Значення імені Ідріс, історія походження, національність

Ім'я Ідріс має особливий попит у мусульман. Усіх володарів імені об'єднує рвучкість, імпульсивність, спрага змін, прагнення різноманітності. Це активні та енергійні люди, які хочуть взяти від життя максимум. Бажання привнести нові фарби в сірі будні призводить до того, що чоловіки пускаються у сумнівні авантюри та опиняються у складних та неприємних ситуаціях. Їм слід бути більш обачними та обережними.

Походження та значення

Лінгвісти, які шукали відповідь на питання, що позначає ім'я Ідріс, дійшли висновку, що воно має арабське коріння і перекладається російською як «навчається». Деякі фахівці наполягають на валлійському походження цієї іменоформи. Перша частина “ід” означає “принц” або “лорд”, а друга “рис” – “імпульсивний, пристрасний, запальний”.

Чоловіче ім'я поширене у чеченців, дагестанців. Ідріс звали ісламського пророка, якого ототожнюють з християнським Енохом, тому дана іменоформа особливо шанована у мусульман.

Зменшувально-пестливі звернення: Ірис, Іриска, Ідрісич.

Серед відомих носіїв імені:

 • Герой Радянського Союзу Ідріс Кудашев;
 • депутат парламенту Чеченської Республіки Ідріс Гаїбов;
 • інгушський радянський письменник, поет та драматург, громадський діяч Ідріс Базоркін;
 • британський актор театру, кіно та телебачення Ідріс Ельба.

Значення імені Ідріс, історія походження, національність

Талісмани та астрологічні характеристики

Отже, ми з'ясували значення імені Ідріс в ісламі. Тепер настав час звернутися до астрології. До талісманів та астрологічним символам чоловіка відносяться:

 • планета-покровитель – Уран;
 • метал – алюміній;
 • стихія – Повітря;
 • дні тижня – субота, середа;
 • каміння-талісмани – гірський кришталь, аметист;
 • колір фіолетовий.

Астрологи радять називати цією іменоформою дітей, які народилися в період з 21 січня по 18 лютого, тобто під знаком зодіаку Водолій. Це сузір'я найбільше відповідає внутрішньому світу хлопчика.

Значення імені Ідріс, історія походження, національність

Аналіз за кількістю літер та їх інтерпретації

Значення імені Ідріс згідно з літерною розшифровкою:

 • І – чуйність, щирість, проникливість, безкорисливість, живий розум. Посилення якостей за рахунок подвійного повтору літери на ім'я.
 • Д – розважливість, чуйність, примхливість, екстрасенсорні здібності.
 • Р – сміливість, хоробрість, рішучість, авантюрність.
 • С – прагнення матеріального благополуччя, здоровий глузд, владність.

Оскільки повне ім'я складається з п'яти букв, це свідчить про багатий внутрішній світ чоловіка. Він зможе реалізуватися у житті тільки в тому випадку, якщо займатиметься улюбленою справою. Нерідко трапляється так, що його хобі стає професією. У разі спостерігається стрімке кар'єрне зростання. Чоловіка чекає успіх та слава.

До жінок він ставиться з повагою, але не виявляє особливих емоцій. Зате це надійний і вірний чоловік, який ніколи не дозволить почуттям взяти гору над розумом і знайти собі захоплення на боці.

Значення імені Ідріс для хлопчика

Значення імені Ідріс, історія походження, національність

Маленький Ідріс – справжня непосида. Він з цікавістю досліджує навколишній світ, завдаючи батькам чимало клопоту небезпечними розвагами. Спокійному проведенню часу хлопчик віддає перевагу активним іграм з хлопцями. У компанії нерідко стає головним заводилою.

Вчиться добре, але для відмінних позначок йому не вистачає зібраності та посидючості. Батькам слід привчити сина до дисципліни.

Характер та доля

Що обіцяє значення імені Ідріс для дорослого власника? Чоловік відрізняється імпульсивністю, легковажністю. Він схильний до різких перепадів настрою: то приходить від чогось у дикий захват, то починає нудьгувати, впадає в депресію та зневіру. Для того, щоб почуватися щасливим, носію імені необхідні нові емоції та враження. Рутина негативно позначається на його емоційному та фізичному стані.

Ідріс – дещо інфантильна людина, яка не завжди відповідає за свої слова. Він схильний до необдуманих та імпульсивних вчинків, часто не замислюється про наслідки тієї чи іншої дії. Ідеалізує оточуючих, через що нерідко стикається із розчаруваннями. Чоловікові складно самостійно приймати рішення. Він потребує допомоги та підтримки близьких людей.

Кар'єра та робота

Ідріс, значення імені якого ми з'ясували, є дуже енергійною та діяльною людиною. Він справляє позитивне враження на оточуючих, має дар переконання, тому цілком може реалізуватися у сфері промисловості, організаційної діяльності, стати хорошим тренером, наставником, учителем. Чоловік вміє повести за собою натовп, надихнути оточуючих на нові подвиги та звершення. Щоб досягти успіху, носію імені рекомендується працювати в команді.

Значення імені Ідріс, історія походження, національність

Кохання та шлюб

Носій імені Ідріс, якої б національності не був, завжди має успіх у протилежної статі. Він буквально обожнює свою обраницю, оточує її ласкою, увагою та турботою. З одного боку, таке ставлення не може не подобається дівчині. З іншого боку – хлопець буває надто нав'язливим і вимагає замість такої ж віддачі.

Будь-яка розлука з коханою призводить до того, що хлопець починає гостро відчувати самотність, почувається покинутою і нікому не потрібною. Щоб він не вирушив на пошуки нової пасії, його інтерес потрібно постійно підігрівати і по можливості надовго не відлучатися.

Значення імені Ідріс, історія походження, національність

Сумісність

Ідріс буде щасливий у шлюбі з Вірою, Діаною, Ольгою, Кірою, Ганною, Мирославою, Мариною, Оленою, Надією, Альоною, Маргаритою, Євою, Христиною, Євгенією, Аміною, Каміллою, Наталією, Сніжаною. Невдалий союз із Аріною, Алісою, Василісою. Середня сумісність із Тетяною, Варварою, Марією, Дар'єю, Ангеліною, Яною, Таїсією, Веронікою, Катериною, Анастасією, Софією, Міланою, Поліною.

Нумерологія

У нумерології значення імені Ідріс визначається числом вісім. Чоловік-вісімка – справжній трудоголік, який не мислить життя без роботи. Відсутність заняття призводить до зневіри та депресії. Він орієнтований на матеріальне благополуччя, тому має всі шанси стати успішним бізнесменом. Хлопець з таким числом долі завжди зможе переконати оточуючих у своїй правоті, довести, що його ідея найкраща. На шляху до реалізації задуманого він не зупиниться ні перед чим, може навіть піти по головах. З нього виходить добрий, справедливий, але строгий начальник.

Значення імені Ідріс, історія походження, національність

Чоловік-«вісімка» прямолінійний, що псує стосунки з оточуючими. Люди не завжди хочуть чути у вічі гірку правду, а він не бачить сенсу приховувати очевидне. Такий хлопець намагається спілкуватися з впливовими людьми, мати потрібні зв'язки, щоб досягти успіху в кар'єрі. З переваг характеру також можна виділити неупередженість. Чоловік із таким числом долі може справедливо розсудити дві ворогуючі сторони та запропонувати оптимальне компромісне рішення.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua