Сумісність Олександра та Ольги: бути чи не бути разом?

Багато жінок аналізують сумісність імен у коханні та стосунках, при цьому головний інтерес полягає у тому, щоб проаналізувати власне ім'я та обранця. Сьогодні ж намагатимемося з'ясувати, чи висока сумісність Олександра та Ольги. Чи буде довгим шлюб, щире кохання, як вони ставляться до дітей? Для аналізу сумісності спочатку розглядається характеристика кожного імені окремо, адже це дозволяє виявити основні риси характеру партнерів, що розглядаються.

Сумісність Олександра та Ольги: бути чи не бути разом?

Значення імені Олександр

Походження імені Олександр – грецьке. Значення – “захисник”. Ім'я Олександр наділяє свого носія впевненістю в собі, чоловік досить товариський і життєрадісний, навіть легковажний. Він легко пристосовується до всього, тому вибити його із колії досить складно. Порожній балачки Олександр віддасть перевагу грамотній бесіді.

Олександр завжди намагається довести справу до кінця, і хоча, на його думку, краще за нього ніхто не зробить, іноді йому доводиться делегувати повноваження, але при цьому Олександр продовжує контролювати процес роботи. Олександр легко побудує кар'єру в будь-якій області, яка його зацікавить. У нього гострий розум, чудова логіка та мислення. Владність та впевненість у собі та своїх силах дає можливість Олександру бути успішним керівником. Олександр не буде ділитися своїми емоціями перед великою публікою, а ось наодинці з жінкою серця він може показати свої справжні почуття.

Значення імені Ольга

Жіноче ім'я Ольга досить популярне в Україні. Існує інформація, що вона походить зі скандинавської мови і є видозміненою версією імені Хельга. Значення його – “світла”. Також існує версія, що Ольга є жіночою версією імені Олега.

Ольга відрізняється великою працездатністю, волею, сильним характером та інтелектом. Ольга не бачить перешкод на шляху до своєї мети. Вона завжди прагне бути незалежною. Дівчина також ретельно стежить за своєю зовнішністю та за своїм гардеробом. У школі вона непогано навчається, проблем із нею немає. Варто зазначити, що Ольга не любить, коли їй дають поради, особливо якщо, на її думку, не знаються на питанні. Дівчина відрізняється лебединою вірністю, вона буде прекрасною дружиною та матір'ю. Але вона не простить чоловікові помилок, бо Ольга зла пам'ятна. Також вона ревнива. Жінка не терпить помилок свого партнера, хоча для щасливого шлюбу Ользі часто доводиться придушувати своє бажання панувати. За великого кохання Ольга все ж таки іноді готова пробачити чоловікові його помилку, проте лише раз. Якщо чоловік припускається однієї помилки знову і знову, Ольга вже не закриватиме очі.

Ользі властиво загострене почуття відповідальності. У будь-якій сфері дівчина досягне помітних успіхів. Але для більшого їй не вистачить наполегливості та твердості у вчинках. Якщо ваше ім'я Оля, ви можете бути успішними в медицині, в політиці. Також ваша сфера – творчі професії.

Сумісність імен Ольга та Олександр

Сумісність Олександра та Ольги: бути чи не бути разом?

Розглядаючи сумісність імен, в першу чергу аналізують поєднання у любові, а також у шлюбі. Сумісність імен у коханні та стосунках становить 90 %. І хоча молоді люди абсолютно різні, кохання міцне і довге між ними можливе. Олександр велелюбний, а вона не готова пробачити зраду. За великого кохання Ольги до Олександра вона все ж таки намагатиметься привчити його до сталості. Олександр же, у свою чергу, намагатиметься відвернути її від нескінченних справ та роботи, намагаючись привнести до її життя новизну відчуттів. Розглядаючи сумісність Олександра та Ольги у шлюбі, варто врахувати, що шлюб буде міцним лише у 60% випадків. Тобто загалом це можливо. Однак як Олександру, так і Ользі необхідно буде протягом усього життя йти на поступки та компроміси одне з одним. Так як вони обидва досить сильні та незалежні особи, іноді бувають дуже категоричними.

Сумісність Олександра та Ольги: бути чи не бути разом?

У фізичній близькості сумісність Олександра та Ольги максимальна. Вони дійсно повністю захоплені один одним, тому можуть забувати, що існує щось ще, крім них самих. Вони радо виконують бажання одне одного. Діти будуть спільним щастям як для Олександра, так і для Ольги, адже це їхній спільний проект. Тому на дітей вони не шкодують ні часу, ні сили, ні грошей.

Сумісність Олександра та Ольги: бути чи не бути разом?

Культурна сумісність

Культурна сумісність Олександра та Ольги оцінюється на 80%. Імена схожі за походженням, що говорить про близькість культур власників. Проте повністю імена не збігаються.

Фонетична сумісність

Фонетична сумісність Ольги та Олександра оцінюється лише на 20 %. В імені Олександр присутні три склади, в імені Ольга присутні два склади. Варто зазначити, що фонетична сумісність не впливає на взаємини, тому не варто брати до уваги низький показник.

Сумісність Олександра та Ольги: бути чи не бути разом?

Сумісність за датами іменин

Сумісність Олександра та Ольги за датами іменин становить 100%. Оля та Саша святкують іменини в один день, наприклад, 6 березня, а також 23 листопада.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua