Ім'я Жаклін: значення та походження імені, характер та доля для дівчинки

Цікаві та незвичайні імена завжди привертають до себе увагу через свою нетривіальність. Багатьом людям, які захоплюються езотеричною тематикою, хочеться знати про їхню таємницю та інші особливості.

І зараз йтиметься саме про це, а саме про значення імені Жаклін. Варто розповісти не тільки про те, звідки воно сталося і як перекладається, але ще й розглянути його вплив на свою володарку.

Походження

Перед тим, як вивчити тлумачення імені Жаклін, потрібно розібратися, звідки воно прийшло. Відповідь проста – із Франції. Воно є жіночою формою чоловічого імені Жак. І це, своєю чергою, французький варіант вимови імені Яків.

Варто зазначити, що в залежності від країни вживання утворилися різні варіанти. Є жіночі імена Жакеза, Якоба, Якобіна, Жаклін – і всі вони вважаються ідентичними.

Але як воно перекладається? Значення імені Жаклін – “переслідує”, “витісняє” або “обганяє”. Це у спрощеному варіанті. Більш повний переклад звучить інакше – “та, яка обжене”, “та, що витісняє”, або “та, яка слідує за п'ятами”.

Ім'я Жаклін: значення та походження імені, характер та доля для дівчинки

Вплив літер

Кожній людині, яка цікавиться характеристикою імені Жаклін, варто знати, що літери, її складові мають своє значення і по-своєму на ньому відбиваються. Ось як це можна уявити:

 1. Ж – ця літера наділяє людей, в іменах яких вона присутня, наполегливістю, удачливістю та гордістю. Вони завжди йдуть до поставленої мети, незважаючи на труднощі та перешкоди. Але водночас ці люди залежать від думки близьких людей, навіть уразливі.
 2. А – літера асоціюється з лідерством, силою духу та прагненням. Націленість на результат та працьовитість – ось головні якості, якими вона наділяє людину. Однак кожному, у чиєму імені вона присутня, треба приділяти неабияку увагу духовному розвитку.
 3. К – літера наділена енергетикою сили та тяжіння. Люди з літерою «К» в імені мають вражаюче терпіння і небачену цілеспрямованість, що допомагає йти до мети будь-якими шляхами.
 4. Л – літера має творчу енергетику. Людина, в імені якої є «Л», любить усе нестандартне та несподіване. Все, що відбувається у його житті, він вирішує за допомогою логіки. А ще він здатний працювати у будь-якій сфері, якщо вона йому цікава.
 5. І – ця літера асоціюється з живим розумом, проникливістю та романтичністю. Люди, в іменах яких є «І», можуть здаватися, наче не від цього світу. А все через їхню неймовірну доброту і розвинену фантазію.
 6. Н – у цієї літери енергетика стійкого розуму та характеру. Люди з літерою «Н» у імені швидко досягають вражаючих успіхів у професії, але через притаманну їм непоступливість їм буває нелегко. Якщо вони навчаться йти на компроміси, життя стане набагато простіше.

Виходячи з цього можна скласти приблизне уявлення про значення імені Жаклін. Але слід пам'ятати, що найбільше впливає все-таки перша літера.

Дитинство

Розібравшись із походженням та значенням імені Жаклін, можна перейти до питання про те, як воно відбивається на характері своєї власниці.

Ім'я Жаклін: значення та походження імені, характер та доля для дівчинки

Дівчинка, яку так вирішили назвати батьки, росте чуйною, доброю, старанною дитиною. З ранніх років їй властива промовистість, добродушність, оптимістичність, життєрадісність, дружелюбність, а також певна безпринципність.

Однак також маленька Жаклін є дуже уразливою дитиною. Її дуже легко засмутити. Будь-яке зауваження чи найменша критика здатні вкинути її у стан депресії. А до істерики здатний довести відмову батьків у покупці іграшки, що сподобалася.

Насправді складно передбачити, коли саме малеча образиться. Вона надто непередбачувана. Крім цього, їй притаманне сильне, яскраво виражене самолюбство. Дивно, але незважаючи на нього, дівчинка має багато друзів. Можливо, тому, що вона легко йде на контакт і з великим задоволенням знайомиться з новими людьми.

Юність

Якщо вже йдеться про те, як ім'я Жаклін відбивається на характері своєї власниці, потрібно розглянути і те, якою вона стає в міру дорослішання.

З роками характер дівчини загартовується. Будучи підлітком, вона є дуже самодостатньою, непередбачуваною, самолюбною, безкомпромісною, а ще досить вибірковою.

Ім'я Жаклін: значення та походження імені, характер та доля для дівчинки

Але друзів у неї, як і раніше, багато. Хоча жодному товаришу з наявних вона ніколи не відкриється повністю. Надто вже вона недовірлива і потайлива. У свої переживання та проблеми вона не посвячує нікого, навіть батьків. Саме тому всі її дії здаються спонтанними, хоч насправді Жаклін просто ретельно приховує плани.

Що ж до навчання? У цієї дівчини безліч здібностей та талантів. Власниця жіночого імені Жаклін, значення якого було розглянуто вище, легко справляється з будь-яким завданням та з різними предметами. Щоправда, є одне «але» – їй завжди потрібний стимул чи інтерес. Якщо викладач нудний, нудно веде лекцію, поводиться сухо чи навіть грубо, вона просто не вивчатиме його предмет.

Зрілість

Отже, вище було описано, що означає ім'я Жаклін та як воно впливає на долю дівчинки, яку так назвали батьки. Але якою ж вона стає у зрілому віці?

Будучи дорослою жінкою, Жаклін відчуває велике бажання досягти матеріального благополуччя. Заради нього вона здатна піти на будь-що, іноді навіть на хитрість, зраду чи використання чиєїсь слабкості заради досягнення своєї мети.

Загалом, вона стає надто корисливою. Це великий мінус, тому що ця якість шкодить її репутації та статусу у суспільстві. Але з Жаклін може вийти чудовий керівник і лідер, що ніколи не допускає помилок.

Ім'я Жаклін: значення та походження імені, характер та доля для дівчинки

Також у дорослої володарки цього імені є такі якості, як цілеспрямованість, працьовитість, наполегливість, наполегливість, звичка не довіряти випадковості та інтуїції, а також адаптуватися до будь-яких ситуацій.

Щоправда, у глибині душі ця «залізна леді» мріє про людину, якій вона змогла б довіряти. Їй дуже потрібна підтримка з боку – той, кому вона зможе розповісти про свої переживання та поскаржитися на труднощі.

Особливості характеру

Є деякі нюанси, що заслуговують на особливу увагу. Характер, як можна було зрозуміти, в неї непростий, але чому? Тому що в ньому міститься суміш спонтанності та відображення. Не завжди вчинки цієї жінки відповідають тому, що вона колись говорила. Часто Жаклін діє врозріз зі своїми словами, керуючись лише внутрішніми поривами.

Не дивно, що багато хто вважає її «таємницею». З Жаклін дещо складно спілкуватися, тому що від звичайних, середньостатистичних людей вона дуже відрізняється. Вона й сама іноді почувається неповноцінною, оскільки йде життям іншими дорогами. Але її впевненість у тому, що в житті все не так просто і красиво, як здається, допомагає жінці досягати успіху у всьому.

Відносини та кохання

Якщо вже йдеться про значення імені Жаклін, то і цій темі необхідно приділити трохи уваги. І тут все непросто. Ця жінка, як згадувалося раніше, людям не довіряє. Вона все приховує, має дуже багато таємниць, а це сподобається далеко не кожному чоловікові. Звідси проблеми у особистому житті.

Ім'я Жаклін: значення та походження імені, характер та доля для дівчинки

Однак якщо знайдеться людина, якій вдасться здобути довіру цієї дівчини, то вона отримає найпрекрасніші стосунки. Адже володарка імені Жаклін, походження якого розглядалося раніше, за своєю вдачею однолюб. Якщо хтось пробудить у ній почуття, це назавжди.

До речі, у відносинах вона дуже надійна, чесна та вірна особа. Іноді ревнива, правда, але це почуття прокидається в ній через велике кохання і страх втратити «свою» людину.

Езотерична символіка

Кожному імені властиві певні талісмани. У випадку з Жаклін їх можна виділити до такого переліку:

 1. Планета-покровитель – Юпітер.
 2. Камінь-талісман – смарагд.
 3. Тотемна тварина – слон.
 4. Покровительська стихія – повітря.
 5. Тотемна рослина – лілія.
 6. День, який підходить для здійснення планів – середа.
 7. Вдала пора року – зима.

До речі, ще кожен має своє число. У Жаклін це 5. І «п'ятірки» – дуже сильні особи. Вони виступають за повну свободу, під чужим впливом їм бути нестерпно. Також ці особи дуже цікаві, і завжди відчувають спрагу пригод.

Ім'я Жаклін: значення та походження імені, характер та доля для дівчинки

Крім цього, «п'ятірки» вміло протистоять проблемам та складним ситуаціям. Незважаючи на сильний характер і твердість духу, вони досить доброзичливі – мають чимало товаришів. Але все ж таки робота в пріоритеті. Завдяки розвиненій уяві, «п'ятірки» постійно генерують нові ідеї та втілюють їх у дійсність, що допомагає надалі їм досягати успіху.

Астрологічний аспект

Всі знають, що кожному імені відповідає певний знак зодіаку. У Жаклін це Козеріг. Якщо дівчинку, що народилася в період з 22 грудня по 19 січня, назвати цим ім'ям, то найкращі якості даного знака розкриються в її характері якнайповніше.

Ім'я Жаклін: значення та походження імені, характер та доля для дівчинки

А у Козерогів переваг маса. Позитивні якості варто виділити до такого переліку:

 1. Практичність та реалістичність.
 2. Комунікабельність.
 3. Доброзичливість.
 4. Харизматичність.
 5. Вірність.
 6. Надійність.
 7. Мотивованість.
 8. Самодостатність.
 9. Цілеспрямованість.
 10. Раціональність.
 11. Стриманість та самовладання.
 12. Працьовитість.
 13. Дипломатичність.
 14. Рішучість.

Хоча й недоліки, звичайно, Козероги мають (як і всі). Представники цього знака бувають упертими, матеріалістичними, ревнивими, владними, вимогливими та пихатими. Однак, працюючи над собою, Козеріг може уникнути прояву цих якостей.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua