Значення імені Ісаак: походження, характер та доля

На світі існує стільки імен, що й не перелічиш! Багато з них однаково звучать усіма мовами, інші спотворюються і стають практично невпізнанними. У цій статті ми розглянемо характеристику імені Ісаак. Адже зараз батьки рідко називають малюків таким чином. З чим це пов'язано? Можливо, ім'я незаслужено забуте? Якщо так, кому воно підходить і яким характером та долею наділяє свого носія? Про все це ми докладно розповімо у цьому матеріалі.

Походження

Дуже часто про тлумачення того чи іншого імені можна здогадатися самостійно, не використовуючи спеціалізовану літературу чи інтернет-довідники. Наприклад, про те, що Вікторія означає “перемога”, відомо навіть дітям. Так само легко розшифровується і ім'я Ангеліна, яке перекладається як ангел. Але з ім'ям, що вивчається, справа не так просто. А все тому, що воно має єврейське коріння. Походить від імені Іцхак. Звичайним людям воно може бути незрозумілим, зате віруючі зустрічають його з Біблії. Тому знають, що ім'я буквально трактується як «той, хто сміятиметься». Саме тому фахівці, які вивчають, яке ім'я Ісаак вплине на людське життя, не втомлюються повторювати, що доля дитини, яка називається, так буде сповнена щастям і Божою благодаттю. Йому скрізь супроводжуватиме успіх і життя складеться дуже благополучно. Але лише в тому випадку, якщо носій досліджуваного імені не буде робити погані вчинки. В іншому випадку доля його може скластися трагічно.

Значення імені Ісаак: походження, характер та доля

Значення

Церковна форма єврейського імені, переклад якого з івриту ми вивчили вище, звучить як Ісакій. Можливо, багато читачів зараз згадають найбільший Ісаакіївський собор, розташований у Санкт-Петербурзі? Адже він був названий на честь носія імені, що вивчається — Ісаакія Далматського. Його дуже поважали та шанували петербуржці. Навіть сам Петро Великий називав його своїм покровителем. А пізніше колишнього ігумена Далматської обителі визнали покровителем всього Петербурга.

Тоді вимова єврейського імені Ісаак дещо спотворилася. І зараз ми більше знаємо цю версію. Згідно з нею, ім'я, що вивчається, слід тлумачити як «Радість Господня». Це також показує позитивний вплив імені на людське життя. Адже дитина, названа Ісааком, все життя перебуватиме під пильним контролем Бога. Тому йому не загрожуватимуть невдачі та різні тяготи. Однак служителі церкви переконані, що людям, які не дотримуються Божих заповідей, як і переконаним атеїстам, вибирати це ім'я для дитини вкрай не рекомендується. Тому що вищі сили можуть сприйняти таку дію як глузування. Тоді носія все життя переслідуватимуть суцільні невдачі.

Важливі особливості імені

Значення імені Ісаак: походження, характер та доля

Мамам і татам, які назвали своє чадо ім'ям, що вивчається, варто знати, що онікс є для нього каменем-талісманом. З цієї причини слід подарувати дитині прикраси з нею. Це дозволить захистити його від поганого ока, псування та заздрощів недругів. Також непогано повіситиме в кімнаті маленького Ісаака зображення лотоса. Воно допоможе не думати про погане, бути більш спокійним, терплячим та справедливим. А якщо людина з ім'ям Ісаак заведе собі сірого перського кота, його життя буде сповнене щастя та радості. Адже це не лише надійний захисник, а й талісман.

Також варто відзначити, що носію імені, що вивчається, опікується планета Марс. З цієї причини він буде людиною цілеспрямованою, яка рухається тільки вперед. Крім того, ця планета робить людей благороднішими, оптимістичнішими, але разом з тим трохи грубими та різкими. Вона дарує впевненість у своїх силах та забезпечує везіння навіть у найризикованіших починаннях та підприємствах.

Друга форма імені

У Європі ім'я Ісаак вважається застарілим та немодним. Батьки найчастіше називають свого малюка Айзеком, що є похідним від Ісаака. Тому коротка форма імені може бути Іся чи Азі. Залежно від вибраної версії. Однак дата іменин в обох збігається і відзначається двічі на рік: 27 січня та 12 червня. По-батькові, яке дорослий носій імені передасть своїм дітям, буде таким: Ісаакович/Ісакович/Айзекович для хлопчика та Ісаковна/Ісаківна/Айзеківна для дівчинки.

Значення імені Ісаак: походження, характер та доля

Негативні риси характеру

Фахівці проводять багато досліджень, щоб вивести домінуючі особливості характеру, які характеризують людей з ім'ям Ісаак. Про них слід знати батькам, які страждають питанням про те, як назвати малюка. Традиційно негативними вважаються такі:

 • розсіяність;
 • безладне ставлення до свого зовнішнього вигляду;
 • егоїстичність;
 • якась загальмованість та повільність рухів;
 • надмірна недовірливість;
 • любов до самотності.

Позитивні риси характеру

Однак найчастіше позитивні риси характеру дозволяють характеризувати Ісаака як чудову людину, що відрізняється:

 • вірністю своїм переконанням;
 • уважністю до співрозмовника;
 • терплячістю;
 • скрупульозністю;
 • цілеспрямованістю;
 • добродушністю;
 • багатим внутрішнім світом;
 • привітністю;
 • інтелігентними манерами

Якому знаку зодіаку підійде ім'я, що вивчається

Значення імені Ісаак: походження, характер та доля

Розібравшись із тим, що означає ім'я Ісаак чи Айзек, слід з'ясувати, якій дитині вона підійде. Адже побачивши у пологовому будинку малюка, важко визначити його характер. І тоді фахівці пропонують звернутися до астрології – науки, що вивчає вплив небесних тіл на людину, її особистість та долю. Згідно з дослідженнями, Ісааком або Айзеком краще назвати хлопчика, який з'явився в період:

 1. З 24 серпня до 23 вересня. Тоді він стане більш спокійним, скромним, працьовитим, практичним та врівноваженим.
 2. З 21 січня до 19 лютого. Маля буде відрізнятися чарівністю внутрішнього світу, відкритістю, комунікабельністю, добротою, проникливістю та непередбачуваністю.

Таким чином, ім'я, що вивчається, ідеально для народженого під заступництвом Діви або Водолія.

Маленький Іся

На території України ім'я, що вивчається, не користується великою популярністю. Найчастіше його використовують батьки, які мають юдаїстське віросповідання. Однак у сучасному світі все більших масштабів набуває тенденція на старі і давно забуті імена. До того ж кожним батькам хочеться виділитися та виділити свою дитину. Але оскільки вигадані імена, різні цифро-літерні позначення, абревіатури заборонені вітчизняним законодавством, все більше мам і тат занурюються в глибину століть у пошуках гарного та оригінального імені. І багато хто розглядає як альтернативу ім'я Ісаак, походження і значення якого ми вивчаємо в поточній статті.

Фахівці також схильні вважати, що це ім'я може бути вдалим для свого носія. Однак маленький Іся нерідко завдає батькам масу клопоту. А все тому, що надто впертий, у всьому прагне переконатися самостійно, не дослухається порад. Він практично від народження знає, чого хоче. І прагне цього все своє життя. Але надмірна мрійливість іноді заважає йому досягти успіху, а також завести друзів. Але дитина росте дуже тямущим, розумним, що цікавиться навколишнім середовищем. У ранні шкільні роки він може зіткнутися із заздрістю та нерозумінням. Зате в старших класах його, нарешті, гідно оцінять.

Значення імені Ісаак: походження, характер та доля

Юний Ісаак

У підлітковому віці носій імені, що вивчається, перетворюється для своїх батьків на справжній головний біль. Він стає індивідуалістом, який не звертає жодної уваги на громадську думку. Проте мами та тата даремно переживають за свою дитину. Адже він досить розумний, врівноважений і серйозний, щоб не зламати собі життя, вплутавшись у сумнівну авантюру або потоваришувавши з поганою компанією. За позначки батькам також перейматися не доведеться. Адже значення та походження імені Ісаак наділяють свого носія відмінною пам'яттю та уважністю. До того ж роблять його справжнім дипломатом, який вміє знаходити спільну мову з оточуючими і легко вирішувати навіть найскладніші та спірні ситуації.

Для Ісаака дуже важливо чинити по совісті та справедливості. Саме тому свою майбутню професію він обиратиме не за принципом престижності чи оплачуваності, а тому, наскільки корисним буде покликання для оточуючих, суспільства. Проте батькам слід із ранніх років пояснювати Ісааку, що кардинально переробити світ не вдасться. Тому варто обирати роботу, яка не змушуватиме його йти проти своїх переконань. Ідеальне місце для людини з ім'ям Айзек або Ісаак те, де вона зможе проявити себе як компетентна і безкорислива людина.

Дорослий Ісаак

З віком носій досліджуваного імені стає більш врівноваженим та тактовним. Він не любить нав'язувати свою думку і давати комусь поради, але й не піддається чужому впливу. Від оточуючих трохи відсторонено, налаштований на філософський лад. Він переконаний, що все, що трапилося – на краще. Тому що вірить у Бога та карму, а також у перемогу добра. Чоловік, названий Ісааком, відрізняється гарною пам'яттю, сильною волею, повною віддачею улюбленій справі. Головні пріоритети для нього – це будинок та кар'єра, завдяки якій він може допомагати людям. Однак незважаючи на те, що людина з ім'ям, що вивчається, розумна і непересічна, вона рідко домагається високих постів. Буває навіть, що життя таких людей ламає. Тому що світ недосконалий і виправити це відразу ще нікому не вдавалося. Батькам важливо пояснити це Ісааку ще в молодому віці. Тоді він зможе уникнути розчарування в житті та оточуючих, зберегти чистоту своєї душі та не стати черствим, холодним, різким та замкнутим.

Значення імені Ісаак: походження, характер та доля

Ісаак у спілкуванні з протилежною статтю

Якщо вивчити значення та походження імені Ісаак, стане ясно, що більшість носіїв були священиками і спілкувалися з жінками виключно за обов'язком служби. Однак у сучасному світі зовсім не обов'язково, що чоловік з ім'ям, що вивчається, зв'яже життя з релігією. До того ж увагою протилежної статі він не буде обділений практично від народження. Адже він має елегантні манери, гарне почуття гумору, доброзичливість, випромінює невідоме тепло, немов розслаблюючи людей, забираючи їх переживання і сумні думки. Більшість жінок відчувають, що Ісаак стане чудовим чоловіком та батьком. І це спонукає їх оточувати чоловіка своєю увагою, домагаючись реакції у відповідь.

Сімейне життя

Зв'язавши своє життя з жінкою, що сподобалася, Ісаак дійсно стає зворушливим, турботливим чоловіком. Однак, незважаючи на це, він тримає позицію лідера, вимагає від дружини підпорядкування. Щоб переконати його у своїй правоті, доведеться привезти безліч аргументів. В іншому випадку справа може дійти навіть до розлучення. Тому що непокора чоловік не потерпить як від дружини, так і від майбутніх дітей. Але це зовсім не доводить, що значення імені Ісаак робить носія деспотом та тираном. Причина такої поведінки у його патологічної пристрасті до справедливості. Він ніколи не скривдить дружину та дітей, якщо не буде переконаний, що вони вчинили неправильно.

Ідеальні партнерки

Багатьом здається, що Ісаак дуже щасливий у шлюбі. Однак йому самому часом здається, що це не так. Причина криється в його потягу до вдосконалення миру та відносин, досягти якого не завжди вдається. Проте щасливий носій ім'я, що вивчається, буде з жінками, звати яких будуть:

 • Діана.
 • Ельвіра.
 • Аїда.
 • Юнона.
 • Матільда.
 • Маріанна.
 • Ганна.

А ось від Вероніки, Лоли, Єлизавети, Емми краще триматися подалі. Відносини хоч і будуть сповнені пристрасті та різноманітності, але згодом набриднуть. Тому що значення імені Айзек або Ісаак для чоловіка проявляється у його прагненні до тихого, спокійного та умиротвореного життя. Чого він зможе досягти з зазначеними дамами.

Значення імені Ісаак: походження, характер та доля

Як складеться доля Ісаака

Одне з найважливіших питань, яке хвилює більшість батьків, сформоване в заголовку поточного розділу. Щоб відповісти на нього, слід поринути у глибину століть. Тоді вдасться згадати важливих російських діячів різних часів: великого живописця Левітана, знаменитого композитора, автора пісень та артиста Дунаєвського та заслуженого майстра спорту з шахів Болеславського, який свого часу виборював світову першість. Це були дивовижні люди, яких ми знаємо та пам'ятаємо досі. Тому фахівці стверджують, що значення імені Ісаак для характеру та долі носія багато в чому позитивне. Звичайно, величезний вплив має виховання, але в цілому як дитині, так і дорослому чоловіку буде супроводжувати успіх на життєвому шляху.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua