Ім'я Віссаріон: значення, характер, доля, національність

Ім'я Віссаріон носить чоловік, який намагається не сприймати надто серйозно життя і навколишній світ. Він живе сьогоденням, не озирається в минуле, рідко замислюється про майбутнє. Ця людина постійно шукає спілкування, нових знайомств.

Походження, покровитель

До якої національності ім'я Віссаріон відноситься? Його історія почалася у Стародавній Греції, воно означає «житель лісу». У минулому воно було популярнішим, зараз же практично вийшло з вживання.

Ім'я Віссаріон: значення, характер, доля, національність

Покровителем імені вважається преподобний Єгипетський Віссаріон. Ця людина жила на рубежі 4-5 ст. нашої ери. Богу він догодив смиренністю, подвигами посту, постійним сокрушенням про гріхи. Молитвами цей чоловік творив чудеса.

Дитинство

Який у хлопчика на ім'я Віссаріон характер? Ця дитина допитлива, засинає дорослих питаннями. Іноді його батьки змушені заглядати в енциклопедії, щоб відповісти йому. Маленький Віссаріон постійно потребує нових вражень. Його неодмінно слід водити у кіно, театри, музеї.

Ім'я Віссаріон: значення, характер, доля, національність

Емоційні навантаження цій дитині шкідливі. Вони виснажують його нервову систему, що може призвести до небезпечних захворювань. У школі Віссаріон навчається добре. Хлопчик легко відповідає на уроці, навіть якщо не готовий до нього. Йому достатньо мобілізувати свою кмітливість.

Підліток

Що є Віссаріон-підліток? У цьому хлопчику проявляється активність, енергійність, непосидючість. Він волелюбний, прагне пригод. Хлопець дуже здібний, у нього не виникає проблем із уроками. Однак батьків постійно викликатимуть до школи через його поведінку. Свої помилки хлопчик визнавати не вміє, вважає це слабкістю. Будь-яка несправедливість може змусити його розлютитися, стримується він важко.

Батькам варто допомогти Віссаріону-підлітку знайти безпечний вихід для енергії, що його переповнює. Відмінним рішенням стануть заняття спортом. Взаємини Віссаріона з однолітками досить хороші. Він лідер, на думку якого прислухаються. У будь-яких ситуаціях може розраховувати на підтримку друзів.

Характер

Чоловік на ім'я Віссаріон – дуже наполеглива людина. Своєї мети він готовий домагатися будь-якими способами. Цей хлопець – вроджений борець за ідею, нерідко примарну. Наприклад, він може раптом почати переконувати оточуючих у тому, що вони разом з ним мають вирушити допомагати голодуючим у Полінезії чи Африці. Все, що робить Віссаріон, йде від душі. На глузування він не звертає уваги.

Ім'я Віссаріон: значення, характер, доля, національність

Віссаріон сповнений ентузіазму, тому іноді йому вдається захопити людей спочатку. Незабаром ця людина зазнає поразки. Він зализує душевні рани, та був вибирає нову проблему, яку терміново необхідно вирішити. Рятувати світ Віссаріон протягом усього життя. Також його приваблюють фантастичні проекти, винахідництво.

Цей хлопець цікавий, наполегливий і впертий. Він не любить, коли йому докучають. Якщо Віссаріон народився взимку, то він має всі шанси досягти успіху завдяки своїй працьовитості. Ця людина небагатослівна, обережність оберігає її від прийняття поспішних рішень. Віссаріон, що народився влітку, відрізняється товариськістю та гостинністю. Кар'єристом його назвати важко. Йому не подобається, коли хтось намагається натискати на нього, він відмовиться виконувати дурні розпорядження.

Плюси і мінуси

Значення імені Віссаріон допомагає встановити хороші та погані якості його власника. Наполегливість, серйозність його позитивні риси. Ця людина має свою точку зору на все. Якщо йому щось незрозуміло, він неодмінно спробує дістатися істини. Допитливість у поєднанні з активністю та завзятістю веде Віссаріона до успіху.

Не лише хороші, а й погані якості розвинені у Віссаріона. Цей чоловік часто захоплюється чимось до фанатизму. Він може наполягати на своєму навіть якщо весь світ проти нього повстає. Віссаріону невластива стриманість у прояві почуттів, свої негативні емоції він легко зганяє на оточуючих. Цей хлопець недовірливий, образу може побачити там, де її немає. Він злісний, не вміє прощати і відпускати своїх ворогів. Віссаріон здатний до інтриг, помсти.

У власника імені є і нейтральні риси. Обережність у діях, обґрунтованість – якості, які можуть і допомагати, і шкодити йому.

Доля, професія, бізнес

Яка чекає на чоловіка на ім'я Віссаріон доля? Його щастя залежить від того, чи вибере він потрібну професію. Рутинна праця йому протипоказана. Віссаріон – допитлива людина, йому необхідно постійно отримувати нову інформацію, рости та розвиватися. Медицина, освіта, наука, електроніка – сфери, у яких може знайти себе.

Ім'я Віссаріон: значення, характер, доля, національність

Матеріальна винагорода – важливий чинник для Віссаріона. Ця людина може роками виконувати нелюбу роботу, якщо за неї добре платитимуть. Щастя йому це не принесе, проте він не страждатиме. Віссаріон легко пристосовується до будь-яких обставин, навчається жити за нових умов.

Займатися бізнесом чи ставати керівником цього хлопця не варто. Злий жарт із ним зіграє невміння заглядати в майбутнє, планувати. Він надто радіє дрібним перемогам, забуваючи про глобальні цілі.

Дружба, спілкування

Віссаріон від природи зовсім не одинак, він прагне спілкування. Однак він зовсім не володіє мистецтвом дипломатії, практично завжди каже правду. Це може відштовхувати людей. Також проблеми Віссаріона створює його недовірливість. Цей хлопець легко ображається, викреслює недругів зі свого життя чи намагається помститися.

Підтримувати стосунки з Віссаріоном нелегко. Однак він має багато друзів, які цінують його за надійність. Цей чоловік у корж розб'ється заради людини, яка йому симпатична.

Кохання, сім'я

Чоловік на ім'я Віссаріон сім'єю має пізно. Дружину він вибирає довго і прискіпливо. На нього чекає щастя у шлюбі з жінкою поступливою, неконфліктною. Інакше можливі постійні скандали, розлучення. До своїх дітей Віссаріон також дуже вимогливий. Тому його сини та дочки прагнуть якомога раніше залишити батьківську хату. Після цього їх взаємини із батьком налагоджуються. Віссаріон приховує від усіх те, наскільки сильно він прив'язаний до своєї сім'ї, дому.

Ім'я Віссаріон: значення, характер, доля, національність

Сприятливий союз цього чоловіка з Євою, Аксинією, Ірмою, Маріанною, Поліною, Ісидорою. Постійні конфлікти чекають на нього у шлюбі з Альбіною, Жанною, Маврою, Вандою, Лейлою.

Відомий представник

Віссаріон Бєлінський – людина, ім'я якої знають усі, хто колись навчався у школі. Цей літературний критик і революційний демократ жив у першій половині 19 століття. Його статті публікувалися в «Сучаснику» та «Вітчизняних записках». У них він розбирав творчість багатьох письменників і поетів, серед яких Гоголь, Пушкін, Лермонтов.

Ім'я Віссаріон: значення, характер, доля, національність

Статті Віссаріона Бєлінського відрізняються високим публіцистичним напруженням. «Шалений» — прізвисько, яким нагородили цю людину сучасники. Публікації критика розвивали у публіки естетичний смак, саме на них виховувалася молодь, що навчається. Бєлінський входить до родоначальників революційно-демократичного руху.

Крім цього

Допустимі короткі форми імені – Віса, Віссаріонка, Віссаріончик.

  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • Знак зодіаку Близнюки.
  • Сприятливий колір – сірий.
  • Дерево-талісман – інжир.
  • Камінь-талісман – гірський кришталь.
  • Заповітна рослина – нарцис.
  • Тотемна тварина – змія.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua