Олександра: значення імені для дівчинки, характеристика, доля та сумісність

Значення імені Олександра для дівчинки досить різнобічне, описати його кількома словами практично неможливо. Вона може бути сильною і тендітною, мужньою та елегантною, розгубленою або рішучою. Але завжди Олександра – це чесна і щира людина, яка чекає на ті самі якості від інших людей і сильно засмучується, якщо цього не отримує.

Олександра: значення імені для дівчинки, характеристика, доля та сумісність

Дівчинка на ім'я Саша, значення якого буде докладно описано нижче, завжди домагається свого, хоч би чого це їй коштувало. Часто вона діє навмання, окресливши голову, незважаючи на свою відкритість і добродушність, створює враження замкнутої, місцями грубої людини, хоча це зовсім не так. Що означає ім'я Олександра для дівчинки і як багато цікавого в собі таїть – розповість ця стаття.

Походження імені

Ім'я Олександра – жіноча форма імені Олександр, яке має грецьке коріння. У перекладі на російську воно означає “мужній”, “надійний”, захисник людей”. Те ж саме можна сказати і про Олександра. Сильне і владне звучання цього імені повністю відповідає образу його носійниці. Вона виконана гідності, авторитету, принциповості, має незламний потенціал та деякі чоловічі риси у характері.

Олександра: значення імені для дівчинки, характеристика, доля та сумісність

Астрологічні складові

Знак зодіаку жіночого імені Саша – Овен. Планета-Покровитель – Марс. Як рослини-талісмани для Олександри виступають глід, гортензія і кипарис. Тотемна тварина – гіпопотам та дог.

Власницям цього імені чудово підійдуть прикраси з каменем авантюрином. Саме він зможе доповнити їх енергетику та відповідатиме внутрішньому настрою загалом. Що стосується квітів імені, серед них слід виділити сріблясто-сірий та блакитний. Ще один фаворит – червоний у поєднанні з коричневим.

Дитинство і юність

Згідно з значенням імені Олександра, для дівчинки в ранньому віці це ім'я дарує добродушність, прагнення успіху, активність і бажання розвиватися. Маленька Саша весь час перебуває в русі, її буває досить складно “утихомирити”. Саме на тлі цього іноді виникають її сварки з батьками, які забороняють їй щось робити.

У Сашка легко зав'язуються стосунки зі своїми однолітками. Все завдяки її щирості та комунікабельності. Проте каменем спотикання між друзями можуть стати такі риси Олександри, як прагнення влади, управлінню іншими людьми, домінуванню. Часто саме вони відштовхують від Сашка друзів та знайомих.

Шура дуже легко навчається новому. Особливо їй подобаються малювання, математика та читання. У підлітковому віці в Олександрі (значення імені для дівчинки докладно описано в цій статті) починають прокидатися такі риси характеру, як уважність, твердість, місцями жорсткість, владність та рішучість. Це робить Сашка одночасно бажаною та поважною. Однак багато хто починає її побоюватися, через що у дівчини буває на диво вузьке коло близьких їй людей.

Олександра: значення імені для дівчинки, характеристика, доля та сумісність

Здоров'я

Здоров'я володарки імені Олександра загалом можна охарактеризувати як хороше. Однак у неї періодично можуть порушуватись життєві цикли, спостерігаються проблеми з менструацією, розпорядком дня.

Слабкі місця Олександри – органи дихання. Крім того, жінки з таким ім'ям схильні до різних переломів. Варто зазначити, що розшифровка значення імені Олександра для дівчинки не гарантує, що доля дитини складеться саме так, як трактують езотерику. Величезний вплив на майбутнє Саші вплинуть люди з її оточення.

Характер та доля

Значення жіночого імені Саша досить схоже на чоловічий Олександр. Більше того, володарі цих імен мають багато однакових рис у характері. Наприклад, що Сашко-дівчинка, що Сашко-хлопчик у багатьох життєвих ситуаціях схильні проявляти себе мужньо, рішуче та місцями деспотично. Жінки Олександри прагнуть мати владу над іншими людьми, нехай вона буде й незначною.

Олександра: значення імені для дівчинки, характеристика, доля та сумісність

Протягом усього життя їм вдається залишатися загадковими, жіночними та елегантними. Ще в підлітковому віці Сашка користується популярністю у представників протилежної статі і згодом тільки розквітає. Варто зазначити, що дівчинка Саша, значення імені якої перекладається як “надійна” та “захисниця”, досить вимоглива, наполеглива і непоступлива. Якщо в дитинстві через це у неї можуть виникати проблеми у спілкуванні з однолітками та дорослими, то з віком дані якості допомагають їй досягти успіхів на багатьох життєвих теренах.

Робота та кар'єра

Олександра вміє швидко адаптуватись. За своєю натурою є діловою жінкою, через власну серйозність у неї часто не вистачає часу на рідних, на розмови до душі та прояви ніжних почуттів. Натомість Саша хапається за всі справи, намагаючись довести їх до досконалості. Завдяки своїй працелюбності та працездатності, як правило, досягає великих висот.

Власниця жіночого імені Олександра, значення якого докладно описано вище, може стати успішним лікарем, учителем, секретарем, бухгалтером та навіть директором якогось підприємства. Також Олександри уважні водії машин, тому не виключено, що жінка воліє розвиватись у цьому напрямку.

Олександра: значення імені для дівчинки, характеристика, доля та сумісність

Особисте життя та сім'я

Особисте життя Олександри часто буває бурхливим, тому що володарки цього імені вважають за краще керуватися принципом “все чи нічого”. Ще з раннього дитинства Сашка більше спілкується з представниками протилежної статі, і з віком нічого не змінюється. Однак зустріти своє справжнє кохання Сашкові буває важко. Їй не властивий прояв ініціативи, а чоловіки часто побоюються і уникають Сашка (через мужній характер), не уявляючи її в ролі своєї супутниці по життю.

Заміж Саші виходять, як правило, дуже пізно, проте, коли зустрічають своє кохання і будують сім'ю, віддають їй усю себе. У побуті Олександри гарні господині, не гидують готувати, забиратися, прикрашати хату. Виявляють турботу про чоловіка та дітей.

Варто зазначити, що Олександри рідко бувають задоволені своїм інтимним життям. Навіть після найбурхливішої ночі Сашко може поводитися як ні в чому не бувало, що часто засмучує і зачіпає її обранця. У цьому плані темпераменту Олександри повністю відповідають володарі таких імен, як Мирон, Оскар, Володимир, Олександр, Сергій, Олексій та Ярослав.

Сумісність з іншими іменами

Багато хто, хто цікавиться значенням імені Олександра для дівчинки, насамперед звертають увагу на опис темпераменту володарки цього імені. Саші – гарячі, жваві, активні, невтомні, і чоловік, який хоче бути з нею, повинен мати схожі риси характеру, щоб їх шлюб склався якомога вдаліше. Як обранці Олександрі чудово підійдуть Андрій, Анатолій, Віктор, Петро, Іван, Семен, Юрій. А ось тісних зв'язків із володарями імен Валерій, Євген, Георгій, Микола, Степан та Валентин найкраще уникати, бо з цього союзу не вийде нічого доброго.

Олександра: значення імені для дівчинки, характеристика, доля та сумісність

Відомі особи

Часто коли батьки роздумують над тим, як назвати майбутню дитину, вони керуються не лише значенням імені (Саша для дівчинки чудово підійде), а й тим, які відомі особи його носили. Щодо Олександри, відразу приходять на думку російська імператриця Олександра Федорівна, велика княгиня Олександра Петрівна, яка заснувала Київський Покровський монастир, олімпійська чемпіонка Олександра Забєліна.

Як можна помітити, всі вони досягли великих успіхів у своїх справах і зуміли здобути владу над іншими людьми, що цілком відповідає значенню жіночого імені Олександра для дівчинки. До списку відомих Саш також можна додати одну з перших актрис російського кіно Олександра Захарова, першу жінку-почесного доктора російської історії Олександра Єфименка та вченого-фізика Олександра Глаголєва-Аркадьєва.

Олександра: значення імені для дівчинки, характеристика, доля та сумісність

Вплив по батькові

Коли про значення імені Олександра для дівчинки відомо все, можна сміливо братися до ухвалення рішення – чи варто так називати свою дитину. Варто зазначити, що на характер і долю Олександри також можуть вплинути місяць і день, коли вона народилася.

Не менше значення має по батькові, яке носитиме Сашко. Наприклад, Олександри Вадимівни, Юхимівни, Захарівни, Олександрівни, Максимівни, Леонтьєвни, Михайлівни, Федорівни та Павлівни з великою ймовірністю будуть наділені відмінними організаторськими здібностями. Ці жінки чудово проявлять себе у громадській діяльності. На першому місці для них завжди буде турбота про своє майбутнє.

Олександра: значення імені для дівчинки, характеристика, доля та сумісність

Олександра Сергіївна – часто буває впертою і примхливою, особливо якщо вона єдина дитина в сім'ї. Така дівчинка з великим задоволенням відвідуватиме різні секції та спортивні гуртки. При цьому вона не любить спілкуватися з однолітками і шумним компаніям віддає перевагу самотності.

Олександри Григорівни, Борисівни та Едуардівни не люблять, а іноді й зовсім не вміють визнавати власні помилки, важко справляються з критикою. Ці дівчата серйозніші, уникають флірту, вітряних стосунків, велику увагу приділяють роботі. Недолюблюють буркотливих та надто сентиментальних чоловіків. До вибору обранця підходять дуже відповідально, майбутньому чоловікові не дозволяють маніпулювати. У таких сім'ях найчастіше править матріархат.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua