Зарема: значення імені, походження, характер та доля. Відомі люди з ім'ям Зарема

Значення імені Зарема, як будь-якого іншого, унікальне. У нього є свої цікаві особливості, які заслуговують на увагу. Зараз хотілося б вивчити значення цього красивого жіночого імені, і в подробицях поговорити про те, як воно відбивається на характері своєї власниці.

Походження

Національність у імені Зарема змішана – воно відноситься до татарського, осетинського та казахського народу. Загалом до представників мусульманської релігії.

Є кілька версій його походження. Згідно з першою, у імені тюркське коріння, і перекладається воно як «червона зоря». До смислових аналогів у разі належить Аврора, Зоряна і Зарина.

Друга версія свідчить, що ім'я Зарема утворилося за радянських революційних часів. Нібито, воно поєднує у собі початок кожного слова із фрази «За революцію світу».

Зарема: значення імені, походження, характер та доля. Відомі люди з ім'ям Зарема

Є ще й третій варіант, згідно з яким у імені перське коріння. Нібито утворилося воно від слова “зар”, що перекладається як “золото”.

З часом ім'я почало асоціюватися з арабським «зарім», що означає «пожежа» чи «займистість вогню». Саме тому осетинське жіноче ім'я Зарема почало перекладається як «займиста» та «запальна».

Відомі представниці імені

Заради інтересу варто звернути увагу і на цю тему. Відомих людей з ім'ям Зарема не дуже багато, проте внесок у суспільство вони зробили. Серед них:

 • Зарема Дзагоєва. За дівочим прізвищем – Алаєва. Учасниця танцювального гурту «Аланія».
 • Зарема Катушєва. Український політичний діяч, з 207-го по 2009-й обіймала посаду заступника міністра праці та соціальної політики.
 • Зарема Бутаєва. Міністр культури Дагестану, російський громадський діяч. Їй було надано звання «Заслуженого працівника культури РД».
 • Зарема Біяшева. Є казахським біологом, автором навчальних посібників та безлічі публікацій, а також науковим керівником.
 • Зарема Ірзаханова. Чеченська співачка, відома своїми проникливими композиціями.

Дитинство

Що ж, вивчивши походження та значення імені Зарема, можна перейти до іншого питання – як саме воно відбивається на характері та долі своєї власниці?

Зарема: значення імені, походження, характер та доля. Відомі люди з ім'ям Зарема

Дівчинка, яку так назвали батьки, швидко розвивається. Вона росте товариською, цілеспрямованою, і навіть трохи хитрою дитиною, яка задля отримання бажаного може використовувати будь-які доступні методи (у тому числі капризи та сльози). І як тільки їй дають те, що їй хотілося, Зарема відразу перетворюється назад на усміхнену, життєрадісну дівчинку.

Малятко легко обзаводиться приятелями, проте дружить вона тільки з тими, які їй підкоряються беззаперечно. У цьому вся проявляється її владність.

До речі, ще хочеться відзначити, що вона не терпить несправедливості, а тому навіть будучи маленькою дівчинкою, завжди заступається за людей, з якими погано обійшлися. На допомогу Зарема може розраховувати кожен. Вона не вибирає, кого рятувати, а просто керується внутрішнім голосом.

Юність

Продовжуючи розповідати про значення імені Зарема для його володарки, треба обговорити і те, якою вона стає старшим.

З роками у її характері дедалі явніше простежується посидючість і завзятість. Вона не конфліктна, дуже вдумливо обирає коло спілкування. Дружить дівчина лише з тими людьми, які їй вигідні (але перед цим вона всіх перевіряє на довіру). З такими приятелями Зарема підтримує стосунки до кінця життя.

Зарема: значення імені, походження, характер та доля. Відомі люди з ім'ям Зарема

Хоча багато хто вважає її непростою людиною через її характер. Не дивно, адже Зарема часто намагається підкорити інших людей. Однак, якщо до неї знайти правильний підхід, то і спілкування принесе лише задоволення. Адже це розумна та начитана особа, яка вміє підтримати розмову на будь-яку тему.

Юну дівчину відрізняє разюча розважливість і розум. Вона ніколи не робить необачних вчинків. Хоча іноді може проявити владу або егоїзм. Але їй багато прощається за природну чарівність.

Також у підлітковому віці Зарема усвідомлює, що потребує свободи, бо лише вона здатна дати особистий простір.

Зрілість

У старшому віці володарка імені Зарема є цілеспрямованою жінкою, яка знає собі ціну. Вона уважно прораховує будь-який свій крок, намагаючись досягти успіху у всіх життєвих сферах без винятку.

Їй дуже потрібна турбота, кохання та розуміння, а тому дружина вибирає ретельно. Якщо Зарема буде щасливою в особистому житті, то вона навіть покине роботу, забувши про кар'єру.

Зарема: значення імені, походження, характер та доля. Відомі люди з ім'ям Зарема

Будучи дорослою, інтелектуально розвиненою особистістю, вона всі рішення ухвалює, керуючись інтуїцією. Адже вона у неї розвинена чудово! Звичайно, поради оточуючих Зарема поважає, але все узгоджує лише зі своїм внутрішнім голосом.

Однак у цієї чарівної, переконливої, цілеспрямованої та рішучої жінки є й недоліки. Вона досить егоїстична, уразлива, авторитарна і іноді неврівноважена. Звичайно, володарка імені Зарема кається, розлютившись, однак спалахи її люті надовго запам'ятовуються людям.

Відносини та інтим

Якщо йдеться про значення імені Зарема, то й цю тему слід відзначити увагою. Його володарка – палка, пристрасна жінка, яка завжди отримує задоволення від інтимної близькості.

Зарема: значення імені, походження, характер та доля. Відомі люди з ім'ям Зарема

Вона постійно фліртує, оскільки їй важко обходитися без чоловічої уваги. Втім, його Зарема може отримати, навіть не докладаючи жодних зусиль – вона є ефектною жінкою, яка завжди збирає погляди.

Чоловік, у якого вдасться завоювати її серце, впізнає її з чудового боку. Зарема – дуже дбайлива, ласкава партнерка та цікава співрозмовниця. Її треба цінувати та поважати. Якщо раптом чоловік змінить, вона розірве з ним контакти в ту саму секунду, як дізнається про те, що сталося. Зарема – вірна людина, а тому вимагає від інших людей прояву цієї якості.

Шлюб та сім'я

І цій темі треба приділити трохи уваги, адже вона безпосередньо стосується обговорення значення імені. Характер Зареми та доля багато в чому визначаються саме ним. У шлюбі вона є прекрасною, дбайливою дружиною, яка постійно опікується чоловіком. Їй важливо захистити чоловіка від усіх побутових проблем.

Зарема: значення імені, походження, характер та доля. Відомі люди з ім'ям Зарема

Вона із задоволенням господарює, підтримує в будинку затишок, а ще чудово готує. Здається, що Зарема – ідеальна дружина, адже в неї вдається навіть із батьками чоловіка швидко налагодити дружні стосунки.

Якщо сім'ї народжуються діти, вона стає доброю матір'ю. Вона в міру строга, намагається їх не балувати. Періодично проявляється владність характеру, але найменшою мірою – у цьому плані Зарема бере себе в руки, якщо йдеться про стосунки з дітьми.

Трудова діяльність

Побудовою кар'єри Зарема займається методично, залучаючи в цьому даний їй від природи практичний склад розуму та інтуїцію. Душою колективу цю жінку назвати не можна. Однак колеги все одно підкоряються Заремі, оскільки вона майстерно маніпулює людьми, якщо їй це потрібне.

Інтрижок, до речі, ніколи не плете. Проте поведінка Зареми нерідко стає причиною конфлікту колективі.

У роботі ця жінка беземоційна. Вона просто виконує свої обов'язки, виявляючи максимальну зосередженість та відповідальність. Цілком можливо, що одного разу Зарема захоче відкрити власний бізнес. Якщо це станеться, то вона досягне успіху, ставши чудовим керівником і справедливим начальником.

Зарема: значення імені, походження, характер та доля. Відомі люди з ім'ям Зарема

Езотеричний аспект

Його обговоренням слід завершити тему. Як відомо, кожному імені відповідають певні талісмани. Список того, що сприяє Заремі, можна виділити в такому переліку:

 • Планета-покровитель – Венера.
 • Тотемне дерево – виноград
 • Щаслива пора року – осінь.
 • Тотемна тварина – ворон.
 • Вдалі та невдалі дні – п'ятниця та субота, вівторок та неділя відповідно.
 • Сприятливий колір – зелений.
 • Тотемна рослина – коров'як.
 • Камені-талісмани – турмалін, мідь, опал, діамант, алмаз, кварц, аквамарин, смарагд та цитрин.

Число імені Зарема – 4. Воно символізує твердість, сумлінність, стабільність і надійність. Люди, що народилися під заступництвом цього числа, справжнісінькі щасливчики – успіх супроводжує їм по життю.

Також вони досить незалежні, норовливі, з незвичайним складом мислення. «Четвірки» живуть за власними правилами, а не за загальноприйнятими.

А ще варто згадати, що кожному імені відповідає свій знак зодіаку. У Зареми це Близнюки. Якщо дівчинку, яка народилася в період з 21 травня по 20 червня, так назвати, то найкращі якості знака розкриються в ній повною мірою. А у Близнюків їх багато! Це товариські, веселі, розумні, щедрі та харизматичні особистості, яких відрізняє оптимістичність, ініціативність, що приваблює імпульсивність, цікавість та легкий характер.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua