Значення імені Олександрина: походження, характер, доля

Активна, працездатна, чуйна, віддана – така Олександрина. Значення імені зацікавить його власниць. Корисно буде впізнати його і батькам, які подумують так назвати дочку чи це вже зробили. Що означає ім'я, звідки воно взялося, як впливає на характер та долю? Про все це розповідається у статті.

Яке походження та значення імені Олександрина?

Спочатку варто зрозуміти, звідки воно прийшло і що означає. Що ж відомо про значення та походження імені Олександрина? Лінгвісти не сумніваються в тому, що воно має грецьке коріння. Традиційно його пов'язують із чоловічим ім'ям Олександр, яке прийшло до нас із Стародавньої Греції.

Значення імені Олександрина: походження, характер, доля

Отже, походження імені Олександрина не є таємницею. Що воно означає? Наша мова ім'я перекладається як «захисниця», «войовниця», «мужня», «хоробра». У нашій країні дівчаток набагато частіше називають Олександрами, ніж Олександринами.

Що змушує мам та тат обирати це ім'я для своєї дочки? Батьки хочуть, щоб вона виросла незалежною, впевненою у собі, сильною жінкою.

Зменшувально-пестливі варіанти

Як можуть звертатися друзі та родичі до Олександрини? Скорочене ім'я можна вибрати з багатьох варіантів. Саша, Саня, Сандра, Сандра, Сашуля, Сашуня, Санюта – лише деякі з них.

Астрологія

Яка ще інформація стане в нагоді володаркам імені?

 • Планета-покровитель – Марс.
 • Знак Зодіаку – Овен.
 • Тотемна тварина – собака.
 • Сприятлива пора року – весна.
 • Сприятливий колір – сріблясто-сірий.
 • Дерево-талісман – кипарис.
 • Рослина-талісман – гортензія.

Дитина

Яке значення імені Олександрина для дівчинки? До чого варто приготуватись батькам, які так називають свою дочку? Своєвільна, примхлива, уперта – така маленька Олександрина. Малятко воліє усамітнення, вона неохоче бере участь у галасливих іграх своїх ровесників.

Значення імені Олександрина: походження, характер, доля

Тим, хто її погано знає, дівчинка може здатися замкнутою, малотовариською. Насправді вона так поводиться лише з людьми, яких вважає чужими. Олександрина – довірлива дитина, яку легко обдурити. Однак якщо володарка імені розчаровується в людині, йому вже не вдасться повернути втрачену прихильність. Олександрина чесна з людьми, які її оточують. Від них вона чекає того самого.

Батькам не варто розраховувати на те, що дочка охоче візьме на себе частину роботи по дому. Малятко байдуже до чистоти, навряд чи добровільно займатиметься витиранням пилу і миттям підлог.

Підліток

Яке значення імені Олександрина для дівчинки, яка входить у підлітковий вік? З кожним роком вона стає все більш привітною, відкритою, люди починають тягтися до неї. Тоді ж у володарки імені покращуються стосунки з батьками, вона починає прислухатися до їхніх порад.

Аж до випускного класу Олександрина навчається без особливого ентузіазму, приділяє увагу лише своїм улюбленим предметам. Перед вступом до університету володарка імені намагається підтягнути свій рівень знань. Як правило, ще у старших класах дівчинка визначається із вибором професії.

Жінка

Якою стає володарка імені Олександрина у дорослому віці? Чарівна, елегантна, загадкова – так можна описати цю жінку. Вона докладає всіх зусиль у тому, щоб змінити впливом геть свій характер «чоловічого» імені.

Значення імені Олександрина: походження, характер, доля

Бійцівські якості Олександрини залишаються незмінними. Вона така ж сильна, вольова, наполеглива. Проте жінка вчиться згладжувати гострі кути, уникає конфліктів. У дитинстві володарка імені грає здебільшого з хлопчиками. Дружити з представницями своєї статі вона починає лише у дорослому віці.

Позитивні риси

Які позитивні риси має Олександрина? У цієї жінки багато переваг.

 • Енергійність, працездатність. Олександрину важко застати сидячій без діла. Цій жінці необхідно постійно чимось займатися, кудись прагнути. Працьовитість та старанність допомагають їй зробити блискучу кар'єру.
 • Щира, віддана. Олександрина – добрий друг. Вона ніколи не зрадить близької людини, допоможе їй вибратися з неприємної ситуації. Власниця імені ніколи нікого не обманює, не намагається досягти успіху в житті за допомогою хитрості, брехні.
 • Готовність до компромісу. Доросла Олександрина вже не так любить конфлікти, як у дитинстві. Вона намагається обминати гострі кути, запобігати сваркам. Назріваючий конфлікт ця жінка завжди намагається згладити.
 • Розвинена уява. Олександрина має багату фантазію, тому з нею ніколи не буває нудно.

Недоліки

Які негативні риси має Олександрина? Насамперед слід відзначити її схильність до маніпуляції. Ця жінка постійно намагається керувати оточуючими, підкоряти їх своїй волі та змушувати діяти у своїх інтересах. Часто вона досягає бажаного.

Олександрина – жінка, яка забагато бере на себе. Нерідко вона звалює непосильну ношу на плечі. Невдачі здатні надовго вибити цю даму з колії, вона переживає їх дуже важко. Чорна смуга може позбавити її впевненості у своїх силах.

Власниця імені часто дозволяє собі необдумані вчинки. Олександрина – людина дії, що далеко не завжди йде їй на користь.

Навколишні часто навіть не здогадуються про те, наскільки зла пам'ятна ця жінка. Олександрина не прощає образ, ніколи не забуває їх. Вона здатна розрахуватися зі своїми ворогами через кілька років. До оточуючих володарка імені висуває суворі вимоги. Ніщо не може змусити її пробачити зраду, зраду.

Олександрина – жінка, яка не любить підтримувати лад. Необхідність робити прибирання перетворюється на неї на даний випробування. Власниці імені шкода витрачати час на це нудне заняття.

Кар'єра

Як впливає ім'я Олександрина на кар'єру? Як правило, про вибір професії його володарка замислюється ще у старших класах. Економіст, юрист, лікар, викладач, менеджер – ця жінка здатна досягти успіху практично в будь-якій ролі.

Значення імені Олександрина: походження, характер, доля

Цілеспрямованість, завзятість, працездатність, енергійність – якості, які дозволяють Олександрині швидко просуватися кар'єрними сходами. Висока ймовірність того, що до 30 років ця жінка вже займатиме керівну посаду. Також вона може розпочати власну справу.

Секс, кохання

Секс відіграє у житті Олександрини. Ця жінка вважає за краще займатися ним, а не говорити про нього. Після бурхливої ночі вона нерідко чинить як чоловік – відвертається і засинає. Її поведінка може кривдити партнера. Не можна сказати, що Олександрина є шанувальницею одноразових зв'язків. Однак іноді вона може дозволяти собі секс без зобов'язань.

Значення імені Олександрина: походження, характер, доля

Якщо ця жінка закохується, то перетворюється на справжній вулкан пристрастей. Ініціативу вона проявляти не стане, чекатиме на неї від партнера.

Сім'я, шлюб

Як впливає значення імені Олександрина на сімейне життя його власниці? Ця жінка, як правило, створює сім'ю вже у досить зрілому віці. З неї виходить чудова супутниця життя, яка стає для свого обранця відданим другом і палкою коханкою. Також Олександрина здатна стати чудовою матір'ю, авторитетом для дітей.

Заради сім'ї володарка імені готова на все. Вона дбає про своїх домочадців, підтримує затишок у оселі.

Сумісність імен

З яким чоловіком Олександрина має всі шанси стати щасливою. Віктор, Дмитро, Мансур, Максим, Натан, Петро – хлопці, які підходять. Якомога далі цій жінці варто триматися від Олексія, Сергія, Геннадія, Олександра, Вадима, Данила, Миколи. З цими чоловіками їй точно нічого не вийде.

Доля

Як складається життя володарки імені Олександрина? Значення імені та доля жінки пов'язані нерозривними нитками. Олександрина – жінка, яка зіткана з протиріч. Через це їй може бути важко знайти своє місце у житті.

Значення імені Олександрина: походження, характер, доля

У володарки імені впертий і наполегливий характер, який дається взнаки ще в дитинстві. Нерідко ця жінка хоче, що ніяк не зможе отримати. Вона прагне якнайшвидше досягти успіху, що не може не призвести до розчарувань. Олександрина не входить до жінок, які мріють залишити роботу і зосередитися на вихованні дітей. Кар'єрні успіхи для неї такі ж важливі, як і сімейні справи.

Олександрина – сильна, вольова, сильна натура. Їй важко знайти чоловіка, який гідний її. Якщо вона виходить заміж у юності, то шлюб закінчується розлученням.

Захоплення, хобі

Чим Олександрина може займатися у вільний час? Цю даму не цікавлять типові жіночі заняття. Навряд чи вона витрачатиме свій час на в'язання, вишивання. Олександрина перевагу віддає активному відпочинку. Вона щаслива, коли з'являється можливість помандрувати.

Значення імені Олександрина: походження, характер, доля

Спортом володарка імені починає захоплюватися ще у дитинстві, не розлучається з ним і у дорослому віці. Вона може відвідувати фітнес-клуб, бігати вранці. Висока ймовірність того, що Олександрина цікавиться футболом чи хокеєм.

Здоров'я

Загалом здоров'я Олександрини можна назвати непоганим. Вона мало схильна до простудних захворювань. Серцево-судинна система – слабке місце цієї жінки, також у неї можуть виникати проблеми із суглобами.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua