Значення імені Інал. Історія, характер та доля імені Інал

У Туапсинському районі існує безліч красивих місць, де морський берег зустрічається із чагарниками сосен та інших порід дерев, що забезпечують подвійний ефект від перебування на цій території. Наприклад, бухта Інал, яка розташована лише за 10 км від Джугби. Раніше сюди могли потрапити лише щасливчики, які отримали подарунок від профспілки. Сьогодні тут раді всім гостям, хоча, скажемо прямо, з радянських часів рівень сервісу мало змінився. Проте нас цікавить історія назви бухти. Інал – так звали князя, який прибув, як кажуть, з Єгипту в середині 15-го століття і почав об'єднання адигів.

Значення імені Інал. Історія, характер та доля імені Інал

З нього йде відлік багатьох почесних адигейських пологів. Відповідно, можна говорити про стародавнє коріння імені Інал.

В глибину століть

Здійснимо невелику подорож у глибину століть. Якою є історія імені Інал? Це явно не слов'янська форма, відноситься до тюркської мовної групи. Можна виділити дві лінії значення імені Інал:

 1. По-перше, це титул, а в деяких випадках посада. У контексті порядків, що існували в Середні віки у тюркських (і не тільки) народів, можна припустити, що рано чи пізно назва посади перейшла в власне ім'я.
 2. По-друге, так називали хлопчика, батьком якого був простолюдин, а матір'ю жінка з ханського роду.
 3. Як розвиток пункту №1 можна сказати, що не завжди Інал – значення імені. Це могло бути і поняття, що вказує на почесне походження.

Наступний щабель

Виходячи з того, як трансформувалося значення імені Інал з плином часу, можна припустити, що в певний період усі поняття, пов'язані з ним, були досить важливими. Підкріпимо слова фатами. За наявними даними, на початку XI століття у кипчаків був правитель хан Інал Уз. Тобто, вже тоді обличчя, яке називалося словом, що вивчається, могло бути як правителем, так і спадкоємцем престолу.

Деякі джерела, зокрема, Ал-Хорезмі, вказують на таке значення імені Інал вже в X столітті, повідомляючи, що йінал-тегін вважався спадкоємцем джаббуйї, і це стосувалося будь-якого ватажка тюрків – від царя до декхана.

Звукові вібрації

Говорячи про будь-яке ім'я, не можна недооцінювати значення звуків, у тому числі воно складається, і які за її проголошенні надають підсвідоме вплив на власника. Саме від цього залежить сила чи слабкість господаря імені, його риси характеру та доля. Тому на Сході дітям давали кілька імен, одне з яких було сакральним, тобто таємним, щоб ніхто не зміг нашкодити людині. Якщо ж ми торкнемося смислового навантаження, яке несуть літери імені Інал – доля хлопчика стане ще ясніше.

Можна говорити про перше завдання, яке слід виконати власнику, і яку вказує велика буква. Остання літера є попередженням про вразливе місце у характері, отже, у долі. І до цієї точки потрібен особливий підхід, оскільки боротьба зі своїми вадами часто є непосильною ношею навіть для дуже сильних особистостей.

Фонетика

Значення імені Інал. Історія, характер та доля імені Інал

Проведемо літерний розбір імені Інал:

 1. Перша буква “І” говорить одночасно і про вразливість, тонку духовну організацію свого власника, а й про реальне бачення речей, а також про миролюбний характер. Якщо ці якості слабко виражені, то вихователю слід плекати у хлопчика ці риси.
 2. Друга буква “Н” повідомляє про наявність у дитини енергії та амбітності, а також про гострий розум і турботу про своє здоров'я.
 3. Третя літера “А” попереджає про прагнення влади та наявність сили для досягнення своїх цілей.
 4. Четверта буква “Л” вказує на слабкі сторони особи, які потрібно вирівнювати. Це слабкість логічних побудов, недостатня розбірливість у виборі музичних уподобань, дріб'язковість, схильність до сибаритства, манірність.

Підтримка для Іналу

Для будь-якої людини мають значення елементи, які надають підтримку життєвому шляху.

Значення імені Інал. Історія, характер та доля імені Інал

Наприклад, для Іналу такими є:

 1. Літній сезон, коли багато ідей можуть втілитися в реальність.
 2. Середа – у цей день можна розпочинати важливі справи чи обмірковувати плани.
 3. Жовтий колір, що посилює природні здібності.
 4. Квітка фіалки, яка сприяє інтуїтивним прозрінням. Значення імені Інал. Історія, характер та доля імені Інал
 5. Напівкоштовні камені: аметист, кремінь, яшма (яка не любить поєднань із самою собою, але іншого забарвлення), агат і онікс, що надають розважливості; лазурит, що розвиває інтуїцію, цитрин, що посилює проникливість, сердолік, що дарує енергію; перли, що пом'якшує імпульсивність.
 6. Дерево сили – горіх, а також його плоди.
 7. Тотемна тварина – господар тайги бурий ведмідь.

Значення імені Інал. Історія, характер та доля імені Інал

Астрологічне вплив Меркурія

Перейдемо до зіркових впливів особистість з ім'ям Інал. Характер людини і провідна планета у його гороскопі тісно пов'язані. Для людини, що вивчається, цією планетою є Меркурій.

Однак, слід враховувати деякі тонкощі, пов'язані з часом народження. Для тих, хто з'явився на світ вночі, основним управителем буде планета Прозерпіна, а ось для тих, хто народився вдень або вранці (після сходу Сонця), домінантою буде саме Меркурій. У Стародавній Греції його називали “Вісник богів”. І не дивно – він регулює багато сторін життя, пов'язаних із засобами інформації та комунікації.

По гороскопу можна побачити, які якості виявлятиме ваш Меркурій – це залежить від статусу планети. Позитивні риси характеру меркуріанця – методичність, акуратність, інтелектуальність, що прагне усвідомлення суті речей, врівноваженість.

Значення імені Інал. Історія, характер та доля імені Інал

Негативні якості, такі як критиканство, дріб'язковість, самолюбування, розсіяна увага, невротичність, суттєво ускладнюють життя особистості. Меркурій свідчить про ранній старт проявів як позитивних, і негативних якостей дитини. Символом цієї планети є молодий чоловік у крилатих сандалях років двадцяти трьох.

Управитель Прозерпіна

Якщо Меркурій – найшвидша планета Зодіаку (після Місяця), то Прозерпіна – найповільніша.

Значення імені Інал. Історія, характер та доля імені Інал

Швидкість її навернення навколо Землі – понад 600 років. Тому вона кілька років може перебувати в одному градусі, а в одному знаку – близько століття. Сфера її впливу – трансмутація свідомості та душі, глибинні підсвідомі зміни, тілесні мутації. І якщо ця планета, яка офіційно не відкрита, є значущою в гороскопі, то вона вичистить особистість до останнього атома – часу у неї дуже багато.

З Прозерпін пов'язані зміни на генетичному рівні, а також генна інженерія. Крім цього, важливою буде згадка про чакральну систему, яка використовується в йозі. Чакра Вішудха також пов'язана з Меркурієм, а загальна трансмутація внаслідок різних практик – сфера Прозерпіни. Вішудха пов'язана з такими якостями, як співчуття (не плутати зі жалістю), сила переконання, розумність, розважливість, прагнення до самовдосконалення і до розвитку духу, суперництво (у разі дисбалансу), рівновага та миролюбність. Колір чакри – синій. До речі, серед прозерпініанців багато лікарів пластичної хірургії, оскільки вони не лише самі схильні до трансформації, а й прагнуть допомогти іншим.

Якості особистості

При тлумаченні імені Інал зовнішньому вигляду власника необхідно приділити особливу увагу. Оскільки особистість, яка перебуває під заступництвом Меркурія (Прозерпіни) явно чи таємно зацікавлена у встановленні контактів, доречно згадатиме прислів'я ” одягом зустрічають, а проводжають – з розуму ” . Обидві частини народної мудрості відносяться до Інала.

Для нього буде вдалим вибір одягу класичних фасонів та стриманих відтінків. Це пов'язано з тим, що цей стиль універсальний: не дратує авангардистів, а й із симпатією сприймається консервативно налаштованим прошарком суспільства,- отже, є можливість догодити всім. А це для меркуріанця – головне.

Відповідно до цих принципів слід підходити до вибору стилю для квартири або кімнати, щоб численні приятели і друзі відчували себе тут комфортно.

До речі, Іналу часто не вистачає емпатії, що тим, що Меркурій – повітряна планета, а Прозерпіна – земна. А інтуїція та різні серцеві почуття (і пристрасті) можливі за впливу водних небесних тіл, наприклад, Нептуна, Місяця, Плутона. Однак людина з успіхом може компенсувати цей свій недолік умінням вправно вийти із скрутної ситуації, застосувавши жарт або відвівши розмову в безпечніше русло.

Підсумовуючи, можна сказати, що чоловік на ім'я Інал може бути щасливим у бізнесі, оскільки має дар переконання. В особистому житті він не буде ідеальним героєм-коханцем (крім цукерково-букетного періоду), але він ніколи не забуде дату вашого з ним знайомства, день народження тещі та інших родичів та подібних дрібниць. Але його обраниці слід знати, що ця людина, у кращому своєму варіанті, прагнутиме розвитку. І не слід ставати в нього на заваді.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua