Ім'я Алмаз: характеристика, значення та доля

Красиве ім'я Алмаз, що запам'ятовується, має яскравий художній образ, напевно, викличе інтерес у кожної людини. Звідки воно походить? Серед яких народів трапляється? І як найголовніше відбивається на характері хлопчиків, яких так вирішили назвати батьки? Всі ці питання дійсно заслуговують на увагу, а тому варто зараз на них дати відповіді.

Походження

Насамперед необхідно поговорити про те, до якої національності ім'я Алмаз відноситься і яке його походження.

Корінням воно йде в тюркську культуру. У перекладі з арабської означає «діамант», «чудовий», «блискучий» та «чудовий».

Деякі тюркські мови мають інші варіанти. Відповідно до них, ім'я перекладається як «найкраща сталь».

Воно поширене серед представників східних національностей, а й у російському народі зустрічається. Як воно до нас прийшло? Вважається, що з татар. У їхньому перекладі ім'я означає «той, хто не чіпатиме, не візьме». Є ще різні варіації – Ілмас, Ілмаз, Алмас.

У казахів аналізоване ім'я має два значення. Алмаз означає «твердий» та «найцінніший». Цікаво, що від нього утворилися такі імена, як Алмасбек та Алмасбай.

У деяких національностях так можуть звати не лише хлопчика, а й дівчинку. Втім, для малечі є й інші варіації. Наприклад, Ельмаз, Алмас, Алмазія. Перекладаються ці імена як «красива», «дорога», «дорогоцінна».

Ім'я Алмаз: характеристика, значення та доля

Дитинство

Популярне у східних національностей ім'я Алмаз визначає деякі риси характеру свого володаря. Воно має особливий вплив на хлопчика, якого вирішили назвати батьки.

Ця дитина росте дуже комунікабельною та чуйною. Він життєрадісний, дуже рідко плаче. Його головне дитяче захоплення – знайомитися з однолітками та заводити друзів.

Відразу зрозуміло, що це добрий хлопчик. Він радо допомагає іншим, ділиться солодощами, іграшками. Маля робить це з добрими намірами, але любить, коли його схвалюють. Однак похвала має бути щирою – лестощі він ненавидить.

Хлопчик з ім'ям Алмаз дуже чутливий, тому батьки повинні виявити у вихованні коректність і тактовність. Жодних тілесних покарань та підвищення голосу! Інакше хлопчик виросте озлобленим та агресивним.

Ім'я Алмаз: характеристика, значення та доля

Юність

Продовжуючи розповідати про те, що означає ім'я Алмаз, слід зазначити те, що з роками він не стає менш товариським і активним. Енергії в ньому стає ще більше, і це відбивається на його успішності негативним чином. Адже йому так важко сидіти на уроках! Зате в спорті Алмаз поводиться гідно.

Йому властива схильність до авантюризму та нерозсудливості. Дуже важливо, щоб хлопець вчасно знайшов досвідченого наставника, який давав би йому поради. Маючи старшого товариша, хлопець навчиться стримувати свої емоції та уникне знайомства зі своєю власною агресією.

Також підліток має успіх серед дівчат, проте у відносинах не зацікавлюється. Йому подобається з ними спілкуватися та дружити.

Ім'я Алмаз: характеристика, значення та доля

Зрілість

Через роки молодик на ім'я Алмаз перетворюється на справжнього лідера, якому довіряють усі. Нерідко він використовує це в особистих цілях. Може плести інтриги і навіть брехати. Але тільки в тому випадку, якщо проблему неможливо вирішити іншими способами.

З оточуючими людьми він поводиться тактовно, але іноді дають про себе знати зарозумілість і зарозумілість. Особливо в тому випадку, якщо Алмаз обіймає якусь важливу посаду. Чоловікові відомо про ці свої недоліки, але він не хоче їх позбуватися.

Серед жінок він, як і раніше, популярний. Їх у ньому приваблює розум, фізична привабливість та активність. Йому лестить увагу жінок, але він ніколи не водить їх навколо пальця, не обманює, не дає хибних надій. І, до речі, пишається цим.

Ім'я Алмаз: характеристика, значення та доля

Особистісні особливості

Їх потрібно розглянути окремо, розповідаючи про значення імені Алмаз. Ім'я це наділяє свого власника масою цікавих якостей, і багато хто вже був перерахований вище. Але деякі слід виділити в окремий список:

 • Товариська та активність.
 • Вміння завжди перебувати у чудовому настрої (як мінімум візуально).
 • Креативність та імпульсивність.
 • Вміння бачити проблеми, що виникають, і вирішувати їх.
 • Прагнення постійно покращувати своє життя.
 • Розумність, вміння давати корисні поради.
 • Сила та невразливість. Під цими якостями прихована чутливість та потреба у підтримці.
 • Схильність до здійснення необдуманих вчинків.
 • Звичка заглиблюватися в суть життєвих проблем, які він не може вирішити.
 • Мінливість характеру.
 • Звичка відсторонюватися від сварок та конфліктів.

Алмаз має багато переваг, але, як і у всіх, є недоліки. Коли в житті трапляються важкі моменти, він не плаче в подушку, але емоції вимагають викиду. В результаті він стає агресивним, навіть брутальним. Тому йому дуже важливо знайти друга, який би став мудрим радником і навіть духовним наставником.

Ім'я Алмаз: характеристика, значення та доля

Любов

Якщо йдеться про значення імені Алмаз, то й тему стосунків треба відзначити увагою. Оскільки цій молодій людині є, з кого вибрати, зустрічатися вона пропонує лише найпривабливішій та найцікавішій особі. І вона одразу розуміє, як їй пощастило.

Алмаз красиво доглядає, каже небанальні компліменти, робить приємні та несподівані вчинки, може навіть подарувати дорогий презент. В інтимних відносинах, щоправда, він дещо егоїстичний. Насамперед думає про те, як би самому отримати задоволення.

Чи одружується він? Так, але чоловікові з ім'ям Алмаз не так просто знайти супутницю життя. Адже він відрізняється непохитним, твердим характером, а тому шукає собі покірну, спокійну та добросердечну дівчину, яка буде від нього без розуму.

До своєї дружини він ставитиметься з благородством та повагою. Йому важливо не розчарувати ту, яка його любить, а тому він нізащо не змінюватиме їй і щось приховуватиме.

Зрозуміло, такий чоловік стає чудовим главою сім'ї. Він робить все для її благополуччя. Якщо з'являються діти, то Алмаз їх безмірно любить, піклується про їхнє виховання та освіту.

Ім'я Алмаз: характеристика, значення та доля

Хобі та робота

І цій темі варто приділити трохи уваги, розповідаючи про значення імені Алмаз. Його володар – активний та рухливий хлопець, а тому вільний час він витрачає на заняття спортом, подорожі та походи. Ще любить зустрічатися з друзями, які є такими ж товариськими та цікавими особистостями, як і він.

Що ж можна сказати про роботу? Власник імені Алмаз потребує заступництва. Він сумлінний виконавець, але без керівництва йому важко працювати.

Якщо він організує бізнес, то перше, що потрібно зробити – грамотно підібрати колектив. Йому потрібні діяльні, самостійні та креативні співробітники, інакше підприємство не виявиться прибутковим.

І ще важливо продумати ідею. Діамант може багато заробляти, але для цього він повинен займатися справою, в якій розуміється, а також мати сильний стимул. Без сильної мотивації йому важко рухатися вперед.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua