Значення імені Амір: походження, характер та доля

Значення імені Амір, як і будь-якого іншого, становить значний інтерес. Адже в ньому зашифрована справжня таємниця долі та життя людини. Ім'я закладає основні риси, характер, поведінку, визначає потенціал. Тому зараз варто детальніше розглянути його значення.

Походження

З цієї теми хотілося б розпочати. У імені Амір походження арабське. Воно перекладається як «начальник», «князь» та «принц». Широко поширене у східних країнах та Ізраїлі. Зрозуміло, і значення імені Амір в ісламі та іудаїзмі різниться. З давньоєврейської мови перекладається вона як «верхівка дерева», «проголошена».

Згадується воно у різних культурах. Багато великих людей носили ім'я Амір. У тому числі персько-таджицький поет, квебекський політичний діяч, радянський учений сходознавець, перський художник, арабський архітектор.

Цікаво припущення, згідно з яким це ім'я походить від більш відомого – Емір. Воно перекладається схоже і означає «володар», «наказ» і «головний».

Значення імені Амір: походження, характер та доля

Дитинство

Отже, що означає ім'я Амір, ясно. Як воно відбивається на характері і долі свого власника?

Хлопчик, якого так назвали батьки, росте активним, швидким та енергійним. Йому подобається вчитися, він є одним із найкращих учнів школи. А все тому, що не обмежується уроками – він також захоплюється самоосвітою. І тому є набагато ерудованішим, ніж ровесники.

Однак Амір страждає підвищеною навіюваністю. Якщо батьки вчасно та грамотно не сформують у нього відповідні морально-етичні цінності, то він опиниться у поганій компанії.

Також треба у позитивне русло спрямувати його енергію. Бажано, щоб це було з творчістю, розумової діяльністю чи комунікабельністю. Амір – товариський хлопчик, який вміє швидко знаходити підхід до різних людей. Якщо розвинути цю якість, то у старшому віці вона допоможе грамотно вибудовувати комунікації і відчувати пульс часу.

Значення імені Амір: походження, характер та доля

Юність

Якщо йдеться про те, яке має для характеру молодого Аміра значення його ім'я, необхідно розповісти і про період його дорослішання.

Молода людина, яку так назвали батьки, завжди тягнеться до чоловіків своєї сім'ї – до братів, дідусів, батька. Він вважає їх прикладом для наслідування.

І якщо так вийшло, що його виховує лише мама, то їй треба надати хлопцеві можливість спілкуватися з тими чоловіками, які стануть для нього авторитетами. А якщо ні, то в характері Аміра почне з'являтися агресивність і норовливість. А звідти недалеко до жорстокості.

Ще юний Амір є дуже потайливою людиною. Він не хоче пускати у свій внутрішній світ нікого. І цей хлопець ніколи нічого не робить задля демонстрації.

Але він дуже старанний і доброзичливий. А ще завжди прагне досконалості у будь-якій справі. Йому важливо приходити до фінішу першим, отримуючи заслужене звання справедливого лідера.

Значення імені Амір: походження, характер та доля

Зрілість

Юнак, що носить ім'я Амір, виростає привабливим, сильним, інтелектуально розвиненим чоловіком. Він урівноважений, завжди дотримується слова, вміє за себе постояти.

Так, ця людина буває цинічною і грубуватою. Але ці прояви – лише результат здобутого в молодості досвіду.

До його переваг можна віднести послідовність, якою він дотримується у побудові кар'єри. Будучи зацікавленим у реалізації цікавого, важливого проекту, Амір дійде до своєї мети будь-що-будь.

Однак іноді його наполегливість б'є через край. За це Аміра можуть недолюблювати колеги. А ось начальство вважає його незамінним співробітником. І нехай його характер не зовсім простий, ця людина вміє дружити і рятувати близьких не тільки словом, а й справою.

Значення імені Амір: походження, характер та доля

Вплив пір року

Завжди дуже важливо враховувати місяць, у який народилася людина. Пора року дуже впливає характер. Весняний Амір суттєво відрізняється від зимового. І ось коротка характеристика сезонів.

  • Літо. Народжений у цей час року Амір відрізняється добродушністю, оптимізмом та життєрадісністю. Це та людина, яка допоможе нужденному, візьме додому тварину з вулиці, кинеться вирішувати проблеми друга, забувши про свої. З нього вийде чудовий вчений, викладач чи представник гуманітарних наук.
  • Осінь. Амір виростає відповідальним, хоробрим і самостійним, але й дуже скрупульозним. Він дуже турбується не лише за своє майбутнє, а й за долю друзів та близьких. Ця людина відмінно себе виявить у підприємництві чи точних науках.
  • Зима. Амір, що з'явився на світ у цей час року, росте авторитарною і жорсткою людиною. З таким складом характеру потрібно будувати військову кар'єру чи засновувати великий бізнес, який потребує постійного контролю.
  • Весна. У цей час року народжуються найвітряніші та непостійні Аміри. Людина, яка з'явилася на світ у березні, квітні чи травні, легко може піти на невиправданий ризик, не замислившись про наслідки. А в інший момент він видасться зайво прагматичним і серйозним. Найкраще такі люди почуваються у спорті, мистецтві та бізнесі.

Значення імені Амір: походження, характер та доля

Робота

Це ще одна важлива тема, що заслуговує на розгляд у рамках обговорення значення імені Амір, долі та характеру цієї людини.

Для нього найголовніше – спланувати своє майбутнє. І не має значення, з чим він зв'яже життя – з наукою, мистецтвом, збройними силами, політикою чи спортом. Його харизма, знання, ерудиція та інтуїція допоможуть йому досягти успіху в будь-якій сфері.

Також він може стати чудовим керівником. Амір – той лідер, який здатний вести за собою людей. Йому потрібно лише попрацювати над собою у плані концентрації уваги, наполегливості та посидючості. Здобувши ці якості, він разом зі своєю непересічною заповзятливістю, рішучістю, натиском і послідовністю зможе досягти неймовірних цілей.

Адже Амір – справжній генератор ідей. Достатньо лише зосередитися на одній-двох – на тих, які сильніше за інших викликають відчуття вигоди (на що у Аміра природне чуття). І тоді вдасться не лише реалізувати перспективний проект, а ще й заробити цілий стан. До речі, фінансові вкладення Аміра зазвичай є вдалими.

Значення імені Амір: походження, характер та доля

Секс та кохання

Цю тему теж треба приділити трохи уваги, розповідаючи про значення імені Амір. Його істинно східний темперамент визначає цю людину як умілого залицяльника.

Він легко зачаровує дівчат, робить гарні жести, каже гучні компліменти, обсипає дорогими подарунками. Це ніжна та галантна людина. Однак його почуття можуть згаснути так само швидко, як і з'явитися.

Якщо говорити про секс, то тут Амір теж поводиться гідно. Він прагне доставити партнерці якнайбільше задоволення. І не обов'язково через кохання – просто він не хоче кидати в її очах марку.

Шлюб та сім'я

Виходячи з вищесказаної інформації про значення імені Амір можна подумати, що у відносинах ця людина дуже вітряна і непостійна. Це твердження неправильне. Навпаки, Амір буде нескінченно вірний і відданий тій, кого вибере собі в подружжя.

Однак він дуже виборний у цьому плані. Він вибере жінку, здатну бути прямою, відвертою, вірною, щирою. Знайшовши ідеальну дівчину, він зробить усе, щоб вона нічого не потребувала. Амір стане для неї дбайливим і вірним чоловіком, який візьме на себе відповідальність за їхній шлюб, вирішуватиме її проблеми та захищатиме перед світом.

Хоча в молодості він може імпульсивно одружитися, піддавшись емоціям. Але, як не дивно, навіть у таких випадках шлюб виявляється вдалим.

Значення імені Амір: походження, характер та доля

Що ж йому потрібно? Підтримка дружини, і щоб вона вміла створити вдома оазис турботи, тепла та затишку. А ще він з великою ймовірністю захоче мати багато дітей. Він цього не приховує, а тому поспішає знайти у своїй партнерці потенційно дбайливу матір.

Якщо йдеться про значення імені Амір, то треба зазначити, що у вихованні дітей він братиме чималу участь. Він не з тих, хто звик проводити з малюками раз на тиждень, граючи та бавлячись з ними. Ні, Амір підійде до цього питання серйозно та відповідально. Загалом, якщо говорити коротко, це та людина, яка гарантує захист інтересів своєї сім'ї, матеріальне забезпечення та вирішення будь-яких проблем.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua