Ім'я Гаррі: значення, походження, характер та доля

Ім'я Гаррі досить рідкісне для України. Найбільшого поширення воно набуло в англомовних країнах. Хоча багатьом російським батькам, у яких з'явилися на світ хлопчики, варто було б придивитися до цього імені, адже воно просто просякнуте духом мужності і героїзму.

Ім'я Гаррі: походження та значення

Це чоловіче англійське ім'я, що походить від старого французького імені Генрі, яке в сучасному світі набуло форми Генріх. Дослівно ім'я перекладається як «багатий правитель».

Повним іменем Гаррі раніше було прийнято вважати імена Генріх або Гарольд. Гаррі стало самостійним ім'ям.

У багатьох країнах це ім'я може бути по-різному: Харрі, Енрі, Херрі, Аррі.

Також походження імені Гаррі пов'язане з жіночим ім'ям Гаррієт або Генрієтта. Це була зменшувальна форма цих імен.

Астрологічна та езотерична характеристика:

  • Знак зодіаку – Скорпіон.
  • Планета управитель – Юпітер.
  • Камінь-талісман – сапфір.
  • Рослина – спаржа.
  • Тварина – собака.
  • Відповідний колір – блакитний.
  • Метал – мідь.
  • Вдалий день – вівторок.

У православних святцях немає. Католицькі іменини відзначає 13 липня.

Ім'я Гаррі: значення, походження, характер та доля

Дитинство

Гаррі тямущий і непосидючий дитина. Він веселий, міцний здоров'ям і дуже цікавий. Особливих турбот своїм батькам хлопчик не завдає. Він не конфліктує з однолітками та не претендує на роль лідера.

Більший час Гаррі занурений у себе. З натовпу однолітків його виділяє задумливий і дещо відчужений погляд. Хлопчик не любить перебувати в центрі уваги, і в суспільстві тримається відокремлено.

З юного віку хлопчик знає — все обіцяне має бути виконане, тож намагається, щоб його слова не розходилися зі справою.

Гаррі має різні таланти. Він грає у шахи, добре малює та любить конструювання.

Шкільну програму він вважає простою, але стомлюючою для себе. Гаррі із задоволенням читає та вирішує складні математичні завдання.

Хлопець простий у спілкуванні, спритний і витривалий. У певних обставинах Гаррі здатний на нелогічні та несподівані вчинки, що не властиве його натурі.

Ім'я Гаррі: значення, походження, характер та доля

Ім'я Гаррі: характер та доля

Гаррі – чоловік з вольовим характером, здібностями до математики, іноземних мов та відмінним почуттям гумору. Він має незалежність і честолюбство.

Це неординарна та яскрава особистість зі своєрідним сприйняттям миру та поведінкою у суспільстві. Відмінною рисою носія цього імені є гармонійна взаємодія розуму та інтуїції.

Чоловік Гаррі чітко знає, що йому потрібно. Він має багато друзів, але по-справжньому близький лише з друзями дитинства. Гаррі приваблює товаришів особливим мисленням та цікавими пропозиціями.

Він послідовний, впевнений у собі та дуже комунікативний. Гаррі нікому не дозволить маніпулювати собою і терпіти не може улесливих промов.

Незважаючи на безліч позитивних якостей, його важко зрозуміти. Чоловік може переходити з крайнощів у крайність і впадати в нервозність.

За всієї своєї чуйності та порядності, він ставиться з презирством до лінивих людей. Він ненавидить бідних та жебраків і ніколи їм не співчуває. Свою зарозумілість він приховує від суспільства, і лише найближчі знають про цю рису його характеру.

Ім'я Гаррі: значення, походження, характер та доля

Гаррі, який народився взимку, чекає на більш успішне майбутнє, ніж інших власників цього імені. Зимові Гаррі талановитіші і зможуть досягти великих кар'єрних висот.

Народжений навесні — витривалий і цілеспрямований, але впертий, що заважатиме йому в житті.

«Літній» Гаррі володіє доброю вдачею, але часто схильний до поганих звичок.

Гаррі, що народився восени, спокійний і мовчазний. Він любить тихе, розмірене життя. У його любовних стосунках головну роль завжди посідає жінка. Якщо йому доводиться розлучитися з дружиною, то більше він ніколи не одружується, залишаючись самотнім до кінця своїх днів.

Ім'я Гаррі: значення, походження, характер та доля

Хобі та професія

Гаррі з дитинства займається спортом. Завдяки своїй цілеспрямованості та твердості характеру йому виходить добитися великих успіхів у цій сфері.

Цей чоловік дуже любить автомобілі. Багато часу проводить у гаражі, займаючись тюнінгом та стайлінгом своєї машини.

Інтелектуальні захоплення Гаррі зазвичай стають його професійною сферою діяльності. За будь-яку роботу він береться з великою відповідальністю, і хоч би якою складною вона була, терпляче доводить її до кінця.

Досягнення кар'єрних висот не є для нього метою. Головне для Гаррі — здобуття досвіду та знань. Він постійно відкриває щось нове. Чоловік самовпевнений у собі і не прислухається до чужої думки. Така поведінка Гаррі до душі не всім колегам, і деякі вважають його зарозумілим лицеміром. Але насправді це не так. Просто чоловік хоче брати усі рішення на себе.

Найбільшого успіху володар імені Гаррі досягне у професіях: літератор, математик, науковий співробітник. Найкраще місце роботи для чоловіка – це дослідні лабораторії, вищі навчальні заклади.

З успіхом Гаррі може зайнятися і власним бізнесом.

Ім'я Гаррі: значення, походження, характер та доля

Кохання та секс

Чоловік на ім'я Гаррі схильний ідеалізувати жінку та любовні стосунки з нею. Якщо дівчина зацікавить його по-справжньому, то він піде на будь-які жертви та подвиги, щоб завоювати її прихильність.

Він обсипатиме свою обраницю компліментами та дорогими подарунками. Але слід пам'ятати про його маніакальні ревнощі. Він постійно підозрюватиме свою кохану в невірності та влаштовуватиме їй різні перевірки.

Гаррі має підвищену сексуальність. У молодості воліє нетривалі романи. Одружується вже у зрілому віці. При виборі дружини його більше цікавлять її особисті якості, ніж зовнішність.

Шлюб та сім'я

У шлюбі значення імені Гаррі наділило чоловіка великим терпінням. Його подружні стосунки складаються вдало, переважно завдяки тому, що він ніколи не намагається перевиховувати дружину і не пред'являє їй своїх претензій.

Він переконаний, що жінку не можна перевиховати. Її можна лише переконати, умовити чи задобрити. У подружжя він вибирає активну, енергійну жінку, якій із задоволенням поступиться кермом правління. Таким чином, Гаррі отримує свободу для творчості та захоплень.

Завдяки тому, що Гаррі вміє добре заробляти, його сім'я ніколи не потребує грошей. Він невибагливий у їжі і може запросто замінити дружину на кухні та приготувати обід самостійно.

Ім'я Гаррі: значення, походження, характер та доля

Чоловік на ім'я Гаррі чудовий батько. Він виховує своїх дітей на власному прикладі і ніколи не читає їм моралі.

Гаррі дуже гостинний господар. Він любить галасливі застілля, і найчастіше, сам є їх організатором.

Сумісність

Найкраща сумісність у Гаррі у коханні та шлюбі з жінками на ім'я: Анжела, Злата, Лариса, Лідія, Віолетта, Роза.

Погана сумісність у Гаррі з жінками на ім'я: Ізабелла, Світлана, Юлія, Тетяна, Єва.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua