Значення імені Ануш для жінки та чоловіка

Сильна, вольова, енергійна, вимоглива до себе та інших – така власниця імені Ануш. Цій жінці постійно не вистачає часу, у неї дуже багато планів та захоплень. У статті можна прочитати про те, звідки взялося ім'я і що означає, як воно впливає на характер та долю. Ця інформація стане в нагоді не тільки жінкам та дівчатам, які його носять. Принесуть ці відомості користь і батькам, які думають так назвати дочку.

Яке походження та значення імені Ануш

Насамперед слід розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Отже, що відомо про походження та значення імені Ануш? На жаль, дослідники єдиної думки з цього питання так і не дійшли. Найбільшою популярністю користуються дві теорії.

Значення імені Ануш для жінки та чоловіка

  • Перша версія приписує йому арабське коріння. Якщо покластися на цю теорію, то ім'я Ануш означає «безсмертна», яка «вічно живе». Батьки можуть вибрати його для своєї дочки, якщо хочуть, щоб вона прожила довге життя.
  • Друга версія свідчить, що ім'я має вірменське походження. Якщо спиратися на цю теорію, то його значення – “дихання ранку”, “солодкострасна”.

В дитинстві

Що означає ім'я Ануш для дівчинки? До чого слід приготуватися батькам, які так називають свою дочку? Дитина росте жвавою, неспокійною. Ануш нецікаво грати зі своїми ровесниками, вона воліє проводити час з старшими дітьми. Також дівчинка тягнеться до дорослих, намагається наслідувати їх, навчається у них.

Значення імені Ануш для жінки та чоловіка

У маленької Ануші твердий характер. Ця дівчинка нікому не дозволяє ображати себе. Також вона завжди готова заступитися за своїх друзів. З навчанням у Ануш проблеми виникають нечасто. Дівчинка не стільки талановита, скільки працьовита та посидюча. Якщо вона чогось не розуміє, докладає всіх зусиль для того, щоб у цьому розібратися.

Ануш розривається між безліччю занять. Вона від природи цікава, прагне постійно куштувати щось нове. У результаті цій дівчинці ні на що не вистачає часу.

Характеристика

Якою стає у дорослому віці володарка імені Ануш? Це безпосередньо залежить від того, коли вона з'явилася на світ.

Значення імені Ануш для жінки та чоловіка

  • “Осіння” Ануш – володарка твердого, вольового характеру. Вона активна, сконцентрована на кар'єрі. Сім'я грає менш важливу роль її життя. З цією жінкою нелегко спілкуватися, тому що вона висуває високі вимоги до свого оточення.
  • «Весняна» Ануш відрізняється нерішучістю, їй не вистачає впевненості у собі. У цієї жінки мінливий характер, її поведінка залежить від настрою. Вона емоційна, часто дозволяє імпульсивні вчинки. Їй подобається привертати до себе увагу оточуючих, чого вона досягає за допомогою екстравагантних витівок. Ануш, народжена навесні, може досягти успіхів як виконавець. Керівна посада їй не підходить.
  • «Зимова» Ануш – запальна, емоційна жінка, вона погано контролює свої емоції і може вибухнути будь-якої миті. У неї складний характер, вона егоїстична та самовпевнена. Думка інших людей її не цікавить, вона прагне підкорити оточуючих своїй волі. Чи ця жінка здобуде щастя у шлюбі, оскільки на перше місце вона ставить свою свободу. Робота їй потрібна мобільна, тому що вона любить проводити своє життя у русі.
  • «Літня» Ануш відрізняється винахідливістю, мислить нестандартно. Вона може вимагати свого оригінальними способами. Ця жінка уникає конфліктів, легко поступається у дрібницях. Вона рідко звертається до оточуючих по допомогу, воліє вирішувати свої проблеми самостійно. Іноді вона може здійснювати імпульсивні вчинки, про які згодом шкодує.

Секрет

Яку приховує володарка імені Ануш таємницю від оточуючих? Мало хто знає, наскільки ця жінка вимоглива до себе. Власниця імені не бажає миритися з якимось своїм недоліком. Протягом усього життя вона працює над собою. Якщо вона помічає проблеми у своїй освіті, намагається усунути їх негайно.

Високі вимоги Ануш схильна пред'являти не тільки до самої себе, але й до людей, яким вона дозволяє наблизитися до себе. Через це у неї можуть періодично виникати серйозні проблеми у відносинах із друзями та родичами.

Чоловіче ім'я

Яке значення має чоловіче ім'я Ануш? Якщо спиратися на арабську версію, воно перекладається нашою мовою як «безсмертний». Якщо ж віддати перевагу теорії про його вірменське походження, то воно означає «дихання ранку».

Значення імені Ануш для жінки та чоловіка

Чоловік, якого так звати, привабливий, легко знаходить спільну мову з людьми. Ануш завжди готовий вислухати, дати пораду та надати допомогу. Він здається упевненим у собі людиною, проте це не так. Цей хлопець має багато комплексів, він боїться виглядати смішним.

Честолюбною людиною Ануша назвати не можна. Кар'єрними сходами він просуватиметься лише в тому випадку, якщо обрана професія подобатиметься йому, приноситиме моральне задоволення. Одружується він досить рано, від своєї обраниці чекає, що вона стане для нього вірною подругою та дбайливою матір'ю.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua