Бауржан, ім'я для хлопчика: значення та походження

Ім'я, дане при народженні здатне визначити долю людини, саме тому їй приділяється така велика увага. Яким є значення імені Бауржан? Звідки воно походить? Відомо, що найчастіше так називають хлопчиків у Казахстані. Там воно звучить та пишеться як Бауиржан.

Звідки походить?

Ім'я Бауржан казахське, в Казахстані часто звертаються до людини “бауирим”, що означає “брат”. Там він має особливе символічне значення. У цій країні ім'я досить популярне серед чоловічого населення. Часто їм називають хлопчиків, якщо хочуть наділити їх з народження доброю вдачею та чуйністю. Однак відомо, що походження імені Бауржан бере свій початок у давній Персії. Казахи просто його запозичили.

Бауржан, ім'я для хлопчика: значення та походження

Значення

Ім'я Бауржан, що означає? У перекладі з казахської мови “баур” – це “брат”, а “джан” – “душа” чи “життя”. Тобто дослівно Бауржан – “братня душа”. За іншою версією воно означає “кровний родич”, що цілком зрозуміло, якщо враховувати його попереднє значення. У перекладі з перського “жан” – “дихання”.

Закінчення імені “жан” використовується як пестлива форма при зверненні до людини, воно несе у собі побажання краси, моральності.

 1. Планета-покровитель – Марс.
 2. Знаки зодіаку – Телець та Близнюки.
 3. День тижня – вівторок.
 4. Камені-талісмани – сердолік, агат, цитрин, турмалін, очкові кварці.

Бауржан, ім'я для хлопчика: значення та походження

Літери імені

Що означає ім'я Бауржан за літерами? Розглянуте ім'я складається з семи літер, кожна з яких має особливий сенс. Отже:

 • Б – сталість носія імені, пробивний характер, здатність відчувати сильні почуття.
 • А – сила людини, її здатність займати високі посадові місця, влада.
 • У – добре розвинена інтуїція, схильність до співпереживання, полохливість та вразливість.
 • Р – напруженість, зайва впевненість у собі.
 • Ж – потреба приховувати свій внутрішній світ від інших людей.
 • А – влада людини, внутрішня сила.
 • Н – дотепність, турбота про власне здоров'я, творчі амбіції.

Важливо, що перша літера імені означає завдання життя, яку необхідно дозволити власнику. Крім того, вона пов'язана із стихією. Так, літера Б – це стихія Води. Хлопчик на ім'я Бауржан завжди прагне пізнавати нове, потаємне, містичне, розвивати інтуїцію. Він трепетно ставиться до своєї сім'ї та дому, в якому живе. Остання літера в імені – Н – це найслабша точка Бауржана.

Існує також поняття, як стрижнева буква. У аналізованому імені їх дві: У і Р. Перша відповідає за інтуїцію, співпереживання, вразливість, а друга за догматичність, постійну напруженість. Особливість власників імені Бауржан полягає в тому, що вони схильні кидатися з крайнощів у крайність, такі люди залежать від зовнішніх обставин. Бауржан вміє швидко пристосовуватися до різних умов, схильний до мінливості.

Бауржан, ім'я для хлопчика: значення та походження

Нумерологія

У чому таємниця імені Бауржан? Вона безпосередньо пов'язана із нумерологією. Планетарним числом для Бауржан є 3, планета-покровитель – Марс. Ім'я вимагає від його власника проявляти активність у житті, вести бурхливу практичну діяльність, постійно боротися за щось.

Зодіакальним числом Бауржана є також трійка, що відповідає знаку Близнюки. Це характеризує власника як товариську людину, яка постійно контактує з іншими людьми, вирішує проблеми родичів, обмінюється інформацією.

Сакральне число імені – 2, що відповідає знаку Тельця. Воно відповідає за матеріальні блага носія. У кращому разі Бауржан стає на шлях накопичення, економії та заробітку, а в гіршому – інертності, лінощів, розтрат і боргів.

Бауржан, ім'я для хлопчика: значення та походження

Характер власника

Значення імені Бауржан для хлопчика та чоловіка однакове. І в дитинстві, і в дорослому віці носій цього імені прагнутиме виділятися у своєму оточенні – це проявляється і в тому, як він виглядає, і що говорить. Бауржан вважає за краще одягатися стильно і модно, вважає це своїм життєвим пріоритетом. Одяг такої людини відрізняється неординарністю, навіть деякою химерністю. Важливо врахувати той нюанс, що одяг має бути до місця і часу, інакше виглядатиме Бауржан завжди несмачно.

Для Бауржана характерні такі риси, як доброзичливість, романтичність, чарівність. Вони проявляються до протилежної статі. Стан закоханості приносить у життя нові фарби, абсолютну ейфорію. У кожному своєму партнері людина з цим ім'ям знаходить чудові риси. Така якість Бауржана справді захоплює!

Чоловік обдарований яскравою індивідуальністю, він бажає так чи інакше реалізувати свої здібності. Варто відзначити, що здібностей у людини з таким ім'ям багато, головне – це їх правильно втілити у життя.

Бауржан – вірний і відданий супутник, у коханні він обожнюватиме свою жінку, обдаровуватиме її увагою і подарункам (якщо не впаде в крайність реалізовувати свої плани, через які у нього не вистачатиме часу на ніжність).

Бауржан, ім'я для хлопчика: значення та походження

Кому підійде?

Бауржаном варто називати хлопчика, якщо батьки хочуть наділити його пробивними якостями, вольовим характером, вмінням досягати швидких успіхів. Носій імені має високу стійкість до стресів, тому має прагнення перебувати при владі, таке почуття нерідко присутнє і в любовних відносинах.

Бауржан все життя прагне рівноваги, він працьовитий, не любить рутину, воліє сам виявляти ініціативу. Незважаючи на прагнення бути першим, він більший за інтроверт, важко заводить нові знайомства, воліє спілкуватися тільки зі старими друзями. Маленький Бауржан у школі вчиться добре, а щоб досягти мети, піде на все та обов'язково завершить розпочате.

Бауржан, ім'я для хлопчика: значення та походження

Якщо в імені присутня і буква Ы (Бауиржан), то така людина – екстравагантна особистість, яка бажає справити враження на оточуючих людей. Крім того, він намагається домогтися справедливості, будь-що, якщо така відсутня. Людина, якій дали ім'я Бауржан – неординарна та яскрава індивідуальність. Він відповідальний, на нього можна покластися та довіритись у непростій ситуації. Він ніколи не дурить, але хоче бути лідером.

Сильний, вольовий, рішучий це ті якості, якими наділяє людину це ім'я. А ще чоловік буде дбайливим, працьовитим, впевненим у своїх силах.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua