Ім'я Булат: походження, значення, сумісність, характер та доля

Ім'я Булат означає «сталевий». Носять його, як правило, люди горді, вольові та безстрашні. Колись так називали казкових богатирів. Ім'я приписувалося здатність надавати людині сили. Мабуть, найвідоміший у нашій країні його власник – поет Булат Окуджава.

Історія

Що можна сказати про національність імені Булата? Історики вважають, що в нього перське коріння. Згідно з цією версією, воно утворилося від слова “фулад”, яке означає сталевий. Це ім'я носять багато герої перського епосу. Також його давали воїнам, сподіваючись на те, що воно надасть їм сил.

Ім'я Булат: походження, значення, сумісність, характер та доля

Не варто виключати тюркське походження імені Булат. Воно могло утворитися від слова «болот», що перекладається як «сталь». Спочатку ім'я було загальним. Його давали сильним, мужнім та витривалим чоловікам.

У наші дні таким іменем часто називають казахських хлопчиків.

Дитина

Значення імені Булат – “сталь” або “сталевий”. Вже у дитинстві власник починає його виправдовувати. Хлопчик серйозний не за роками. Він уникає компанії однолітків, із якими йому відверто нудно. Ця дитина любить проводити час з дорослими, наслідує їх у всьому. Булат відповідальний, його важко побачити без діла.

Ім'я Булат: походження, значення, сумісність, характер та доля

Хлопчику не завжди вдається зрозуміти, коли йому подають добрий приклад, а коли поганий. Допомогти йому розібратися у цьому мають батьки. Мама і тато не повинні забувати про те, що маленький Булат як губка вбирає все, що довкола нього відбувається.

Підліток під назвою Булат

У міру дорослішання власник імені змінюється. У підлітковому віці Булат вже здається іншою людиною. Він працьовитий, цілеспрямований, не пасує перед труднощами. Сперечатись із ним немає сенсу, оскільки він поступиться у разі. Хлопець може зрозуміти, що неправий, але це не змусить його відмовитись від своєї позиції.

Булат наділений яскравою уявою, вміє та любить мріяти. Відповідальність та старанність допомагають йому у навчанні. У викладачів немає претензій до хлопця, проте з однолітками у нього стосунки можуть не клеїтися, оскільки вони вважають його підлим.

Чоловік

Чоловік на ім'я Булат – людина самовпевнена, хоробрий, вольовий і стриманий. Він цінує свою свободу, з повагою ставиться до незалежності інших людей. Булат вміє слухати, вірний у дружбі. Він майже завжди отримує те, чого прагне.

Ім'я Булат: походження, значення, сумісність, характер та доля

Дипломатія – мистецтво, яким Булат не володіє. Цей чоловік непримиренний, непоступливий. Такий характер не може не створювати свого власника проблеми. Для Булата немає жодних обмежень. Часто він дозволяє собі знехтувати нормами моралі. Зміни (хороші та погані) він не вітає, консервативний від природи.

Велику помилку робить людина, яка береться критикувати Булата, вказувати на його недоліки. Реакція може виявитися вкрай агресивною.

Пори року

«Весняний» Булат доброзичливий і промовистий, легко знаходить друзів, ніколи не залишається на самоті. Працьовитість та наполегливість – риси, що сприяють досягненню успіху.

Ім'я Булат: походження, значення, сумісність, характер та доля

«Літній» Булат ніколи не кидає свої витівки на півдорозі. Взявшись за справу, він доводить його до кінця за всяку ціну. Цей чоловік любить допомагати іншим, але чекає турботи та уваги у відповідь. Він спокійний, терплячий, врівноважений. Не можна також не відзначити його оптимізм та почуття гумору.

Осінній Булат – природжений лідер. Він твердий і непохитний, не поступається суперечками, може стати душею будь-якої компанії. Цій людині нелегко влаштувати особисте життя, натомість успіх у кар'єрі їй гарантовано.

«Зимовий» Булат – людина двоособлива, корислива, схильна до зради. Він легко йде на контакт, справляє враження добряка і веселуна. Насправді ж він здатний на заздрість, мстивий. Людям цей чоловік не довіряє, з усім справляється сам. У спілкуванні з ним потрібно пам'ятати про обережність.

Доля

Цікавою є і доля хлопця на ім'я Булат. Значення імені, звісно ж, впливає неї. Чоловік живе сьогоденням, рідко будує плани на майбутнє. Він серйозний і відповідальний, проте до життя ставиться, скоріше, з гумором.

Кар'єра важлива для Булата, проте йому не завжди вдається досягти багато чого у професійній сфері. Цей хлопець захоплюється своїми швидкоплинними успіхами, і це може змусити забути про головну мету. На якомусь етапі йому може здатися, що він уже досяг своєї стелі. Це змусить Булата відмовитись від подальшого руху вперед.

Кохання, сім'я

Хлопець, що носить це ім'я, є шанувальником бурхливих і швидкоплинних романів. Цей чоловік – своєрідний Дон Жуан. Він любить завойовувати дівочі серця і відразу розбивати їх вщент. Це заняття дає йому моральне задоволення. Жінок Булат приваблює своєю самовпевненістю, невимушеною поведінкою.

Ім'я Булат: походження, значення, сумісність, характер та доля

При виборі супутниці цей хлопець орієнтується насамперед на зовнішність. У ліжку він демонструє максимум пристрасті та сили.

Є шанс, що цей чоловік стане розсудливим, коли зустріне кохання всього життя, одружиться. Проте ймовірніше, що він змінить кілька дружин. Навіть якщо йому одного разу захочеться стати зразковим чоловіком і батьком, велелюбна натура стане перешкодою на шляху до цієї мети.

Булат вважає своїм обов'язком піклуватися про фінансове благополуччя своїх домочадців. Однак робота по дому повністю лягає на плечі подружжя. Дітьми цей чоловік мало займається. Вони стають йому цікавими лише тоді, коли підростають. Чим пізніше одружується цей чоловік, тим більше у нього шансів створити міцну родину.

Сумісність

Булата чекає на щастя у шлюбі з Тетяною, Анжелікою, Каріною, Риммою, Емілією, Діною, Розою, Сусанною, Лолітою. Він пошкодує, що почав зустрічатися з Лаймою, Таїсією, Віолеттою, Жанною, Руфіною, Євою.

Дружба, спілкування

Булат – людина, яка завжди оточена друзями, приятелями. Позитивне ставлення до життя, впевненість у собі, щедрість – якості, які всім подобаються. Булату подобається привертати до себе увагу модним одягом та ексцентричними вчинками.

Чоловік швидше розповість другу пару свіжих анекдотів, ніж поділиться тим, що в нього на душі. Зайва балакучість над його характері.

Професія, бізнес

Спорт – сфера, в якій може досягти успіху хлопець на ім'я Булат. Він досягне прекрасних результатів у хокеї, футболі, боксі. У цих видах спорту стане в нагоді його вміння наполягти на своєму, завзятість, витримка.

Ім'я Булат: походження, значення, сумісність, характер та доля

Булата може залучити творчу діяльність. Своє життя цей хлопець може пов'язати із музикою, стати композитором чи співаком. Також він здатний досягти успіху в кіноіндустрії, на театральній сцені.

Бізнесменом Булату ставати не варто. Головною перешкодою стане його нелюбов до планування. Чоловік не заглядає у майбутнє, живе сьогоденням. Для підприємця така стратегія є неприпустимою. Однак обіймати керівну посаду Булат цілком може.

Захоплення

У захопленнях Булата чітко простежується потяг до прекрасного. Він – творча натура, наділений багатою уявою. Булат може займатися музикою, живописом. Йому потрібно лише пробудити свою романтичну сторону.

Ім'я Булат: походження, значення, сумісність, характер та доля

Тяга до подорожей, спорту також може бути у Булата. Пасивному відпочинку він завжди віддасть перевагу огляду визначних пам'яток, екстремальні розваги.

Здоров'я

Що означає ім'я Булат, якщо казати про здоров'я чоловіка? Дбати про себе цей хлопець має навчитися ще у дитинстві. Важливо, щоб роботу він чергував із відпочинком, не дозволяв собі перевтомлюватись. В іншому випадку Булату загрожують хронічні головні болі.

Інші його слабкі місця – серце та судини. Вони також потребують уваги.

Таємниця, астрологія

Егоїстичність Булата – однозначно його головний секрет. Ця людина завжди думає насамперед про себе, дотримується власних інтересів і нехтує чужими. Булат здатний на красиві жести, але вони не свідчать про його схильність до альтруїзму. Це, скоріше, гра на публіку, викликана бажанням справити враження.

  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • Щасливий день – середа.
  • Заповітна рослина – чебрець.
  • Тотемна тварина – саламандра.
  • Сприятливий колір – білий.
  • Дерево-талісман – дуб.
  • Камінь-талісман – алмаз.
  • Знак Зодіаку – Стрілець.
  • Ідеальна пора року – зима.
  • Щаслива кількість – трійка.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua