Ім'я Жизель: походження та значення імені для дівчинки

Ім'я Жизель рідко можна почути в наших краях, оскільки воно має німецьке коріння. Характер дівчини з цим ім'ям сильно відрізнятиметься від такого однолітків. Якщо ви наважитеся так назвати дочку, то у вас виросте незвичайна дитина.

Ім'я Жизель: походження та значення імені для дівчинки

Що означає ім'я Жизель

Його ви не знайдете у православних святцях. Як правило, батьки-християни дають дівчинці друге ім'я під час хрещення. Відповідно до нього і відзначають іменини. У татарській мові є аналог. Він звучить як Гюзель.

Походження імені Жизель давньогерманське. Має кілька значень. Перекладається воно як “стріла” або “пронизлива серце”. Походження та значення імені Жизель говорить про те, що дівчина виросте справжньою красунею та серцеїдкою.

Ім'я Жизель: походження та значення імені для дівчинки

Як називати маленьку дівчинку, названу таким чином? Це справді непросте завдання через специфічне звучання. У імені Жизель є короткі форми:

  • Еллі.
  • Жізеллі.
  • Ель.

Маленька Еллі

У дівчинки чудовий характер. Мама і тато не натішаться слухняністю та фантазією дитини. Малятко слухняне. З нею легко та приємно проводити час. У неї навіть у думках немає не послухатися дорослих. Воно чудово знає, що таке “можна”, а що “не можна”, їй не потрібно повторювати заборону вдруге.

Жизель може грати як сама, так і збирати навколо себе безліч друзів. Її внутрішній світ настільки багатий, що вона не потребує додаткових розваг. У її руках оживають звичайні підручні засоби та перетворюються на казкових персонажів. Вона не просить у батьків купити їй дорогі іграшки.

Ім'я Жизель: походження та значення імені для дівчинки

Підростаючи дівчинка з ім'ям Жизель може будувати з того, що є під рукою, дивовижні замки і шити лялькам неймовірні вбрання. Буйну фантазію вона використовуватиме в написанні казок, малюванні неймовірних ілюстрацій. Не всім зрозумілий її складний та багатогранний світ. Можливо, вчителі намагатимуться підігнати її мислення під стереотипи, які давно існують у соціумі. Через це у Жизель у підлітковому віці можуть бути конфлікти у школі чи творчій студії.

Характер дівчини

Жизель у підлітковому віці почне любити увагу і всіляко його привертати. Є безліч епітетів, які можна застосувати, описуючи цю молоду леді:

  • приваблива,
  • артистична,
  • гарна,
  • граціозна,
  • грайлива.

Дівчина з чудовим ім'ям Жизель народжена, щоб дивувати оточуючих. Швидше за все, вона самостійно запишеться до театральної студії чи гуртка вокалу. Можливо виявить інтерес до класичних танців. Дівчинка може досягти висот у балеті чи гімнастиці. Будь-який вид спорту, в якому потрібно показати грацію, доведеться їй до вподоби.

Ім'я Жизель: походження та значення імені для дівчинки

На сцені від Жизелю неможливо відірвати око. Вона вміє працювати на тренуваннях та репетиціях. Її силам як фізичним, так і духовним заздритиму однолітки. Вона трохи наївна, як і належить справжній принцесі. Однак її широко розплющені очі, тонкий стан, грація, іскра в очах та любов до всього світу вражають у серці як стріла.

Жизель ретельно підбирає друзів, незважаючи на трохи наївний погляд на цей світ. До її оточення не просто потрапити. Для початку потрібно заслужити на її довіру. У людях ця леді навчиться розумітися досить рано. Навколо себе вона збере справжніх друзів і буде безперечним лідером. У колі близьких їй людей не буде зрадників, ошуканців та ненадійних товаришів.

Ім'я Жизель: походження та значення імені для дівчинки

Шкільне життя

Вчитися дівчинка буде так, як личить справжній леді, хоча задоволення від науки не відчуватиме. Швидше за все, вона буде відмінницею і робитиме все, що від неї чекають мама з татом. Юна Жизель просто не любить розчаровувати рідних і тому добре закінчить школу заради їхнього задоволення та похвали. Однак по-справжньому щаслива вона буде на сцені або в тому місці, де може допомогти людям впоратися з бідою або чогось навчити.

Ім'я Жизель: походження та значення імені для дівчинки

Про пунктуальність Жизель складатимуть легенди. Дівчинка також не любить тих, хто звик спізнюватися. Також вона ніколи не порушить дане нею слово. Вона не вміє дурити. Ніколи не списуватиме у сусіда по парті. Якщо не підготувалася до уроку, то чесно у цьому визнається.

Жизель у сімейному житті

Згодом з дівчинки виросте спокійна, злегка владна, красива жінка, яка знає собі ціну. Чоловікові, за якого вона вийде заміж, безперечно, пощастить. Їхній будинок буде наповнений спокоєм, затишком, справжнім коханням та щастям. Вона вміє надихати сильну стать. А при виникненні проблем вирішуватиме їх разом із чоловіком, працюючи при цьому нарівні. Жизель не буде скаржитися на долю і знайде вихід із будь-якого становища.

Професійна діяльність

Своє життя леді з ім'ям Жизель, швидше за все, зв'яже зі сценою. Дівчинка любить увагу глядачів. Почувається на сцені, як риба у воді. Якщо природа обдарує її гарними вокальними даними, вона стане затребуваною співачкою. Як говорилося вище, Жизель також має всі дані, щоб стати відмінним танцюристом або спортсменкою.

Жизель усіма силами намагатиметься, щоб її помітили. Вона прагнутиме не лише займатися улюбленою справою, а й отримувати за неї гарні гонорари. Дівчину не можна буде звинуватити у меркантильності. Зароблені гроші вона із задоволенням віддасть на благодійність або допомагатиме батькам та родичам. Вся справа в тому, що Жизель знає собі ціну і вважає, що її праця має гідно винагороджуватися.

Кар'єра педагога

Якщо з якоїсь причини чи через відсутність таланту Жизель не матиме можливості присвятити себе творчості чи спорту, то жінка може стати чудовим педагогом. У цій сфері вона сягне небувалих висот. Учні її обожнюватимуть. А все тому, що вона по-справжньому розуміється на темі, яку викладає.

Життєве кредо Жизель полягає в тому, що якщо вона починає щось витрачати сили і власний час, то робить це добре. Вона зможе захопити своїми знаннями як дітей, і дорослих.

До того ж у Жизель уроджене почуття справедливості, яке дуже чуйно вловлюють діти. Її учні намагаються щосили, щоб не підвести свою улюблену вчительку і не впасти перед нею в багнюку обличчям. Жизель досить одного докірливого погляду, щоб її учень прийшов наступного уроку блискуче підготовленим.

Висновок

Назвавши дочку Жизель, ви отримаєте можливість виховати справжню леді. Таких розумниць та красунь дуже мало на сьогоднішній день. Тільки не забувайте, що ця дитина буде будуваною і вимогливою не тільки до себе, а й до оточуючих. Батькам доведеться взятися не лише за її, а й за своє виховання, щоб бути гідним прикладом для такої чудової дочки.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua