5 жіночих імен, володарки яких завжди живуть у достатку

Повір, жінки з цими іменами в поодиноких випадках мають проблеми з грошима.

5 жіночих імен, володарки яких завжди живуть у достатку

Дивно, але це ім'я, що найбільше зустрічається в рейтингу найбагатших жінок Росії (Олена Батуріна і Олена Риболовлєва — перше і третє місця за версією Forbes). Олени – успішні та цілеспрямовані натури, які завжди йдуть до поставленої мети. Їх часто призначають керівниками, тому що почуття відповідальності та підприємницька жилка у них у крові.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Тетяна

5 жіночих імен, володарки яких завжди живуть у достатку Джерело: YouTube/Ігор Рибаков

Ще один тип жінок, які знають, як правильно розподіляти фінанси. Тетяни вміють займатися бізнесом і можуть стояти на чолі компаній (Тетяна Бакальчук, Тетяна Кузнєцова – друге та восьме місця у рейтингу Forbes). А ще це ім'я має сильну енергетику і буквально заряджено на успіх.

3 Наталія/Наталія

5 жіночих імен, володарки яких завжди живуть у достатку Джерело: соцмережі

Наталія Луценко та Наталія Фільова (10 та четверте місця у рейтингу Forbes) довели, що володарки цього імені можуть бути успішними як ніхто інший. Вони присутні такі чоловічі якості як лідерство, впертість, наполегливість і стійкість. Все це дозволяє набути стабільного доходу, незважаючи на будь-які життєві перепони.

4 Лідія

Ще одне “грошове” ім'я в нашому списку (Лідія Михайлова – частий інвестор, що посідає шосте місце в рейтингу Forbes). Ці жінки знають чого хочуть від життя. Вони вміють розпоряджатися фінансами та завжди мають заначку на чорний день. Лідії або самі досягають успіху, або виходять заміж за забезпечену людину. Але проблем із грошима не мають ніколи.

5 Ольга

Власниці цього імені (Ольга Білявцева — п'яте місць у рейтингу Forbes) наділені особливим даром — вони можуть витрачати гроші, але це не тільки не зменшує суму в їхній кишені, а й навіть примножує її. Вся справа в тому, що Ольги наче притягують до себе добробут. Щоправда, не всі з них знають про це і продовжують працювати, не покладаючи рук.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua