначено і при хрещенні дівчинку назвуть новим церковним ім'ям.

Значення імені Аделіна для дівчинки

Дитинство

Якщо вірити значенню імені Аделіна, ця дівчинка швидко розвивається, на льоту схоплює нові знання, рано починає ходити. “Липневі” Аделіни дуже ласкаві, але водночас вразливі. Через страх бути скривдженими та ображеними, вони уникають спілкування з однолітками, замикаються у собі. Замість ігор із друзями дівчинка багато часу проводить із матір'ю, займається рукоділлям, ляльками, допомагає по дому.

Ближче до підліткового віку в Аделіни прокидається любов до читання, зокрема, до фантастики та науково-популярної літератури. У школі вона отримує середні бали, тому що соромиться проявити себе повною мірою та зіткнутися з критикою збоку.

Для Аделіни дуже важливою є підтримка дорослих. Якщо батьки зможуть це забезпечити, дівчинка добре закінчить школу і досягне успіхів на багатьох теренах. Відповідно до значення імені Аделіна, дівчина успішно зможе розвиватися у таких напрямках, як музика, гімнастика, теніс та плавання.

Значення імені Аделіна для дівчинки

Здоров'я

Слабкі місця Аделіни – хребет, судини, бронхи, легені та голова. Дівчина з цим ім'ям може страждати від частих головних болів. Не виключені переломи.

Що стосується емоційного стану Аделіни, значення імені для дівчинки пророкує їй різкі перепади настрою, дратівливість, злопам'ятність і уразливість. Аделіна може розлютитися, якщо їй щось не сподобається, і може розплакатися, якщо комусь вона не сподобається.

Значення імені Аделіна. Характер та доля

Ім'я розшифровується як “шляхетна”, і такий опис цілком підходить для його власниці. Вона комунікабельна, легко встановлює контакт із незнайомими їй людьми, любить радувати близьких, отримувати нові знання. У Аделіни добре складаються стосунки з чоловіками. З дитинства їй вдається знаходити вдалі точки зіткнення з протилежною статтю, тому в її колі спілкування переважно хлопці.

Основні позитивні риси в характері Аделіни, значення імені якої перекладається як “благородна” і “запашна”, – врівноваженість, посидючість, допитливість і гнучкість розуму. Саме вони допоможуть дівчині досягти успіху в багатьох починаннях, освоїти нові знання та підвищити навички у вже вивчених галузях. Як це допоможе у професійному становленні, описано у статті далі.

Значення імені Аделіна для дівчинки

Ім'я Аделаїда у багатьох асоціюється з чимось величним. Здається, що це горда, подекуди зарозуміла жінка, яка зійшла зі сторінок середньовічних романів. Насправді Адель – добра і чуйна, вміє посміятися з себе і уникає конфліктів. Дівчатка, народжені влітку, часто бувають боязкими і сором'язливими, осінні, навпаки, розважливі, рішучі та цілеспрямовані, що допомагає їм досягати багатьох цілей.

Кар'єра. Значення імені та долі

Що означає ім'я Аделіна для кар'єри та бізнесу? Насамперед успіх. Завдяки своїй відповідальності та працездатності ця дівчина досягне великих вершин у своїй справі. І зовсім не має значення, в якій ролі вона виступатиме – начальника чи підлеглого. Все одно нею будуть захоплюватися, хвалити, ставити приклад іншим співробітникам і обдаровувати преміями.

Згідно з трактуванням значення та походження імені Аделіна, у дівчини, яку так назвуть, будуть й інші переваги перед своїми колегами. Просуватися кар'єрними сходами їй допоможуть терплячість, гарне почуття гумору та вміння уникати конфліктів. Більше того, при виникненні тертя на роботі, Аделіна не просто триматиметься осторонь, а й спробує їх залагодити, виступаючи свого роду посередником.

Особисте життя

До вибору партнера Адель підходить дуже відповідально. Чоловікові, який захоче пов'язати своє життя з цією жінкою, знадобиться багато сил та терпіння. Аделіна любить, коли її хвалять, підбадьорюють, балують подарунками, шанують її зусилля у стосунках та побуті. Якщо цього не буде, дівчина не стане обтяжувати себе відносинами і знайде гідну заміну існуючому партнеру.

Якщо ж Аделіні вдасться зустріти справжнє кохання, яке повністю відповідатиме всім її очікуванням, вона дуже багато піде заради неї, нерідко жертвуючи власними інтересами. Однак варто відзначити, що ці дівчата виходять заміж не один раз, а до розлучень найчастіше наводить відсутність кохання та порозуміння.

У шлюбі Аделіна воліє віддавати кермо влади своєму чоловікові. Їй до душі дбати про затишок та красу будинку, вигадувати цікаві заняття для домочадців, радувати їх своїми кулінарними шедеврами та обдаровувати увагою.

Значення імені Аделіна для дівчинки

Сумісність

Якщо вірити значенню імені Аделіна для дівчинки, вона у будь-якому віці уникатиме шумних компаній, воліючи провести час вдома, за читанням книги чи якимось рукоділлям. Тому Деле чудово підійде чоловік зі схожими інтересами та життєвими цінностями. Любителі погуляти вечорами у барі з друзями можуть навіть не намагатися завоювати серце цієї жінки.

Вдалий шлюб складеться у Аделіни з Олександром, Михайлом, Данилом, Єгором, Тимофієм, Миколою, Георгієм, Марком та Семеном. Також вона може спробувати своє щастя з Артемом, Іваном, Ярославом, Романом, Володимиром, Євгеном та Антоном. А ось розраховувати на благополучну спілку не варто з володарями наступних імен:

 • Максим;
 • Дмитро;
 • Петро;
 • Віктор;
 • Гліб.

Партнер Аделіни повинен буквально “купати” її у своєму коханні та турботі, якщо хоче надовго утримати біля себе. Якщо ж Деля помітить, що вона до неї охолонула, вона без роздумів розірве всі контакти і розпочне пошук нового обранця. Через це багато Аделіна доживають свої роки на самоті.

Значення імені Аделіна для дівчинки

Відомі особи з ім'ям Аделіна

Значення імені Аделіна, його астрологія, опис долі та характеру – далеко не все, що хвилює батьків, які вирішили назвати таку майбутню дитину. Для них не менш важливою є історія особистостей, які носили таке ім'я.

Серед відомих людей з ім'ям Аделіна варто згадати оперну співачку Аделіну Патті, французького політика Аделіну Гуссо, неодноразову чемпіонку світу з фігурного катання Аделіна Сотникова та дружину президента Гаїті Фостена – Елі Сулука, яка в період з 1849 по 1859 роки носила статус.

Вплив по батькові

Дізнатися, що означає ім'я Аделіна докладніше, можна, якщо підставити по батькові, адже воно відіграє неабияку роль у визначенні долі дитини. Приміром, Аделіна Олександрівна блищить такими рисами, як стрімкість, авантюризм і цікавість. Більшість рішень вона формує під впливом емоцій, звикла покладатися на свою інтуїцію та піддаватися швидкоплинним поривам.

Аделіна Петрівна більш розважлива, прагне незалежності та свободи. У той же час вона може бути непередбачуваною та вітряною. Любить подорожі, пригоди, дослідження та спостереження.

Значення імені Аделіна для дівчинки

Аделіна Юріївна дуже емоційна, всі зауваження сприймає близько до серця, часто ображається. Така дівчина може бути абсолютно щедрою та безкорисливою або ж, навпаки, скупою та ощадливою – все залежить від настрою Аделі.

Якщо ж їй дісталося по батькові Дмитрівна, слід очікувати впертості та наполегливості у її поведінці. У таких Аделін часто буває дуже складний характер, через що з ними уживається далеко не кожен чоловік.

Аделіна Давидівна також має “стрижень” у характері. Це дозволяє їй легко справлятися з життєвими та професійними труднощами, домагатися розташування потрібних людей. Варто відзначити, що успіхів їм вдається досягти переважно у кар'єрі. Щодо особистого життя, тут Аделіну Давидівну чекає повний крах. Цим жінкам дуже важко знайти супутника життя, через що вони так і проводять її на самоті.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua