Ім'я Анжела: значення, походження, покровитель, характер та доля

Значення імені Анжела можна назвати своєрідним кодом жінки, який впливає на її характер та долю. Завдяки цьому можна краще розуміти людину, визначити природні задатки при народженні дитини, виявити слабкості характеру та основні переваги. Саме тому батьки повинні ознайомитись зі значенням імені Анжела перед тим, як їм називати своє дитя.

Трохи етимології

Називаючи свою дочку Анжелою, батьки дають їй шанс на досить яскраве, повне романтичних пригод та пристрастей життя. Благозвучне ім'я Анжела пестить слух, викликає позитивні емоції у оточуючих навіть після першого вимови. Воно має латинське походження, визначаючи свою смислову складову. Говорячи про те, що означає ім'я Анжела, слід звернути увагу на його значення. Воно утворене від давньогрецького слова “ангелос”, яке перекладається як “належить ангелам” або “вісниця”.

В даний час це ім'я широко застосовується у таких варіантах як Анжеліка, Анджела, Ангеліна. При ідентичному значенні у деяких державах ім'я Анжела вимовляється як Анхеліка, Енджеліка, Анжелік. Зменшувально-пестливі форми звучать як Анжік, Енжл, Анжелічка, Анжелочка, Желя, Желі.

Ім'я Анжела: значення, походження, покровитель, характер та доля

Особливості характеру

Назвавши свою дівчинку красивим ім'ям Анжела, чи можна розраховувати на те, що разом з цим вона матиме ангельський характер? Багато чого в даному випадку залежатиме не тільки від спадковості, оточення, а й від деяких астрологічних факторів, наприклад знака зодіаку, пори року народження. Крім цього, у певні періоди життя значення імені Анжела може відрізнятись.

Визначальні риси характеру цих привабливих жінок полягають у самолюбстві, емоційності, готовності до самопожертви, а також схильності до чужого впливу.

До позитивних рис характеру можна віднести здатність виявляти увагу, співчувати, а також виявляти жалість. Ці жінки також ніколи не забудуть привітати своїх близьких та рідних з днем народження або ж з професійним святом. Дані натури хочуть добиватися в житті всього самостійно і використовують для цього свої багаті творчі здібності та наполегливість. Лицемірство не можна назвати рисою характеру Анжели, адже вона щира практично у всьому та скрізь.

Але цим жінкам, як і іншим людям, властиві негативні риси в характері. Насамперед, ці натури часто виглядають зовні байдужими та холодними. Їх переповнюють фантазії та мрії, які далекі від реальності, що може спричинити відсутність нормальних стосунків з оточуючими людьми, зокрема, з протилежною статтю. Анжелу часто засуджують люди за зайве самолюбство. У деяких випадках ці жінки дуже прямолінійні, тому вони можуть ненароком когось зачепити або образити. Однак мудрі люди не довго триматимуть зла на таких жінок.

Найчастіше Анжели є у сім'ї молодшим дитиною. Значення цього імені також полягає в товариськість і чарівність. На цих жінок охоче звертає увагу багато чоловіків. Однак самі вони ніколи не намагаються вирізнятися з натовпу, це робиться мимоволі. Важливо, що володарки цього імені ніколи не спекулюють своєю зовнішністю. У людях вони цінують як зовнішню привабливість, а й риси характеру. У протилежної статі ці жінки намагаються розглянути такі якості, як прагнення знань, професіоналізм, освіченість.

Ім'я Анжела: значення, походження, покровитель, характер та доля

Доля

Анжели прагнуть поставлених життєвих цілей, відкинувши всі свої непотрібні емоції та сентименти. Найчастіше на шляху до досягнення мети вони йдуть поодинці. У них немає подруг, є тільки приятельки. Чоловіків Анжели притягують, але лише деякі можуть зрозуміти неясні бажання цієї жінки. Тому, ймовірно, у них є невеликий надрив, хоча, за великим рахунком, у їхній долі немає великих катаклізмів.

Фахівці зазначають, що на характер людини впливає не лише повне ім'я Анжела, а й по батькові. Наприклад, Анатоліївна, Дмитрівна чи Станіславівна є дуже імпульсивною і недовірливою жінкою. Дівчата, які мають по батькові Ігорівна, Семенівна або Антонівна є непосидючими та енергійними особистостями. Анжела Костянтинівна чи Богданівна відрізняється важливістю щодо протилежної статі, а для Анжели Володимирівни характерна впертість.

Ім'я Анжела: значення, походження, покровитель, характер та доля

Дитинство

Що означає ім'я Анжела для дівчат? У дитячі роки значення цього імені чітко відбивається на формуванні особистості та імпульсивного характеру. Як правило, ці малюки не демонструють особливих талантів, якихось лідерських якостей, але при цьому відрізняються посидючістю та особливою увагою до оточуючих. Тому спокійні, тихі дівчинки з цим ім'ям досить швидко знаходять спільну мову не лише зі своїми однолітками, а й з дорослими.

Юнацтво

Юнацькі роки відрізняються досить різким перетворенням маленької дівчинки-паїньки на досить емоційну дівчину, яка є душею компанії. Такі дівчата відрізняються серйозними намірами зайняти позицію лідера в суспільстві.

Підлітковий бунт починає проявлятися у вигляді зухвалої поведінки, своєрідної захисної реакції, яка спостерігається під час посягання на їхню свободу. Через нерозуміння, з оточуючими можуть часто виникати конфлікти. Але в міру дорослішання такий непростий характер починає поступово трансформуватися, рухаючись у позитивному напрямку.

Ім'я Анжела: значення, походження, покровитель, характер та доля

Доросле життя

Багато хто вірить у те, що значення імені багато в чому впливає на характер та долю. Ім'я Анжела при цьому не є винятком. Однак основні риси характеру цієї особистості виявляються саме у дорослому віці. Власниці цього імені відрізняються безкорисливістю, терпимістю, чуйністю, які поєднуються з доброзичливістю та життєрадісністю. Такі люди, ніби магніт, притягують до себе нових людей, і щиро при цьому опікуються тим, хто є слабкішим за них. Ці жінки здатні не лише набувати нових знайомств, а й зберігати дружбу на тривалий час. Подруга, яка є володаркою імені Анжела, завжди здатна вислухати думку з боку близьких їй людей, але висновки вона зробить свої.

У дорослих жінок дуже сильний і вольовий характер, з якого вони можуть долати різні життєві труднощі.

Кар'єра та бізнес

Нерішучість, неорганізованість у вчинках, а також ревнощі до чужих успіхів можуть нашкодити Анжелі у професійній діяльності. Досить часто Анжелу рятує незвичайна інтуїція. Ці чуттєві та романтичні натури можуть досягти добрих результатів у письменницькій чи акторській кар'єрі. Окрім цього, успіху можна очікувати у модельному бізнесі або на журналістській ниві.

Анжели дуже люблять гроші. Вони знають, як їх можна швидко заробити. Зазвичай такі жінки характеризуються як дбайливі господині. Але зайва емоційність може виявитися і по відношенню до грошей. Одночасно Анжела здатна спустити всі свої накопичені заощадження, причому не обов'язково на саму себе.

Ім'я Анжела: значення, походження, покровитель, характер та доля

Нумерологія говорить про те, що з ім'ям Анжела співвідноситься число 8. Ті люди, які є власниками цього імені та числа, можуть добре заробляти протягом усього життя. Досить часто Анжели сягають матеріального благополуччя, коли займаються цікавою роботою. Особливо якщо зайнятість формується на основі головних захоплень жінки, оскільки ці натури повинні отримувати задоволення від своєї трудової діяльності. Правда, слід звернути увагу на те, що необхідно вміти правильно розподіляти свою роботу і не виконувати самостійно всі доручення, оскільки різні дрібниці можуть загальмувати успішність.

Ці жінки завжди йдуть вперед, здійснюючи все задумане, не шкодуючи себе, а також не лякаючись жодних перешкод на шляху. Анжели завжди розраховують лише на власний характер. Ці особи працездатні, мають гарні керівні якості, тому найкраще для них підбирати якісь адміністративні посади. Дівчата з цим ім'ям можуть повести за собою натовпи людей, а тому здатні досягти великих успіхів у політиці, бізнесі та військовій справі. Друзів вони часто обирають, керуючись лише прагматичним підходом, враховуючи матеріальний достаток та становище у суспільстві.

Шлюб та сім'я

Щоб досягти повної ідилії у сімейних відносинах, Анжелі доведеться багато трудитися. Жінки на ім'я Анжела щасливі дні у шлюбі переживатимуть лише в тому випадку, якщо їм у чоловіки потрапить дуже чуйний, готовий вислухати, а також витримати сплески емоцій своєї дружини чоловік. З грубим та черствим партнером у жінці виявлятиметься закритість.

Ім'я Анжела: значення, походження, покровитель, характер та доля

Також слід звернути увагу, що ці натури досить важко переносять невірність, а зрада з боку чоловіка може сильно підірвати як психіку, а й здоров'я жінки. Своїх дітей Анжели люблять беззастережно, а до їхнього виховання ставляться дуже відповідально. Походження імені Анжела також впливає на її поведінку у сімейному житті. Як правило, з таких жінок виходять хороші домогосподарки, але їхня домашня діяльність в більшості випадків залежить від душевних поривів.

Здоров'я

Якщо в дитячому віці батьки не приділяли багато уваги своїй дочці, зокрема, не гартували її, то дівчинка буде досить часто хворіти. І проблеми будуть пов'язані далеко не з застудою, а з іншими серйознішими захворюваннями. Щоб уникнути можливих складнощів зі здоров'ям, їй необхідно повноцінно відпочивати, регулярно займатися спортом, наприклад, плаванням, а також прогулянки на свіжому повітрі.

Захоплення та хобі

Завдяки своїй мінливості поглядів та інтересів Анжелі досить важко сконцентруватися на якомусь одному захопленні. Справжнім хобі цих жінок можна назвати їхню професію. Але це буде тільки в тому випадку, якщо вони правильно виберуть її для себе. Своєрідним захопленням можна назвати домашній клопіт. Вони вміють створювати в ньому комфорт, люблять завжди приймати гостей, а також не лінуються готувати та фантастично прикрашати вишукані страви.

Секс та кохання

Щодо любовних стосунків, то в чоловікові Анжелу найбільше залучають не зовнішні дані, а інтелект, щирість та освіченість. Ці натури дуже гостро відчувають фальш і обман, а прямолінійність не дозволяє таким жінкам продовжувати стосунки, якщо вони запідозрять двозначність.

Ім'я Анжела: значення, походження, покровитель, характер та доля

У сексі Анжели дуже пристрасні, такі ж, як у житті. Ці натури надзвичайно ревниві, не поділяють поняття інтим та любов – для них це єдине ціле. Анжелу можна також назвати дуже винахідливою натурою, вона легко бере до рук ініціативу. Якщо Анжелі потрапить такий чоловік, який зможе її відчути, вона стане просто справжньою знахідкою для нього в ліжку.

Таємниця імені Анжела

Даним ім'ям рекомендується називати тих дівчаток, які були народжені під знаком Лева. Планетою-покровителем імені Анжела є Венера. Їхні головні кольори – фіолетовий і синій.

Сприятливим деревом для Анжел називають осину, а заповітною рослиною – альпійську троянду.

Тварин-покровителем вважається електричний вугор і електричний скат. Цифра вісім визначає щасливу кількість імені Анжела.

Жінкам, які є власницями цього імені, рекомендується постійно носити з собою такі камені-талісмани, як бірюза або блакит.

Насамкінець варто відзначити, що вибір імені може значно вплинути на характер і долю людини. Тому батьки повинні звернути увагу на значення імені Анжела, якщо раптом вони вирішили назвати свою доньку.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua