Ім'я Віра: походження, значення, сумісність, характер та доля

Ім'я Віра має російське походження. Воно давнє і буквально означає «служіння Богові». Віра, надія, любов вважаються головними чеснотами у християнських традиціях. Також особливою пошаною користуються однойменні мучениці – на ім'я Віра, Надія та Любов. Вшановують і їхню матір – Софію. Жили вони у ІІ столітті.

Опис

Хоча в грецькій культурі існували аналогічні імена, в європейських традиціях імена цих мучениць перекладалися дослівно. А ось Софія запозичувалась дослівно з грецької мови. Є скороченням Віра для повних імен. Наприклад, для Венери, Вероніки тощо. Воно ж виступає як коротка форма для Авеніра, Ліверія, Півночі.

Характер

Описуючи, що означає ім'я Віра, тлумачі відзначають надзвичайний розум, правдивість та прихильність характеру дівчини. Її вирізняє розважливість, вона практична. Ці риси, згідно з значенням і походженням імені Віра, дівчинка виявлятиме в кожній своїй дії. Вона не живе фантазіями, але намагається досягти поставленої мети.

Ім'я Віра: походження, значення, сумісність, характер та доля

Хоча вона добра, дівчинка на ім'я Віра може бути жорстокою. Вона рідко захоплюється чимось. Вона швидше завжди незворушна. З ранніх років її вчинки логічні, вони обдумані. Їй не властиві капризи, вона не в захваті від великих компаній. Зазвичай дівчина на ім'я Віра вважає за краще займатися колекціонуванням. Вона непогано навчається у школі, а друзів у неї не так багато.

Вона довірлива, часто думає про інших, не тільки про свою персону. Коли дівчинка з жіночим ім'ям Віра дорослішає, вона починає дедалі менше довіряти іншим. Вона починає судити не за словами, а щодо конкретних вчинків інших людей. Їй властива недовірливість. Вона не дуже впевнена в собі, зазвичай вона закомплексована, і це їй заважає.

Про дівчинку на ім'я Віра у значенні імені згадується постійна туга. Вона потайлива, часто відчуває пригніченість. Але, незважаючи на все це, її справи йдуть чудово. Її часом підводить інтуїція, вона не любить дотримуватися стереотипів. Їй не подобається визнавати чужі судження. Вони не завжди стають обов'язковою частиною її долі.

У дівчини з ім'ям Віра у долі значиться той факт, що вона чудовий організатор. Коли вона вирішує поставлені перед нею завдання, то завжди досить тверезо оцінює становище, спираючись на доступні їй факти. Вона кмітлива. Описуючи, що означає ім'я Віра, багато тлумачів підкреслюють її стриманість і вдумливість у суспільстві.

Нерідко її моральні норми йдуть урозріз із загальноприйнятими. Відповідно до значення імені Віра, дівчинка любитиме всілякі авантюри, що захоплюють пригоди. Але завдяки тому, що дівчинка стримана, вона уникне вчинення багатьох невірних кроків. Вона не піде щодо низовинних позивів. У значенні імені Віра зазначається, що її не так легко зрозуміти. У любовній сфері дуже важливо, щоб вона відчувала, що її люблять. Їй потрібний добрий обранець. Віра часто змінює партнерів, але робить це з однією метою довести собі, що вона приваблива.

Вона призначена для побудови глибоких та теплих відносин. Тому не варто очікувати, що Віра буде пристрасною і створить бурю пристрастей. Вона цінує матеріальний добробут та стабільність. Вона не поведеться на порожні обіцянки, чиїсь мрії.

У значенні імені Віра підкреслюється, що обранець буде старший за неї, і вона не буде божеволіти. Найчастіше в сім'ї дівчини є одна дитина. І його вихованню жінка віддасть найкращий час життя. Розтлумачуючи, що означає ім'я Віра, багато хто вказує, що вона чудово ладнатиме з родичами свого чоловіка. Віра буде дбайливою дружиною.

У значенні імені Віра чітко окреслено той факт, що вона постійно перебуває у пошуках свого ідеалу. Вона музично обдарована, їй не важко навчитися грати на будь-чому.

Зазвичай у професійній сфері діяльності Віра віддає перевагу інженерним, біологічним, артистичним спеціальностям. Але свою роботу вона сприймає лише як джерело коштів, жінка не захоплена своєю справою.

Докладніше про походження

За походженням ім'я Віра слов'янське. Воно буквально означає “вірна”. Згідно з іншою версією, за походженням імені Віра трактувати його варто як «служить Богу». Дівчинка, названа так, відрізнятиметься доброзичливістю, спокоєм. Їй не властиво багато фантазувати. Вона досить приземлена – наприклад, замість поїздки до далеких країн вона вибере відпочинок всією сім'єю на дачі. Вона віддає перевагу спокійним спеціальностям, у яких немає потреби вигадувати щось нове.

Ім'я Віра: походження, значення, сумісність, характер та доля

Вона зазвичай хороша дружина, яка залишається з надійним представником чоловічої статі, серйозно налаштованим. Відома мучениця Віра була обезголовлена слідом за своїми сестрами Любов'ю та Надією просто на очах у своєї матері. Вони померли за вибрану ними віру. Через 3 дні після цього просто на їхніх могилах у Римі в 137 році померла свята Софія, їхня мати.

Характеристики

Серед головних позитивних рис характеру Віри відзначають її прагнення самостійних дій. Вона – цілеспрямована, відкрита та смілива дівчина. Велику роль її відіграють інтуїтивні здібності. Віра чудово відчуває людей, розгадуючи їхні потаємні мотиви. Зазвичай вона творчо обдарована. Може втілювати в реальність те, що задумала, і не має значення, скільки перешкод їй зустрінеться на шляху до цілей.

Вона сама собі на думці. У той самий час її хоробрість викликає захоплення оточуючих. Батьки зазвичай дають Вірі достатню міру свободи, вони не сильно контролюють її, довіряючи їй.

Серед негативних якостей відзначається зайва відвага дівчини, вона є досить фанатичною. Вона може бути дуже самоврядною. Якщо Віра не розвивалася у духовному плані, вона здатна тероризувати людей. Але якщо духовність їй щеплена, вона здатна на справжнє геройство, яке відобразиться у багатьох яскравих історій. Віра може бути прикладом для наслідування. Її геройськими властивостями можуть захоплюватися.

Домінуючі риси

Віра часто перебуває глибоко у своєму внутрішньому світі, де панують відомі їй одного переживання. Успіх і матеріальна забезпеченість не означають для неї нічого, якщо життя її позбавлене кохання. Це найголовніше, що має жінка на ім'я Віра.

Якщо в її особистому житті все чудово, вона цвіте, осяючи все навколо. Їй посміхається удача. Але Віра страждає від своєї ревнивості. Крім того, її легко образити. Під впливом почуттів вона здатна на багато необдуманих навіжених вчинків.

Ім'я Віра: походження, значення, сумісність, характер та доля

Якщо ж вона йде від свого партнера – і неважливо, по хвилинному пориву або просто так – вона не прийде назад. Минуле вона залишає у минулому. Вона не любить їм жити та згадувати про нього. Для неї набагато важливіше і цікавіше її сьогодення та майбутнє. Часом Віра часто чинить необдумано, в ній вирують неабиякі пристрасті. І вона ризикує залишатися однією на все життя. Але таким буде її вибір.

З дитинства дівчинка на ім'я Віра дивує оточуючих своїми якостями. Вона розважлива та меркантильна. Вона дуже спокійна, склад її розуму – логічний. Вона любить скарбнички, колекції. Якщо мама втратила бусинку, з великою ймовірністю вона знайдеться серед речей Вірочки. Також вона не буде галасливою та гучною дитиною. Їй не властиві капризи.

Віра вчиться добре, не проти побути нянькою для маленьких дітей. Найстарші жінки для неї є авторитетом. Вона не схильна до конфліктів, але рідко зустрінеш Віру, оточену подругами.

Вона не буде прагнути якомога швидше мати сім'ю, швидше, навпаки. Розум у неї практичний, її відрізняє кмітливість та тверезість. Вона не одягає рожевих окулярів, дивлячись на навколишню дійсність. Їй властиві творчі нахили, найчастіше вони виявляються у здібностях до музики.

Побачивши її за фортепіано, можна подумати, що вона живе духовним життям. Але це судження буде вкрай хибним. Віра усвідомлює те, чого хоче досягти у своєму житті. Вона твердо стоїть на своєму і його не проґавить. Якщо Віра вирішить чогось досягти – вона це зробить ціною будь-яких зусиль.

Важливо враховувати, коли року народилася дівчинка. Наприклад, народжена в осінній період дівчинка буде зібрана, розум її буде практичний, вона буде схильна до точного розрахунку, чим би не займалася. Їй підійде професія лаборантки, хіміка, лікаря. Точні науки – її коник.

Дівчинка, що з'явилася на світ у літню пору року, буде відрізнятися добротою і чуйністю. Вона не прощатиме образ, буде дуже злопам'ятною. Але помстою займатись ніколи не буде.

«Весняну» дівчину відрізнить ранимість та загадковість. Їй не далека буде романтичність. Їй підійде робота лікарем, актрисою, у сфері музики чи педагогіки. Віра буде спокійна, без капризів, але схильна часто ображатиметься. Якщо дівчина зазнає образи, вона цим не поділиться, але піде в себе, і витягти її звідти буде непросто. Їй подобається грати із прикрасами. У школі вона добре вчитиметься. Охоче Віра допомагатиме матері по господарству.

Дорослі люди для Вірочки завжди авторитетні, їм вона не суперечитиме. У дорослому віці Віра буде активною. Вона буде волелюбною, ненавидітиме, коли її намагаються до чогось змусити чи схилити. Вона робитиме те, що хоче.

Розважливість буде властива їй протягом усього її життя. Також кожен її вчинок буде продиктований логічними міркуваннями. Вона здаватиметься гордою, але насправді їй властива відданість. Віра не стане лідером у своєму колі, але її присутність відчувається. Багато хто поглядає на неї, щоб зрозуміти, що все гаразд.

Ім'я Віра: походження, значення, сумісність, характер та доля

Віра має досить похмурий характер, вона довго переживатиме через невдачі. Але в її характері є воля, вона не здасться перед труднощами, а перешкоди долатиме подібно до тарана. Вона не відступить від свого. Іноді Віру мучить підозрілість, недовірливість. Але вона часто тверезо дивиться на речі.

Про особисте життя

Віра частіше цікавиться представниками чоловічої статі, які старші за неї. Вони стають її учителями, старшими товаришами. Вона рідко звертає увагу на однолітків. Вона воліє мати одну дитину, ніж кількох. Якщо це буде дівчинка, мама рано почне відкладати на придане своєї доньки, в якій не сподіватиметься душі.

Віра буде суворою матір'ю, прихильницею високої моралі. Вона чудово спілкуватиметься зі своєю свекрухою, бо просто знає, що так потрібно. Вона чудово впорається з цим завданням, зберігаючи внутрішню гідність та задовольняючи багатьом потребам цієї жінки.

Віра буде прекрасною господинею, відданою дітям та чоловікові. Її полюблять навіть ті, хто був проти шлюбу її чоловіка з нею.

Подружнє життя у Віри найчастіше складається непогано. Не варто чекати, що Віра буде пристрасною партнеркою. Їй ближче ніжні та повні ласки стосунки. Дитині вона віддаватиме себе цілком.

Віра вольова дівчина. Рідко трапляється так, що вона вдруге знаходить собі чоловіка. Вона віддасть перевагу життя на самоті, її будуть утихомирювати її онуки. Вона часто їх балуватиме, і це часом буде надмірно. Якщо раптом обранцем дівчини виявиться її одноліток, велика ймовірність того, що вона дуже швидко розійдеться з ним. Вся річ у тому, що хлопець не буде здатний до кінця зрозуміти та розгадати її натури. У сімейних відносинах Віра вважає за краще бути лідером. Якщо молодий партнер чинить опір, то вже досвідченіший чоловік зазвичай визнає це і зберігає сім'ю.

Про кар'єру

Віра завжди усвідомлює те, чого вона хоче від життя. У неї розписані цілі, і вона рухається до них безперервно. Нерідко вона стає лідером політичної партії, може бути дипломатом чи адвокатом. Її здібності до психології та вміння перевтілюватися сприяють кар'єрі в акторській сфері. Віра працездатна. Їй властива завзятість. Їй підійдуть технічні спеціальності.

Але за наявності обдарування вона чудово реалізується у творчій професії. І якщо у звичайних сферах діяльності Віра навряд чи буде захоплена своєю роботою, то творчість поглине її цілком, і вона житиме своїм дітищем.

Ім'я Віра: походження, значення, сумісність, характер та доля

Віра цілком може стати матеріально забезпеченою дівчиною. Але зі збереженням капіталу в неї не ладиться – вона і не хоче цього робити. Віра віддасть перевагу вкладенню накопичених коштів у нові проекти, але нерідко це рішення виявляється помилковим, і вона втрачає все. Вона легко пожертвує своїми фінансами заради великої ідеї.

Про здоров'я

Найчастіше Віра спокійна дівчинка, вона починає шуміти, тільки якщо зголодніє. Вона від природи схильна до дерматиту. І в розумовому, і у фізичному плані вона розвивається нормально. Але треба пам'ятати про те, що народжена у вересні дівчинка матиме схильність до хвороб серцево-судинної системи. Це може навіть дійти до оперативного втручання. Важливо, щоб вона трималася подалі від протягів. Віра хворітиме на отит і риніт. Варто боятися ангіни, оскільки можуть початися ускладнення як у серці, і на очах.

Віра найчастіше врівноважена людина. Вже у дорослому віці велика ймовірність того, що вона зіткнеться з ревматизмом, артритом.

Якщо дівчинка народилася у березні, її переслідуватиме ларингіт, ангіна. У дорослому віці її турбують гінекологічні хвороби. Є ризик того, що вона зіткнеться з онкологією. Вона може страждати від жовчнокам'яної хвороби.

«Січнева» Віра нерідко страждатиме від головного болю. Справа в тому, що у неї порушена робота судин у головному мозку. Надзвичайно важливо зайнятися зміцненням її імунної системи. Їй на користь підуть поїздки до морського узбережжя. Деколи Віра має схильність до хвороб нирок. Щоб їй не було поставлено діагноз «ангіна», краще зайнятися видаленням мигдаликів, оскільки це вразливе місце Віри. В юності вона страждатиме від хвороб шлунково-кишкового тракту. «Січнева» Віра має слабкий серцевий м'яз і нестійку нервову систему.

«Зимова» дівчина буде серйозною та вдумливою, а також вкрай рішучою. Вона навряд чи буде балакучою. Хоча Віра не буде душею компанії, все ж таки на неї нерідко поглядатимуть. Завжди в будь-якій компанії відразу відчуватиметься, чи присутня Віра чи ні.

Слід в історії

Віра Холодна стала однією з перших акторок у російському німому кіно. Вона стала по-справжньому легендарною, знявшись у кількох кращих фільмах кінематографа, який тільки-но зароджувався в Російській імперії.

Ім'я Віра: походження, значення, сумісність, характер та доля

Хоча Віра померла 1919 року, рятуючись від більшовиків, вона залишила яскравий слід в історії. Прожила Віра Холодна лише 26 років. Вона залишила по собі безліч легенд, пов'язаних із її останніми днями. Невідомо досі, які правдиві, а які – вигадка. І це досі хвилює багатьох дослідників.

Ім'я Віра: походження, значення, сумісність, характер та доля

Віра Комісаржевська була ще однією російською актрисою. Вона стала легендарною, відкривши свій театр, де ставилися сучасні п'єси. Однак у 1910 році театр було закрито, і слідом за ним пішла з життя Віра Комісаржевська.

Висновок

Таким чином, Віра є сильною особистістю, яка буде дуже приземленою та практичною. Їй властива розважливість та цілеспрямованість. Але щоб достеменно зрозуміти, якою буде Віра, потрібно враховувати нюанси на кшталт того, коли саме вона народилася.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua