Ім'я Алім: національність, походження, характер та доля

Часто батьки, обираючи ім'я дитині, замислюються над тим, як вона звучатиме. Адже ім'я – це назавжди. Деякі батьки переживають, як вплине ім'я на долю їхньої дитини. Саме для них у цій статті буде розглянуто потенціал імені Алім.

Значення

Ім'я Алім можна тлумачити по-різному. Воно використовувалося у російській православної канонічної церкви. Мало значення “вчений”. Але вважалося, що такий його переклад із арабської мови. А ось із Стародавньої Греції до нас прийшло ім'я Алім зі значенням «помазаник», оскільки в 166 після Різдва Христового постраждав мученик на ім'я Алім.

Якщо змінити національність, ім'я Алім може означати «знаючий» та «обізнаний». Такими епітетами зазвичай нагороджуються правителі мусульманських країнах.

Ім'я Алім: національність, походження, характер та доля

Який національності ім'я Алім

Відповісти це питання не дуже просто. Це ім'я поширене серед людей, які сповідують Іслам. Проте спочатку національність імені Алім визначалася як єврей чи араб. Саме так воно було сприйняте у Російській Православній Церкві. У України ім'я не таке популярне. В даний час це ім'я своїм дітям вважають за краще давати в Середній Азії, в арабських та інших країнах, де проживають мусульмани. У соціумі з ісламською вірою мати дитину, чиє ім'я означає «знаючий», «обізнаний» – велика гордість. Але що саме означає ім'я Алім?

Літерний код

Якщо розкласти ім'я на літери та розшифрувати його в давньослов'янському стилі, то вийде приблизно така формула: «Я, Люди, Спільно, Думайте». Не дивно, що основне його значення знає. Але є й фонетичне значення імені. Адже до людини все життя звертаються по цьому імені, а отже, у ньому формуються певні якості.

Людина будь-якої національності, чиє ім'я Алім, має на початку імені літеру «А». Це – ударний звук. Вона має для людини важливе значення, оскільки «А» – звук, який змушує людину починати важливі справи, прагнути вдосконалення як себе, а й світу навколо.

Ім'я Алім: національність, походження, характер та доля

Звук «Л» у імені формує у людині духовність, тонке сприйняття життя, таланти артиста та художника. Для цієї людини вкрай важливо бути на одній хвилі з партнером у знаннях та відчуттях. Крім того, цей звук постійно нагадує своєму господареві про кінцівку його життя. Це не дозволяє йому витрачати своє життя на дрібниці.

Звук “І” в імені допомагає виробити романтичність натури. Однак її часто прикривають добротою та миролюбністю. Чисто інтуїтивно діти обирають склади, які допомагають їхнім батькам виробити в собі якості, які допоможуть їм упоратися із проблемами у цьому житті.

“М” – звук, який формує в людині якості турботливості, готовність допомогти. Люди, які мають у своєму імені букву «М», намагаються з добротою ставитись до живої природи, оскільки розуміють свою приналежність до неї. Отже, співзвуччя імені Алім загалом робить людину досить м'якою, доброю, талановитою і турботливою.

Характер

Походження імені Аліма досі залишається під сумнівом. Незважаючи на ймовірність його арабського коріння, воно використовувалося євреями. Було зазначено, що Аліми не часто стають добрими керівниками. А ось виконавці з них чудові.

Ім'я Алім: національність, походження, характер та доля

За всіх своїх переваг у Аліма є недоліки. Він може виговорити всі секрети або висловити думку оточуючих, яка засмутить партнера та зіпсує подальші стосунки. Якщо він боїться провалу, його важко змусити почати працювати над проектом. Робота для нього дуже важлива, а думка ділових партнерів про його компетентність – ще важливіша. Якщо Алім зважився взятися за справу, то доводитиме її до досконалості з маніакальним прагненням. Від цього може страждати його оточення і на роботі, і вдома. Іноді в ньому прокидається скупець та деспот. Це можна пробачити людині, яка в результаті може перевершити всіх своїх суперників.

Чоловік Алім не вимагатиме від обраниці модельної зовнішності, оскільки його інтереси лежать у сфері духовного розвитку та підтримки особистого комфорту. Тому за дружину він обирає жінку, яка буде чудовою господаркою, гарною мамою. Також вона повинна мати бажання займатися саморозвитком. Розуміння його переживань обов'язково має бути частиною характеру дружини. Аліми – вірні чоловіки. Вони намагаються, щоб їхні діти нічого не потребували, проте їхніх нащадків ніхто не назве розпещеними. Діти Аліма зростатимуть самостійними та підготовленими до будь-яких перипетій. Батьки для Аліма мають значення не дуже довго, але він завжди відгукується, якщо в домі будинку потрібна його допомога.

Ім'я Алім: національність, походження, характер та доля

Число імені

Число імені Алім – двійка. Ця цифра дуже непостійна, має властивість сумніватися у всьому. Люди під заступництвом двійки вірять у прикмети, у підступи вищих сил, у неминучість долі. Їм складно ухвалити рішення, тому що в їхній голові ніколи немає одного чіткого плану, який варто приймати до виконання. Під виглядом постійного вдосконалення своїх дій людина-двійка відкладає прийняття рішення до останнього моменту.

Хтось вважає їх відмінними стратегами, тому що їхні рішення ніколи не ухвалюються необдумано. Це люди, які здатні робити якісь справи, які потребують командної участі. Вони чудові батьки та вихователі, які із задоволенням діляться знанням та досвідом, набутими за своє життя. У сім'ї вони намагаються не конфліктувати, оскільки це виводить їх із душевної рівноваги. За їх тонкої душевної організації це може серйозно і дуже негативно на них вплинути.

Ім'я Алім: національність, походження, характер та доля

Характеристика імені

Який би чоловік не був національності, ім'я Алім несе своєму власникові безліч добрих рис. Найкращий потенціал матиме хлопчики, які народилися на рік Коня під знаком Тельця. Вівторок стане для Аліма вдень, коли можна розпочинати будь-яку справу. Схильність у нього буде до мистецтва та самовдосконалення, але вибрати він може й інші напрямки. У дорослому житті Алім цілком може стати дуже релігійною людиною чи містиком. Фаталізм та езотерика – його стихія. Можливо, тому всі справи у нього складаються саме пізно ввечері. Це його час удач. Алім завжди буде здоровим. Це визначатиме вибір його професії у силових структурах.

Складності спілкування

Національність імені Алім у наші дні визначити складно, чого не скажеш про віросповідання. Мусульмани часто вважають, що Алім – одне з імен Аллаха. Бажання знати все, що недоступне розумінню простої людини, часто призводить до конфліктів з оточуючими його людьми. Не всі готові приймати його прагнення знаходити у всьому знаки долі. Не кожна людина здатна прийняти недобре пророцтво про себе. Тому з самого дитинства у Аліма мало друзів, через що він страждає, замінюючи їх колегами та напарниками по роботі. Коли він знаходить однодумців, для Аліма це найвища нагорода. З такими людьми він готовий повернути гори. Тому і за дружину він обиратиме жінку, готову його підтримати в ситуації, коли весь світ проти нього.

Ім'я Алім: національність, походження, характер та доля

Ким може стати

Хто такий Алім у повсякденному житті? Людина будь-якої професії досить високого професійного рівня, хоча не завжди обіймає керівну посаду. У нього, як правило, міцна та надійна сім'я. Дружина для нього є більшою соратницею, ніж коханкою. При цьому його сексуальний інтерес до неї не зникає з часом. Він знає, що з привабливою зовнішністю часто ховається егоїзм і розбещеність. Ці якості у жінці його відштовхують.

Характеристика імені Алім, як і будь-яка спроба зрозуміти людину з якихось очевидних якостей, цілком може бути достовірною. Адже людського чинника, виховання та спадковості ніхто не скасовував.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua