Ім'я Габріель: значення, походження, характер та доля

Ім'я Габріель у нашій країні почуєш нечасто. Носить його, як правило, людина енергійна і норовлива. Цей хлопець віддає перевагу авторитарному стилю спілкування, відрізняється великими амбіціями. Це може заважати йому будувати стосунки з оточуючими.

Історія

Досі достеменно не встановлено походження імені Габріель. Багато хто вважає, що воно походить від біблійного імені Гавріель. Дослівний переклад звучить як «помічник Божий», «той, хто підтримує Бога». Можливі значення його – “мужній”, “сильний”.

Ім'я Габріель: значення, походження, характер та доля

У нашій країні чоловіче ім'я переформувалося у версію Гавриїла. Архангел Гавриїл дуже шанується у православ'ї. День ангела володар імені відзначає кілька разів на рік.

Хлопчик на ім'я Габріель

Ім'я впливає на дитину з перших років життя. Хлопчик на ім'я Габріель неймовірно активний. Батькам буває нелегко впоратися з непосидючим і живим малюком. У дитини тонка натура, проте вона намагається приховати це. Свою вразливість хлопчик ховає під маскою агресії.

Ім'я Габріель: значення, походження, характер та доля

Він не проводитиме весь свій час за підручниками. Однак гарна пам'ять допомагає йому не відставати у школі. Він здатний запам'ятати розповідь вчителя, навіть якщо слухає його в пів-вуха. Якщо Габріелю подобається якийсь предмет, то він буде в ньому найкращим. Дитина не приймає насильства над собою, але з власної волі здатна багато досягти.

Плюси і мінуси

Хлопець на ім'я Габріель – перфекціоніст від природи. Він навчається та розвивається протягом усього життя. День за днем цей чоловік стає все кращим і кращим. Габріель наділений аналітичним складом розуму, має гарну пам'ять. Він спритний, з нього виходить непоганий організатор.

Цей чоловік не терпить несправедливості – явної чи уявної. Коли йому здається, що його кривдять, він готовий використати всі можливі варіанти вирішення проблеми. Габріель не уникає навіть силових методів, часто буває надміру запальним. Цій людині важливо виховувати в собі терпимість.

Характер

Енергійний і норовливий – такий Габріель у повсякденному житті. У критичній ситуації він може стати витриманим та спокійним. Цей хлопець завжди має глобальну мету, йому подобається домагатися і долати. Новим знайомим він здається холоднокровним та відстороненим. Насправді, цього чоловіка переповнюють емоції. Проте поділитися ними він може лише з тим, кому вірить по-справжньому.

Ім'я Габріель: значення, походження, характер та доля

Габріель відрізняється великими амбіціями. Іноді цей хлопець мріє про більше, ніж може досягти. У спілкуванні з людьми він часто практикує авторитарний стиль. Це може дратувати оточуючих, відштовхувати їх. Габріелю необхідно навчитися пам'ятати про чужі потреби та інтереси. Він повинен зрозуміти, що інші люди не створені лише для того, щоб допомагати йому досягати своєї мети.

Свій погляд у Габріеля є з усіх питань. Він може дати своєму опоненту висловитись, проте залишиться при своєму. Така впертість іноді шкодить йому.

Дружба, спілкування

Чоловіче ім'я Габріель робить свого володаря чудовим другом. Дружити цей хлопець любить та вміє. Наблизитися до себе дозволяє лише обраним, кандидатам доводиться витримати справжній іспит. Найближче до дорослого Габріеля ті люди, з якими він спілкується з дитинства.

Власник імені – чудовий слухач. Він не перебиває співрозмовника, дозволяє йому виговоритись. При необхідності Габріель здатний дати слушну пораду. Однак іноді він нав'язує свою допомогу тому, хто не потребує її.

Шлюб та сім'я

В юності Габріель поводиться як донжуан. Він легко завойовує серця дівчат і легко розбиває їх. Вже у шкільні роки він не знає відбою від шанувальниць. У дорослому віці ситуація зберігається. Самовпевненість, гордовитість, відстороненість та загадковість цього чоловіка полонять жінок.

Ім'я Габріель: значення, походження, характер та доля

У зрілому віці Габріелю неодмінно захочеться розсудливим. Стати його дружиною має всі шанси вродлива жінка. Цей хлопець не зверне уваги на сіру мишку. Йому важливо, щоб його обраниця подобалася іншим чоловікам. Лише в цьому випадку Габріель зможе пишатися перемогою. Також для нього важливо, щоб друга половина була прекрасною господаркою та дбайливою матір'ю. Дружині не варто чекати від нього романтичних жестів, цей чоловік не здатний на них.

Дітей Габріель любить, але без фанатизму. Як правило, дружина ближче йому, ніж сини та дочки. Проте він дбає про своїх спадкоємців, допомагає їм влаштуватися в житті.

Кар'єра

“Сильний”, “мужній” – ось що означає ім'я Габріель. Однак ця людина не є керівником. Йому погано дається довгострокове планування. Також він вважає за краще наслідувати когось, а не мислити самостійно.

Ім'я Габріель: значення, походження, характер та доля

Габріель рекомендується звернути увагу на творчі професії. Можливо, що він відкриє для себе кар'єру письменника чи актора, може стати стилістом чи дизайнером. Ця людина має багато прихованих талантів, їй потрібно лише виявити їх. Також він тяжіє до всього витонченого, дуже чутливий до краси, естетики, має унікальний стиль одягу. Не завжди оточуючим вдається зрозуміти його. Цей чоловік має всі шанси досягти успіху у сфері мистецтва.

Гроші Габріель заробляє легко, хоч би якою справою він займався. Однак зникають вони так само швидко, як і з'являються. Чоловік любить жити на широку ногу, схильний до імпульсних витрат. Матеріальні блага відіграють у його життя.

Доля імені

Ім'я Габріель носили багато відомих особистостей. Наприклад, Габріель Гарсія Маркес – знаменитий прозаїк і політичний діяч. Його творами зачитуються тисячі людей, хоч він уже залишив цей світ. Також можна згадати фізика Габріеля Ліппмана, художника Габріеля Кондратюка, богослова Габріеля Саконе, композитора Габріеля П'єрне.

Жінка

Отже, значення чоловічого імені Габріель – “сильний”, “мужній”. Так само перекладається жіночий варіант імені. Дама, яка носить його, має сильну енергетику. Це норовлива жінка, наділена особливим складом розуму. Вона відрізняється самовпевненістю, а її силі волі здатні позаздрити багато чоловіків. Дівчина може здатися холодною, але насправді вона лише добре вміє тримати себе в руках. Ця властивість корисна їй у багатьох сферах. Образникам Габріель можна лише поспівчувати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua