Анжеліка: значення імені, походження, характер та доля

Самовпевнена, волелюбна, емоційна, чуйна – така Анжеліка. Значення імені представляє інтерес для дівчат та жінок, які його носять. Також стане в нагоді ця інформація мамам та татам, які подумують так назвати дочку. Звідки взялося ніжне та гарне ім'я, що воно означає, чи впливає на долю та характер? Відповіді на ці питання містяться у статті.

Яке значення та походження імені Анжеліка

Спочатку варто розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Яке значення і походження імені Анжеліка? Дослідники одностайні в тому, що воно має давньогрецьке коріння. Ім'я утворилося від слова “ангелос”. Значення його – “янгол”, “вісниця”.

Анжеліка: значення імені, походження, характер та доля

Велику популярність ім'я набуло у католицьких країнах. В Україні воно трапляється досить рідко.

Астрологія

Колір імені Анжеліка – чорний. Також його володарці приносять удачу відтінки синього та червоного.

Планета-покровитель – Сатурн.

Знаки Зодіаку – Водолій, Козеріг.

Камінь-талісман – обсидіан.

Дерево-талісман – кипарис.

Тотемна тварина – верблюд.

Сприятливий день – субота.

Рослина-талісман – чемериця

В дитинстві

Яким є значення імені Анжеліка для дитини? Вона росте доброю, спокійною і поступливою дівчинкою. Маленька Анжеліка – домосідка, її не спокушають дворові рухливі ігри. Вона із задоволенням читає книги, малює. Батькам не доводиться довго вмовляти її, якщо потрібна допомога по дому. Також дівчинка із задоволенням посидить із молодшими дітьми.

Анжеліка: значення імені, походження, характер та доля

Анжеліка більше прив'язана до матері, аніж до батька. Саме з мамою вона воліє ділитися своїми таємницями, важко переживає розставання з нею. Дівчинка має ангельське терпіння, проте характер її не такий простий, як може здатися. Анжеліка з усіх питань має власну думку. Вона готова обстоювати його до останнього.

У Анжеліки, зазвичай, немає проблем із навчанням. Вона відрізняється допитливістю, прагне отримувати добрі оцінки. Дівчинка встигає не лише робити уроки, а й відвідувати різноманітні секції.

Підліток

Яким є значення імені Анжеліка для підлітка? У цьому віці вона розпочинає боротьбу за свою самостійність. Дівчинка може стати зухвалою, впертою. Її вже не приваблюють домашні посиденьки, вона із задоволенням проводить час у галасливих компаніях. Підлітковий вік – період бунтарства для володарки імені. Анжеліка робить зухвалий макіяж, вибирає яскравий одяг.

Анжеліка: значення імені, походження, характер та доля

Дівчинка поводиться ексцентрично, проте це не позначається на її успішності у школі. Також вона продовжує допомагати батькам по дому, намагається зберегти з ними добрі стосунки. Друзів у Анжеліки мало, оскільки вона дозволяє наближатися лише обраним. Однак у неї дуже багато друзів.

Доросла

Продовжуємо розповідь про значення імені Анжеліки. Якою стає його володарка у дорослому віці? Насамперед ця жінка ставить свою свободу, вона готова відстоювати її за всяку ціну. Анжеліка високої думки про свої зовнішні дані та таланти впевнена в собі. У дорослому віці вона стає потайливою, не любить демонструвати оточуючим свої емоції. Жінка має чудове почуття гумору.

Анжеліка: значення імені, походження, характер та доля

Анжеліка має багато хороших якостей. У цієї жінки розвинене почуття відповідальності, вона намагається завжди виконувати свої обіцянки. Власниця імені практична, впевнена у собі, честолюбна. Не можна не відзначити і її доброту, готовність прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

Анжеліка має і негативні риси. Ця жінка злопам'ятна, ніколи не прощає і не забуває образи. Розрахуватися зі своїми ворогами вона може через роки. Анжеліка – людина настрою, іноді вона може поводитися нестримно та грубо.

Захоплення, хобі

Чи впливає значення імені Анжеліка на захоплення її володарки? Ця жінка готова годинами безперервно читати книги. Її приваблює література різних жанрів. Також ця жінка може захоплюватися колекціонуванням кулінарних рецептів. Подобається їй створювати своїми руками гарні речі. Наприклад, вона може шити, в'язати, вишивати.

Анжеліка: значення імені, походження, характер та доля

Анжеліка веде активне світське життя. Вона із задоволенням відвідує вистави, концерти, виставки. Часто можна її зустріти на галасливих вечірках, де вона бере на себе роль душі компанії. Своєрідне хобі Анжеліки – догляд за своєю зовнішністю. Вона активно відвідує салони краси, використовує домашні рецепти.

Професія, бізнес

Яка професія підходить жінці на ім'я Анжеліка. Відповідальність, працьовитість – якості, які дозволяють їй досягти успіху в багатьох сферах. Власницю імені не приваблює монотонна робота, нудьга категорично їй протипоказана. Анжеліка досягне успіху в професії, яка передбачає постійне спілкування з людьми. Політик, педагог, журналіст, психолог – варіантів є безліч. Якщо ця жінка має талант, то її неодмінно потрібно розвивати його. Наприклад, вона може стати актрисою, співачкою, художницею, письменницею.

Анжеліка: значення імені, походження, характер та доля

Анжеліка може досягти успіху і як бізнес-леді. Працьовитість, завзятість – якості, які допоможуть їй у цьому. Ризикувати ця жінка не любить, віддає перевагу надійним шляхам. Фінансове благополуччя важливе для неї, гроші дарують володарці імені впевненість у завтрашньому дні.

Здоров'я

Що можна розповісти про здоров'я жінки на ім'я Анжеліка? У дитинстві вона постійно хворіє, до неї «липнуть» всілякі інфекції. Батьки повинні подбати про зміцнення імунітету дочки, привчити її до дотримання особистої гігієни.

У міру дорослішання здоров'я Анжеліки зміцнюватиметься, багато проблем зійдуть нанівець. У молодому віці вона може зіткнутися з алергіями різної складності та характеру. Власниця імені неодмінно повинна стежити за своїм харчуванням, віддавати перевагу здоровим продуктам. Також для неї важливі регулярні спортивні тренування.

Секс, кохання

Продовжуємо характеристику імені Анжеліки. Його володарка – підкорювальниця чоловічих сердець. Вона любить перебувати у центрі уваги, ловити захоплені погляди. Мистецтво флірту Анжеліка опановує досконало, любить грати зі своїми жертвами.

Анжеліка: значення імені, походження, характер та доля

Хлопець, який претендує на увагу володарки імені, має відповідати її високим вимогам. Секс без кохання для цієї дівчини немислимий. У ліжку вона стає пристрасною, чуйною, винахідливою коханкою. Секс вона розглядає як отримання задоволення.

Сім'я, шлюб

Жінці, чиє ім'я – Анжеліка, нелегко розлучитися зі своєю свободою. Тому сім'ю вона створює вже у досить зрілому віці. Заміж вона виходить за сильного, впевненого в собі та терплячого чоловіка. Анжеліка переконана, що відносини мають будуватися на довірі. Зраду ця жінка не пробачить.

Анжеліка із задоволенням займається веденням домашнього господарства. Знаходить вона час і для того, щоб підтримувати себе у формі. Власниця імені регулярно відвідує салон краси, спортклуб. Анжеліка може стати прекрасною матір'ю. У дітях вона бачить продовження себе, оточує їх любов'ю та турботою.

Сумісність

При виборі чоловіка Анжеліка обов'язково має враховувати сумісність імен. Данило, Олександр, Серафим, Едуард, Тимофій, Ролан, Марк – чоловіки, з якими вона може здобути щастя у шлюбі.

Нумерологія

Число імені Анжеліка – три. Воно свідчить про внутрішню силу, розвинене почуття відповідальності. Власниця імені постійно прагне самовдосконалення, розвиває свої переваги і працює над недоліками. Анжеліка – особистість різнобічна, має широке коло інтересів.

Іноді ця жінка буває нерішучою. Вона має веселу вдачу, оптимістично дивиться в майбутнє. Невдачі не можуть надовго вибити її з колії. Велику роль життя Анжеліки грає дружба. Конфліктних ситуацій вона прагне уникати, до оточуючих ставиться доброзичливо. Анжеліка із задоволенням подорожує. Вона дуже наївна, тому має всі шанси постраждати від дій шахраїв.

Гороскоп

Що ще можна розповісти про володарку імені, характер Анжеліки, її долю? Багато залежить від того, під яким знаком Зодіаку вона народилася.

 • Овен. Цій жінці властиві завзятість та працьовитість. Вона завжди знає, чого хоче і як це досягти. Анжеліка-Овен нізащо не згорне з обраного шляху, які б перешкоди не виникали перед нею.
 • Тілець. Ця жінка відповідальна і рішуча, проте надто самовпевнена. За будь-яку справу вона береться дуже настирливо. Свої рішення не обмірковує, тому постійно припускається помилок. Анжеліці-Тельцю категорично не підходить чоловік-лідер. Щасливий союз може створити лише з людиною, якого влаштує роль веденого.
 • Близнюки. Ця жінка емоційна, любить ризикувати. На самоті їй довго перебувати протипоказано, тому що через це вона поринає в депресію. Анжеліка-Близнюки із задоволенням вирушає на природу, подорожує.
 • Рак. Ця жінка здається врівноваженою, стриманою. Мало хто здогадується про те, наскільки вона вразлива і сентиментальна. Анжеліка-Рак хоче перебувати в центрі уваги, проте добитися цього їй вдається нечасто. Вона дуже велике значення надає тому, що про неї думають інші люди. Щастя вона отримає шлюб з терплячим і сильним чоловіком.
 • Лев. Ця жінка – любителька яскравих відчуттів. Вона зовсім не вміє контролювати свої емоції, любить привертати себе увагу. На критику Анжеліка-Лев реагує вкрай негативно. Їй підходить поступливий і слабкий чоловік, який не претендуватиме на роль лідера в сім'ї.
 • Діва. Розумна, незалежна, різнобічна, що захоплюється – так можна описати її кількома словами. Анжеліка-Діва любить подорожувати, їй подобається відвідувати цікаві місця. Вона легко зводить з розуму чоловіків, проте сім'ю вважає за краще створювати вже в зрілому віці.
 • Терези. Наївна, довірлива, дружня – така ця дівчина. Вона надто багато думає про те, яке враження справляє на оточуючих. Анжеліка-Терези довірлива, через що привертає до себе увагу шахраїв. Якось її можуть зрадити ті, кого вона щиро вважає своїми найкращими друзями.
 • Скорпіон. Ця жінка любить стабільність, цінує спокій. Вона потай страждає від самотності, проте не довіряє оточуючим людям і не дозволяє їм надто наближатися до себе. Анжеліка-Скорпіон любить ставити цілі та досягати їх. Людям, які їй подобаються, вона завжди готова допомогти. Її власні проблеми при цьому відсуваються на другий план.
 • Стрілець. Весела, легковажна, позитивна – так її можна описати за кількома словами. Анжеліка-Стрілець вважає за краще вести дозвільний спосіб життя, страждає від відсутності спілкування. Її партнер має бути веселою та врівноваженою людиною.
 • Козеріг. Запальна, емоційна, трохи агресивна – така жінка. Її настрій змінюється. Анжеліка-Козеріг понад усе ставить владу.
 • Водолій. Життєрадісна, щира, товариська – так можна описати її коротко. Анжеліку-Водолію важко переконати розлучитися зі своєю свободою. Найбільше вона ненавидить нудьгу. Нові знайомства, постійно мінливі захоплення – таке її життя. Шкодити цій жінці може надмірна довірливість.
 • Риби. Ця жінка постійно витає у хмарах, виношує плани, які ніколи не втіляться у реальність. Їй потрібен сильний та спокійний чоловік, який візьме вирішення її проблем на себе.

Знаменитості

Яких можна назвати відомих жінок та дівчат з ім'ям Анжеліка?

 • Анжеліка Варум. Ця жінка досягла успіху як співачка і актриса, а також зуміла створити міцну сім'ю. Ось уже багато років вона одружена з Леонідом Агутіним.
 • Анжеліка Бріджес. Ця дама добилася популярності як співачка і актриса.
 • Анжеліка Агурбаш. Колись вона виступала у складі гурту «Вераси». Потім дівчина сконцентрувалася на сольній кар'єрі.
 • Анжеліка де Сансе де Монтелу. Це вигаданий персонаж, якого глядачі зустрічають на сторінках роману Анн та Сержа Голона.
 • Анжеліка де фонтаж. Так звали фаворитку короля Людовіка Чотирнадцятого. Вона належала до стародавнього аристократичного роду.

Доля

Що чекає на володарку імені Анжеліка? Доля її складається щасливо. Ця жінка відрізняється працьовитістю, вміє терпляче чекати. Ці якості дозволять їй просунутися кар'єрними сходами. Також Анжеліка має всі шанси влаштувати своє особисте життя. Вона буде щаслива, якщо вийде за сильного, розумного, чесного та доброго чоловіка.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua