Ім'я Аскольд: походження та значення імені, характер та доля хлопчика та чоловіка

При виборі імені для дитини батьки відштовхуються від краси її звучання і від набору якостей, якими воно наділяє людину. Деякі чоловічі імена несуть у собі сильну енергетику, Аскольд не є винятком.

Походження імені Аскольд веде свою історію з давніх часів. Це ім'я носив хоробрий київський князь Аскольд, який правив разом із Діром. До цього часу вченими точно не встановлено, звідки на Русь прийшло це ім'я. Висувається кілька версій, що заслуговують на окрему увагу.

Ім'я Аскольд: походження та значення

У науці поширення набули три версії, що пояснюють походження імені:

  1. Згідно з найпоширенішою гіпотезою, якою дотримується більшість дослідників, ім'я походить від давньоісландського Haskuldr або Hoskuldr. Значення імені точно не відоме.
  2. Згідно з другою версією, ім'я має скандинавське походження. Його значення в перекладі російською мовою – “володіє списом”.
  3. Прихильники третьої версії дотримуються думки, що ім'я Аскольд має слов'янське походження.
  4. Академік Б.А. Рибаков вважав, що ім'я Осколд могло походить від самоназви скіфів – сколоти.

Характер Аскольда

Ім'я Аскольд: походження та значення імені, характер та доля хлопчика та чоловіка

Ім'я Аскольд наділяє дитину яскравим живим темпераментом та життєлюбством. Хлопчик постійно перебуває в русі, тому батьки повинні вигадувати для нього активні ігри, інакше він занудьгує і почне вередувати. Аскольд любить проводити час зі своїми друзями, з якими об'єднують його спільні інтереси. У компанії ровесників він часто буває лідером, – на його думку завжди дослухаються.

У школі Аскольд демонструє гарну успішність. Він розуміє цінність знань і багато старань прикладає для того, щоб вчитися старанно. Окрім занять у школі, хлопчик відвідує спортивну секцію. Фізична активність загартовує його і зміцнює силу волі. У підлітковому віці він може виявити інтерес до екстремальних видів спорту. Аскільки подобається відчувати гострі відчуття, він не боїться ризикувати і сміливо приймає виклики долі.

Аскольд дуже емоційна людина. Він близько до серця приймає зауваження на свою адресу і часом буває надто недовірливим. Якщо його щось турбує, він замикається у собі. Своїми переживаннями він може поділитися лише з людиною. З віком чоловік зможе виробити вміння контролювати власні емоції та подолає підвищену емоційну чутливість.

У характері чоловіка поєднуються суперечливі якості: товариськість і любов до усамітнення, балакучість і відстороненість. Аскольд – душа будь-якої компанії та талановитий організатор. Він легко підтримає розмову на будь-яку тему і зможе зацікавити співрозмовників своїми глибокодумними роздумами.

Найбільше в житті чоловік цінує сім'ю та друзів. Він відданий своїм близьким і завжди першим приходить на допомогу, не чекаючи на прохання з їхнього боку. Своє щастя Аскольд бачить у добробуті коханих людей.

Астрологічна характеристика імені

Ім'я Аскольд: походження та значення імені, характер та доля хлопчика та чоловіка

Щоб розкрити значення імені Аскольд, недостатньо розповісти про характер його володаря. У кожного імені є знаки та символи, які оберігають людину від неприємностей і притягують у її життя щастя та успіх. Ці знаки становлять астрологічну характеристику імені, про яку піде нижче:

  • Планета-покровитель – Юпітер. Планета символізує авторитетність та велич. Заступництво Юпітера наділяє людину цілеспрямованістю та впевненістю у собі.
  • Число душі – четвірка. Люди з числом імені 4 вірні друзі та сумлінні працівники. Їх цінує начальство та поважають колеги. Часом вони бувають скупими на емоції, але це лише зовнішній спокій, за яким ховається чуйна натура.
  • Колір імені – червоний. Він символізує енергію, силу та рішучість. Люди з “червоними” іменами завжди готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в халепу. Вони не тільки чуйні, а й на рідкість амбітні, тому досягають великих висот у житті.
  • Камінь-талісман – сапфір. Камінь оберігає людину від негативної енергетики та приваблює в її життя успіх і успіх.
  • Тотемна тварина – ящірка. Тотем наділяє людину розвиненою інтуїцією та вмінням сприймати невловимі фізичні та духовні дії.

Кохання, шлюб та сім'я

Ім'я Аскольд: походження та значення імені, характер та доля хлопчика та чоловіка

Аскольд однолюб, тому для нього важливо зустріти свою єдину та побудувати з нею сім'ю. Чоловік ніколи не починає стосунку з дівчиною, якщо не відчуває до неї симпатії. Він важлива як фізична, а й емоційна прихильність. У ролі своєї дружини він бачить чуйну та жіночну дівчину зі сміливим характером. Вона повинна буде розділяти інтереси чоловіка та підтримувати його у всіх авантюрах.

У сім'ї головним буде Аскольд. Він візьме на себе всі турботи, щоб його обраниця ні в чому не мала потреби. Для своїх дітей чоловік стане не тільки люблячим батьком, а й найкращим другом. У його сім'ї пануватиме атмосфера кохання та взаєморозуміння.

Сприятлива сумісність імені Аскольд з наступними жіночими іменами: Єлизавета, Дар'я, Ірина, Маргарита, Світлана, Христина, Олеся.

Низька ймовірність міцних стосунків із володарками імен: Юлія, Камілла, Еліна, Яна.

Професія та кар'єра

Ім'я Аскольд: походження та значення імені, характер та доля хлопчика та чоловіка

Власнику імені Аскольд властиві такі якості характеру, як працьовитість, старанність та організованість. Він не боїться важкої роботи і багато сил і часу прикладає для того, щоб досягти успіху у професійній сфері.

Завдяки гострому розуму, успішності та організаторським здібностям Аскольд може стати успішним бізнесменом. Він не боїться ризикувати і сміливо ухвалює рішення. Впевненість у собі та рішучість Аскольда надихають колег із бізнесу та співробітників, які з повною самовіддачею працюють під його чуйним керівництвом.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua