Значення імені Амілія: походження, характер та доля

У світі існує безліч імен, що рідко зустрічаються, які через свою нерозповсюдженість є дуже цікавими. Багатьом людям, які раз почули їх, не терпиться дізнатися, звідки ж вони походять і як перекладаються. До таких відноситься і жіноче ім'я Амілія, про значення якого зараз і йтиметься.

Походження

Про нього мало що відомо. Люди, що задаються питанням про походження та значення імені Амілія, найчастіше знаходять інформацію, яка свідчить, що воно має англійське та грецьке коріння, а в перекладі означає «лагідна».

Але є ще одна популярна думка. Згідно з ним це просто одна з варіацій вимови популярного імені Амелія, відома також як Амалія. У нього, своєю чергою, споконвічно англійське походження. І перекладається воно як «працююча» та «працьовита».

Багато хто цікавиться значенням імені Амілія у мусульман. Через те, що воно часто зустрічається серед прихильників ісламу, деякі вважають, що він має арабське походження. Але це не так. У мусульман є ім'я Амаль, що перекладається як «бажання», «надія» та «прагнення».

Однак за ісламом можна назвати дитину так, як хочеться, головне, щоб не було імен богів, а також був позитивний зміст. Амілія має дуже приємний переклад, тому не дивно, що багатьох дівчаток у мусульманських сім'ях так називають.

Значення імені Амілія: походження, характер та доля

Дитинство і юність

Як же це ім'я відбивається на своїй власниці? Дівчинка росте дуже незалежною. Вона рідко робить те, що її просять, воліючи діяти відповідно до своїх бажань. Думка оточуючих її мало хвилює. Для неї з дитинства основним є власне рішення.

Вона буває вкрай нервовою та норовливою. Батьків виводитиме доти, доки вони не виконають її бажання. Тішить, що з віком Амілія виходить спрямувати властиву їй впертість у правильне русло. Всю свою енергію вона витрачає на навчання, здобуття хорошої освіти, а надалі – на побудову кар'єри.

У характері дівчинки, що носить ім'я Амілія, простежується також цілеспрямованість та ініціативність. Ця молода леді завжди знає, чого хоче. До поставленої мети вона йтиме довго, але впевнено. Дівчинка нізащо не відступить.

Значення імені Амілія: походження, характер та доля

Трудова діяльність

Цю тему також варто торкнутися уваги, розповідаючи про значення імені Амілія. Ця дівчина стає дуже відповідальним працівником, який справляється із завданнями на совість.

Однак, незважаючи на старанність, сумлінність, завзятість та цілеспрямованість, у неї немає бажання обійняти керівну посаду. Їй більше до вподоби бути виконавцем. Амілію не спокушає ідея брати на себе надто велику відповідальність.

Якщо говорити про сфери діяльності, то вона може проявити себе у вузькому профілі. Головне, щоб у юності вона не помилилась із професією. А для правильного вибору їй потрібно орієнтуватись на свої основні якості. До них відноситься вміння приймати виважені та коректні рішення, здатність доводити розпочату справу до досконалості, а також чудова самоорганізація.

Значення імені Амілія: походження, характер та доля

Відносини

Вище вже було щось сказано про значення імені Амілія для дівчинки. Темі стосунків теж треба приділити трохи уваги.

У цієї дівчини залицяльники завжди є, причому з юності. Але вона ніколи не кинеться у вир пристрасті не дивлячись. Амілія мріє про справжнє, щире кохання. І якщо вона зустріне чоловіка, який викличе в ній це почуття, то пронесе свою ніжність та запал через багато років.

Ця дівчина буде відданою і неревнивою дружиною, яка завжди довіряє своєму партнерові і розраховує на взаємну довіру.

І треба сказати, її обранець буде щасливою людиною. Оскільки в Амілії є всі якості, потрібні більшості чоловіків. У відносинах вона буде ласкавою, романтичною, цікавою та трохи загадковою.

Значення імені Амілія: походження, характер та доля

Шлюб та сім'я

Раз йдеться про те, що означає ім'я Амілія, треба уточнити, що для цієї дівчини величезне значення мають сімейні цінності та домівка. Вона готова навіть попрощатися з роботою заради дому. Втім, для багатьох дівчат, які носять це ім'я, сім'я та процес створення гніздечка є мрією, а не тим, заради чого нібито можна жертвувати.

Амілія – чудова господиня. До побутових обов'язків ставиться легко, із задоволенням стежить за будинком, створює в ньому затишок та особливу атмосферу. І, звичайно, вона добре готує.

Сімейне щастя має у пріоритеті. Тому материнство є для Амілії найважливішою частиною життя. Вона хоче велику сім'ю, а тому, ще перебуваючи у вільних відносинах, завжди уточнює в обранця, чи він хоче того ж.

Треба визнати, що мама з неї виходить дуже дбайливою та співчутливою. Діти з нею добре ладнають.

Але щоб Амілія була по-справжньому щасливою, їй потрібний заможний чоловік. Той, який міг би забезпечити всю сім'ю. Розриватися додому та роботу вона, звичайно, зможе, але без особливого ентузіазму. Та й розкіш із багатствами, на які ця жінка заслуговує, у такому разі її обійдуть стороною.

Значення імені Амілія: походження, характер та доля

Астрологічні відповідності

Це те, що визначає так звану таємницю імені Амілія. Значення вже було розглянуто у подробицях, так що й астрологічні відповідності можна перерахувати:

  • Відповідні знаки зодіаку: Діва та Риби.
  • Приваблюють кольору: темно-рожевий і болотний.
  • Відповідний метал: цирконій.
  • Тотемне дерево: інжир.
  • Планета-покровитель: Місяць.
  • Сузір'я, що приносить удачу: Гончі Пси.
  • Тотемна тварина: слон.
  • Сприятлива стихія: повітря.
  • Камінь-талісман: хризоберил.
  • Вдалий день тижня та дати: четвер, 20, 3 та 30.

Число імені Амілія – “9”. Відповідно до нумерології воно є найзагадковішим, оскільки поєднує діаметрально протилежні характеристики. Втім, про вплив на значення імені Амілія числа “9” можна розповісти трохи докладніше.

Значення імені Амілія: походження, характер та доля

Трохи нумерології

Дев'ятка робить Амілію унікальною людиною. Якщо вірити нумерологам, це число відкриває перед нею всі двері. І будь-яка з доріг, яку вона обере, приведе її до щастя, багатства та успіху.

Однак тут є своє але. Цілі Амілія зможе досягти лише за збереження добрих відносин із іншими людьми. Їй, природі емоційної і іноді різкої (особливо в юності), треба це запам'ятати. І працювати над собою заради самовдосконалення.

Амілії не треба боятися глобальних планів та сміливих ідей. Мета ближча, ніж здається. Але потрібно бути більш уважною у виборі коштів, за допомогою яких вона її добиватиметься. А ще треба навчитися ризикувати. Чого справді варто остерігатися – так це необдумані рішення та сумнівні проекти.

Але найголовніше, Амілії треба відкрити своє серце і впустити в нього чисте, по-справжньому щире кохання. Не лише романічну, а ще й батьківську, дружню, товариську. Їй не потрібно закриватися від людей. Без їхнього кохання на неї чекає безрадісне майбутнє і нещастя. А з нею життя, навпаки, сповниться позитивом. І доля стане набагато прихильніше.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua