Аріна: значення імені, доля та характер володарки

Коли народжується дитина, важливо кожному з батьків знати значення імені, яким вони хочуть назвати новонародженого. Це допоможе дитині в майбутньому при формуванні характеру та особистості загалом.

Дівчинка, названа ім'ям Аріна, значення якого різноманітне, змалку відрізняється високою енергією і кмітливістю. У більш дорослому віці вона живе пригодами та веде активну діяльність. Комунікабельна людина – це про неї. Однак коли справа стосується ділової сторони, то Аріна виявляє впертий характер.

Ім'я Аріна: походження та значення

Як правило, виділяють кілька версій походження імені Аріна:

 1. Спочатку вважалося, що ім'я Аріна походить від давньогрецького Ірина, яке в перекладі означає «умиротворення». Також грецька міфологія згадує про богину Ейрена, яка дарувала людям мирне життя. Її ім'я і стало прабатьком імен Ірина та Аріна, чиє ім'я асоціюється із сонцем.
 2. У слов'янській міфології існував Бог сонця та любові Ярило, від імені якого походили інші: Яромира, Яра та Яронега. Коріння цих імен схоже з іншим – Ярина, від якого і походить Аріна.
 3. Інша версія стверджує, що ім'я Аріна походить від чоловічого єврейського імені Аарон.

Значення букв у імені

А – перша літера уособлює лідерські якості та шалену енергетику, бажання стати самостійною з раннього віку, постійний розвиток як у духовному, так і у фізичному плані.

Р – схильність до постійного пізнання навколишнього світу. Талант властивий з народження, а ідеї, які спонтанно спадають на думку, грамотно втілюються в реальність.

І – тонко відчуває прекрасне: одяг, манера спілкування, поведінка – яскравий приклад цієї особливості. Достатньо прямолінійні особистості, які бачать світ у реальних фарбах. Деколи через це складно налагодити контакт із близькими людьми та завести серйозні стосунки.

Н – природжений бунтар, з яким складно домовитися про щось. Проте, виконуючи роботу, робить її якісно й остаточно.

Форми імені

Як правило, існують дві основні форми імені: коротка та зменшувально-пестлива.

Так, для Арини короткими будуть Аря, Арюха, Іра, Рі(є)на, а зменшувально-пестливими Аринка, Ариша, Арішка, Арюша, Аріся, Арісня.

Талісмани

Ім'я Рена знаходиться під заступництвом планети Венери, а вдалий день для цієї дівчини – п'ятниця. Якщо вона народилася навесні під знаком зодіаку Телець, то життя їй даруватиме лише позитивні моменти.

Здавна вірять, що кожна людина має свої щасливі кольори. Так, для Аріш це жовтий, синій і блакитний. Що стосується каменю, то краще вибирати прикраси та амулети з опалом чи топазом. А тотемним тваринам для неї служать сови та терміти.

Аріна: значення імені для характеру дівчинки

Здавна вірять, кожен характер несе у собі як позитивні, і негативні моменти. Значними плюсами в характері Аріни є працьовитість та життєрадісність. З такими рисами вони досягають успіхів як на роботі, так і в контакті з навколишнім світом. З ними завжди приємно поділити компанію.

Головна негативна риса – надмірно суворе ставлення людей. Аріна щосили намагатиметься «прогнути» людину під себе і зробити так, як вважає правильною. Якщо хтось спробує їй чинити опір, то може виникнути серйозний конфлікт двох сторін.

Аріна у дитинстві

Аріна, характер і значення імені якої видно вже з дитинства, – різнобічна та допитлива особистість. З ранніх років дівчинка слухає батьків, веде себе спокійно і не влаштовує істерик через не куплену іграшку. Незважаючи на те, що вона досить енергійна, все ж таки більшу перевагу віддає читанню або малюванню.

Вона не тільки має спрагу дізнатися все навколо, але й має чудову пам'ять. Як друзі віддає перевагу хлопчикам. А у навчанні робить усе до кінця: спочатку уроки, потім гуляти.

Аріна: значення імені, доля та характер володарки

Хобі та таланти

Аріна – особистість різнобічна. З одного боку, вона любить пригоди та активний відпочинок, з іншого – краще залишиться вдома за читанням книги.

Значення імені Ріна несе в собі таку межу для дівчинки, як постійний саморозвиток, тому захоплення психологією не повинно дивувати оточуючих. Вона має дизайнерські можливості: шиття, вироби своїми руками, ремонт у квартирі даються їй просто.

Аріна – чудова господиня. Їй важливо відчувати затишок у будинку, тому в неї завжди чисто та смачно пахне їжею.

Аріна: значення імені, доля та характер володарки

Здоров'я

Незважаючи на рідкісні застуди через міцний імунітет, Арина повинна ретельно піклуватися про свій нервовий стан. Вона не повинна забувати відпочивати і дотримуватися режиму сну. Не рідкісні й проблеми із зором, тому щорічне відвідування окуліста є обов'язковим.

Таємниця імені Аріна полягає в тому, що воно приносить своїй володарці ті риси характеру, які приваблюють людей навколо дівчини. Аря візьме лише найкращі зовнішні риси від батьків і буде близька з ними на духовному рівні все життя. Через покірну вдачу, її оточуватимуть сильні чоловіки-покровителі, завдяки чому вона легко отримуватиме бажане від них. Однак Аріна – горда і сильна особистість, тому зловживати добрими жестами чоловіків вона собі не дозволить.

Ця дівчина постійно чимось захоплена: хобі чи робота, тому заміжжя на неї чекає не раніше 25 років. Їй просто немає справи до серйозних стосунків. Але якщо вона вийде заміж, цей шлюб буде на все життя, бо до нього вона підійде серйозно і з величезною відповідальністю. Дітей у неї може бути двоє, а то й більше. Однак у такому разі необхідно ретельно стежити за здоров'ям. Варто відзначити, що колись незамінна робота для Аріни, значення імені якої несе в собі повну віддачу в кар'єрі, тепер піде на задній план, оскільки чоловік та діти – найважливіша частина її життя.

Коли Рену наздожене старість, вона із задоволенням збиратиме всю сім'ю разом та організовуватиме спільні свята.

Аріна: значення імені, доля та характер володарки

Аріна у професії та кар'єрі

Для дівчинки Арини значення її імені є важливим при виборі майбутньої професії. З дитинства вчителі бачать у ній старанну ученицю, яка точно знає, ким буде, коли виросте. На роботі ця дівчина віддає себе повністю. Вона готова займатися улюбленою справою не лише у робочий, а й у вільний час. Їй підійдуть такі професії, як психолог, дизайнер, архітектор, інженер, модельєр чи дипломат.

Аріна знає, як правильно себе подати в тій чи іншій ситуації, тому вона вміє розташовувати до себе людей. Якщо Рена працюватиме консультантом, то люди віритимуть їй беззастережно. Більше того, ця дівчина вміє розрахувати дії клієнта на кілька кроків уперед. Її неможливо обдурити та випередити. Їй підходить командна робота, або та, де відбувається постійне спілкування з людьми.

Аря – дівчина-реалістка, тому вона не підведе компанію нереальними планами, які неможливо здійснити. До всіх вона ставиться однаково ввічливо: починаючи від робітника, закінчуючи начальником.

Аріна: значення імені, доля та характер володарки

Кохання та стосунки

Ім'я Аріна, значення якого надає господині любов до драми, також наповнює цю дівчину вірою у безмежне кохання та ідеальні стосунки. Аря віддає себе стосункам на всі 100%: дівчина намагається дати партнеру те, за що він вважав би її кращою подією в житті. Вона любить романтику, проте якщо їй не цікавий чоловік, то пробудити в ній якісь почуття практично неможливо. Підтримка та довіра з боку партнера – важливі чинники для Аріни. Вона не переслідує корисливі цілі, тому заміж виходить виключно з любові.

Інтимні відносини для Рени відіграють важливу роль, тому, якщо виникають труднощі, вона швидко знаходить шляхи вирішення проблеми та робить це ідеально. Дівчина, названа цим ім'ям, наче магніт для чоловіків, адже вона оптимістична і поводиться без зарозумілості.

Аріна – прекрасна мама та дружина. Чоловік та діти цінують її та поважають. Щовільну хвилину дівчина присвячує вихованню дітей. Їй, у свою чергу, важливо відчувати кохання від чоловіка. Вона не буде терпіти по відношенню до себе зневаги та грубості. У її сім'ї панує швидше патріархат, за її ж бажанням. Рена старатиметься для чоловіка лише в тому випадку, якщо бачитиме віддачу. В іншому випадку їй не важко стати вільною і незалежною пташечкою.

Аріна: значення імені, доля та характер володарки

Аріна за знаками зодіаку

Значення імені Аріна та доля дівчинки залежать від того, під яким знаком зодіаку вона народилася.

 1. Овен: відкрита для світу і щира. Вона сповнена енергії та має оптимістичний погляд на життя. Якщо в її голові виникла ідея, вона намагається задіяти якнайбільше людей для її реалізації.
 2. Телець: скромна натура, яка надто уважна до дрібниць. Вона може довго втілювати мрії в реальність, але зрештою зробить це: ніщо і ніхто не здатний її зупинити в задуманому.
 3. Близнюки: ця Аріна постійно перебуває у русі. Може здатися, що її життя – суцільна біганина та спонтанні рішення, проте це лише необхідні заходи для досягнення намічених цілей.
 4. Рак: вона загадкова, і закомплексована одночасно. Виступати на публіці – не для неї, бо вона боїться навіть поділитися своїми думками. Часто їй доводиться погоджуватися з чужою думкою всупереч своїй.
 5. Лев: горда і прямолінійна Аріна не зважатиме на думку інших людей. Її рішення не обговорюються і завжди є вірними. Вона егоїстична і користується людьми задля досягнення своїх цілей.
 6. Діва: ця Аріна виконує роботу якісно, покладаючись лише на себе. Вона не звикла просити допомоги та приймати спонтанні рішення. Для неї важлива стабільність у кар'єрі та високий дохід.
 7. Терези: таку дівчину можна назвати одним словом – аристократка. Вона має прекрасні манери спілкування та поведінки, переслідує мирні цілі та має добре серце. Ім'я Аріна, значення якого має на увазі схильність до легкого знайомства з новою людиною, характерне і для повітряного знака. Для неї це не складає труднощів. Вона завжди вислухає та підтримає.
 8. Скорпіон: попри запальний характер, Аріна-Скорпіон швидко прощає кривдника. Вона заряджається енергією, коли перебуває у центрі уваги. Іноді з нею важко домовитися, але якщо вона бачить свою помилку, то визнає її і вибачається. За нею бігають юрби чоловіків.
 9. Стрілець: ця Ріна приваблива і є лідером у всіх сферах життя. При цьому вона тактовно і акуратно «примушує» людей прийняти її думку, тому в кар'єрі вона швидко досягає задуманих цілей.
 10. Козеріг: вона спочатку думає, потім каже. Часто неможливо здогадатися, про що думає Аріна-Козеріг, оскільки її складно вивести на емоції та провокації. Цілком зайнята роботою, ця дівчина може відсунути її на другий план, якщо зустріне воістину «свого» чоловіка.
 11. Водолій: вона всебічно розвинена особистість, має прекрасне почуття гумору і стримує свої обіцянки.
 12. Риби: егоїстка, має жорсткі принципи, які неможливо порушити чи пом'якшити. Від чоловіків їй потрібна стовідсоткова віддача та захоплення.

Аріна: значення імені, доля та характер володарки

Аріна, народжена в різні пори року

Ім'я Аріна, походження та значення якого різноманітне, також несе в собі різні риси характеру володарки залежно від того, в яку пору року вона з'явилася на світ:

 • Літня Рена має чіткі цілі та добре серце. Вона готова пожертвувати своїми інтересами заради допомоги близькій людині. На неї можна покластися, знаючи, що ця людина може допомогти безоплатно. Має відмінний смак, який видно не тільки у виборі стилю одягу, але і при плануванні дизайну квартири.
 • Весняна Аришка – творча душа. Вона знає, чого хоче від життя і як це втілити в реальність, але їй не вистачає сміливості та рішучості зробити це. Тому вона потребує постійної підтримки близьких людей. Також її складно обдурити, адже внутрішня інтуїція у ній добре розвинена.

Аріна: значення імені, доля та характер володарки

 • Осіння Аря доводить справи до кінця, а при розмові чи виконанні роботи уважна до дрібниць. Її рішення переважно залежить від логічного ходу думок. Неемоційну та врівноважену натуру дуже складно вивести на конфлікт.
 • Зимова Арина – справжня Снігова Королева: уперта, має принципи, з нею складно порозумітися. Сама того не помічаючи, дівчина наводить на себе неприємності та створює зайві проблеми. Якщо вона і спілкується з людьми, то робить це стримано і не промовисто.

Знамениті люди з ім'ям Аріна

 • Аріна Ушакова – майстер спорту України міжнародного класу з фігурного катання.
 • Аріна Шарапова – телеведуча в «Останкіно», займається політичною та громадською діяльністю, журналіст.
 • Російські актриси Аріна Алейнікова та Аріна Постнікова.
 • Аріна Собакіна – одна з перших російських балерин.
 • Та інші.

Ім'я Аріна, значення і походження якого такі різноманітні, звучить жіночно, але водночас войовничо. Однозначно, ці дівчата сильні духом і мають неймовірну привабливу силу.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua