Настя та Діма: шлюб чи розлучення?

Коли зустрічаються Настя та Діма, практично відразу стає зрозуміло, що тандем цих двох людей буде дуже міцним. І тут не потрібно навіть йти на прийом до ворожки. За численними спостереженнями, саме ці чоловік і жінка (причому, небагато з мільйонів інших) здатні створити не лише добрі стосунки, а й міцну родину.

Які ж вони ці люди?

Що можна сказати про відносини, в які вступають Дмитро та Анастасія? Сумісність цих людей хороша, причому це стосується і дружби, і шлюбу. Діма приймає самостійні рішення та несе відповідальність за ті наслідки, до яких наводять його вчинки та слова. Він не дуже любить бувати в компаніях, через що його можуть вважати нелюдимим. Але це не так. Діма просто не витрачає час на порожні розваги. Він краще піде працювати та заробить гроші.

Настя та Діма: шлюб чи розлучення?

Після напруженого трудового дня (Дмитро досить часто обіймає керівну посаду) йому хочеться побути вдома у спокійній обстановці, подивитися телевізор. Для Діми підійде та супутниця, яка не потягне його одразу після роботи в кіно чи кафе, а чекатиме на кухні з гарячою вечерею. Він і сам поділиться з дружиною новинами, але має пройти хоча б годину.

Поговоримо про кількість сумісності

Отже, Настя та Діма. Сумісність їхня непогана, а сам союз перебуває під впливом дев'ятки. Це означає, що така пара властива багато різних рис, одноманітності в їхніх відносинах не буде ніколи. Партнерам не буде складно йти разом по життю, у них будуть спільні почуття та думки, прагнутимуть вони однієї і тієї ж мети.

Настя та Діма: шлюб чи розлучення?

Завдяки дев'ятці Настя та Діма з легкістю засвоять інформацію, нудними для них не будуть жодні знання.

Прекрасний результат в обох буде щодо психологічних, соціологічних та інших суспільних наук. Цю пару захоплюватиме дослідницька робота, яка вимагатиме інтуїції та логіки. Чоловіка та жінку в цьому союзі зблизить бажання пізнавати все нове, розмірковувати над питаннями, що визначають долю людства.

Інтуїтивна близькість

Анастасія і Дмитро є саме ту романтичну пару, де кожен – не тільки сильна особистість сама по собі, а й партнер, здатний підтримати іншого в складний для нього момент.

Якщо через якусь обставину Настя засмутилася, Діма завжди знайде потрібні слова, щоб повернути коханій душевну рівновагу. Саме ця особливість чоловіка, мабуть, цінніша для Насті. При цьому Діма зовсім не схожий на няньку, яка постійно дбає про іншу людину і нічого замість себе не вимагає. Цей союз цілком можна назвати таким, що ґрунтується на законах компенсації. Це означає, що Настя дарує своєму чоловікові ніжність, турботу та ласку. Якщо поринути у роздуми трохи глибше, то стає зрозуміло: тут є енергообмін, що відбувається між представниками протилежних статей.

Настя та Діма: шлюб чи розлучення?

До речі, тут зовсім не можна знайти принцип «даси на дасі». Настя та Діма ніколи не розмежовуватимуть своїх повноважень усередині сім'ї. Тим більше, ніхто з них не прораховуватиме дії іншого, щоб відстежувати відповідальність кожного з подружжя. Навпаки, всі процеси відбуваються, як і має бути, і обох партнерів це цілком влаштовує.

Відчиняючи двері…

У шлюбних відносинах Настя і Діма вважають за краще поводитися природно. Вони ніколи не скандалять. Дружина завжди може звернутися до чоловіка з проханням полагодити меблі або сантехніку. Чоловік зовсім не ледар, тому вдома завжди порядок, і не буває протікання в трубах або дверей, що перекосилися, в шафах і тумбах.

Ще на стадії залицяння Діма може дивуватися з того, що Настя з легкістю скасовує побачення або може приїхати на зустріч, взявши з собою подругу. Але вона веде так себе не зі зла. Дівчина просто перевіряє кавалера — чи витримає він усе це і чи по-справжньому любить. Сумісність їхніх імен призводить до щасливого майбутнього. Якщо Діма зуміє витримати ці випробування від коханої дівчини, то майбутнє його винагородить коханою та вірною дружиною.

Настя та Діма: шлюб чи розлучення?

У сім'ї дуже важливо, щоб подружжя раділо здобуткам один одного. І не важливо — маленькі вони чи досить великі. Партнеру буде дуже приємно, якщо для нього після якоїсь перемоги вдома буде накритий стіл із запаленими свічками.

Діма буде добрим сім'янином. Якщо, у свою чергу, Настя не залишить його ще на початку стосунків, то після укладання шлюбу вона буде рада такому чоловікові, як Дмитро. Вони народяться чудові діти.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua