Армен: значення імені, характер, доля та походження

Відомо, що ім'я наділяє дитину набором якостей, які визначають її подальше життя. Значення імені Армен, характер та доля молодої людини перебувають у прямій залежності один від одного. Саме тому так важливо вибрати дитині ім'я, яке відповідатиме його темпераменту та відображатиме його індивідуальність. Найбільш яскраві риси, притаманні Армену, – рішучість, гнучкий розум та гарна інтуїція.

Ім'я Армен: походження та значення

Існує кілька версій, що пояснюють походження імені:

1. Ім'я популярне у Вірменії та в Україні серед вірменських сімей. Саме тому деякі дослідники вважають, що вона має вірменське походження. Воно було утворено від назви етносу вірмен – вірменів. Значення імені Армен з вірменської мови означає «вірмен», «вірменський чоловік».

2. Прихильники другої версії стверджують, що ім'я є однією із форм імені Герман (Herman) – «воїн».

3. Згідно з третьою версією, ім'я Армен – одна з форм перського імені Арман, яке означає «бажання», «прагнення».

Форми імені: Арменчик, Ама, Амо, Арменчо, Армін, Арм, Армен.

По-батькові: Арменович, Арменівна.

Вимова та написання імені: в усному мовленні ім'я звучить як Армен або Армен, пишеться через букву «е».

Характер

Армен: значення імені, характер, доля та походження

Армен – яскрава особистість із багатим внутрішнім світом. На характер хлопчика впливає його оточення, тому важливо, щоб з дитинства він бачив перед собою приклад гармонійних відносин своїх батьків.

З дитинства Армен демонструє яскраві лідерські риси. Дорослі та однолітки підсвідомо тягнуться до нього, тому він ніколи не відчуває нестачі у спілкуванні. Свій сильний темперамент Армен ніколи не використовує для того, щоб привернути увагу. Батьки прищеплюють синові правильні цінності в житті, тому він росте чуйною дитиною з добрим серцем. Армен з повагою ставиться до старших і постійно демонструє їм свою любов та турботу. Він завжди прислухається до думки батьків і намагається дотримуватися їх мудрих порад.

У школі Армен навчається добре. Він багато часу присвячує самоосвіті і не втрачає можливостей дізнатися собі щось нове. Завдяки чудовій пам'яті він швидко засвоює отриману на уроках інформацію та демонструє високу успішність. Часом у нього виникають проблеми з дисципліною, але вчителі поблажливо ставляться до його поведінки. У класі Армен є безперечним лідером. Однокласники поважають його і часто звертаються до нього за допомогою, знаючи, що він ніколи не відвернеться від людини, яка потрапила у скрутну ситуацію. У нього багато знайомих і приятелів, але до найближчого кола свого спілкування він впускає лише небагатьох людей, з якими його пов'язує міцна дружба.

Значення імені Армен наділяє людину сильним характером, що формується з роками. Дорослий Армен – впевнена у собі, мужня і рішуча людина. Чоловік є опорою для своєї сім'ї та друзів. Він ніколи не кидає слів на вітер і завжди виконує свої обіцянки. У житті Армену щастить, тому його доля буде щасливою.

Кохання, шлюб та сім'я

Армен: значення імені, характер, доля та походження

Армен – чутлива і закохана людина, тому в підлітковому віці він може одночасно доглядати відразу за кількома дівчатами. Йому буде дуже важко, коли настане час зробити вибір між двома обраницями та розлучитися з однією з них. Тільки з віком він усвідомлює істинний сенс кохання і починає все частіше замислюватися над створенням серйозних стосунків.

Значення імені Армен наділяє впевненого у собі молодої людини природною чарівністю. Він уважний до почуттів своєї другої половинки і не втрачає нагоди продемонструвати їй своє кохання. Саме ці якості залучають у ньому жінок. Поруч із ним вони почуваються під надійним захистом.

Ідеал подружжя для Армена – розумна та господарська дівчина з добрим серцем. Чоловік вшановує шлюбні клятви і цінує святість сімейних стосунків, тому він завжди буде вірний своїй обраниці і зробить усе для того, щоб вона була щаслива поряд з ним. З дітьми Армен буває суворий у вихованні, але це не заважає йому демонструвати їм своє сильне кохання. Для спілкування з дітьми завжди виділяє вільний час. Чоловікові важливо стати для них не лише добрим батьком, а й відданим другом.

Сприятлива сумісність у Армена у союзі з Анастасією, Єлизаветою, Поліною, Міланою, Маргаритою, Крістіною.

Середня сумісність із Анною, Діаною, Валерією, Вікторією, Марією, Ксенією.

Астрологічна характеристика імені

Армен: значення імені, характер, доля та походження

Щоб докладно розкрити значення імені Армен, необхідно звернутися до астрології. Нижче розглядаються знаки, символи та талісмани імені:

  • Планета-покровитель – Марс. Планета символізує постійний рух уперед, всупереч усім перешкодам на шляху. Заступництво Юпітера допомагає людині успішно досягати своїх цілей у житті.
  • Число імені – дев'ятка. Число імені “9” характеризує впевнену в собі, енергійну та обдаровану людину. Він не терпить обману та брехні, завжди готовий постояти за справедливість. «Дев'ятки» мають авторитет у суспільстві і часто досягають матеріального благополуччя.
  • Камінь-талісман – аметист. Мінерал уособлює духовну чистоту, непорочність думок та відданість ідеалам. Аметист захищає людину від пристріту та псування, оберігає від нещирості оточуючих і допомагає на довгі роки зберегти міцне здоров'я.
  • Тотемна тварина – лось. Людина, тотемом якої є лось, сильна духовно та фізично. Він вміє проникати в суть будь-якої ситуації та отримувати з неї зиск для себе. Немає проблеми, яку він не зміг би вирішити.

Здоров'я

Армен: значення імені, характер, доля та походження

У дитинстві Армен часто хворіє, але з віком його здоров'я стає міцнішим завдяки регулярним заняттям спортом. Після перенесеного вірусного захворювання у дитини можуть виникнути ускладнення, тому з дитинства потрібно зміцнювати його імунітет.

Професія та кар'єра

Армен: значення імені, характер, доля та походження

Армен – особистість, що захоплюється, хобі для нього є можливістю добре провести час і отримати моральне задоволення. Він з дитинства любить спорт, бо загартовує характер і виробляє організованість та дисциплінованість. Армен грає в баскетбол, футбол, любить плавання та зимові види спорту. У школі він часто бере участь у спортивних змаганнях та змушує батьків пишатися своїми досягненнями.

З віком у Армена виникає потреба в тому, щоб більше часу проводити з сім'єю. Якщо в молодості він із задоволенням ходить на вечірки з друзями, то в зрілому віці він вважає за краще відпочивати на природі, робити довгі прогулянки з дружиною та дітьми, подорожувати.

Хобі та захоплення

Армен: значення імені, характер, доля та походження

Значення імені Армен пророкує чоловікові успішну кар'єру. Якщо він докладе достатньо зусиль, то зможе досягти високих результатів на професійній ниві. У Армена живий розум, він завжди наперед знає про наслідки прийнятих рішень і ніколи не робить імпульсивних вчинків. Він має всі дані для того, щоб стати талановитим лікарем, військовим, науковим співробітником, адміністратором або підприємцем.

Знамениті чоловіки

Відомі чоловіки:

  • Армен Тахтаджян – російський ботанік, академік РАН, професор біологічних наук. Армен Тахтаджян є творцем нової системи ботаніко-географічного районування планети Земля, яка отримала всесвітнє визнання.
  • Армен Міракян – кінооператор, мультиплікатор, сценарист та режисер. Засновник лялькової мультиплікації у вірменському кіно.
  • Армен Абагян – вчений у галузі атомної енергетики, доктор технічних наук, заслужений енергетик України. Спільно із колегами заснував наукову школу з фізики радіаційного захисту.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua