Ім'я Аліса: значення імені, доля та характер, походження

Ім'я Аліса є дуже красивим і досить рідкісним. Воно особливо стало популярним завдяки всім відомій казці Льюїса Керролла. Варто розповісти про ім'я Аліса, про його значення та долю, яку воно наказує своїй власниці.

Походження імені

З цього слід розпочати. Вважається, що жіноче ім'я Аліса має давньонімецьке походження. Воно пішло від слова adel, яке перекладається, як благородний. Але багато філологів стверджують, що в імені інше коріння. А саме, латинське слово «alis», що має поетичний та гарний переклад – «крила».

Також є думка, що Аліса є скороченим варіантом імені Елізабет, яке, у свою чергу, означає «шанує Бога».

Існує третя версія. Начебто це варіація англійського імені Еліс, дослівне значення якого – «шляхетне походження». І, якщо вже на те пішло, варто зазначити, що в оригіналі воно звучало як «Aalis», і мало спільне коріння зі звучним ім'ям Аделаїда.

Є ще одна цікава гіпотеза. Відповідно до неї, Аліса має грецьке походження, будучи версією імені Калліста.

Поширена вона широко. Тому не можна зі стовідсотковою впевненістю заявити, якою є національність імені Аліса, чиє воно конкретно. Так як зустрічається в Англії, Грузії, Іспанії, Латвії, Італії, Литві, Німеччині, Фінляндії, Франції, Чехії, Польщі та інших країнах у різних варіаціях.

Ім'я Аліса: значення імені, доля та характер, походження

Загальна характеристика

Тепер можна розповісти про значення імені Аліса та долю. Ім'я це носило багато історичних особистостей, так що царські замашки в характері її володарки простежуватимуться тією чи іншою мірою обов'язково.

Більше того, вона з ранніх років прагнутиме перебувати в центрі уваги. Втім, їй це вдасться. Адже цій особі властива яскрава індивідуальність, почуття власної гідності та природна витонченість.

Здається, що вона безтурботний, легкий характер. Але це лише видимість. Їй властива вражаюча наполегливість і завидна сила волі, що допомагає досягти багато чого в житті. Також Аліса є дуже важливою, навіть дещо впертою особливою. Вона рішуча, ніколи не шкодує про свої вчинки та слова.

Взагалі, слід зазначити, що вона має чоловічий склад характеру. Її «стрижень» настільки міцний, наскільки високий інтелект.

Дитинство малюка

Слід поговорити про те, що означає ім'я Аліса для дівчинки. У дитинстві вона дуже поступлива і приваблива. Її всі люблять, і вона дружелюбна з кожним. Але найбільш міцні її стосунки з батьком, на якого вона і більше схожа на зовні.

Дружити маленька Аліса теж воліє з хлопчиками. Але, незважаючи на це, вона легко знаходить спільну мову з будь-ким. Їй навіть не доводиться нічого робити – компанейская енергійна Аліса сама притягує себе людей.

Але є в неї недоліки. Аліса трохи лінива, по дому допомагає неохоче, а ще не бажає додатково займатися спортом чи брати участь в олімпіадах. Вона не відмінниця, і справи виконує з відчуттям тягаря. Натомість творчість та мистецтво їй цікаві. Так само, як і експерименти зі своєю зовнішністю.

У підлітковому віці її якості посилюються. Чим Аліса старша, тим сильніше вона прагне уваги, і тим більше у неї з'являється друзів.

Ім'я Аліса: значення імені, доля та характер, походження

Дорослість та юність

Розглядаючи значення імені Аліса для дитини, треба відзначити, що хоч увагу їй і подобається, але ось пильного контролю чи тиску вона не терпітиме. Змусити її стати на табуретку, щоб розповісти віршик, або записатися в секцію гімнастики у батьків не вийде.

Не треба намагатись на неї тиснути. Аліса болісно це сприймає. Якщо вона бачить, що людина на неї тисне, то відразу починає думати, що та її не поважає.

А ось сама вона здатна легко придушувати подружок чи однокласниць, що мають мало стійку психіку. Якщо це їй цікаво, звісно. Вона не двоособлива, не підла, не лицемірна – просто завжди пам'ятає про свою вигоду, а тому й людей іноді вміло використовує в особистих цілях.

Доповнити характеристику імені дитини Аліса варто тим, що ця дівчинка дуже обов'язкова. Не всім підліткам це властиво. Але вона доводить до кінця навіть найскладнішу справу. А тому у оточуючих, особливо у дорослих та педагогів, викликає захоплення та симпатію. У майбутньому її теж поважатимуть за цю якість. Тому що Аліса – людина справи.

Ім'я Аліса: значення імені, доля та характер, походження

Емоційність та характер

Незважаючи на розвинену комунікабельність та товариськість, Аліса є потайною особою. Вона не хоче виставляти свої емоції та почуття напоказ, завжди тримає їх під контролем. І в неї це виходить! Адже Аліса має завидний спокій, завдяки якому гідно виходить навіть із самої неоднозначної, делікатної ситуації.

Навколишнім може здаватися, що ця дівчина таїть у собі певну загадку. Так насправді є. У цьому – значення імені Аліса, характер та доля. Грані своєї особи вона ніколи не відкриє першому зустрічному. Та й у близьких людей виявити їх вийде не відразу, оскільки поводиться ця дівчина стримано.

Характер у неї досить суперечливий і складний. Вона буває вкрай принциповою і впертою, проте судження її здебільшого справедливі. Якщо вона ухвалила рішення, то шкодувати про нього не буде.

Цікаво, що її моральні принципи є дуже нестійкими. Вони змінюються залежно від цього, що їй на той чи інший момент вигідно. Але дві речі залишаються незмінними завжди. По-перше, вона дуже гидлива, а по-друге, завжди прагне жити повним життям та реалізовувати свій потенціал.

Ім'я Аліса: значення імені, доля та характер, походження

Сексуальність – це важливо

Продовжуючи вивчати значення імені Аліса та долю імені, треба поговорити і про стосунки. Це дуже важлива тема.

Власниці цього імені відносяться до тих жінок, які допомагають чоловікам розкрити їх можливості без найменшого обмеження їхнього самолюбства. Аліса – дівчина, яка вміє надихати, надавати впевненості та сил, окрилювати, створювати відчуття психологічного комфорту.

Її сексуальність виражена дуже. Тож і партнер Алісі потрібен сильний, темпераментний – той, хто задовольнить її фізично. Ця дівчина вважає секс невід'ємною, найважливішою складовою стосунків. Більше того, їй не складно розірвати їх, якщо вона не відчуватиме повного чуттєвого задоволення. Алісі дійсно важливо мати повну яскравих емоцій та різноманітності інтимне життя.

Ім'я Аліса: значення імені, доля та характер, походження

Відносини з чоловіками

Продовжуючи вивчати значення імені Аліса та характер його володарки, треба зазначити, що ця дівчина дуже влюблива, але хитра, тож голови не втрачає.

Якщо вона і виходить заміж, то за заможного чоловіка, здатного їй забезпечити безтурботне, комфортне життя. Більше того, він має бути ще красивим та доглянутим, без фізичних недоліків. Тому що Аліса цінує все чудове. Чоловіча краса – не виняток.

Ось тільки сімейне щастя їй не дається. Вона підсвідомо вибирає собі в чоловіки людину з таким самим непростим, як у неї, характером.

До лідерства в сім'ї Аліса прагнути не стане. Але на рівних постарається. Однак вірність зберігатиме лише за умови справжньої, щирої закоханості. Втім, Аліса ніколи не зв'яже своє життя з людиною, яка її чимось не влаштує.

Сумісність із іменами

Згідно з характеристикою імені Аліса, його володарці може підійти один із наступних чоловіків:

  • Єгор. Тут виникає кохання з першого погляду. Як Аліса, так і Єгор при зустрічі розуміють – кожен із них зустрів свою долю. Його приваблює її енергія та сексуальність. А її захоплює розуміння та чуттєвість цього хлопця.
  • Гліб. Хлопець, що носить це ім'я, є такою ж яскравою натурою та сильною особистістю, як і сама Аліса. У них складуться чудові стосунки. Можлива навіть міцна сім'я, якщо обидва пом'якшать заради загального побуту свої незалежні вдачі.
  • Ігор. Це – чоловік-лідер. Той, кому можна довірити своє життя. Саме такий і потрібний Алісі. А заради його ніжних почуттів вона навіть готова на компроміси.
  • Кирило. Цьому авторитетній молодій людині подобається добродушна Аліса, яка, як і він, любить пригоди та зміни. А її захоплює його самовпевненість та здатність досягати високих цілей.
  • Яків. З цією людиною на Алісу чекає багатогранний, насичений емоціями союз, якому ніколи не буде знайома одноманітність. До того ж, у них спільні почуття, помисли та прагнення, що є важливим.

Найменш ймовірно створення міцних стосунків із чоловіками, у яких такі імена як Олександр, Тарас, Андрій, Семен, Аристарх, Самсон, Борис, Савелій, Броніслав, Назар, Всеволод, Денис та В'ячеслав.

Ім'я Аліса: значення імені, доля та характер, походження

Трудова діяльність

Цю тему також не можна залишити без уваги, розповідаючи про ім'я Аліса, значення імені та долю його власниці.

Взагалі така дівчина здатна зробити вражаючу кар'єру в будь-якій професії, яка вважається чоловічою. Якщо говорити про те, що їй ближче, то це спеціальності архітектора, філолога, художника, мистецтвознавця, диктора, модельєра, психолога, актриси та викладача.

У колективі вона не вирізняється. Ця дівчина просто спокійно робить свою справу, тримаючись у тіні. Але, хоч Аліса і «нейтралітет» серед колег, за успіхи товаришів по службі вона радіє щиро. Адже заздрість їй не властива.

Не можна не відзначити, що при всьому тому вона чудово готує, добре організує побут, а також вміє постати перед гостями привітною та доброзичливою господинею.

Бізнес леді

Чи може Аліса зайнятися підприємництвом? Так, кар'єрні устремління їй не чужі. Розповідаючи про характеристику імені Аліса, не можна не згадати, що ця дівчина дуже шанує та цінує гроші. Вона прагне матеріальної незалежності, а один із найбільш дієвих способів її досягти – організувати свою власну справу.

Стиль керівництва у неї чоловічий. Тож і начальник з Аліси виходить вимогливий та суворий. У бізнесі вона досягне успіху, завдяки властивій їй розважливості, прагматичності, вмінню ладити з людьми та підприємницькій хватці. До того ж, у неї чіпкий розум. А ще Аліса вміє швидко та грамотно оцінювати обстановку та приймати правильні рішення.

Підприємництво – справді її стихія. Чим Алісі не варто займатися, то це одноманітною, рутинною роботою. Тому що вона не дасть їй можливості реалізувати свій вражаючий потенціал.

Ім'я Аліса: значення імені, доля та характер, походження

Здоров'я краще берегти

Вище було багато сказано про значення імені Аліса та її долі. Про здоров'я також варто згадати. Взагалі, у цієї дівчини дуже міцна імунна система. Її рідко щось турбує, а тому і до здоров'я Аліса ставиться недбало. Звичайно ж, надалі все відбивається на стані організму.

Тому Алісу нерідко турбує безсоння, перевтома та нервові зриви. Також у власниць цього імені часто трапляються проблеми гінекологічного характеру.

Але, якщо Аліса дбайливо ставиться до свого здоров'я, то й активність у неї вдасться зберегти до глибокої старості. Багато власниць цього імені, будучи в похилому віці, дивують оточуючих своїм ясним розумом та енергією.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua